Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 6 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 02.02.2013 08:00 do 02.02.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol2
Počet závodníků205
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 88 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 1 M 1977 1 00:35:14
2 267 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 2 M 1978 1 00:35:20 00:00:06
3 32 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 3 M 1982 1 00:36:03 00:00:49
4 112 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 1 00:36:06 00:00:52
5 61 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:36:18 00:01:04
6 260 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 4 M 1992 1 00:36:19 00:01:05
7 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1970 1 00:36:37 00:01:23
8 85 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 5 M 1977 1 00:36:40 00:01:26
9 102 PEŠKA Pavel CBASE 6 M 1983 1 00:36:44 00:01:30
10 24 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 7 M 1992 1 00:36:47 00:01:32
11 27 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 8 M 1975 1 00:36:57 00:01:43
12 116 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 9 M 1988 1 00:37:10 00:01:56
13 45 PETR Jiří Brno 10 M 1979 1 00:37:20 00:02:06
14 75 PAJER Ondřej Dolní město 11 M 1989 1 00:37:36 00:02:22
15 33 SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 12 M 1982 1 00:37:42 00:02:27
16 83 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1973 1 00:38:00 00:02:46
17 17 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 13 M 1993 1 00:38:08 00:02:54
18 59 CHADIM Michal KC Brno 14 M 1978 1 00:38:17 00:03:03
19 137 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 15 M 1975 1 00:38:23 00:03:09
20 270 BALCAR Michal UNI Brno - ASC Bučovice 16 M 1979 1 00:38:31 00:03:17
21 52 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:38:34 00:03:20
22 62 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 17 M 1985 1 00:38:37 00:03:23
23 122 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 18 M 1992 1 00:39:10 00:03:56
24 175 NĚMEC Jan OK Chrastava 19 M 1986 1 00:39:13 00:03:59
25 287 KŘENEK Jan Triexpert adidas team 20 M 1984 1 00:39:28 00:04:13
26 104 BOHÁČEK Petr Boskovice 21 M 1974 1 00:39:45 00:04:30
27 34 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 22 M 1979 1 00:39:52 00:04:38
28 283 DVOŘÁČEK Jiří Petrovice 5 MV1 1968 1 00:39:57 00:04:43
29 127 BACIU Serban Romania 23 M 1980 1 00:40:01 00:04:47
30 31 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:40:10 00:04:56
31 60 POCSAI Sándor Čertík kunčina 7 MV1 1970 1 00:40:24 00:05:09
32 46 POLÁK Marek HO Lemra 8 MV1 1973 1 00:40:30 00:05:16
33 92 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 9 MV1 1965 1 00:40:32 00:05:18
34 115 SEDLÁK Radek Eurofoam Sport Team 2 MV2 1963 1 00:40:39 00:05:25
35 280 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 10 MV1 1972 1 00:40:47 00:05:33
36 25 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 24 M 1992 1 00:41:04 00:05:50
37 64 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 25 M 1985 1 00:41:11 00:05:57
38 142 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 26 M 1989 1 00:41:21 00:06:07
39 21 KOLÍNEK František AK Perná 3 MV2 1956 1 00:41:24 00:06:10
40 276 WEIS Josef SK Kněževes 27 M 1974 1 00:41:26 00:06:12
41 96 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:41:32 00:06:18
42 79 DUŠIL Jaroslav Brno 11 MV1 1970 1 00:41:33 00:06:19
43 153 SUCHARDA Pavel KC Brno 12 MV1 1970 1 00:41:38 00:06:24
44 121 HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 4 MV2 1958 1 00:41:38 00:06:24
45 262 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 28 M 1975 1 00:41:44 00:06:30
46 110 HRBÁČEK Karel Útěchov 13 MV1 1968 1 00:41:49 00:06:35
