Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 08.08.2020 12:00 do 08.08.2020 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků138
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 79 HLADIK Marek BMSC Bratislava 1 A 1990 4 00:31:58
2 3 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 2 A 1988 4 00:32:32 00:00:34
3 2 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM 1 B 1980 4 00:32:52 00:00:54
4 5 KOPIAR Jakub AC Malacky 3 A 1999 4 00:33:04 00:01:05
5 20 STUDNIČKA Ondřej Libina Fácin club 4 A 2002 4 00:33:38 00:01:39
6 4 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 5 A 1981 4 00:34:26 00:02:28
7 98 DURĎÁK Luděk Karpatské Naděje 2 B 1977 4 00:34:30 00:02:31
8 66 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 6 A 1983 4 00:34:40 00:02:42
9 74 JEŽEK Přemysl AC SLOVAN Liberec 7 A 1982 4 00:34:53 00:02:55
10 54 SOMMER Tomasz Wien 3 B 1979 4 00:34:56 00:02:58
11 106 MATÚŠ Ján AK Junior Holíč 8 A 1988 4 00:35:38 00:03:39
12 31 ZALUBIL Zdenko ASK grafobal Skalica 9 A 1984 4 00:35:47 00:03:48
13 89 DARMOVZAL Jan 10 A 1990 4 00:36:08 00:04:09
14 80 ČMELÍK Martin SK Hranice 11 A 2001 4 00:36:19 00:04:21
15 68 ŽIGO Martin Behame.sk 12 A 1989 4 00:36:21 00:04:23
16 71 MASARYK Pavol Záhorácký Frišký tým 4 B 1980 4 00:36:24 00:04:26
17 7 BŘEČKA Filip AK Hodonín/Orel Vnorovy 13 A 2003 4 00:36:37 00:04:38
18 40 HOCHMAR Zdeněk Orel Blučina 14 A 1985 4 00:37:10 00:05:11
19 131 TOMANEC Filip Zlín 15 A 1987 4 00:37:15 00:05:16
20 15 SVĚTINSKÝ Jiří Atletika Hluk 5 B 1979 4 00:37:23 00:05:24
21 115 JURČÍK Jozef Skalica 6 B 1977 4 00:37:35 00:05:36
22 22 JURÁNEK Stanislav Orel - Židenice 16 A 1987 4 00:38:05 00:06:06
23 112 KADLEC Petr Milotice 1 C 1965 4 00:38:35 00:06:37
24 81 KUSALÍK Miroslav Vnorovy v pohybu 7 B 1975 4 00:38:39 00:06:40
25 24 PREZOVSKI Dušan Gbelskí strýci 2 C 1965 4 00:38:50 00:06:51
26 11 VOKOLEK Michal AC Pardubice 8 B 1972 4 00:39:09 00:07:10
27 29 TOMEČEK Jiří Vnorovy 17 A 1983 4 00:39:16 00:07:17
28 133 TOMEČEK Anotnín Uherský Ostroh 3 C 1968 4 00:39:32 00:07:33
29 134 ŠKRABÁNEK Petr MK SEITL Ostrava 1 D 1960 4 00:39:35 00:07:36
30 113 NEUMANN Martin Orel Strážnice/Karpatské naděje 18 A 1986 4 00:40:02 00:08:03
31 65 BROŽÍK Jíří BK Hodonín 9 B 1971 4 00:40:12 00:08:13
32 123 BELLAY Ján Skalica 19 A 1982 4 00:40:14 00:08:15
33 127 MRÁZ Miroslav 20 A 1988 4 00:40:23 00:08:24
34 88 PŘÍBRA Jan 21 A 1983 4 00:40:38 00:08:39
35 34 LUKÁŠ Matěj Olomouc-Holice 10 B 1980 4 00:40:41 00:08:42
36 91 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 4 C 1965 4 00:40:58 00:08:59
37 30 JURÁNEK Štěpán Orel Brno 1 22 A 1990 4 00:41:22 00:09:23
38 104 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 11 B 1979 4 00:41:31 00:09:33
39 124 BELLAY Peter Krajinar.sk 23 A 1988 4 00:41:56 00:09:58
40 12 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 5 C 1968 4 00:41:59 00:10:01
41 101 HORÁK Aleš Continental sport team 12 B 1980 4 00:42:02 00:10:03
42 94 MIKULA Miroslav Radošovce 2 D 1957 4 00:42:02 00:10:03
43 111 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 6 C 1967 4 00:42:08 00:10:09
44 118 KOLLÁR Martin Nafta a.s. 13 B 1974 4 00:42:12 00:10:14
