Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

SUPERPRESTIGE OPEN - Hlavní závod

Datum pořádání od 29.08.2020 13:17 do 29.08.2020 13:17

Start: 13:19 hod

Seriál závodů34. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)0,00
Počet kol1
Počet závodníků72
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 1 M(30-39) 1987 1 01:03:39
2 2 KUČERA Jan 2 M(30-39) 1981 1 01:04:11 00:00:32
3 3 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1990 1 01:05:35 00:01:56
4 4 MAN Martin 1 M(20-29) 1991 1 01:05:55 00:02:16
5 5 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 4 M(30-39) 1984 1 01:05:58 00:02:19
6 6 MAXIAN Boris 2 M(20-29) 1991 1 01:06:19 00:02:40
7 7 VINTRLÍK Martin 1 M(40-49) 1977 1 01:06:30 00:02:51
8 8 PETR Lukáš Sportovní Benefity 2 M(40-49) 1980 1 01:06:44 00:03:05
9 9 NIEBAUER František EUROVIA CS 3 M(40-49) 1976 1 01:07:33 00:03:54
10 10 PECH Michal 2BWINNER TEAM 5 M(30-39) 1989 1 01:07:52 00:04:13
11 11 POLÁK Miloš SK TRIBEIK 4 M(40-49) 1979 1 01:07:57 00:04:18
12 12 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK TRIATLON 6 M(30-39) 1985 1 01:08:10 00:04:31
13 13 SMITH Matthew Individuální 5 M(40-49) 1978 1 01:08:39 00:05:00
14 14 PETRÁSEK Václav BKP 6 M(40-49) 1976 1 01:08:45 00:05:06
15 15 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 7 M(30-39) 1985 1 01:10:03 00:06:24
16 16 ŽOLCER Michael Individuální 8 M(30-39) 1989 1 01:10:25 00:06:46
17 17 ŠTĚPÁNEK Martin 9 M(30-39) 1981 1 01:10:27 00:06:48
18 61 MATOUŠOVÁ Michaela Elitavers Jihlava 1 Ž(20-29) 2000 1 01:10:31 00:06:52
19 18 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 10 M(30-39) 1985 1 01:11:44 00:08:05
20 19 URBAN Michal Triathlon Team Chrudim 11 M(30-39) 1985 1 01:12:01 00:08:22
21 20 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 12 M(30-39) 1981 1 01:12:17 00:08:38
22 62 ROSENKRANCOVÁ Monika KONRAD TOOLS TEAM 2 Ž(20-29) 2000 1 01:12:38 00:08:59
23 21 KUCHAŘ Lukáš ACT leraK Blansko 7 M(40-49) 1976 1 01:14:15 00:10:36
24 22 HLAVIZŇA Antonín 3 M(20-29) 1992 1 01:14:36 00:10:57
25 23 ŠTĚPÁN Vladimír 8 M(40-49) 1971 1 01:14:42 00:11:03
26 24 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 9 M(40-49) 1980 1 01:14:48 00:11:09
27 63 PROKEŠOVÁ Alice Lodní sporty Brno 3 Ž(20-29) 1999 1 01:14:50 00:11:11
28 25 DRÁPELA Stanislav 4 M(20-29) 1992 1 01:15:21 00:11:42
29 26 ŠEDÝ Jan 5 M(20-29) 1992 1 01:15:41 00:12:02
30 27 STEHLÍK Pavel Individuální 10 M(40-49) 1974 1 01:15:42 00:12:03
31 28 KRUML Tomáš 1 M(50-59) 1966 1 01:16:11 00:12:32
32 29 ŠOLC Ladislav Individuální 11 M(40-49) 1975 1 01:16:21 00:12:42
33 30 BALÁŠ Jan TTC Olomouc 12 M(40-49) 1980 1 01:16:26 00:12:47
