Rychlé novinky:

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km

Datum pořádání od 18.01.2020 08:00 do 18.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků182
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 40 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 1 M 1985 3 00:36:04
2 8 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 3 00:36:11 00:00:06
3 195 KOČAŘ Lukáš Konrád TOOLS 2 M 1992 3 00:36:23 00:00:18
4 180 ŠŤASTNÝ Petr Sport Import 3 M 1988 3 00:37:03 00:00:59
5 185 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 4 M 1986 3 00:37:09 00:01:04
6 206 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 5 M 1998 3 00:37:10 00:01:05
7 16 DVOŘÁK Pavel Prostějov 6 M 1982 3 00:37:12 00:01:07
8 49 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 7 M 1987 3 00:38:52 00:02:47
9 107 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 8 M 1990 3 00:39:05 00:03:00
10 39 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 2 MV1 1977 3 00:39:37 00:03:32
11 75 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M 1985 3 00:39:46 00:03:41
12 51 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 3 MV1 1979 3 00:39:51 00:03:46
13 31 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 3 00:40:00 00:03:55
14 91 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 10 M 1985 3 00:40:53 00:04:48
15 20 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 11 M 1994 3 00:40:56 00:04:51
16 43 BOŘIL Petr 12 M 1986 3 00:40:59 00:04:54
17 173 PAVELKA Jan Brno 13 M 1982 3 00:41:13 00:05:08
18 84 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 14 M 1990 3 00:41:18 00:05:13
19 79 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 3 00:41:25 00:05:20
20 181 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 15 M 1985 3 00:41:32 00:05:27
21 188 BRABENEC Aleš 16 M 1987 3 00:41:45 00:05:40
22 203 NĚMEC Lukáš Brno 17 M 1987 3 00:41:52 00:05:47
23 3 RYBA Lukáš BB Cyklosport 5 MV1 1979 3 00:42:04 00:05:59
24 38 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 18 M 1984 3 00:42:12 00:06:07
25 67 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 19 M 1992 3 00:42:21 00:06:16
26 9 HIKL Tomáš Mráz léčí 20 M 1981 3 00:42:24 00:06:19
27 200 PARGAČ Martin Trenčín 21 M 1985 3 00:42:29 00:06:24
28 53 KUBIŠ Michael Extra Brno 22 M 1994 3 00:42:47 00:06:42
29 33 BULÍN Martin Přerov 23 M 1985 3 00:42:50 00:06:45
30 171 POKORNÝ Ondřej TJ Znojmo 24 M 2001 3 00:43:10 00:07:06
31 104 CHALK Steve SK Radiosport 2 MV2 1965 3 00:43:15 00:07:10
32 42 PRIPUTEN Radek 25 M 1985 3 00:43:22 00:07:17
33 163 VYŽRÁLEK Ivo SKK Mor. Krumlov 6 MV1 1973 3 00:43:36 00:07:31
34 66 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 7 MV1 1978 3 00:43:52 00:07:47
35 196 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 8 MV1 1977 3 00:44:02 00:07:57
36 122 PAZDERA Lukáš VSK Univerzita Brno 26 M 1986 3 00:44:03 00:07:58
37 35 ZELINKA Jiří O-mikron 27 M 1987 3 00:44:10 00:08:05
38 170 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 3 MV2 1970 3 00:44:26 00:08:21
39 157 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 9 MV1 1980 3 00:44:27 00:08:22
40 101 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 28 M 1982 3 00:44:48 00:08:43
41 184 NESRSTA Michal TRIEXPERT MILT racing team 29 M 1981 3 00:44:50 00:08:45
