Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

Česko-rakouský maraton - Půlmaraton

Datum pořádání od 29.05.2021 08:00 do 29.05.2021 16:00
Technický delegátJana Smrčková
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 09:25 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol1
Počet závodníků167
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 303 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - Štefko Running Team 1 Muži_B 1980 1 01:12:16
2 301 MIKO Aleš MK SEITL Ostrava 1 Muži_A 1984 1 01:12:53 00:00:37
3 304 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 2 Muži_A 1983 1 01:14:36 00:02:19
4 307 ŽIGO David PROefekt team 3 Muži_A 1998 1 01:15:02 00:02:46
5 320 KALÁB David AC Track & Field Brno 4 Muži_A 1987 1 01:16:08 00:03:52
6 403 KYMR Jakub BT Odolena Voda 5 Muži_A 1989 1 01:17:42 00:05:25
7 465 FIALA Lukáš 6 Muži_A 1985 1 01:18:08 00:05:51
8 427 ČTVRTNÍČEK Jakub Galago.cz 7 Muži_A 1990 1 01:18:19 00:06:03
9 328 BRABENEC Aleš 2BWINNER TEAM 8 Muži_A 1987 1 01:18:59 00:06:42
10 331 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 9 Muži_A 1982 1 01:19:32 00:07:15
11 406 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 2 Muži_B 1974 1 01:20:38 00:08:21
12 332 JAGOŠOVÁ Tereza Štefko running team 1 Ženy_A 1993 1 01:20:42 00:08:25
13 405 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 Muži_B 1979 1 01:21:05 00:08:48
14 355 GRÉZL Lukáš 10 Muži_A 1987 1 01:21:07 00:08:51
15 417 SVĚTINSKÝ Jiří TJ Spartak Hluk 4 Muži_B 1979 1 01:21:11 00:08:54
16 356 BEJČEK Patrik SportObchod.cz 11 Muži_A 1994 1 01:21:22 00:09:05
17 322 DUBJÁK Petr 1 Muži_C 1970 1 01:21:43 00:09:26
18 333 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 5 Muži_B 1981 1 01:21:53 00:09:37
19 387 ZICH Radek PSK Přerov 12 Muži_A 1984 1 01:22:34 00:10:18
20 389 ROTNÁGL Pavel TJ Sokol Těšany 13 Muži_A 1983 1 01:22:47 00:10:30
21 404 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 14 Muži_A 1982 1 01:24:11 00:11:55
22 352 BENEŠ Radomír 6 Muži_B 1973 1 01:24:31 00:12:14
23 344 KUČÍREK Petr TJ TŽ Třinec 1 Muži_D 1958 1 01:25:16 00:12:59
24 362 KLIMECKÝ Radim KVS Olomouc 15 Muži_A 1984 1 01:25:34 00:13:18
25 385 VOZNICKÝ Marek Winners Znojmo 16 Muži_A 1985 1 01:26:25 00:14:08
26 323 KOČÍB Jan Štefko running team 7 Muži_B 1979 1 01:26:32 00:14:15
27 447 BRÜCH Martin 17 Muži_A 1993 1 01:27:10 00:14:53
28 395 BOUBAL Pavel 18 Muži_A 1984 1 01:27:11 00:14:54
29 327 MIČKA Michal 2BWINNER TEAM 19 Muži_A 1987 1 01:27:15 00:14:58
30 407 ZHGIR Evgeniia RunwithEva 1 Ženy_B 1981 1 01:27:53 00:15:36
31 378 PODUŠKA Pavel UNOB + T&F Brno 20 Muži_A 1999 1 01:28:02 00:15:46
32 376 STUDENÝ Martin 21 Muži_A 1989 1 01:29:14 00:16:58
33 329 BRABENEC Miroslav BKB 2 Muži_D 1959 1 01:29:18 00:17:01
34 342 KOŠINA František TJ Jiskra Třeboň 22 Muži_A 1990 1 01:30:25 00:18:08