34 31 ŠIMUNEK Martin Modřice 2 M(50-59) 1966 1 01:16:50 00:13:11
35 64 KLYMENKO Viktoriia 4 Ž(20-29) 1991 1 01:18:10 00:14:31
36 32 HOŘICKÝ Martin 13 M(30-39) 1981 1 01:18:22 00:14:43
37 33 JURAS Michael 6 M(20-29) 1992 1 01:18:50 00:15:11
38 34 BORKOVEC Luděk Individuální 14 M(30-39) 1985 1 01:19:21 00:15:42
39 35 KOPLÍK Jan 15 M(30-39) 1984 1 01:19:43 00:16:04
40 36 JURENA Matyas Zlín 7 M(20-29) 1997 1 01:19:50 00:16:11
41 37 HORÁK Dušan TITAN Trilife 13 M(40-49) 1973 1 01:20:16 00:16:37
42 38 QUENTIN Jorus 8 M(20-29) 1995 1 01:20:31 00:16:52
43 65 DUNAJSKÁ Gabriela 5 Ž(20-29) 1997 1 01:20:34 00:16:55
44 66 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 6 Ž(20-29) 1998 1 01:20:35 00:16:56
45 39 ANDRLE Richard 14 M(40-49) 1974 1 01:21:07 00:17:28
46 40 POSPÍŠIL Jiří Elit 15 M(40-49) 1977 1 01:21:08 00:17:29
47 41 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 1 M(60+) 1959 1 01:21:16 00:17:37
48 42 MIKITA Pavel SK Sever Brno 2 M(60+) 1952 1 01:21:35 00:17:56
49 43 LE Bechennec none 9 M(20-29) 1994 1 01:22:57 00:19:18
50 44 BUCHTA Radomil 3 M(60+) 1958 1 01:23:27 00:19:48
51 45 POKORNÝ Jan Hasiči Brno 3 M(50-59) 1970 1 01:23:43 00:20:04
52 46 STŘÍPEK Jiří Individuální 16 M(30-39) 1990 1 01:24:30 00:20:51
53 47 KLUSÁK Jan 16 M(40-49) 1975 1 01:24:37 00:20:58
54 48 BERGMANN David Individuální 17 M(40-49) 1974 1 01:24:46 00:21:07
55 67 PÁNKOVÁ Ivana VOKOLOPOLE 1 Ž(40-49) 1976 1 01:25:00 00:21:21
56 49 HORÁK Tomáš 17 M(30-39) 1982 1 01:25:06 00:21:27
57 50 MAKOVICKÝ Juraj 18 M(30-39) 1988 1 01:25:17 00:21:38
58 68 ROSENBREYEROVÁ Hana 1 Ž(50+) 1966 1 01:28:09 00:24:30
59 51 MECL Karel Triathlon Hodonín 4 M(50-59) 1963 1 01:28:41 00:25:02
60 69 STRYKOVÁ Adéla 7 Ž(20-29) 1999 1 01:28:47 00:25:08
61 52 VODIČKA Juraj Run for Fun - Triathlon 5 M(50-59) 1965 1 01:29:30 00:25:51
62 53 ZATLOUKAL Petr Individuální 19 M(30-39) 1988 1 01:30:06 00:26:27
63 70 HAŠLAROVÁ Alena VOKOLOPOLE 2 Ž(40-49) 1978 1 01:30:11 00:26:32
64 54 TOMÁŠEK Petr 20 M(30-39) 1990 1 01:30:52 00:27:13
65 55 KUBÍNEK František KONRAD TOOLS TEAM 4 M(60+) 1958 1 01:31:50 00:28:11
66 56 SEHNAL Luděk 21 M(30-39) 1990 1 01:32:59 00:29:20
67 71 KLÍROVÁ Jana SATT 2 Ž(50+) 1967 1 01:33:30 00:29:51
68 57 SKLENÁŘ Jan 22 M(30-39) 1988 1 01:34:01 00:30:22
69 72 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 3 Ž(40-49) 1976 1 01:34:56 00:31:17
70 58 DUNDÁČEK Ondřej TRI Chrudim 23 M(30-39) 1982 1 01:35:35 00:31:56
71 59 SLOUKA Jiří 24 M(30-39) 1983 1 01:37:13 00:33:34
72 60 ŠMÍRA Martin 25 M(30-39) 1988 1 01:41:12 00:37:33

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.