42 4 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV3 1960 3 00:44:57 00:08:52
43 218 MARTINEC Jindřich Mráz léčí 4 MV2 1961 3 00:45:00 00:08:55
44 96 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 2 MV3 1958 3 00:45:01 00:08:56
45 174 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 10 MV1 1976 3 00:45:20 00:09:15
46 189 KUPČÍK Roman 30 M 1985 3 00:45:31 00:09:26
47 14 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 31 M 1996 3 00:45:34 00:09:29
48 76 ROSENBERG Pavel 32 M 1985 3 00:45:37 00:09:32
49 1 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 5 MV2 1968 3 00:45:41 00:09:36
50 118 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 33 M 1997 3 00:45:45 00:09:40
51 108 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 11 MV1 1978 3 00:45:50 00:09:46
52 86 FANFRDLA Dalimil Maty team 12 MV1 1973 3 00:45:53 00:09:48
53 47 BENEŠ Ondřej 34 M 1986 3 00:45:56 00:09:51
54 50 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 35 M 1981 3 00:45:58 00:09:53
55 207 PÁVIŠ Viktor Ořechov 13 MV1 1978 3 00:46:00 00:09:55
56 36 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 6 MV2 1965 3 00:46:02 00:09:57
57 155 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 14 MV1 1979 3 00:46:02 00:09:57
58 156 JANÁS Pavel 36 M 1984 3 00:46:06 00:10:02
59 197 LIŠKA Aleš 15 MV1 1977 3 00:46:11 00:10:06
60 22 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 3 00:46:12 00:10:07
61 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 MV1 1973 3 00:46:41 00:10:36
62 68 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 37 M 1994 3 00:46:46 00:10:41
63 158 SMÍŠEK Roman Radostice 38 M 1983 3 00:46:47 00:10:42
64 61 HLOUŠEK Mirek TSAI 17 MV1 1979 3 00:46:56 00:10:51
65 212 BEŇO Tomáš 39 M 1983 3 00:46:58 00:10:53
66 177 JEŽEK Jakub Gauner Klub Jihlava 40 M 1990 3 00:47:23 00:11:18
67 154 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 18 MV1 1980 3 00:47:26 00:11:21
68 119 GABRIEL Martin VSK Univerzita Brno 41 M 1984 3 00:47:31 00:11:26
69 62 ŠVEC Michal 42 M 1986 3 00:47:32 00:11:27
70 65 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 7 MV2 1970 3 00:47:34 00:11:29
71 83 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 19 MV1 1973 3 00:47:34 00:11:29
72 87 FORAL Roman Brno 8 MV2 1967 3 00:47:46 00:11:41
73 85 KLÍMA Miroslav Brno 20 MV1 1975 3 00:47:54 00:11:49
74 111 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 21 MV1 1976 3 00:47:58 00:11:53
75 59 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 22 MV1 1976 3 00:48:06 00:12:01
76 55 DVOŘÁK Martin 43 M 1988 3 00:48:07 00:12:02
77 57 KNAP Zdeněk 44 M 1991 3 00:48:15 00:12:10
78 113 FERENČÁK Marek Brno 9 MV2 1970 3 00:48:16 00:12:11
79 100 MATULOVÁ Lucie SK Radio sport Bílovice 1 XZ 1988 3 00:48:17 00:12:12
80 63 VRÁNA Filip Jundrov 23 MV1 1976 3 00:48:26 00:12:21
81 114 ŠTEFAN Martin 24 MV1 1975 3 00:48:39 00:12:34
82 41 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 3 00:48:39 00:12:34
83 209 FERDA Kamil TJ Sokol Moravské Bránice 25 MV1 1976 3 00:48:40 00:12:35
84 215 LAZAR Lukáš 45 M 1982 3 00:48:42 00:12:37
85 45 KOŘAN Pavel VBM Brno 26 MV1 1974 3 00:48:44 00:12:39
86 7 ARRUFÍ-FRANCH Enric Katalánsko 27 MV1 1972 3 00:48:52 00:12:47
87 37 POLÁČEK Kamil VSK Univerzita Brno 46 M 1981 3 00:48:55 00:12:50
88 187 BRABENEC Miroslav Žďár nad Sázavou 5 MV3 1959 3 00:49:35 00:13:30
