Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

35. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2021 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km

Datum pořádání od 27.06.2021 08:00 do 27.06.2021 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:08 hod

Vzdálenost (km)51,60
Počet kol5
Počet závodníků101
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 901 BURIAN Matěj SK Slavia Praha 1 M(20-29) 2000 5 01:59:56
2 18 WOHL Pavel CSG TRI team 2 M(20-29) 1997 5 02:01:34 00:01:38
3 63 PLOC Jaroslav SK Kola Víšek 1 M(30-39) 1984 5 02:03:14 00:03:18
4 42 WAINER Jan OMT 1 M(40-49) 1976 5 02:05:55 00:05:59
5 54 VESELÝ Petr GLASSMAN TT 2 M(30-39) 1990 5 02:06:12 00:06:16
6 91 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 3 M(20-29) 1997 5 02:07:53 00:07:57
7 41 KLEIBL Martin 2BWINNER TEAM 2 M(40-49) 1973 5 02:08:19 00:08:23
8 65 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 3 M(40-49) 1979 5 02:10:36 00:10:40
9 77 ONDREJ Michal 2BWINNER TEAM 3 M(30-39) 1986 5 02:11:05 00:11:09
10 7 KUČERA Jan Alfa Tri Team 4 M(40-49) 1981 5 02:11:25 00:11:29
11 24 POZDENKOV Michael 2BWINNER TEAM 4 M(20-29) 1994 5 02:12:01 00:12:05
12 39 KARLÍK Petr TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 4 M(30-39) 1982 5 02:12:31 00:12:35
13 87 SMITH Matthew Individuální 5 M(40-49) 1978 5 02:13:05 00:13:09
14 80 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 5 M(30-39) 1987 5 02:13:21 00:13:25
15 64 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 1 Ž(30-39) 1983 5 02:13:33 00:13:37
16 81 ŠTĚRBOVÁ Michaela 1 Ž(20-29) 1999 5 02:14:01 00:14:05
17 82 PETR Lukáš Open Cycling Academy 6 M(40-49) 1980 5 02:14:19 00:14:23
18 75 KALA Jiří 6 M(30-39) 1987 5 02:14:48 00:14:52
19 13 NESRSTA Michal 2BWINNER TEAM 7 M(40-49) 1981 5 02:14:48 00:14:52
20 67 PÁRAL Marek SK TRI CykloChlubna 5 M(20-29) 1996 5 02:15:29 00:15:33
21 98 JUŘIČKA Jiří Triatlon Štoky 8 M(40-49) 1974 5 02:16:06 00:16:10
22 46 GOTTLIEB Miroslav TJ Spasrtak Třebíč 9 M(40-49) 1975 5 02:17:04 00:17:08
23 55 KŇÁVA Martin Individuální 1 M(50-59) 1970 5 02:17:27 00:17:31
24 58 HURYCH Antonín SBR Litomyšl 10 M(40-49) 1976 5 02:17:52 00:17:56
25 97 BLAHO Martin TRI Chrudim 6 M(20-29) 1999 5 02:18:23 00:18:27
26 94 PLUNDRÁK David 7 M(30-39) 1988 5 02:19:19 00:19:23
27 61 PLHOŇ Patrik ELITE sport Boskovice 11 M(40-49) 1980 5 02:19:29 00:19:33
28 96 VRBA Ondřej TJ Sokol Studenec 8 M(30-39) 1984 5 02:19:59 00:20:03
29 23 WALTER Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 7 M(20-29) 1992 5 02:20:30 00:20:34
