Rychlé novinky:

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km

Datum pořádání od 25.01.2020 08:00 do 25.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,60
Počet kol1
Počet závodníků167
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 191 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 1 00:33:23
2 49 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:34:31 00:01:07
3 3 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 2 M 1985 1 00:34:34 00:01:10
4 203 ŠŤASTNÝ Petr Sport Import 3 M 1988 1 00:34:38 00:01:15
5 175 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 4 M 1986 1 00:35:23 00:01:59
6 181 STLOUKAL Štěpán ACT leraK Blansko 5 M 2000 1 00:36:23 00:03:00
7 19 DVOŘÁK Pavel Prostějov 6 M 1982 1 00:36:32 00:03:09
8 25 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 7 M 1992 1 00:37:27 00:04:04
9 22 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:37:30 00:04:07
10 197 HEJNA Dalibor Brno 8 M 1982 1 00:37:57 00:04:34
11 217 POZDENKOV Michael 9 M 1994 1 00:38:14 00:04:51
12 23 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:38:37 00:05:13
13 46 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1979 1 00:38:45 00:05:22
14 184 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 5 MV1 1975 1 00:38:57 00:05:33
15 20 POLÁČEK Kamil VSK Univerzita Brno 10 M 1981 1 00:39:15 00:05:51
16 196 PAVELKA Jan Brno 11 M 1982 1 00:39:17 00:05:54
17 212 MACHO Aleš UNI Brno - Vranov 6 MV1 1975 1 00:39:24 00:06:01
18 159 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:39:41 00:06:18
19 80 GLIER Michal MČD - Doubravník 12 M 1982 1 00:39:44 00:06:21
20 60 JÁGR Ondřej Brno 13 M 1983 1 00:40:08 00:06:45
21 172 STRÁNSKÝ Aleš 1 MV3 1960 1 00:40:49 00:07:25
22 61 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 7 MV1 1978 1 00:41:03 00:07:40
23 223 KARÁSEK Antonín RSFK 14 M 1982 1 00:41:36 00:08:13
24 90 CHALK Steve SK Radiosport 2 MV2 1965 1 00:41:38 00:08:14
25 89 ŠERÁK Martin Orel Obřany 8 MV1 1978 1 00:41:39 00:08:16
26 199 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 15 M 1988 1 00:41:42 00:08:19
27 1 RYBA Lukáš BB Cyklosport 9 MV1 1979 1 00:41:53 00:08:30
28 192 KUŽELKA Petr 3 MV2 1964 1 00:41:55 00:08:32
29 216 HALL Tobis 16 M 1994 1 00:41:55 00:08:32
30 56 DOLÍHAL Luděk Sokol Syrovice 10 MV1 1988 1 00:41:56 00:08:32
31 44 ŠPERKA Martin Minerva Boskovice 4 MV2 1970 1 00:41:59 00:08:36
32 29 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 11 MV1 1972 1 00:42:05 00:08:42
33 4 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 MV3 1960 1 00:42:46 00:09:23
34 180 POKORNÝ Aleš 17 M 1986 1 00:42:49 00:09:26
35 221 DUFEK Jakub 18 M 1994 1 00:42:50 00:09:26
36 83 BUŠ Ondřej Ráječko 19 M 1985 1 00:42:51 00:09:28
37 166 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 12 MV1 1980 1 00:42:54 00:09:31
38 183 KUCHAŘ Lukáš ACT leraK Blansko 13 MV1 1976 1 00:43:02 00:09:39
39 154 HALAMA Jiří AK Kuřim 14 MV1 1977 1 00:43:12 00:09:49
40 167 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 15 MV1 1976 1 00:43:19 00:09:56
