Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km

Datum pořádání od 04.01.2020 08:00 do 04.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků143
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 1 Jři 2001 1 00:17:25
2 237 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 2 Jři 2001 1 00:17:35 00:00:09
3 263 KOUTNÝ Jan 1 Dci 2005 1 00:17:38 00:00:13
4 8 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 3 Jři 2002 1 00:17:41 00:00:16
5 215 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 2 Dci 2004 1 00:18:27 00:01:02
6 204 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 3 Dci 2003 1 00:18:36 00:01:11
7 201 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2004 1 00:18:41 00:01:16
8 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 4 Jři 2002 1 00:19:01 00:01:35
9 73 GRYC Vojtěch Tesla Brno 5 Jři 2001 1 00:19:23 00:01:58
10 11 RŮŽA Tomáš ATK Šlapanice 5 Dci 2005 1 00:19:31 00:02:06
11 231 KUČERA Jan Individuální 1 XM 1981 1 00:19:34 00:02:09
12 234 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 6 Jři 2001 1 00:19:38 00:02:13
13 13 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 1 Ž 1983 1 00:19:43 00:02:18
14 208 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 7 Jři 2002 1 00:19:53 00:02:28
15 62 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2003 1 00:19:57 00:02:32
16 267 STRÝČEK Jan 7 Dci 2005 1 00:20:09 00:02:44
17 21 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 1 Jky 2002 1 00:20:15 00:02:50
18 10 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 2 Ž 1993 1 00:20:17 00:02:52
19 229 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 1 Dky 2003 1 00:20:39 00:03:14
20 245 KOSINA Adam 8 Dci 2004 1 00:20:40 00:03:15
21 12 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2002 1 00:20:41 00:03:15
22 233 RACEK Josef AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2004 1 00:20:55 00:03:30
23 2 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:20:56 00:03:31
24 63 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1982 1 00:21:00 00:03:35
25 205 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix sport 1 ŽV1 1977 1 00:21:02 00:03:37
26 210 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 Ž 1983 1 00:21:04 00:03:39
27 16 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1986 1 00:21:12 00:03:47
28 269 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky Brno 10 Dci 2004 1 00:21:14 00:03:49
29 252 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý 2 XM 1984 1 00:21:25 00:04:00
30 22 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 ŽV1 1980 1 00:21:37 00:04:12
31 238 JEŽKOVÁ Kristýna JAC Brno 2 Dky 2004 1 00:21:43 00:04:18
32 220 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 6 Ž 1994 1 00:22:06 00:04:41
33 221 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 7 Ž 1986 1 00:22:06 00:04:41
34 3 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 8 Jři 2002 1 00:22:27 00:05:02
35 203 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 3 Jky 2001 1 00:22:27 00:05:02
36 257 JEŘÁBEK Jakub Vyškov 9 Jři 2001 1 00:22:28 00:05:03
37 207 NOVÁKOVÁ Věra Viničné Šumice 3 ŽV1 1980 1 00:22:28 00:05:03
38 5 SVOBODOVÁ Barbora VSK UNI Brno / Orel Obřany 3 Dky 2004 1 00:22:33 00:05:08
39 23 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1986 1 00:22:36 00:05:10
40 240 BUTOROVÁ Lenka Extra Brno 4 ŽV1 1980 1 00:22:41 00:05:16
41 70 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 9 Ž 1991 1 00:22:46 00:05:21
42 218 HORŇOVÁ Adriana Fénix Sport Blansko 10 Ž 2000 1 00:22:47 00:05:22
43 48 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 5 ŽV1 1974 1 00:22:59 00:05:33
44 253 JÍNA Jan AC Mor.Slavia Brno 3 XM 1973 1 00:23:01 00:05:36
