Rychlé novinky:

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km

Datum pořádání od 26.12.2019 08:00 do 26.12.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků236
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 240 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 1 M 1990 2 00:31:17
2 217 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 2 00:31:28 00:00:11
3 255 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 2 M 1985 2 00:31:34 00:00:17
4 61 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 3 M 1992 2 00:32:09 00:00:51
5 335 ŠŤASTNÝ Petr Sport Import 4 M 1988 2 00:32:31 00:01:13
6 24 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 5 M 1998 2 00:33:28 00:02:11
7 59 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 6 M 1999 2 00:33:29 00:02:12
8 17 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 7 M 1992 2 00:33:47 00:02:30
9 278 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 8 M 1986 2 00:33:55 00:02:37
10 248 STLOUKAL Štěpán ACT leraK Blansko 9 M 2000 2 00:34:10 00:02:53
11 239 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 MV1 1977 2 00:34:48 00:03:31
12 242 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 MV1 1979 2 00:35:05 00:03:48
13 266 BURIAN Jan Gymázium Nové město na Moravě 10 M 1995 2 00:35:17 00:04:00
14 75 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 11 M 1987 2 00:35:23 00:04:05
15 8 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 12 M 1994 2 00:35:57 00:04:39
16 104 ABLORH Titus Columbia Montrail 13 M 1993 2 00:36:00 00:04:43
17 101 BOŘIL Petr 14 M 1986 2 00:36:22 00:05:05
18 254 PARGAČ Martin Trenčín 15 M 1985 2 00:36:36 00:05:19
19 16 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 2 00:36:42 00:05:25
20 299 BRABENEC Aleš 16 M 1987 2 00:36:47 00:05:30
21 221 PAVELKA Jan Brno 17 M 1982 2 00:36:59 00:05:42
22 26 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 18 M 1988 2 00:37:07 00:05:50
23 241 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 4 MV1 1980 2 00:37:36 00:06:18
24 79 BULÍN Martin Přerov 19 M 1985 2 00:37:40 00:06:23
25 19 DVOŘÁČEK Jiří Fénix Sport Blansko 2 MV2 1968 2 00:37:42 00:06:25
26 287 ČAPEK Jan 20 M 1986 2 00:37:51 00:06:34
27 11 HIKL Tomáš Mráz léčí 21 M 1981 2 00:38:01 00:06:44
28 330 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 MV1 1971 2 00:38:05 00:06:48
29 320 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 6 MV1 1977 2 00:38:06 00:06:49
30 62 PRIPUTEN Radek 22 M 1985 2 00:38:10 00:06:53
31 41 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 23 M 1984 2 00:38:25 00:07:07
32 350 LEPIER Jan Individuální 7 MV1 1976 2 00:38:35 00:07:18
33 236 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 2 00:38:36 00:07:19
34 273 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 24 M 1988 2 00:38:38 00:07:21
35 110 ŠERÁK Martin Orel Obřany 8 MV1 1978 2 00:38:40 00:07:22
36 57 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV3 1960 2 00:38:40 00:07:23
37 207 HALAMA Jiří AK Kuřim 9 MV1 1977 2 00:38:43 00:07:26
38 106 CHALK Steve SK Radiosport 4 MV2 1965 2 00:38:46 00:07:29
39 341 NĚMEC Lukáš Brno 25 M 1987 2 00:38:47 00:07:30
40 78 MAZAL Zdeněk 26 M 1981 2 00:38:54 00:07:37
41 43 ZELINKA Jiří O-mikron 27 M 1987 2 00:39:00 00:07:43
42 60 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 10 MV1 1978 2 00:39:02 00:07:45
43 58 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 11 MV1 1973 2 00:39:11 00:07:54