47 166 LEPIER Jan ČVK Brno 29 M 1976 1 00:41:53 00:06:39
48 253 JÍLEK Ladislav Olešnice 30 M 1974 1 00:41:58 00:06:44
49 130 VEČEŘA Tomáš BCK Relax Olešnice 31 M 1989 1 00:42:11 00:06:57
50 103 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 5 MV2 1954 1 00:42:12 00:06:58
51 272 TAJOVSKÝ Jan Boskovice 32 M 1983 1 00:42:16 00:07:02
52 48 ZOUHAR Libor Adidas Brno 6 MV2 1958 1 00:42:20 00:07:05
53 82 HRABOVSKÝ Aleš IBM 33 M 1981 1 00:42:26 00:07:12
54 124 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 14 MV1 1967 1 00:42:29 00:07:14
55 77 FLORIÁN Radim Zetor Brno 15 MV1 1970 1 00:42:37 00:07:23
56 172 KUNITSKI Evghenii Brno 34 M 1981 1 00:42:44 00:07:30
57 134 DOLÍHAL Luděk Tesla Brno 35 M 1985 1 00:42:47 00:07:33
58 144 PRÁT Alexandr Jinačovice 7 MV2 1956 1 00:42:51 00:07:37
59 148 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 36 M 1978 1 00:42:52 00:07:37
60 169 CZERNÝ Pavel Karviná 37 M 1981 1 00:42:52 00:07:38
61 90 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 8 MV2 1955 1 00:42:54 00:07:39
62 39 SKYBA Martin Barnex Sport Brno 9 MV2 1962 1 00:43:01 00:07:46
63 279 ZELENÝ Miroslav Brno 38 M 1983 1 00:43:11 00:07:57
64 56 SMOLKA Josef Brno 16 MV1 1970 1 00:43:13 00:07:58
65 133 HUSÁK Ondřej Blansko 39 M 1982 1 00:43:19 00:08:05
66 268 KRÉNAR Michal Auto RZ Boskovice 40 M 1979 1 00:43:19 00:08:05
67 155 POLÁK Pavel Nutrilite 41 M 1981 1 00:43:44 00:08:30
68 58 PRUDEK Vítězslav Moravec Sokol Benešov 10 MV2 1961 1 00:43:46 00:08:32
69 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 MV1 1973 1 00:43:46 00:08:32
70 151 ALMAN Dušan Adamov 18 MV1 1967 1 00:43:47 00:08:33
71 50 CIBULKA Pavel Brno 19 MV1 1964 1 00:44:02 00:08:48
72 28 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 20 MV1 1973 1 00:44:05 00:08:51
73 161 SVOBODA Jiří Brno 42 M 1976 1 00:44:11 00:08:57
74 128 SLATINA František Brno 21 MV1 1966 1 00:44:18 00:09:04
75 158 CINTULA Lukáš MO runers 43 M 1991 1 00:44:31 00:09:16
76 72 BRTNA David Brno 44 M 1982 1 00:44:40 00:09:26
77 29 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 MV3 1953 1 00:44:42 00:09:28
78 84 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 22 MV1 1970 1 00:44:43 00:09:29
79 147 ČÍŽ Radim VUT Brno 45 M 1974 1 00:44:49 00:09:35
80 119 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 46 M 1978 1 00:44:49 00:09:35
81 35 ZOUBEK Karel Vanovice 11 MV2 1960 1 00:44:51 00:09:36
82 91 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 23 MV1 1972 1 00:44:56 00:09:42
83 65 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 47 M 1980 1 00:44:58 00:09:44
84 12 ROČEK Radim Brno 24 MV1 1969 1 00:44:59 00:09:45
85 265 MAZAL Petr Blansko 48 M 1983 1 00:45:02 00:09:47
86 146 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 25 MV1 1973 1 00:45:02 00:09:48
87 178 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 49 M 1976 1 00:45:12 00:09:57
88 135 ŠIMUNEK Martin Modřice 26 MV1 1966 1 00:45:13 00:09:59
89 120 RERYCH Jiří Brno 50 M 1988 1 00:45:20 00:10:06
90 254 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 51 M 1983 1 00:45:22 00:10:08
91 87 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 52 M 1976 1 00:45:24 00:10:10
92 273 ODEHNAL Tomáš Skalica 27 MV1 1968 1 00:45:26 00:10:12
93 89 FABRIK Miroslav Brno 12 MV2 1959 1 00:45:29 00:10:15
94 114 PŮST Karel Valašské Meziříčí 28 MV1 1971 1 00:45:43 00:10:28
95 49 TESÁREK Jan Brno 53 M 1977 1 00:45:45 00:10:30
96 18 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 29 MV1 1968 1 00:45:54 00:10:40
97 76 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 30 MV1 1964 1 00:46:03 00:10:49
98 15 ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 13 MV2 1962 1 00:46:09 00:10:55
99 131 KONÍČEK Michal Senetářov 54 M 1986 1 00:46:10 00:10:55