45 125 JIČÍNSKÝ Petr Orel Moravské Budějovice 14 B 1972 4 00:42:16 00:10:17
46 83 BRÜCH Martin Strážnice 24 A 1993 4 00:42:29 00:10:30
47 64 KRÚPA Petr Ostrožská Nová Ves 25 A 1995 4 00:42:35 00:10:36
48 60 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 3 D 1960 4 00:42:41 00:10:43
49 43 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1 E 1951 4 00:42:42 00:10:43
50 61 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 15 B 1973 4 00:42:56 00:10:57
51 42 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 D 1959 4 00:43:02 00:11:03
52 52 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 7 C 1963 4 00:43:13 00:11:14
53 19 STUDNIČKA Olin Libina Fácin club 26 A 1999 4 00:43:29 00:11:31
54 23 HUVAR Rostislav Orel Domanín 16 B 1975 4 00:43:38 00:11:39
55 16 HALAS Petr Orel Vyškov 17 B 1973 4 00:43:44 00:11:45
56 109 KOLÍNEK Peter Vrádiště 27 A 1987 4 00:43:57 00:11:59
57 114 BAŠE Vladimír Strání 28 A 1995 4 00:44:01 00:12:03
58 138 POLÁSEK Vít 18 B 1976 4 00:44:25 00:12:26
59 135 KOTLÁN Martin Runczech 19 B 1980 4 00:44:38 00:12:39
60 129 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 20 B 1976 4 00:44:45 00:12:46
61 21 JANDÁSEK Michal Knínice Fácin club 21 B 1979 4 00:44:58 00:12:59
62 32 POSPÍŠIL Vít Kunovice 22 B 1978 4 00:45:02 00:13:04
63 82 BUJNA Róbert Kuchyňa 8 C 1964 4 00:45:05 00:13:06
64 9 IVAN František Vnorovská běhota 29 A 1982 4 00:45:08 00:13:09
65 119 KONEČNÝ Lubomír Moravský svätý Ján 30 A 1984 4 00:45:14 00:13:15
66 121 DANIS Miroslav Senica 23 B 1973 4 00:45:25 00:13:26
67 76 VAŠŤÁK Radek Uherské Hradiště 31 A 1987 4 00:45:27 00:13:28
68 105 MRÁZ Pavol AK Junior Holíč 24 B 1971 4 00:45:30 00:13:31
69 95 CHRENKA Jozef AŠK Grafobal Skalica 5 D 1957 4 00:45:33 00:13:34
70 47 TVARŮŽKA Tomáš 25 B 1972 4 00:45:41 00:13:42
71 17 GUBANI Josef Vnorovy Fácin club 9 C 1968 4 00:45:47 00:13:48
72 13 ČERNÝ Radek Orel Vyškov 26 B 1978 4 00:45:54 00:13:55
73 35 NOVÁK Petr Rakovník 32 A 1984 4 00:46:11 00:14:12
74 75 KONEČNÝ Ondřej Karpatští vlci 33 A 1992 4 00:46:12 00:14:13
75 45 POSPÍŠIL Petr Otice 27 B 1979 4 00:46:43 00:14:45
76 6 PRIECEL Peter Vnorovy v Pohybu / Vnorovy 34 A 1985 4 00:46:46 00:14:48
77 90 FANTA Tomas Karpatské Naděje 28 B 1977 4 00:47:01 00:15:02
78 36 NESVADBA Jiří Zlín 29 B 1976 4 00:47:04 00:15:05
79 27 MONAGHAN Daniel Fallun dafa 30 B 1975 4 00:47:30 00:15:31
80 70 RAFFAY Ivan Záhorácký Frišký tým 10 C 1966 4 00:47:32 00:15:34
81 51 ORTH Ján Zohor - Slovensko 11 C 1963 4 00:47:58 00:15:59
82 8 IVAN Marian Vnorovská běhota 31 B 1976 4 00:48:03 00:16:05
83 132 HORÁK Petr Orel Silůvky 32 B 1976 4 00:48:11 00:16:12
84 137 KOCÁK Ferdinand Gbelski Strýci 6 D 1957 4 00:48:15 00:16:16
85 33 KUBÍN Martin Mladá Boleslav 12 C 1969 4 00:48:22 00:16:24
86 10 GREC Pavel Orel Vyškov 33 B 1980 4 00:48:28 00:16:29
87 38 KAFKA Marek Vnorovy 34 B 1980 4 00:48:32 00:16:33
88 102 KAMENICKÝ Petr Orel Židenice 13 C 1969 4 00:48:52 00:16:53
89 63 KŘIŽÁK Petr Tvarožná Lhota 35 A 1981 4 00:48:58 00:16:59
90 130 ULLER Miroslav Studienka 35 B 1978 4 00:49:13 00:17:14
91 25 MÁČALA Josef Uherské Hradiště 36 B 1980 4 00:49:23 00:17:24