44 219 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 28 M 1982 2 00:39:17 00:08:00
45 346 STARÝ Petr 29 M 1987 2 00:39:23 00:08:06
46 82 PIŇOS Ondřej Lazaret 30 M 1996 2 00:39:31 00:08:14
47 234 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 12 MV1 1976 2 00:39:32 00:08:14
48 243 KŘÍŽ Dominik Syrovice 31 M 1999 2 00:39:33 00:08:16
49 53 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 2 MV3 1958 2 00:39:34 00:08:17
50 92 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 32 M 1982 2 00:39:34 00:08:17
51 297 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 33 M 1981 2 00:39:41 00:08:23
52 77 BĚLÍK Vladimír 34 M 1978 2 00:39:42 00:08:25
53 76 STÖGER Karel Fklidu 13 MV1 1976 2 00:39:43 00:08:25
54 83 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 35 M 1984 2 00:39:49 00:08:32
55 29 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 36 M 1985 2 00:39:56 00:08:39
56 55 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 14 MV1 1978 2 00:39:57 00:08:40
57 269 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 5 MV2 1970 2 00:39:58 00:08:41
58 268 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 37 M 1990 2 00:40:03 00:08:46
59 109 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 38 M 1989 2 00:40:05 00:08:47
60 257 KUPČÍK Roman 39 M 1985 2 00:40:12 00:08:54
61 52 FORAL Roman Brno 6 MV2 1967 2 00:40:25 00:09:08
62 72 ROSENBERG Pavel 40 M 1985 2 00:40:25 00:09:08
63 38 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 15 MV1 1976 2 00:40:28 00:09:11
64 118 ŠTEFAN Martin 16 MV1 1975 2 00:40:33 00:09:16
65 63 ŠEVČÍK David Tišnov 17 MV1 1977 2 00:40:35 00:09:18
66 228 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 18 MV1 1980 2 00:40:37 00:09:20
67 56 FANFRDLA Dalimil Maty team 19 MV1 1973 2 00:40:39 00:09:21
68 284 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 41 M 1986 2 00:40:43 00:09:25
69 126 MARTINEC Jindřich Radostice 7 MV2 1961 2 00:40:44 00:09:26
70 271 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky Brno 42 M 1991 2 00:40:57 00:09:40
71 285 CHALOUPKA Tomáš Kuřim 43 M 1982 2 00:41:02 00:09:45
72 64 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 8 MV2 1970 2 00:41:04 00:09:46
73 89 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 20 MV1 1973 2 00:41:10 00:09:53
74 3 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 9 MV2 1968 2 00:41:11 00:09:54
75 259 KACHLÍK Přemysl 44 M 1989 2 00:41:11 00:09:54
76 93 PERNIČKA Jan Hory z dálky 45 M 1987 2 00:41:11 00:09:54
77 260 STUDENÝ Martin 46 M 1989 2 00:41:15 00:09:58
78 40 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 10 MV2 1965 2 00:41:16 00:09:58
79 226 CHRÁST Lukáš Running Zone Brno 47 M 1987 2 00:41:16 00:09:59
80 13 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 21 MV1 1973 2 00:41:20 00:10:03
81 327 JANÁS Pavel 48 M 1984 2 00:41:21 00:10:04
82 349 POŘÍZEK Libor ČBK 22 MV1 1972 2 00:41:23 00:10:06
83 44 KNAP Zdeněk 49 M 1991 2 00:41:25 00:10:08
84 90 MATULOVÁ Lucie SK Radio sport Bílovice 1 XZ 1988 2 00:41:26 00:10:08
85 295 NOVOTKA Marcel Brno 23 MV1 1979 2 00:41:27 00:10:10
86 258 PALA Marian 50 M 1983 2 00:41:34 00:10:17
87 81 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 24 MV1 1980 2 00:41:35 00:10:18
88 10 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 2 00:41:36 00:10:19
89 348 PAPEŽ Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 51 M 1991 2 00:41:52 00:10:35
90 329 VÍT Ondřej 25 MV1 1980 2 00:42:04 00:10:46
