Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

34. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2020 - Triatlon muži 0,7/20/5

Datum pořádání od 01.08.2020 10:00 do 01.08.2020 17:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 12:09 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol3
Počet závodníků88
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 107 OZORÁK Miroslav TK Nové Zámky 1 M(40-49) 1973 3 00:58:59
2 97 KUČERA Jan Individuální 1 M(30-39) 1981 3 00:59:29 00:00:30
3 81 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 2 M(30-39) 1987 3 00:59:55 00:00:56
4 88 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 3 M(30-39) 1982 3 01:00:04 00:01:05
5 34 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 4 M(30-39) 1990 3 01:01:07 00:02:08
6 13 KLEIBL Martin Individuální 2 M(40-49) 1973 3 01:01:16 00:02:17
7 92 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 1 M(20-29) 1997 3 01:01:22 00:02:23
8 28 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 5 M(30-39) 1984 3 01:03:19 00:04:20
9 96 KARÁSEK Antonín Individuální 6 M(30-39) 1982 3 01:03:52 00:04:53
10 42 DLABAJA Roman TITAN Trilife 1 M(50-59) 1970 3 01:04:02 00:05:02
11 23 PECH Michal 2BWINNER TEAM 7 M(30-39) 1989 3 01:04:07 00:05:08
12 56 KŘENEK Jan 8 M(30-39) 1984 3 01:04:12 00:05:13
13 125 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 9 M(30-39) 1988 3 01:04:29 00:05:30
14 75 MIXA Stanislav 3 M(40-49) 1980 3 01:04:44 00:05:45
15 95 PÁVEK Martin Rolníci / CZU Praha 10 M(30-39) 1987 3 01:04:59 00:06:00
16 83 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 11 M(30-39) 1985 3 01:05:18 00:06:19
17 20 NIEBAUER František EUROVIA CS 4 M(40-49) 1976 3 01:05:27 00:06:28
18 43 JURČÍK Radek 1 Jun(18-19) 2001 3 01:05:34 00:06:35
19 51 ŠTEVANKA Ladislav 12 M(30-39) 1981 3 01:05:35 00:06:36
20 52 MRKVIČKA Robert Individuální 5 M(40-49) 1971 3 01:05:51 00:06:51
21 118 ZEMAN Daniel Rafkarna IDEA Cycling Team 13 M(30-39) 1983 3 01:05:51 00:06:52
22 113 MARTINÍK Tomáš 14 M(30-39) 1983 3 01:06:02 00:07:02
23 102 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 15 M(30-39) 1981 3 01:06:13 00:07:14
24 49 DRAGOLOV Daniel 2 M(50-59) 1967 3 01:06:32 00:07:33
25 111 DOKOUPIL Petr 6 M(40-49) 1977 3 01:06:47 00:07:48
26 55 POLCAR Jiří 7 M(40-49) 1977 3 01:07:07 00:08:08
27 71 ŠEDÝ Jan Korfbal klub Brno 2 M(20-29) 1992 3 01:07:23 00:08:24
28 19 KOVAŘÍK Jan 16 M(30-39) 1981 3 01:08:12 00:09:13
29 41 KŘIVÁNEK Filip Force Fojtík Wilier team 3 M(20-29) 1991 3 01:08:40 00:09:41
30 119 MARENDIAK Peter Maraton-bike ATT Žilina 8 M(40-49) 1980 3 01:09:05 00:10:05
31 35 MATULA Michal MIKA training 4 M(20-29) 2000 3 01:09:08 00:10:09
32 78 KAFKA Šimon KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci(16-17) 2004 3 01:09:25 00:10:26
33 73 STEHLÍK Pavel Individuální 9 M(40-49) 1974 3 01:09:26 00:10:27
34 103 KUNZ Kamil Kozel Team 10 M(40-49) 1978 3 01:09:29 00:10:30
35 16 PROCHÁZKA Dušan TJ Spartak Třebíč 11 M(40-49) 1972 3 01:09:32 00:10:33
36 48 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 12 M(40-49) 1980 3 01:10:36 00:11:37
37 25 JANDA Sebastian 5 M(20-29) 1999 3 01:10:50 00:11:51
38 105 BALÁŠ Jan TTC Olomouc 13 M(40-49) 1980 3 01:10:59 00:12:00