35 382 SYNEK Lukáš SK Meteor Brno 23 Muži_A 1988 1 01:31:25 00:19:08
36 372 ZAZA Medúza 2 Ženy_B 1979 1 01:31:50 00:19:34
37 374 ŠIMONOVSKÁ Eva 2BWINNER TEAM 3 Ženy_B 1979 1 01:32:17 00:20:01
38 380 CHALOUPKA Tomáš 24 Muži_A 1982 1 01:32:22 00:20:05
39 377 ŽITŇÁK David TJ Sokol Syrovice 8 Muži_B 1978 1 01:32:25 00:20:08
40 309 ČECH Roman HoRUNi 9 Muži_B 1979 1 01:32:37 00:20:21
42 440 LIBERSKÝ Martin 26 Muži_A 1988 1 01:32:49 00:20:32
43 354 SILNICKÝ Tomáš 27 Muži_A 1984 1 01:32:56 00:20:39
44 125 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 3 Muži_D 1960 1 01:34:21 00:22:04
45 412 ČTVRTLÍK Miroslav IBA 28 Muži_A 1985 1 01:34:21 00:22:04
46 436 TROCHTA Jaroslav B2WIN 10 Muži_B 1978 1 01:34:29 00:22:13
47 420 ČESÁK Jan 11 Muži_B 1977 1 01:34:31 00:22:15
48 368 OŠMERA Radim 29 Muži_A 1982 1 01:34:33 00:22:17
49 350 KNOTEK David Brno 30 Muži_A 1982 1 01:35:07 00:22:50
50 339 ŠKROBÁK Michal 12 Muži_B 1974 1 01:35:23 00:23:06
51 340 RAŠKA Radek AKEZ Kopřivnice 13 Muži_B 1977 1 01:35:25 00:23:08
52 433 VALÁŠKOVÁ Lada 2 Ženy_A 1991 1 01:35:27 00:23:10
53 429 HORNIK Ondra 31 Muži_A 1991 1 01:35:41 00:23:24
54 453 NOVOTNÝ Luboš Žízniví (b)ježci 32 Muži_A 1983 1 01:35:44 00:23:28
55 310 GIESEL Libor 14 Muži_B 1973 1 01:36:13 00:23:56
56 460 ŠKROBÁČEK Lukáš 33 Muži_A 1994 1 01:36:14 00:23:57
57 449 ŠANDERA Vít 34 Muži_A 1995 1 01:36:15 00:23:59
58 431 MÍČA Tomáš SK Kuklenská Brno 35 Muži_A 1986 1 01:36:25 00:24:08
59 313 PAVLÍK Jiří 15 Muži_B 1977 1 01:36:31 00:24:15
60 379 DOLEŽAL Jakub UNOB 36 Muži_A 2000 1 01:37:19 00:25:03
61 443 JIŘIČNÁ Dana Bonbon Praha 1 Ženy_C 1969 1 01:37:32 00:25:16
62 351 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 16 Muži_B 1977 1 01:37:35 00:25:18
63 316 HRUBÝ Marek 17 Muži_B 1980 1 01:38:49 00:26:33
64 442 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK Triatlon 37 Muži_A 1985 1 01:38:52 00:26:36
65 381 KOSAŘ David RZ Brno 18 Muži_B 1979 1 01:38:55 00:26:38
66 441 KLOBOUK Jiří 2 Muži_C 1967 1 01:39:05 00:26:49
67 353 NEUBAUEROVÁ Blanka AK Drnovice 4 Ženy_B 1974 1 01:39:19 00:27:02
68 435 ČERNÝ Jaroslav Marefy 38 Muži_A 1985 1 01:39:31 00:27:14
69 461 PAVLÍČEK Radek 19 Muži_B 1981 1 01:39:46 00:27:29
70 458 BARTOŠ Tomáš 39 Muži_A 1990 1 01:39:47 00:27:30
71 411 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 Muži_D 1958 1 01:39:56 00:27:40
72 425 STANĚK Michal Seninka 20 Muži_B 1975 1 01:40:18 00:28:01
73 397 FOGADA Libor 40 Muži_A 1988 1 01:40:30 00:28:13
74 415 TRUKSOVÁ Dana 3 Ženy_A 1982 1 01:40:41 00:28:24
75 414 SVOBODA Michal IBA 41 Muži_A 1991 1 01:41:09 00:28:53
76 452 FRANTISEK Jiri 42 Muži_A 1986 1 01:41:21 00:29:04
77 396 ŽÁK Rostislav 43 Muži_A 1987 1 01:41:44 00:29:27
78 450 KAMENICKÝ Tomáš BěhejBrno 21 Muži_B 1980 1 01:42:20 00:30:03
79 347 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 44 Muži_A 1982 1 01:42:42 00:30:25