91 283 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 2 XZ 1988 2 00:42:06 00:10:48
92 296 DOKOUPIL Petr 26 MV1 1977 2 00:42:16 00:10:59
93 245 PŘIBIL Martin 52 M 1987 2 00:42:20 00:11:03
94 25 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 27 MV1 1974 2 00:42:23 00:11:06
95 86 UHLÍŘ Dalibor 28 MV1 1980 2 00:42:25 00:11:08
96 339 ČECH Filip Orel Židenice 53 M 1998 2 00:42:25 00:11:08
97 220 NOVÁČEK Ondřej (PRA)rodiče 54 M 1997 2 00:42:26 00:11:09
98 298 BRABENEC Miroslav Žďár nad Sázavou 4 MV3 1959 2 00:42:34 00:11:17
99 232 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 55 M 1994 2 00:42:40 00:11:23
100 117 FERENČÁK Marek Brno 11 MV2 1970 2 00:42:49 00:11:32
101 247 POSPÍCHAL Zbyněk Alfa Tri Team 56 M 1986 2 00:42:53 00:11:36
102 246 HORÁČEK Kamil Argyšáci 29 MV1 1977 2 00:42:58 00:11:40
103 252 KOCKA Matus TRIEXPERT MILT racing team 57 M 1984 2 00:42:59 00:11:42
104 39 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 5 MV3 1958 2 00:43:09 00:11:52
105 124 LAŠTŮVKA Zdeněk 58 M 1989 2 00:43:12 00:11:55
106 23 STEHLÍK Albert 3 ptáci a tygr 59 M 1994 2 00:43:12 00:11:55
107 300 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 12 MV2 1964 2 00:43:19 00:12:02
108 312 JUREČKA Robert POB Hadr 30 MV1 1977 2 00:43:34 00:12:17
109 216 ZÁBRŠ Ondřej SDH Brno-Slatina 60 M 2003 2 00:43:37 00:12:20
110 274 CHOCHOLOUŠ Jiří Úraz 13 MV2 1970 2 00:43:38 00:12:21
111 277 KNOTEK David 61 M 1982 2 00:43:44 00:12:27
112 206 DOLEŽAL Ondřej Kuřim 31 MV1 1979 2 00:43:46 00:12:28
113 45 PELIKÁN Martin 62 M 1984 2 00:43:47 00:12:30
114 201 SEVERA Jiří Syrovice 63 M 1981 2 00:43:52 00:12:35
115 231 ZABLOUDILOVÁ Eva AK Olymp Brno 3 XZ 2001 2 00:43:56 00:12:39
116 69 SLÁMA Jiří Brno 6 MV3 1960 2 00:44:02 00:12:44
117 36 KOŠŤÁL Rostislav 32 MV1 1973 2 00:44:02 00:12:45
118 202 KUNOVSKÝ Michal 33 MV1 1978 2 00:44:14 00:12:57
119 288 LUNER Jiří 34 MV1 1978 2 00:44:33 00:13:16
120 80 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 35 MV1 1977 2 00:44:33 00:13:16
121 50 KOVAČIČ Sebastian Bílovice nad Svitavou 36 MV1 1978 2 00:44:39 00:13:22
122 238 STEHLÍK Jan 64 M 1995 2 00:44:40 00:13:23
123 275 KNOTEK Jiří 65 M 1991 2 00:44:45 00:13:28
124 279 TRNKA Marcel 37 MV1 1977 2 00:44:49 00:13:32
125 102 ČECH Ladislav RSFK - beer sekce 38 MV1 1973 2 00:44:53 00:13:36
126 5 JEŘÁBEK Petr Vyškov 14 MV2 1970 2 00:44:57 00:13:40
127 205 BATELKA Lukáš 39 MV1 1979 2 00:45:03 00:13:46
128 342 HRBÁČEK Karel Útěchov 15 MV2 1968 2 00:45:04 00:13:46
129 6 HLUŠÍ Jaroslav Brno 40 MV1 1971 2 00:45:06 00:13:49
130 49 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 16 MV2 1964 2 00:45:12 00:13:54
131 42 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice 4 XZ 1990 2 00:45:13 00:13:56
132 264 FILIP Josef AHA Vyškov 41 MV1 1977 2 00:45:13 00:13:56
133 282 ŽOLCER Michael 66 M 1989 2 00:45:15 00:13:58
134 87 VOJTĚCH Martin 67 M 1981 2 00:45:31 00:14:13
135 108 KRUML Tomáš 17 MV2 1966 2 00:45:36 00:14:19
136 270 KRUPKA Peter gymnázium Řečkovice 18 MV2 1965 2 00:45:44 00:14:27
137 88 CIBULKA Pavel Brno 19 MV2 1964 2 00:45:49 00:14:32
138 290 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 42 MV1 1972 2 00:45:52 00:14:35
139 281 KOPECKÝ Jakub Brno 68 M 1990 2 00:46:07 00:14:50
140 31 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 43 MV1 1976 2 00:46:13 00:14:56
141 20 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 20 MV2 1968 2 00:46:17 00:14:59