30 66 STUNA Tomáš 9 M(30-39) 1985 5 02:21:36 00:21:40
31 62 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 10 M(30-39) 1990 5 02:22:55 00:22:59
32 74 DOKOUPIL Petr 12 M(40-49) 1977 5 02:23:14 00:23:18
33 76 VINTRLÍK Martin Křepice 13 M(40-49) 1977 5 02:23:32 00:23:36
34 47 MRKVIČKA Robert Individuální 2 M(50-59) 1971 5 02:23:36 00:23:40
35 93 HRUBÝ Jan CSG TRI team 11 M(30-39) 1982 5 02:24:15 00:24:19
36 68 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK TRIATLON 12 M(30-39) 1985 5 02:24:21 00:24:25
37 70 MÜLLER Ondřej Klub sportovního plavání Pardubice 13 M(30-39) 1988 5 02:24:40 00:24:44
38 78 KOCKA Matus 2BW 14 M(30-39) 1984 5 02:24:46 00:24:50
39 15 PECH Michal 2BWINNER TEAM 15 M(30-39) 1989 5 02:25:24 00:25:28
40 1 MORAVEC Pavel TC DOBRUŠKA 14 M(40-49) 1980 5 02:25:31 00:25:35
41 28 RAKYTOVÁ Tatiana 2 Ž(30-39) 1988 5 02:26:29 00:26:33
42 12 HEŘMAN Tomáš Individuální 15 M(40-49) 1976 5 02:26:41 00:26:45
43 89 STUDENÝ Martin 16 M(30-39) 1989 5 02:26:47 00:26:51
44 2 GREGOR Lukáš kaldateam 8 M(20-29) 1997 5 02:26:57 00:27:01
45 40 DRAGOLOV Daniel 3 M(50-59) 1967 5 02:26:58 00:27:02
46 53 VESELÝ Miroslav GLASSMAN TT 4 M(50-59) 1963 5 02:27:00 00:27:04
47 101 PETRÁSEK Václav Zlín 16 M(40-49) 1976 5 02:27:06 00:27:10
48 29 VALA David Uh. Hradiště 17 M(30-39) 1982 5 02:28:03 00:28:07
49 14 JANÁČEK Petr 2BWINNER TEAM 17 M(40-49) 1980 5 02:28:17 00:28:21
50 45 LAPEŠ Jaromír Individuální 18 M(40-49) 1976 5 02:29:10 00:29:14
51 60 MORAVEC Štěpán OK Jihlava 19 M(40-49) 1981 5 02:29:51 00:29:55
52 25 PAVLÍČEK Martin AC SPARTA PRAHA 18 M(30-39) 1983 5 02:30:52 00:30:56
53 27 DLABAJA Roman TITAN Trilife 5 M(50-59) 1970 5 02:31:05 00:31:09
54 43 TVRDÁ Markéta Individuální 3 Ž(30-39) 1977 5 02:31:30 00:31:34
55 38 BARBOŘÍK jan Fénix sport 19 M(30-39) 1983 5 02:32:22 00:32:26
56 37 PRINZ Jiří 6 M(50-59) 1971 5 02:33:45 00:33:49
57 88 RYBA Lukáš 20 M(40-49) 1979 5 02:33:47 00:33:51
58 71 SCHWARZOVÁ Denisa ROCKTECHNIK TRIATLON 4 Ž(30-39) 1988 5 02:34:22 00:34:26
59 102 NAVRÁTIL Jakub AD team 20 M(30-39) 1991 5 02:35:00 00:35:04
60 90 ŠIMUNEK Martin 7 M(50-59) 1966 5 02:35:04 00:35:08
61 20 ČERVINKA Jan 2BWINNER TEAM 21 M(40-49) 1978 5 02:35:21 00:35:25
62 59 HEJLOVÁ Karolína Individuální 2 Ž(20-29) 1994 5 02:35:24 00:35:28
63 36 BIS Dalibor Triathlon Team Chrudim 22 M(40-49) 1975 5 02:35:47 00:35:51
64 100 ŠENKÝŘ Michal STS CHVOJKOVICE BROD 21 M(30-39) 1983 5 02:35:59 00:36:03
65 84 ŠKARKA René SK Termit 23 M(40-49) 1976 5 02:36:16 00:36:20
66 26 PAVLÍČEK Radek 24 M(40-49) 1981 5 02:36:17 00:36:21