80 444 ŠPERKA Martin 45 Muži_A 2000 1 01:43:19 00:31:02
81 401 VRÁNEK David 22 Muži_B 1978 1 01:44:04 00:31:48
82 463 ZAHRADNÍK Václav 46 Muži_A 1986 1 01:44:13 00:31:56
83 437 RAUČINOVÁ Petronela 4 Ženy_A 1989 1 01:44:15 00:31:58
84 367 VINTRLÍK Miloš ROzběháme Břeclav 47 Muži_A 1986 1 01:44:29 00:32:13
85 394 SÝKORA Tomáš RC Partizan Beograd 23 Muži_B 1977 1 01:44:41 00:32:25
86 445 KRET Jan Sonic 48 Muži_A 1998 1 01:44:48 00:32:31
87 454 HAAS Pavel 24 Muži_B 1979 1 01:45:13 00:32:56
88 364 SCHÖFBECK Ferdinand LAC Harlekin 25 Muži_B 1974 1 01:45:41 00:33:24
89 361 ZÁPAŘKA Radek M.K. DD Sport Daňci Olomouc 3 Muži_C 1970 1 01:46:33 00:34:16
90 326 POKORNY Marek 26 Muži_B 1972 1 01:46:49 00:34:32
91 360 ROMANOVSKÝ Jiří MK DDsport daňci Olomouc 27 Muži_B 1975 1 01:47:32 00:35:16
92 423 FILIP Jiří 49 Muži_A 1982 1 01:48:19 00:36:03
93 455 PIVODA Marek jsb 50 Muži_A 1987 1 01:48:28 00:36:11
94 400 ŠEDIVÝ Jiří Dům pro Julii 51 Muži_A 1982 1 01:48:46 00:36:29
95 430 DVOŘÁČEK David Sportovní klub Policie 28 Muži_B 1977 1 01:48:58 00:36:41
96 314 GONČÁR Jiří 5 Muži_D 1957 1 01:49:03 00:36:47
97 391 PAVLÍČEK Vojtěch 52 Muži_A 1987 1 01:49:14 00:36:58
98 383 PLONKA Leszek Mikulov 29 Muži_B 1977 1 01:49:35 00:37:19
99 357 BOUZEK Vít 53 Muži_A 1991 1 01:49:50 00:37:34
100 393 PIVOLUSKOVÁ Hana 5 Ženy_A 1987 1 01:49:57 00:37:41
101 448 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 54 Muži_A 1985 1 01:50:21 00:38:05
102 319 CHMELAŘOVÁ Lenka 6 Ženy_A 1982 1 01:50:42 00:38:25
103 388 ŽAMPACH Jaroslav 30 Muži_B 1976 1 01:51:24 00:39:07
104 434 ŽÁRSKÁ Petra 7 Ženy_A 1993 1 01:51:59 00:39:42
105 343 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 55 Muži_A 1992 1 01:52:21 00:40:04
106 348 MACHÁČEK Martin 6 Muži_D 1955 1 01:52:50 00:40:33
107 462 KOVÁŘOVÁ Jana 8 Ženy_A 1997 1 01:52:59 00:40:42
108 464 HANÁČEK Josef 56 Muži_A 1994 1 01:53:00 00:40:43
109 384 FABUŠ Milan Tomky 31 Muži_B 1972 1 01:53:13 00:40:56
110 421 ŠVÁČEK Jindřich 57 Muži_A 1989 1 01:53:17 00:41:00
111 428 KOZEL Marek 58 Muži_A 1987 1 01:53:17 00:41:01
112 386 ŠVARCOVÁ Lucie AD team 9 Ženy_A 1984 1 01:53:24 00:41:08
113 366 SCHWANZER Claudia 10 Ženy_A 1982 1 01:53:54 00:41:38
114 308 KUČEROVÁ Jana Rohatec 2 Ženy_C 1971 1 01:54:22 00:42:05
115 359 ROMANOVSKÝ Dušan MK DDsport daňci Olomouc 32 Muži_B 1976 1 01:54:51 00:42:35
116 390 PRUDIL Vít Lazinov 4 Muži_C 1966 1 01:54:55 00:42:38
117 370 ELOI Le 59 Muži_A 1994 1 01:55:26 00:43:09
118 349 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 Muži_D 1954 1 01:55:29 00:43:12
119 451 KŘEMEČEK Tomáš 60 Muži_A 1985 1 01:56:08 00:43:51
120 426 SKOTÁK Vladimír 61 Muži_A 1989 1 01:56:16 00:44:00
121 418 BRANDSTILLEROVÁ Petra Karpatské Naděje 5 Ženy_B 1972 1 01:56:35 00:44:18
122 419 HAPLOVÁ Leona Karpatské Naděje 6 Ženy_B 1974 1 01:56:35 00:44:19
123 416 VAŘECHA Lubomir Karpatské Naděje 33 Muži_B 1978 1 01:56:42 00:44:25