142 73 HUMLÍČEK Aleš Střelice u Brna 44 MV1 1975 2 00:46:20 00:15:03
143 215 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 45 MV1 1974 2 00:46:22 00:15:05
144 123 JUNK Pavel Brno 69 M 1984 2 00:46:25 00:15:07
145 71 ŘEZÁČ Jaroslav 70 M 1986 2 00:46:26 00:15:09
146 18 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 21 MV2 1966 2 00:46:27 00:15:09
147 68 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 22 MV2 1967 2 00:46:33 00:15:15
148 237 VACULA Ondrej AC Lelek 71 M 1981 2 00:46:45 00:15:28
149 112 MAREK Jaromír Brno 23 MV2 1964 2 00:46:49 00:15:32
150 21 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 24 MV2 1965 2 00:46:51 00:15:34
151 307 ONDRA Jaroslav Blučina 46 MV1 1977 2 00:46:54 00:15:36
152 34 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 2 00:46:54 00:15:37
153 210 ČERNÝ Radek Orel Vyškov 47 MV1 1978 2 00:46:59 00:15:42
154 99 DOKOUPILOVÁ Markéta 5 XZ 1977 2 00:47:12 00:15:54
155 212 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva 6 XZ 1986 2 00:47:15 00:15:58
156 209 KONOPÍK Pavel TJ Brněnská přehrada 25 MV2 1970 2 00:47:16 00:15:59
157 28 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 26 MV2 1969 2 00:47:17 00:16:00
158 289 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 27 MV2 1961 2 00:47:28 00:16:10
159 67 ROSENBREYEROVÁ Hana 7 XZ 1966 2 00:47:29 00:16:12
160 227 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 72 M 2003 2 00:47:30 00:16:13
161 344 DANĚK Jan Brno 73 M 1989 2 00:47:31 00:16:14
162 292 RŮŽIČKA Rostislav Fklidu 48 MV1 1973 2 00:47:37 00:16:20
163 46 VRÁNEK David Brno 49 MV1 1978 2 00:47:38 00:16:21
164 85 LENHART David newline 50 MV1 1979 2 00:47:41 00:16:23
165 293 MIKA Ivo Orel Obřany 28 MV2 1966 2 00:47:42 00:16:25
166 250 HOLÝ Miroslav Židlochovice 74 M 1993 2 00:47:44 00:16:27
167 249 MATAL Libor Vranov 75 M 1985 2 00:47:45 00:16:27
168 37 SOBOTKA Martin 51 MV1 1976 2 00:47:47 00:16:29
169 14 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 29 MV2 1968 2 00:47:54 00:16:37
170 291 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 8 XZ 1975 2 00:47:58 00:16:41
171 2 ČADEK Martin Brno 8 MV3 1957 2 00:48:02 00:16:44
172 114 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 76 M 1999 2 00:48:04 00:16:47
173 314 HUJO Tomáš POB Hadr 52 MV1 1978 2 00:48:08 00:16:51
174 9 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 53 MV1 1977 2 00:48:12 00:16:55
175 325 KAPOUNEK Tomáš 77 M 1984 2 00:48:13 00:16:55
176 286 KRAKOVIČOVÁ Tereza Fast and Light 9 XZ 1988 2 00:48:24 00:17:07
177 65 NEPUSTILOVÁ Monika 10 XZ 1981 2 00:48:32 00:17:15
178 70 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 9 MV3 1953 2 00:48:53 00:17:36
179 313 MASAŘ Marek Šaratice 78 M 1992 2 00:48:58 00:17:41
180 113 TYLEČEK Pavel Jundrováci 54 MV1 1973 2 00:49:01 00:17:44
181 125 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 55 MV1 1976 2 00:49:08 00:17:50
182 47 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 56 MV1 1976 2 00:49:36 00:18:19
183 15 STANÍČEK Pavel Brno 57 MV1 1973 2 00:49:45 00:18:27
184 244 SCHWARZ Daniel 2B Winner 58 MV1 1977 2 00:49:50 00:18:32
185 251 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 79 M 1981 2 00:49:51 00:18:34
186 334 KMONÍČEK Marian Šaratice 59 MV1 1980 2 00:50:01 00:18:44
187 127 DVOŘÁK David (CZE) 60 MV1 1976 2 00:50:07 00:18:50
188 222 ŠTEFAN Martin Běhej Brno 61 MV1 1972 2 00:50:14 00:18:56
189 343 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 11 XZ 1959 2 00:50:56 00:19:39