100 13 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 31 MV1 1972 1 00:46:12 00:10:57
101 117 SPÁČIL Leopold Moravec Benešov 14 MV2 1959 1 00:46:13 00:10:58
102 136 DRAGOLOV Daniel Brno 32 MV1 1967 1 00:46:15 00:11:00
103 101 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 1 00:46:16 00:11:01
104 138 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 55 M 1981 1 00:46:29 00:11:15
105 30 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 1 00:46:35 00:11:21
106 259 NÁDHERA Petr Hradec Králové 33 MV1 1967 1 00:47:01 00:11:46
107 152 MIKA Ivo Brno 34 MV1 1966 1 00:47:06 00:11:52
108 141 VACULA Ondřej Brno 56 M 1981 1 00:47:08 00:11:53
109 257 OHNOUTEK Robin Svitávka 57 M 1984 1 00:47:08 00:11:54
110 51 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 35 MV1 1969 1 00:47:13 00:11:58
111 174 TRS Ladislav Brno 58 M 1985 1 00:47:15 00:12:01
112 74 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 59 M 1976 1 00:47:17 00:12:02
113 145 KOCUR Lukáš Brno 60 M 1977 1 00:47:31 00:12:17
114 271 POKORNÝ Josef Ráječko 61 M 1993 1 00:47:32 00:12:18
115 160 SLOUKA Jiří Blažovice 62 M 1983 1 00:47:44 00:12:30
116 177 NĚMEC Roman Brno 36 MV1 1972 1 00:48:00 00:12:46
117 261 SLÁMA Martin Inkosport Team 63 M 1990 1 00:48:05 00:12:51
118 162 POHANKA Pavel Lotrando Brno 37 MV1 1973 1 00:48:14 00:13:00
119 255 PROCHÁZKA Jan Ráječko 64 M 1979 1 00:48:17 00:13:03
120 139 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 38 MV1 1973 1 00:48:31 00:13:17
121 86 NOVOTNÝ Petr Kuřim 39 MV1 1965 1 00:48:43 00:13:29
122 284 HOLUB Jaroslav Liga100 Praha 15 MV2 1962 1 00:48:45 00:13:31
123 19 KUNC Josef LRS Vyškov 16 MV2 1960 1 00:48:45 00:13:31
124 43 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 17 MV2 1956 1 00:48:49 00:13:34
125 55 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 1 00:48:55 00:13:41
126 150 ČADEK Martin Brno 18 MV2 1957 1 00:48:59 00:13:45
127 97 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 19 MV2 1957 1 00:49:02 00:13:47
128 167 SLÁMA Jiří Automedia 20 MV2 1960 1 00:49:10 00:13:56
129 170 UHLÍŘ Dalibor AT&T 65 M 1980 1 00:49:15 00:14:00
130 78 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 66 M 1985 1 00:49:18 00:14:04
131 108 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 67 M 1985 1 00:49:20 00:14:05
132 42 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 MV3 1950 1 00:49:28 00:14:14
133 81 VOREL Petr Brno 68 M 1986 1 00:49:47 00:14:33
134 53 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 21 MV2 1956 1 00:49:55 00:14:41
135 157 POZLER Jiří Hradec Králové 69 M 1983 1 00:49:57 00:14:42
136 278 KUBĚNA Roman Senetářov 70 M 1982 1 00:50:02 00:14:48
137 40 NOVOTNÝ Libor Kuřim 22 MV2 1961 1 00:50:17 00:15:03
138 263 ZICH Martin 71 M 1978 1 00:50:17 00:15:03
139 57 MAREK Jaromír Brno 40 MV1 1964 1 00:50:22 00:15:08
140 95 BŘEZINA Aleš Brno 23 MV2 1962 1 00:50:29 00:15:15
141 140 MIKITA Pavel Brno 7 MV3 1952 1 00:50:34 00:15:20
142 38 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 8 MV3 1953 1 00:50:52 00:15:38
143 264 UČEŇ František Boskovice 24 MV2 1963 1 00:50:58 00:15:44
144 54 HANÁK Albín Brno 9 MV3 1951 1 00:51:02 00:15:48
145 14 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 MV3 1953 1 00:51:24 00:16:10
146 281 HROMEK Jiří Fenyx Adamov 25 MV2 1960 1 00:51:27 00:16:13
147 23 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 41 MV1 1966 1 00:51:30 00:16:16
148 143 KOHOUTEK Jaromír Brno 26 MV2 1955 1 00:51:50 00:16:35
149 168 ČECH Ladislav Mokrá Horákov 42 MV1 1973 1 00:52:03 00:16:49
150 285 VYMAZAL Jiří Rájec 72 M 1974 1 00:52:06 00:16:52
151 106 DVOŘÁK David Brno 73 M 1976 1 00:52:11 00:16:57
152 171 PAVELKA Richard Brno 74 M 1981 1 00:52:14 00:17:00
153 274 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 1 XZ 1985 1 00:52:28 00:17:13