41 189 DERKA Radim Přerov 20 M 1991 1 00:43:20 00:09:57
42 232 MATOUŠEK Denis SANASPORT 21 M 1988 1 00:43:21 00:09:58
43 173 NOVOTNÝ Jiří 16 MV1 1976 1 00:43:28 00:10:05
44 174 KUPČÍK Roman 22 M 1985 1 00:43:36 00:10:13
45 42 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 17 MV1 1978 1 00:43:37 00:10:14
46 41 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 3 MV3 1958 1 00:43:40 00:10:17
47 28 FANFRDLA Dalimil Maty team 18 MV1 1973 1 00:43:41 00:10:18
48 185 KOZÁNEK Petr Kyjov 23 M 1989 1 00:43:54 00:10:31
49 210 ŽÁČKOVÁ Eva 1 XZ 1994 1 00:43:57 00:10:34
50 52 PERNIČKA Jan Hory z dálky 24 M 1987 1 00:44:04 00:10:41
51 62 BENEŠ Ondřej 25 M 1986 1 00:44:13 00:10:50
52 68 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 26 M 1983 1 00:44:15 00:10:52
53 53 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 19 MV1 1976 1 00:44:23 00:10:59
54 31 HARESTA Petr VF Sport Team Černá Hora 27 M 1986 1 00:44:23 00:11:00
55 179 JEŽEK Jakub Gauner Klub Jihlava 28 M 1990 1 00:44:25 00:11:01
56 27 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV3 1958 1 00:44:26 00:11:02
57 50 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 5 MV2 1965 1 00:44:31 00:11:08
58 165 KRÁTKÝ Pavel 20 MV1 1974 1 00:44:31 00:11:08
59 8 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 21 MV1 1980 1 00:44:45 00:11:22
60 188 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 22 MV1 1974 1 00:44:55 00:11:32
61 93 SVOBODA Marek 23 MV1 1977 1 00:44:55 00:11:32
62 190 DVORNÍK Dalibor 29 M 1991 1 00:44:56 00:11:33
63 229 DYTRT Petr BehejBrno.com 24 MV1 1976 1 00:44:58 00:11:35
64 156 BAČA Martin Sport Club Ráječko z.s. 30 M 1989 1 00:45:01 00:11:38
65 88 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 31 M 1985 1 00:45:05 00:11:42
66 64 HORSKÝ Radek OB Veselice 25 MV1 1978 1 00:45:15 00:11:51
67 51 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 26 MV1 1973 1 00:45:17 00:11:53
68 207 SKOTÁLEK Michal 32 M 1985 1 00:45:22 00:11:59
69 63 ŠVEC Michal 33 M 1986 1 00:45:34 00:12:10
70 24 SUCHARDA Pavel Julec Brno 6 MV2 1970 1 00:45:46 00:12:23
71 69 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 27 MV1 1980 1 00:45:57 00:12:34
72 78 JANÁS Pavel 34 M 1984 1 00:46:01 00:12:38
73 43 UHLÍŘ Dalibor 28 MV1 1980 1 00:46:21 00:12:57
74 202 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 35 M 1991 1 00:46:22 00:12:59
75 75 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 29 MV1 1974 1 00:46:24 00:13:01
76 66 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 00:46:27 00:13:04
77 226 MACURA Jan Horizont kola Novák 30 MV1 1972 1 00:46:53 00:13:30
78 40 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 5 MV3 1958 1 00:47:00 00:13:36
79 205 ODEHNAL Tomáš Boskovice 8 MV2 1968 1 00:47:04 00:13:41
80 67 VRÁNA Filip Jundrov 31 MV1 1976 1 00:47:06 00:13:43
81 157 ZÁBRŠ Ondřej SDH Brno-Slatina 36 M 2003 1 00:47:07 00:13:44
82 152 KUNOVSKÝ Michal 32 MV1 1978 1 00:47:10 00:13:47