89 186 KOCKA Matus TRIEXPERT MILT racing team 47 M 1984 3 00:49:43 00:13:38
90 30 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 10 MV2 1968 3 00:49:44 00:13:39
91 151 KUNOVSKÝ Michal 28 MV1 1978 3 00:49:55 00:13:50
92 34 KOŠŤÁL Rostislav 29 MV1 1973 3 00:49:55 00:13:50
93 82 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 30 MV1 1980 3 00:50:03 00:13:58
94 23 JEŘÁBEK Petr Vyškov 11 MV2 1970 3 00:50:06 00:14:01
95 194 ŘEZÁČ Jaroslav 48 M 1986 3 00:50:11 00:14:06
96 219 BALVANOVÁ Klaudia 2 XZ 1990 3 00:50:13 00:14:08
97 56 PELIKÁN Martin 49 M 1984 3 00:50:17 00:14:12
98 88 VOJTĚCH Martin 50 M 1981 3 00:50:34 00:14:29
99 13 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 12 MV2 1966 3 00:50:41 00:14:36
100 121 KOUŘIL Jiří VSK Univerzita Brno 51 M 1986 3 00:50:42 00:14:37
101 58 ŠMÍD Jan Extra Brno 52 M 1984 3 00:50:43 00:14:38
102 116 PACHECO Edinson 53 M 1983 3 00:50:46 00:14:41
103 52 VRÁNEK David Brno 31 MV1 1978 3 00:50:47 00:14:42
104 193 KUBUŠ Marek Moravany 32 MV1 1978 3 00:50:51 00:14:46
105 210 KOČÍ Halka 3 XZ 1980 3 00:50:56 00:14:51
106 159 TRS Ladislav Brno 54 M 1985 3 00:51:01 00:14:56
107 81 UHLÍŘ Dalibor 33 MV1 1980 3 00:51:18 00:15:13
108 202 TROCHTA Jaroslav 34 MV1 1978 3 00:51:18 00:15:13
109 117 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 35 MV1 1980 3 00:51:23 00:15:18
110 106 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 13 MV2 1962 3 00:51:33 00:15:28
111 29 PLESKAČ Patrik Moravské Knínice 55 M 1982 3 00:51:44 00:15:39
112 217 OBLESER David 56 M 1987 3 00:51:48 00:15:43
113 166 ŠEBEK Petr 36 MV1 1977 3 00:51:51 00:15:46
114 109 ONDRA Jaroslav Blučina 37 MV1 1977 3 00:51:53 00:15:48
115 72 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 14 MV2 1968 3 00:52:02 00:15:57
116 192 LIŠKA Milan 57 M 1982 3 00:52:13 00:16:08
117 93 KRUML Tomáš 15 MV2 1966 3 00:52:33 00:16:28
118 153 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva Moravec Team 4 XZ 1986 3 00:52:37 00:16:32
119 2 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 38 MV1 1974 3 00:52:39 00:16:34
120 179 PURDILÁK Radek 58 M 1985 3 00:52:42 00:16:37
121 89 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 3 00:52:54 00:16:49
122 99 FERENČÁK Libor Brno 16 MV2 1963 3 00:53:06 00:17:01
123 167 KAFKA Milan AC Gynda 39 MV1 1978 3 00:53:28 00:17:23
124 54 LENHART David newline 40 MV1 1979 3 00:53:37 00:17:32
125 199 JANOUŠEK Tomáš 41 MV1 1971 3 00:53:38 00:17:33
126 120 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 59 M 2000 3 00:53:47 00:17:42
127 27 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 17 MV2 1965 3 00:53:50 00:17:45
128 198 JÁNSKÝ David 42 MV1 1978 3 00:54:12 00:18:07
129 15 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 3 00:54:33 00:18:28
130 6 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 19 MV2 1968 3 00:54:45 00:18:40
131 164 KADLEC Jiří Sokol Radostice 60 M 1997 3 00:54:58 00:18:53
132 172 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 43 MV1 1973 3 00:54:59 00:18:54
133 204 STANÍČEK Josef 61 M 1983 3 00:55:09 00:19:04
134 175 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 6 XZ 1976 3 00:55:11 00:19:06
135 183 SCHWARZ Daniel 2B Winner 44 MV1 1977 3 00:55:18 00:19:13
136 152 SLANINA Jan Sokol Radostice 62 M 1982 3 00:55:18 00:19:13
137 98 WIEDERSHEIM Richard 45 MV1 1975 3 00:55:35 00:19:30