154 99 BAYER Miloslav ASK TT - SKI Blansko 11 MV3 1947 1 00:52:49 00:17:34
155 289 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 75 M 1981 1 00:53:12 00:17:58
156 67 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 27 MV2 1954 1 00:53:41 00:18:26
157 107 BOHÁČ Jiří Brno 28 MV2 1954 1 00:53:50 00:18:36
158 123 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 76 M 1992 1 00:53:55 00:18:41
159 98 VOLAVÝ Vladimír Fit online 29 MV2 1955 1 00:54:01 00:18:47
160 173 JEŽ Martin HAPE Brno 43 MV1 1973 1 00:54:20 00:19:06
161 94 ZEZULKA Luděk Brno 30 MV2 1962 1 00:54:25 00:19:11
162 113 BŮŽEK Jan Brno 31 MV2 1957 1 00:54:30 00:19:16
163 132 SKOTÁK Hynek Extreme Life 77 M 1977 1 00:54:41 00:19:27
164 149 MACHÁČEK Martin RC Brno 32 MV2 1955 1 00:54:45 00:19:31
165 125 KRIEG Petr BMT Brno 12 MV3 1949 1 00:54:48 00:19:33
166 26 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 44 MV1 1971 1 00:54:52 00:19:38
167 80 MOUČKA Jan Brno 33 MV2 1956 1 00:54:55 00:19:41
168 129 VEČEŘA Luboš Kobylí 45 MV1 1965 1 00:55:00 00:19:46
169 154 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 34 MV2 1962 1 00:55:07 00:19:53
170 269 KORÁB Peter Brno 78 M 1983 1 00:55:14 00:20:00
171 126 KROUPA Jiří Brno 35 MV2 1959 1 00:55:18 00:20:03
172 69 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 36 MV2 1961 1 00:55:21 00:20:07
173 111 FOJTÁŠEK David Brno 79 M 1980 1 00:55:40 00:20:25
174 275 KOŘAN Pavel VBM Brno 80 M 1974 1 00:55:48 00:20:34
175 286 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 37 MV2 1955 1 00:55:49 00:20:35
176 66 SPONAR Jan Tesla Brno 13 MV3 1950 1 00:55:52 00:20:37
177 105 FRÁŇA Pavel Brno 38 MV2 1959 1 00:55:54 00:20:40
178 41 JASKULKA Martin AK Kuřim 46 MV1 1968 1 00:56:49 00:21:35
179 256 HORYNA Miroslav Praha, Zahradní Město 39 MV2 1954 1 00:57:14 00:22:00
180 118 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 40 MV2 1954 1 00:57:39 00:22:24
181 100 SVOBODA Karel Zetor Brno 14 MV3 1945 1 00:58:49 00:23:34
182 258 BAŘINKA Jan Boskovice 81 M 1984 1 00:59:01 00:23:47
183 47 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 15 MV3 1953 1 00:59:19 00:24:05
184 159 PELC Vít OZZY Brno 47 MV1 1967 1 00:59:22 00:24:08
185 73 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1941 1 00:59:50 00:24:36
186 282 MARŠÁLEK Jiří Brno 41 MV2 1958 1 00:59:59 00:24:45
187 20 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 17 MV3 1937 1 01:00:04 00:24:50
188 109 KRCHÁK František Brno 48 MV1 1964 1 01:00:43 00:25:29
189 156 LENHART David Brno 82 M 1979 1 01:00:58 00:25:43
190 63 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 18 MV3 1952 1 01:02:00 00:26:45
191 44 KLEPAL Petr Blansko 49 MV1 1966 1 01:02:02 00:26:48
192 37 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1953 1 01:03:31 00:28:16
193 277 RŮŽIČKA Bohuslav SC Ráječko 20 MV3 1946 1 01:03:59 00:28:45
194 164 ŽÁK Štěpán Nezávislí Modřice 83 M 1997 1 01:04:07 00:28:52
195 163 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 50 MV1 1965 1 01:04:07 00:28:53
196 165 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 42 MV2 1961 1 01:04:20 00:29:06
197 36 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 21 MV3 1952 1 01:04:41 00:29:27
198 71 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 43 MV2 1960 1 01:05:28 00:30:14
199 68 NOVÁK Lubomír Brno 44 MV2 1958 1 01:06:03 00:30:49
200 93 MAREK Jiří Brno 45 MV2 1956 1 01:07:00 00:31:46
201 176 TRS Ladislav Brno 46 MV2 1958 1 01:09:07 00:33:53
202 70 HRUBÝ Milan ASK Blansko 22 MV3 1938 1 01:10:32 00:35:17
203 22 MACHALA Jaroslav Hluk 23 MV3 1938 1 01:17:25 00:42:10
204 288 CAHEL Pavel Sokol Brno 24 MV3 1938 1 01:30:11 00:54:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 266 VRÁNA Filip Brno M 1976

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.