83 7 ARRUFÍ-FRANCH Enric Katalánsko 33 MV1 1972 1 00:47:14 00:13:51
84 47 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 34 MV1 1980 1 00:47:14 00:13:51
85 54 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 35 MV1 1980 1 00:47:20 00:13:57
86 76 SLÁMA Jiří Brno 6 MV3 1960 1 00:47:38 00:14:14
87 86 ŠTEFAN Martin 36 MV1 1975 1 00:47:53 00:14:30
88 225 LAZAR Lukáš 37 M 1982 1 00:47:54 00:14:31
89 206 ODEHNAL Jan CK Rajbas - Outdoor Travel 9 MV2 1970 1 00:47:55 00:14:32
90 79 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 37 MV1 1978 1 00:48:08 00:14:44
91 82 KOVAČIČ Sebastian Bílovice nad Svitavou 38 MV1 1978 1 00:48:18 00:14:55
92 162 NĚMEC Richard Blansko 10 MV2 1969 1 00:48:25 00:15:01
93 73 ŘEZÁČ Jaroslav 38 M 1986 1 00:48:26 00:15:02
94 38 VRÁNEK David Brno 39 MV1 1978 1 00:48:28 00:15:05
95 14 TRS Ladislav Brno 39 M 1985 1 00:48:40 00:15:16
96 32 SLOUKA Jiří Blažovice 40 M 1983 1 00:48:49 00:15:26
97 218 KUBUŠ Marek Moravany 40 MV1 1978 1 00:48:51 00:15:28
98 200 PAVELKA Rudolf Blučina 11 MV2 1969 1 00:49:06 00:15:43
99 182 SKLENÁŘ Jan 41 M 1988 1 00:49:10 00:15:47
100 198 JANÁK Miloš 42 M 1988 1 00:49:19 00:15:56
101 85 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 12 MV2 1968 1 00:49:24 00:16:00
102 37 PLESKAČ Patrik Moravské Knínice 43 M 1982 1 00:49:32 00:16:08
103 16 JEŘÁBEK Petr Vyškov 13 MV2 1970 1 00:49:33 00:16:09
104 228 FERENČÁK Marek Brno 14 MV2 1970 1 00:50:00 00:16:37
105 153 ŠEBEK Petr 41 MV1 1977 1 00:50:04 00:16:41
106 81 VOJTĚCH Martin 44 M 1981 1 00:50:20 00:16:57
107 208 JANOUŠEK Tomáš 42 MV1 1971 1 00:50:30 00:17:07
108 59 ONDRA Jaroslav Blučina 43 MV1 1977 1 00:51:04 00:17:41
109 170 LOUKOTA Tomáš 44 MV1 1976 1 00:51:10 00:17:47
110 11 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva Moravec Team 2 XZ 1986 1 00:51:11 00:17:47
111 171 JÁNSKÝ David Brno 45 MV1 1978 1 00:51:32 00:18:09
112 12 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 15 MV2 1968 1 00:51:44 00:18:20
113 195 STANÍČEK Josef 45 M 1983 1 00:51:44 00:18:21
114 168 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 3 XZ 1976 1 00:51:45 00:18:21
115 178 CIBULKA Pavel Brno 16 MV2 1964 1 00:52:03 00:18:39
116 45 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 1 00:52:12 00:18:49
117 91 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 17 MV2 1961 1 00:52:13 00:18:50
118 18 HRŮZA Vladimír Boskovice 8 MV3 1960 1 00:52:25 00:19:02
119 33 SOBOTKA Martin 46 MV1 1976 1 00:52:31 00:19:08
120 92 WIEDERSHEIM Richard 47 MV1 1975 1 00:52:41 00:19:18
121 215 POZDENKOV Petr EC run 46 M 2002 1 00:52:45 00:19:22
122 55 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 48 MV1 1976 1 00:52:46 00:19:23
123 34 LENHART David newline 49 MV1 1979 1 00:52:49 00:19:26
124 58 MIKITA Pavel SK Sever Brno 9 MV3 1952 1 00:52:53 00:19:30
125 186 DVOŘÁK Milan 47 M 1993 1 00:53:04 00:19:41
126 163 HEBELKA Jan Vícebojaři Blansko 48 M 1988 1 00:53:39 00:20:16
127 26 BŘEZA Miroslav Brno 10 MV3 1959 1 00:53:46 00:20:23
128 9 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 50 MV1 1977 1 00:53:52 00:20:29