190 267 HUSÁK Miroslav 62 MV1 1975 2 00:51:07 00:19:50
191 208 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 63 MV1 1974 2 00:51:17 00:20:00
192 22 BŘEZA Miroslav Brno 10 MV3 1959 2 00:51:18 00:20:00
193 4 SMUTNÝ Tomáš 80 M 1992 2 00:51:33 00:20:16
194 115 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 30 MV2 1966 2 00:51:42 00:20:24
195 84 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 11 MV3 1955 2 00:51:44 00:20:26
196 119 ŠTEFANOVÁ Daniela 12 XZ 1977 2 00:51:56 00:20:39
197 306 SLAVÍK Jiří Hustopeče 12 MV3 1954 2 00:51:56 00:20:39
198 294 VYROUBAL Michal Individuální 31 MV2 1968 2 00:52:05 00:20:47
199 265 KUPSKÝ Ivoš 64 MV1 1972 2 00:52:09 00:20:52
200 263 REINISCH Michal 65 MV1 1971 2 00:52:44 00:21:27
201 54 STANĚK Martin Cykloklub Oslavany 81 M 1987 2 00:52:51 00:21:34
202 12 RICHTER Martin 66 MV1 1972 2 00:52:56 00:21:39
203 256 BARTONĚK Josef Fun Brno 13 MV3 1952 2 00:53:11 00:21:53
204 218 NOVÁK Martin SDH Pucov 14 MV3 1951 2 00:53:23 00:22:06
205 66 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 67 MV1 1977 2 00:53:39 00:22:22
206 315 NOVOTNÝ Radek 68 MV1 1980 2 00:53:49 00:22:32
207 120 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 13 XZ 1976 2 00:53:54 00:22:36
208 340 MACHÁČEK Martin 15 MV3 1955 2 00:54:18 00:23:01
209 229 ZABLOUDIL Ivo 32 MV2 1968 2 00:54:41 00:23:24
210 51 KUNC Josef Orel Vyškov 16 MV3 1960 2 00:54:55 00:23:38
211 30 BÁBEK Martin Moravany 69 MV1 1971 2 00:56:02 00:24:45
212 225 KAMENSKÝ Emil KVV Brno 82 M 1986 2 00:56:08 00:24:50
213 223 JOSKOVÁ Michaela KVV Brno 14 XZ 1983 2 00:56:08 00:24:51
214 280 SKÝPALA Tomáš Atex 007 83 M 1983 2 00:56:13 00:24:56
215 27 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 17 MV3 1954 2 00:56:14 00:24:57
216 204 FIALA Michal Syrovice 84 M 1982 2 00:56:19 00:25:02
217 94 SLÁMA Vladimír 18 MV3 1954 2 00:56:55 00:25:37
218 32 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 19 MV3 1956 2 00:57:12 00:25:55
219 116 KAPAVÍK Radim Přerov 85 M 1985 2 00:57:26 00:26:09
220 96 VLASÁK Ota 33 MV2 1968 2 00:57:45 00:26:27
221 105 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 34 MV2 1961 2 00:57:56 00:26:39
222 121 NOVÁK Jan 70 MV1 1976 2 00:58:31 00:27:14
223 233 PETROMANIATIS Apostolos 71 MV1 1974 2 00:59:40 00:28:22
224 107 ŠMÍD Petr Hrušky 72 MV1 1980 2 01:00:24 00:29:07
225 91 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 15 XZ 1980 2 01:00:32 00:29:15
226 7 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 20 MV3 1953 2 01:00:35 00:29:18
227 103 BIL Jaroslav Brno 21 MV3 1959 2 01:00:38 00:29:21
228 33 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 22 MV3 1951 2 01:01:58 00:30:41
229 111 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1952 2 01:03:29 00:32:12
230 203 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 24 MV3 1958 2 01:05:32 00:34:15
231 1 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 86 M 1986 2 01:05:50 00:34:33
232 122 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 25 MV3 1960 2 01:07:10 00:35:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 213 BARTOLŠIC Vít Moravec Team MV1 1980
DNF 235 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com XZ 1972
DNF 261 KÁŇA Jiří M 1988
DNF 336 MAREK Jiří MV3 1956

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
28.10.2022 12:00
Sokolský běh republiky - Syrovice
17.11.2022 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.