39 54 CAIZL Michal 17 M(30-39) 1982 3 01:11:16 00:12:17
40 89 KÁŇA Jiří 18 M(30-39) 1988 3 01:11:18 00:12:19
41 77 DRÁPELA Stanislav 6 M(20-29) 1992 3 01:11:27 00:12:28
42 27 BRTNÍK Jiří 7 M(20-29) 2000 3 01:11:40 00:12:41
43 57 UNZEITIG Lubomír 19 M(30-39) 1984 3 01:11:48 00:12:49
44 120 LAŠTŮVKA Zdeněk 20 M(30-39) 1989 3 01:12:20 00:13:21
45 53 KLIMEŠ Radek Botanka Running 14 M(40-49) 1973 3 01:12:35 00:13:36
46 114 KRUML Tomáš 3 M(50-59) 1966 3 01:12:51 00:13:52
47 7 HLAVSA Tomáš 21 M(30-39) 1983 3 01:12:58 00:13:59
48 37 ŠIMUNEK Martin Modřice 4 M(50-59) 1966 3 01:13:05 00:14:05
49 99 BARTOSEK Milos 22 M(30-39) 1989 3 01:13:26 00:14:27
50 46 ČECH Ladislav Individuální 15 M(40-49) 1973 3 01:13:31 00:14:32
51 80 TROCHTA Jaroslav 2BWINNER TEAM 16 M(40-49) 1978 3 01:13:45 00:14:46
52 121 BORKOVEC Luděk Individuální 23 M(30-39) 1985 3 01:13:50 00:14:51
53 18 ŠKODA Jan 5 M(50-59) 1964 3 01:14:12 00:15:13
54 26 PRŮŠA Tomáš 8 M(20-29) 1999 3 01:14:27 00:15:28
55 85 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK TRIATLON 1 M(60+) 1960 3 01:14:31 00:15:32
56 98 SUCHNA Jaroslav 9 M(20-29) 1992 3 01:14:35 00:15:36
57 29 DOŠEK Tomáš 24 M(30-39) 1987 3 01:15:17 00:16:18
58 112 NOSEK Pavel ASK Slavkov 6 M(50-59) 1965 3 01:15:29 00:16:30
59 110 BENDA Jindřich Samzasebe 17 M(40-49) 1978 3 01:15:38 00:16:38
60 31 POSPÍŠIL Jiří 18 M(40-49) 1977 3 01:15:48 00:16:49
61 122 TAUŠ Petr Orel Vyškov 19 M(40-49) 1976 3 01:15:52 00:16:53
62 79 SLABOTINSKÝ Filip Gentlemanů :) 25 M(30-39) 1988 3 01:15:56 00:16:57
63 3 NOVOTNÝ Petr Jedovnice 26 M(30-39) 1982 3 01:16:01 00:17:02
64 72 PELIKAN Martin 27 M(30-39) 1984 3 01:16:17 00:17:18
65 124 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 2 M(60+) 1959 3 01:16:19 00:17:20
66 45 KLUSÁK Jan 20 M(40-49) 1975 3 01:16:34 00:17:35
67 82 RACLAVSKÝ Radoslav 28 M(30-39) 1984 3 01:16:46 00:17:46
68 44 BĚČÁK Zdeněk 7 M(50-59) 1969 3 01:17:21 00:18:22
69 108 PAROLEK Antonín 29 M(30-39) 1985 3 01:17:29 00:18:30
70 70 CUPÁK Pavel Cup cup 30 M(30-39) 1989 3 01:17:39 00:18:40
71 6 HAVLÍČEK Marian 8 M(50-59) 1965 3 01:17:42 00:18:43
72 50 BUCHTA Radomil 3 M(60+) 1958 3 01:18:24 00:19:25
73 123 HEBELKA Jan 31 M(30-39) 1988 3 01:18:29 00:19:30
74 12 KARSKÝ David 21 M(40-49) 1974 3 01:18:38 00:19:39
75 84 MIKITA Pavel SK Sever Brno 4 M(60+) 1952 3 01:18:52 00:19:53
76 76 POKORNÝ Jan Hasiči Brno 9 M(50-59) 1970 3 01:18:59 00:20:00
77 90 KROPÁČEK Martin Tj Sokol Hostěrádky 10 M(20-29) 1995 3 01:19:20 00:20:21
78 15 KALOUS Jaroslav 22 M(40-49) 1977 3 01:19:22 00:20:23
79 104 MECL Karel Triathlon Hodonín 10 M(50-59) 1963 3 01:22:04 00:23:05
80 21 VÍT Richard 23 M(40-49) 1972 3 01:22:11 00:23:12
81 36 MATULA Robert 11 M(50-59) 1970 3 01:23:45 00:24:46
82 66 DRÁPAL Pavel Individuální 12 M(50-59) 1963 3 01:24:11 00:25:12
83 8 KUBÍNEK František 5 M(60+) 1958 3 01:24:35 00:25:36
84 126 SLOUKA Jiří 32 M(30-39) 1983 3 01:25:48 00:26:49
85 67 DRÁPAL Vojtěch Orel Křenovice 33 M(30-39) 1990 3 01:27:09 00:28:10
86 93 KUBĚNA Ivo 34 M(30-39) 1984 3 01:27:38 00:28:39
87 10 ESNER Filip 6 M(60+) 1959 3 01:28:19 00:29:20

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 106 FIALA Ctirad Sokol M(50-59) 1968

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.