45 56 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 6 ŽV1 1978 1 00:23:07 00:05:42
46 227 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 2 ŽV2 1964 1 00:23:13 00:05:48
47 248 ŽITŇÁK David TJ Sokol Syrovice 4 XM 1978 1 00:23:31 00:06:06
48 6 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 11 Ž 2000 1 00:23:35 00:06:10
49 42 NOVOTNÁ Lucie 2Bwinner 7 ŽV1 1975 1 00:23:40 00:06:15
50 226 ŠÍPEK Patrik Židlochovice 10 Jři 2001 1 00:23:42 00:06:17
51 214 ŠENKÝŘ Dominik AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2008 1 00:23:42 00:06:17
52 264 RADA Štěpán Brno 12 Dci 2004 1 00:23:45 00:06:19
53 219 VALOVÁ Silvie VSK Univerzita Brno 4 Jky 2001 1 00:23:45 00:06:20
54 55 RUSÍNOVÁ Monika 8 ŽV1 1977 1 00:23:53 00:06:28
55 27 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 12 Ž 1998 1 00:23:55 00:06:30
56 35 VÍTOVÁ Pavla C-Base 13 Ž 1987 1 00:23:56 00:06:31
57 45 PIJÁKOVÁ Tereza VSK UNI Brno / Orel Obřany 4 Dky 2004 1 00:24:06 00:06:40
58 34 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 3 ŽV2 1966 1 00:24:08 00:06:43
59 53 FUČÍKOVÁ Hana Černín 9 ŽV1 1977 1 00:24:13 00:06:48
60 259 MACHOTOVÁ Anežka PK Kuřim 5 Dky 2003 1 00:24:46 00:07:21
61 266 GROSSOVÁ Lada 10 ŽV1 1972 1 00:24:50 00:07:25
62 242 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 14 Ž 2000 1 00:24:55 00:07:30
63 273 TOMEK Ondřej Brno 5 XM 1983 1 00:24:58 00:07:33
64 67 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 15 Ž 1982 1 00:25:00 00:07:35
65 20 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV2 1963 1 00:25:03 00:07:38
66 274 TOMEK Václav Brno 6 XM 1991 1 00:25:07 00:07:42
67 217 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 1 00:25:09 00:07:44
68 66 CESAR Martin 7 XM 1990 1 00:25:30 00:08:04
69 69 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 11 ŽV1 1976 1 00:25:31 00:08:05
70 49 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 8 XM 1970 1 00:25:41 00:08:16
71 33 KUČEROVÁ Jana Rohatec 12 ŽV1 1971 1 00:25:45 00:08:20
72 43 SMRČKOVÁ Jana 2Bwinner 5 ŽV2 1964 1 00:25:48 00:08:23
73 225 PETROVÁ Katarína ----------------------- 16 Ž 1981 1 00:25:50 00:08:25
74 47 ROSENBREYEROVÁ Hana 6 ŽV2 1966 1 00:25:51 00:08:26
75 61 PELLOVÁ Gabriela 13 ŽV1 1979 1 00:25:55 00:08:30
76 211 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 17 Ž 1981 1 00:25:57 00:08:32
77 50 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 ŽV3 1956 1 00:26:04 00:08:39
78 44 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 14 ŽV1 1973 1 00:26:05 00:08:40
79 65 BEER Matyáš OZZY Brno 13 Dci 2005 1 00:26:12 00:08:47
80 250 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 9 XM 1953 1 00:26:20 00:08:55
81 241 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 18 Ž 1997 1 00:26:28 00:09:03
82 58 VOŠMEROVÁ Petra 19 Ž 1982 1 00:26:28 00:09:03
83 51 TAJOVSKÝ Matěj AK Kuřim 14 Dci 2004 1 00:26:30 00:09:05
84 36 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 15 ŽV1 1975 1 00:26:34 00:09:08
85 59 PAVLŮ Andrea 16 ŽV1 1979 1 00:26:39 00:09:14
86 71 PAŠTOVÁ Veronika 20 Ž 1988 1 00:26:42 00:09:17
87 213 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 21 Ž 1990 1 00:26:45 00:09:20
88 4 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 7 ŽV2 1969 1 00:26:45 00:09:20
89 260 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 8 ŽV2 1970 1 00:26:46 00:09:21
90 15 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 17 ŽV1 1980 1 00:26:49 00:09:24
91 68 HAMŠÍKOVÁ Romana Syrovice 18 ŽV1 1975 1 00:26:52 00:09:27
92 46 GRAUEROVÁ Helena 19 ŽV1 1978 1 00:26:53 00:09:28
93 26 MARKOVÁ Alice Brno 9 ŽV2 1970 1 00:27:01 00:09:36
94 38 FABRIK Miroslav 10 XM 1959 1 00:27:04 00:09:39
95 254 HRBKOVÁ Hana 22 Ž 1996 1 00:27:06 00:09:40