67 30 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 25 M(40-49) 1978 5 02:37:17 00:37:21
68 34 BORKOVEC Luděk Individuální 22 M(30-39) 1985 5 02:37:32 00:37:36
69 17 SMETANA Lukáš 23 M(30-39) 1984 5 02:38:13 00:38:17
70 8 PUŠKAŠ David 26 M(40-49) 1981 5 02:39:08 00:39:12
71 73 NEŠPOR Martin TK OPEN 27 M(40-49) 1973 5 02:40:43 00:40:47
72 32 HARTMANN Vladimir Repre Skupina Frantiska Kubinka 28 M(40-49) 1981 5 02:40:56 00:41:00
73 72 KÁŇA Jiří 24 M(30-39) 1988 5 02:41:41 00:41:45
74 4 MALÍKOVÁ Martina Individuální 5 Ž(30-39) 1991 5 02:41:48 00:41:52
75 44 ŠEVČÍK Luděk AZ tým Světlá nad Sázavou 1 M(60+) 1959 5 02:41:50 00:41:54
76 83 STEHLÍK Pavel Individuální 29 M(40-49) 1974 5 02:42:33 00:42:37
77 6 BUCHTA Radomil 2 M(60+) 1958 5 02:44:01 00:44:05
78 21 KRUML Tomáš Kalda team 8 M(50-59) 1966 5 02:45:29 00:45:33
79 5 HOFÍREK Oldřich 25 M(30-39) 1983 5 02:48:06 00:48:10
80 85 ŠKARKA Dan SK Termit 30 M(40-49) 1978 5 02:49:23 00:49:27
81 79 BĚČÁK Zdeněk Ostrava 9 M(50-59) 1969 5 02:50:05 00:50:09
82 92 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 3 Ž(20-29) 1998 5 02:50:45 00:50:49
83 10 POKORNÝ Jan 10 M(50-59) 1970 5 02:52:19 00:52:23
84 95 STRAKOŠ Vilém 2BWINNER TEAM 11 M(50-59) 1969 5 02:53:12 00:53:16
85 99 RULÍŠEK Lubomír VSK Přírodní vědyPraha 31 M(40-49) 1972 5 02:55:41 00:55:45
86 51 BLAŽEK Jaroslav Multisport_361 32 M(40-49) 1981 5 02:57:23 00:57:27
87 22 VYROUBAL Michal Kalda team 12 M(50-59) 1968 5 02:58:48 00:58:52
88 9 BUDÍNOVÁ Jana 2BWINNER TEAM 1 Ž(40-49) 1975 5 02:59:34 00:59:38
89 48 MAREŠ Jan Italianbikes.cz 33 M(40-49) 1974 5 02:59:51 00:59:55
90 57 ROSENBREYEROVÁ Hana RSFK 2 Ž(40-49) 1966 5 03:00:39 01:00:43
91 50 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 3 M(60+) 1947 5 03:02:58 01:03:02
92 33 JANÍKOVÁ Dagmar Individuální 3 Ž(40-49) 1973 5 03:04:04 01:04:08
93 86 KLUSÁK Jan 34 M(40-49) 1975 5 03:04:40 01:04:44
94 52 BLAŽKOVÁ Eva Multisport_361 4 Ž(40-49) 1979 5 03:04:49 01:04:53
95 56 PELLOVÁ Gabriela RSFK 5 Ž(40-49) 1979 5 03:05:29 01:05:33
96 35 DAVID Václav Smiřice 35 M(40-49) 1974 5 03:05:47 01:05:51
97 3 DUNDÁČKOVÁ Zuzana Triathlon Team Chrudim 6 Ž(30-39) 1982 5 03:13:33 01:13:37
98 11 KALÁB Miloš TTC Brno 4 M(60+) 1950 5 03:18:25 01:18:29
99 16 KUBÍNEK František SPSB Blažovice 5 M(60+) 1958 5 03:25:03 01:25:07
100 31 LNENICKA Lubos 26 M(30-39) 1986 5 03:29:49 01:29:53

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 49 FIALA Dan Individuální Jun(18-19) 2002

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.