129 231 STANÍČEK Jan Boskovice 49 M 1990 1 00:53:54 00:20:30
130 57 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 50 M 1981 1 00:54:03 00:20:39
131 169 FELLER Jan Predator workout Brno 51 M 1991 1 00:54:18 00:20:55
132 71 HAVLÍČEK Štěpán 52 M 1983 1 00:54:20 00:20:57
133 219 SLOUKA Petr 53 M 1982 1 00:54:46 00:21:23
134 176 KUNZ Kamil 54 M 1989 1 00:54:58 00:21:35
135 220 BORKOVCOVÁ Lucie Brno 4 XZ 1981 1 00:55:07 00:21:43
136 227 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 5 XZ 1959 1 00:55:11 00:21:48
137 2 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 11 MV3 1958 1 00:55:13 00:21:50
138 15 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 1 00:55:32 00:22:08
139 30 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 12 MV3 1957 1 00:55:39 00:22:15
140 87 ŠTEFANOVÁ Daniela 6 XZ 1977 1 00:55:43 00:22:20
141 187 PADĚRA Petr Blansko 55 M 1989 1 00:56:22 00:22:59
142 201 CERHÁK Radim Rájec 56 M 2000 1 00:56:41 00:23:18
143 164 PAVLAS Antonín Stříbrné Hory 13 MV3 1956 1 00:56:50 00:23:26
144 35 DVOŘÁK David (CZE) 51 MV1 1976 1 00:57:26 00:24:03
145 194 KRIST Ondřej Kyjov 57 M 2001 1 00:57:40 00:24:16
146 161 ADAMEC František To be winner 52 MV1 1977 1 00:57:42 00:24:18
147 204 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 19 MV2 1965 1 00:58:43 00:25:19
148 13 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 7 XZ 1972 1 00:58:43 00:25:20
149 84 LORENC Antonín Bertík Blansko 20 MV2 1964 1 00:58:50 00:25:27
150 94 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 8 XZ 1976 1 00:58:51 00:25:28
151 21 BÁBEK Martin Moravany 53 MV1 1971 1 01:00:00 00:26:37
152 158 NOVÁK Martin SDH Pucov 14 MV3 1951 1 01:00:01 00:26:38
153 6 KUČEROVÁ Jana Rohatec 9 XZ 1971 1 01:00:21 00:26:58
154 213 JEDLIČKA Jan - 54 MV1 1973 1 01:00:59 00:27:36
155 209 BAŘINKA Jan Boskovice 58 M 1984 1 01:01:14 00:27:50
156 177 MEDEK Jiří Černá Hora 55 MV1 1978 1 01:01:26 00:28:03
157 17 KUNC Josef Orel Vyškov 15 MV3 1960 1 01:02:25 00:29:02
158 39 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 56 MV1 1973 1 01:03:48 00:30:25
159 222 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 21 MV2 1962 1 01:03:57 00:30:33
160 151 VAŠÍČEK Zdeněk BC Červánky 22 MV2 1965 1 01:04:14 00:30:50
161 160 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 57 MV1 1974 1 01:04:53 00:31:30
162 36 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 16 MV3 1956 1 01:05:02 00:31:38
163 155 AUGUSTIN erik BC Červánky 58 MV1 1975 1 01:06:18 00:32:55
164 72 ŠMÍD Petr Hrušky 59 MV1 1980 1 01:06:53 00:33:29
165 5 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 10 XZ 1979 1 01:07:29 00:34:05
166 65 BIL Jaroslav Brno 17 MV3 1959 1 01:08:12 00:34:49
167 193 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 11 XZ 1973 1 01:10:07 00:36:43

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
28.10.2022 12:00
Sokolský běh republiky - Syrovice
17.11.2022 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.