138 21 HRŮZA Vladimír Boskovice 6 MV3 1960 3 00:55:40 00:19:35
139 11 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 46 MV1 1977 3 00:55:58 00:19:53
140 25 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 63 M 1981 3 00:56:00 00:19:55
141 60 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 47 MV1 1976 3 00:56:06 00:20:01
142 32 SOBOTKA Martin 48 MV1 1976 3 00:56:09 00:20:04
143 178 FELLER Jan Predator workout Brno 64 M 1991 3 00:56:16 00:20:11
144 80 CIBULKA Pavel Brno 20 MV2 1964 3 00:56:31 00:20:26
145 105 USTOHAL Karel Zelene Rosice 49 MV1 1977 3 00:56:41 00:20:36
146 176 OPLETAL Rostislav 65 M 2003 3 00:56:42 00:20:37
147 17 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 MV3 1957 3 00:56:50 00:20:45
148 115 ŠTEFANOVÁ Daniela 7 XZ 1977 3 00:56:54 00:20:49
149 92 HAVLÍČEK Štěpán 66 M 1983 3 00:57:30 00:21:25
150 213 DUŽÍK Petr 21 MV2 1970 3 00:57:45 00:21:40
151 64 STANÍČEK Pavel Brno 50 MV1 1973 3 00:57:51 00:21:46
152 46 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 22 MV2 1967 3 00:57:54 00:21:49
153 208 BORKOVCOVÁ Lucie Brno 8 XZ 1981 3 00:58:35 00:22:30
154 160 VRTÍLEK Roman Vrtas 73 51 MV1 1973 3 00:58:49 00:22:44
155 168 PAVLAS Antonín Přibyslav 8 MV3 1956 3 00:58:52 00:22:47
156 73 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 9 MV3 1953 3 00:58:53 00:22:48
157 102 VYROUBAL Michal Individuální 23 MV2 1968 3 00:59:56 00:23:51
158 24 BŘEZA Miroslav Brno 10 MV3 1959 3 01:00:03 00:23:58
159 112 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 9 XZ 1976 3 01:00:14 00:24:09
160 161 PAVLÁT Martin Brno 67 M 1989 3 01:00:15 00:24:10
161 5 KUČEROVÁ Jana Rohatec 10 XZ 1971 3 01:00:27 00:24:22
162 19 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 11 XZ 1972 3 01:00:31 00:24:26
163 44 HRBÁČEK Karel Útěchov 24 MV2 1968 3 01:00:50 00:24:45
164 28 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 11 MV3 1954 3 01:01:04 00:24:59
165 205 VRÁNOVÁ Zuzana 12 XZ 1959 3 01:01:40 00:25:35
166 162 NOVÁK Martin SDH Pucov 12 MV3 1951 3 01:02:14 00:26:09
167 165 FREITINGER Pavel Vsetín 25 MV2 1964 3 01:02:29 00:26:24
168 191 MEDEK Jiří Černá Hora 52 MV1 1978 3 01:03:36 00:27:31
169 69 BÁBEK Martin Moravany 53 MV1 1971 3 01:03:48 00:27:43
170 182 ŽUBOR Josef Sokol Radostice 68 M 1983 3 01:04:01 00:27:56
171 169 KANTOR Pavel AK Perná 26 MV2 1963 3 01:04:02 00:27:57
172 216 JEDLIČKA Jan - 54 MV1 1973 3 01:04:34 00:28:29
173 26 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 13 MV3 1956 3 01:05:17 00:29:12
174 94 KRESTA Roman orel Brno zidenice 27 MV2 1965 3 01:05:41 00:29:36
175 71 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 55 MV1 1973 3 01:05:42 00:29:37
176 201 KOPČIL Martin Brno 28 MV2 1968 3 01:08:04 00:31:59
177 12 KUNC Josef Orel Vyškov 14 MV3 1960 3 01:08:54 00:32:49
178 90 ŠMÍD Petr Hrušky 56 MV1 1980 3 01:09:40 00:33:35
179 103 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 13 XZ 1980 3 01:09:43 00:33:38
180 78 BIL Jaroslav Brno 15 MV3 1959 3 01:10:44 00:34:39
181 110 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 3 01:12:45 00:36:40

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 190 PECH Michal 2B Winner M 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
28.10.2022 12:00
Sokolský běh republiky - Syrovice
17.11.2022 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.