92 122 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holíč 14 C 1966 4 00:49:34 00:17:35
93 116 SOVIČ Martin Skalica 36 A 1981 4 00:49:42 00:17:43
94 96 MIKUŠ Miroslav Radošovce 2 E 1951 4 00:49:53 00:17:55
95 72 MASARYK Gregor Dojč 37 A 1982 4 00:50:30 00:18:31
96 50 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 15 C 1970 4 00:50:43 00:18:44
97 128 KRIST Ondřej 38 A 2001 4 00:50:45 00:18:47
98 103 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 3 E 1954 4 00:50:48 00:18:50
99 59 KACHTÍK Vlastimil eSVS.CZ Team Vsetín 16 C 1968 4 00:50:51 00:18:52
100 97 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 7 D 1957 4 00:51:09 00:19:10
101 14 FRYDRYCH Jan Vigantice 37 B 1977 4 00:51:42 00:19:43
102 69 SÚČEK Petr Dynamic Metal 38 B 1974 4 00:52:16 00:20:17
103 55 KŘÁPEK Pavel Podolí 39 A 1984 4 00:52:19 00:20:20
104 78 LUNDA Petr 39 B 1978 4 00:52:22 00:20:24
105 37 LÍPA Pavel 40 B 1971 4 00:52:26 00:20:28
106 120 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 4 E 1953 4 00:52:37 00:20:38
107 93 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 8 D 1958 4 00:52:47 00:20:48
108 126 BAŤA Jiří Brno 9 D 1960 4 00:53:07 00:21:08
109 77 TRÚCHLY Pavel Trenčín 41 B 1977 4 00:53:16 00:21:17
110 18 GUBANI Pavel Žeravice Fácin club 17 C 1970 4 00:53:24 00:21:26
111 92 PROKOP Jiří Běhy Zlín 10 D 1956 4 00:53:53 00:21:54
112 48 IVAN Jaroslav Karlín 11 D 1960 4 00:54:03 00:22:04
113 136 KABÁT Juraj Šľak Senica 42 B 1976 4 00:54:28 00:22:29
114 139 HANČÍK Radovan 43 B 1974 4 00:54:47 00:22:48
115 84 JELÍNEK Petr AK EZ Kopřivnice 5 E 1952 4 00:54:48 00:22:49
116 58 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 44 B 1973 4 00:56:06 00:24:07
117 44 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 6 E 1955 4 00:56:13 00:24:14
118 107 WNETRZAK Petr Dětmarovice 45 B 1977 4 00:56:15 00:24:16
119 46 KŘEŠŤÁK Miloslav TJ Sokol Věteřov 18 C 1963 4 00:56:31 00:24:32
120 117 POZMPLÍK Pavel 46 B 1972 4 00:57:44 00:25:46
121 53 MORRISON Michal 40 A 1983 4 00:57:47 00:25:48
122 67 DOSPÍŠIL David Zlín 19 C 1968 4 00:57:50 00:25:51
123 57 KRESTA Roman Orel Židenice 20 C 1965 4 00:58:06 00:26:07
124 86 FREITINGER Pavel Vsetín 21 C 1964 4 00:58:15 00:26:16
125 99 OREL Marek Orel Obřany 12 D 1960 4 00:58:26 00:26:27
126 39 MARTUŠKA Jan STG Břeclav 41 A 1991 4 00:58:46 00:26:47
127 100 ŠLAMPA Pavel Kyjov 13 D 1960 4 00:59:07 00:27:09
128 87 PLANKA Vojtech BK VP Malacky 7 E 1955 4 01:00:45 00:28:46
129 26 HŘÍBEK Josef Vnorovy 47 B 1974 4 01:01:32 00:29:33
130 41 MOTYČKA Petr Umění vést/Hodonín 48 B 1971 4 01:03:33 00:31:34
131 62 KUNC Josef Orel Vyškov 14 D 1960 4 01:04:35 00:32:37
132 28 MONAGHAN Sayer 42 A 2009 4 01:07:20 00:35:21
133 56 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 8 E 1953 4 01:07:26 00:35:28

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 49 GARŠIC Tomáš Hodonín A 1985
DNF 85 TROJÁK František Mikulov C 1969
DNF 108 DANĚK Jiří Uherské Hradiště B 1976
DNF 110 POPOV Evžen Bzenec C 1969
DQ 73 ONDRŮŠEK Pavel Orel Obřany A 1989 3 00:47:50 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2020 14:00
16. Městský běh Karvinou
28.09.2020 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.