124 398 MORAVEC Martin 62 Muži_A 1997 1 01:56:48 00:44:32
125 399 ŠABATOVÁ Denisa 11 Ženy_A 1998 1 01:56:48 00:44:32
126 408 FEIZOV Tim 34 Muži_B 1980 1 01:57:01 00:44:44
127 392 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 35 Muži_B 1973 1 01:57:07 00:44:50
128 318 HRNČÁŘOVÁ Lenka KROTITELÉ DECHŮ 7 Ženy_B 1974 1 01:57:24 00:45:07
129 410 OVCHINNIKOVA Tatiana 12 Ženy_A 1997 1 01:57:34 00:45:17
130 446 KŘÍŽKA Ivo Benedikt Labre Team 36 Muži_B 1977 1 01:58:00 00:45:43
131 466 KÜHNOVÁ Helena 13 Ženy_A 1991 1 01:58:08 00:45:51
132 363 FRANZ Skoda LAC Harlekin 37 Muži_B 1976 1 01:58:21 00:46:04
133 345 MICHÁLKOVÁ Eva 14 Ženy_A 1987 1 01:58:35 00:46:18
134 424 BUMBÁLKOVÁ Zuzana 15 Ženy_A 1989 1 01:58:50 00:46:34
135 439 ROUČKA Alois AR-Technik Strakonice 38 Muži_B 1974 1 01:59:21 00:47:04
136 305 NEKUŽA Jiří Runners Zbýšov 8 Muži_D 1951 1 02:00:19 00:48:03
137 324 ZELENÁ Irena Orel Moravské Budějovice 8 Ženy_B 1976 1 02:00:33 00:48:17
138 306 TARASEVYCH Maksym 16 Ženy_A 1985 1 02:01:46 00:49:29
139 341 NĚMEC David 63 Muži_A 1987 1 02:03:22 00:51:05
140 422 STŘÍŽOVÁ Tereza 17 Ženy_A 1990 1 02:07:03 00:54:47
141 373 SCHMEISTER Petr 64 Muži_A 1982 1 02:07:17 00:55:01
142 317 RŮŽIČKA Kevin 65 Muži_A 1993 1 02:07:59 00:55:42
143 409 POLÁK Robert 66 Muži_A 1998 1 02:08:43 00:56:27
144 358 ČASTULÍK Vojtěch 39 Muži_B 1972 1 02:09:11 00:56:55
145 413 KUDLÁČEK David IBA 67 Muži_A 1988 1 02:09:20 00:57:04
146 334 ŽŮREK Jan Šneci v běhu 68 Muži_A 1990 1 02:09:22 00:57:06
147 338 HORKÁ Ivana Rozběháme Boskovicko 18 Ženy_A 1989 1 02:09:22 00:57:06
148 457 KOZÁKOVÁ Adéla 19 Ženy_A 1985 1 02:12:28 01:00:12
149 365 DWORAK Romana 20 Ženy_A 1984 1 02:13:54 01:01:38
150 302 LANTOVÁ Romana 9 Ženy_B 1972 1 02:14:22 01:02:06
151 337 SLOUKOVÁ Šárka Rozběháme Česko 10 Ženy_B 1975 1 02:14:39 01:02:22
152 336 ŠAFÁŘ Radek Rozběháme Česko 69 Muži_A 1985 1 02:14:39 01:02:23
153 456 PEŠKOVÁ Petra 21 Ženy_A 1983 1 02:15:01 01:02:45
154 459 HOUŠTOVÁ Vendula 22 Ženy_A 1985 1 02:15:16 01:03:00
155 312 ĎAĎAN Lubomír 40 Muži_B 1975 1 02:16:13 01:03:57
156 311 PANÁČKOVÁ Karla 3 Ženy_C 1970 1 02:16:14 01:03:57
157 325 HALBRSTAT Petr Bochánek Team 5 Muži_C 1967 1 02:17:54 01:05:37
158 315 JURČA Jan 70 Muži_A 1993 1 02:20:23 01:08:06
159 369 AVONAVI Masha 23 Ženy_A 1991 1 02:28:07 01:15:50
160 335 KAMERA Josef 9 Muži_D 1960 1 02:31:07 01:18:50
161 438 DRAŽAN Libor 10 Muži_D 1960 1 02:45:20 01:33:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 321 KLEMENT Marek Pohodička tým! Muži_A 1985
DNF 330 ŽITNÝ Karel 2BWINNER TEAM Muži_B 1975
DNF 346 BITTNER Josef Vitality Brno Muži_C 1970
DNF 371 KOHOUTOVÁ Klára Štefko running team Ženy_A 1994
DNF 375 DÍAZ MARTÍNEZ Muži_B 1977
DNF 402 STÁRKOVA Alena SK Babice Ženy_B 1977
DNF 432 TUMOVÁ Simona Ženy_A 1994

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.