96 60 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 20 ŽV1 1976 1 00:27:19 00:09:54
97 258 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 2 MV4 1949 1 00:27:22 00:09:57
98 224 HLAVSA František AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1947 1 00:27:28 00:10:03
99 261 KARBANOVÁ Markéta RUNGO pro ženy 23 Ž 1981 1 00:27:36 00:10:11
100 37 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 24 Ž 1995 1 00:27:38 00:10:13
101 262 MACHOTOVÁ Romana 10 ŽV2 1969 1 00:27:42 00:10:16
102 228 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 21 ŽV1 1979 1 00:27:43 00:10:18
103 40 BEGUNOVA Oxana 25 Ž 1989 1 00:27:44 00:10:19
104 236 HOUFOVÁ Pavlína Running Zone Brno 22 ŽV1 1976 1 00:27:53 00:10:28
105 265 KOUBOVÁ Zdeňka Running Zone Brno 23 ŽV1 1980 1 00:27:56 00:10:31
106 272 VAŠULIN Martin 11 XM 1987 1 00:27:56 00:10:31
107 17 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:28:19 00:10:54
108 247 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 4 MV4 1950 1 00:28:42 00:11:17
109 255 DUFKOVÁ Alena Predator workout Brno 26 Ž 1993 1 00:29:07 00:11:42
110 235 KROMEROVÁ Karolína Brno 24 ŽV1 1977 1 00:29:09 00:11:44
111 41 OLIVOVÁ Lenka 25 ŽV1 1976 1 00:29:26 00:12:01
112 54 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV3 1960 1 00:29:43 00:12:18
113 239 TOPINKOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2007 1 00:29:46 00:12:21
114 32 MOKRÁ Regina Brno 12 ŽV2 1968 1 00:29:57 00:12:31
115 39 FABRIKOVÁ Blanka Orel - Židenice 3 ŽV3 1960 1 00:30:04 00:12:39
116 72 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 26 ŽV1 1975 1 00:30:14 00:12:49
117 223 DOBEŠOVÁ Petra AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2008 1 00:30:14 00:12:49
118 244 KOSINOVÁ Eva Žabčice 13 ŽV2 1969 1 00:30:18 00:12:53
119 31 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 14 ŽV2 1966 1 00:30:19 00:12:54
120 230 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 15 ŽV2 1966 1 00:30:22 00:12:56
121 216 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 27 ŽV1 1977 1 00:30:50 00:13:25
122 28 SPONAR Jan Tesla Brno 5 MV4 1950 1 00:30:58 00:13:33
123 19 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV3 1950 1 00:31:03 00:13:38
124 271 CENKOVÁ Barbora 27 Ž 1990 1 00:31:36 00:14:11
125 270 SALINGEROVÁ Lucie Extra Brno 28 Ž 1991 1 00:31:51 00:14:26
126 212 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 28 ŽV1 1972 1 00:31:58 00:14:33
127 251 FRIEDLOVÁ Karolína Brno - Ivanovice 29 Ž 1989 1 00:31:59 00:14:34
128 64 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 29 ŽV1 1975 1 00:32:00 00:14:34
129 206 DOBEŠOVÁ Lenka 30 ŽV1 1972 1 00:32:19 00:14:54
130 256 KLIMENTOVÁ Hana 31 ŽV1 1971 1 00:32:43 00:15:17
131 52 NOVOTNÁ Michaela 32 ŽV1 1975 1 00:33:01 00:15:36
132 57 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 1 00:34:07 00:16:42
133 202 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 12 XM 1973 1 00:34:18 00:16:53
134 14 KELBLOVÁ Adéla SK Vojkovice 5 Jky 2001 1 00:34:56 00:17:31
135 232 MACIGOVÁ Petra 30 Ž 1992 1 00:35:30 00:18:05
136 246 FIALOVÁ Michaela 31 Ž 1988 1 00:36:01 00:18:36
137 29 HOLÝ Josef Orel Židenice 6 MV4 1941 1 00:36:22 00:18:57
138 24 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 MV4 1937 1 00:36:40 00:19:15
139 222 QAZIMI Monika 33 ŽV1 1972 1 00:36:47 00:19:22
140 249 ŽITŇÁKOVÁ Stanislava Sokol Syrovice 32 Ž 1981 1 00:37:11 00:19:46
141 209 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 34 ŽV1 1975 1 00:37:19 00:19:54
142 18 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 MV4 1941 1 00:37:49 00:20:24
143 30 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 6 ŽV3 1955 1 00:39:08 00:21:43

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.