Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km

Datum pořádání od 14.12.2019 08:00 do 14.12.2019 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků192
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 188 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 1 M 1985 1 00:30:42
2 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2 M 2000 1 00:31:04 00:00:21
3 80 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 3 M 1992 1 00:31:30 00:00:48
4 177 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 4 M 1992 1 00:31:48 00:01:06
5 283 HOŘČIČKA Vít KOS TJ Tesla Brno 5 M 1999 1 00:31:50 00:01:08
6 105 BOŘIL Martin Czech Skyrunning Team 6 M 1998 1 00:32:05 00:01:23
7 247 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 7 M 1986 1 00:33:13 00:02:31
8 187 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1979 1 00:33:32 00:02:50
9 260 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 8 M 1998 1 00:33:37 00:02:55
10 209 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 9 M 2000 1 00:33:45 00:03:03
11 186 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:34:04 00:03:22
12 280 CHLUPÁČ Dominik Run sport team 10 M 1993 1 00:34:06 00:03:24
13 181 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:34:24 00:03:41
14 286 HEJNA Dalibor 11 M 1982 1 00:34:28 00:03:46
15 184 BOŘIL Petr Mráz léčí 12 M 1986 1 00:34:42 00:04:00
16 193 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 13 M 1994 1 00:34:46 00:04:04
17 98 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 14 M 1990 1 00:35:04 00:04:22
18 213 MACHO Aleš UNI Brno - Vranov 4 MV1 1975 1 00:35:13 00:04:31
19 92 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 15 M 1985 1 00:35:21 00:04:39
20 253 POZDENKOV Michael 16 M 1994 1 00:35:43 00:05:01
21 248 PAVELKA Jan Brno 17 M 1982 1 00:35:45 00:05:03
22 223 GLIER Michal MČD - Doubravník 18 M 1982 1 00:35:50 00:05:08
23 101 PIŇOS Ondřej Lazaret 19 M 1996 1 00:36:10 00:05:28
24 2 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:36:11 00:05:29
25 215 BURDA Tomáš Celtic 20 M 1983 1 00:36:18 00:05:36
26 207 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 21 M 1984 1 00:36:21 00:05:39
27 270 PETR Radek 22 M 1985 1 00:36:44 00:06:02
28 183 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 5 MV1 1980 1 00:36:47 00:06:04
29 46 KAZDA Petr Brno 2 MV2 1970 1 00:36:54 00:06:12
30 288 NĚMEC Lukáš Brno 23 M 1987 1 00:36:56 00:06:14
31 156 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 1 00:37:00 00:06:18
32 90 CHALK Steve SK Radiosport 3 MV2 1965 1 00:37:00 00:06:18
33 88 ŠERÁK Martin Orel Obřany 7 MV1 1978 1 00:37:01 00:06:19
34 89 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 24 M 1982 1 00:37:15 00:06:33
35 291 KONEČNÝ Libor Kuřim 8 MV1 1971 1 00:37:28 00:06:46
36 284 MIŽÚR Šimon SK Žabovřesky Brno 25 M 1994 1 00:37:31 00:06:49
37 100 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 9 MV1 1978 1 00:37:37 00:06:55
38 278 MATOUŠEK Libor SŠSE Brno Trnkova 113 10 MV1 1977 1 00:37:37 00:06:55
39 102 MATOUŠEK Denis 26 M 1988 1 00:37:43 00:07:01
40 242 ČERBÁK Adam Kakao team 27 M 2000 1 00:37:54 00:07:12
41 86 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 11 MV1 1978 1 00:37:55 00:07:13
42 160 HALAMA Jiří AK Kuřim 12 MV1 1977 1 00:37:58 00:07:16
43 106 MAZAL Zdeněk 28 M 1981 1 00:38:00 00:07:18
44 293 ŠEVČÍK David Tišnov 13 MV1 1977 1 00:38:12 00:07:29
45 217 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 29 M 1988 1 00:38:14 00:07:32
46 197 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 4 MV2 1970 1 00:38:19 00:07:36
47 96 PRIPUTEN Radek 30 M 1985 1 00:38:27 00:07:45
48 79 MARTINEC Jindřich Radostice 5 MV2 1961 1 00:38:37 00:07:55
49 297 MATOUŠEK Pavel KC Brno 14 MV1 1978 1 00:38:42 00:08:00
50 220 KUPČÍK Roman 31 M 1985 1 00:38:46 00:08:04
51 221 NOVOTNÝ Vojtěch Brno 32 M 1987 1 00:38:57 00:08:15
52 169 FANFDLA Dalimil Brno 15 MV1 1973 1 00:39:00 00:08:18
53 229 DUBJEL Robert Running Zone Brno 33 M 1982 1 00:39:12 00:08:30
54 263 CHALOUPKA Tomáš Kuřim 34 M 1982 1 00:39:12 00:08:30
55 93 BENEŠ Ondřej 35 M 1986 1 00:39:13 00:08:31
56 103 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 16 MV1 1978 1 00:39:17 00:08:35
57 264 POKORNÁ Monika Lyžarský oddíl Žďář Nad Sázavou 1 XZ 1998 1 00:39:18 00:08:36
58 258 KALAŠ Rudolf Boskovice 17 MV1 1971 1 00:39:23 00:08:41
59 174 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 18 MV1 1975 1 00:39:28 00:08:45
60 273 SVOBODA Marek 19 MV1 1977 1 00:39:29 00:08:47
61 178 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 20 MV1 1979 1 00:39:30 00:08:48
62 277 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:39:32 00:08:50
63 275 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 36 M 1985 1 00:39:33 00:08:51
64 50 DYTRT Petr BehejBrno.com 21 MV1 1976 1 00:39:34 00:08:52
65 234 ROSENBERG Pavel 37 M 1985 1 00:39:37 00:08:55
66 157 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 38 M 2003 1 00:39:40 00:08:58
67 227 KUNEŠ David EUrunner.eu 22 MV1 1974 1 00:39:50 00:09:08
68 285 BUDÍK Daniel Troopers 39 M 1989 1 00:39:53 00:09:11
69 99 PERNIČKA Jan Hory z dálky 40 M 1987 1 00:39:57 00:09:15
70 159 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 23 MV1 1980 1 00:40:00 00:09:17
71 108 FORAL Roman Brno 6 MV2 1967 1 00:40:03 00:09:21
72 55 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 24 MV1 1974 1 00:40:03 00:09:21
73 104 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 41 M 1991 1 00:40:06 00:09:23
74 198 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 25 MV1 1976 1 00:40:06 00:09:24
75 232 BAZALA Vít 42 M 2001 1 00:40:07 00:09:25
76 274 KYNCL Tomáš SK Žabovřesky 26 MV1 1972 1 00:40:10 00:09:28
77 162 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 7 MV2 1968 1 00:40:25 00:09:43
78 170 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:40:30 00:09:48
79 202 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 27 MV1 1976 1 00:40:35 00:09:53
80 219 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 8 MV2 1965 1 00:40:45 00:10:03
81 271 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 2 XZ 1988 1 00:40:47 00:10:05
82 259 NOVOTKA Marcel Brno 28 MV1 1979 1 00:40:50 00:10:08
83 251 ŠVEC Michal 43 M 1986 1 00:41:00 00:10:18
84 164 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 29 MV1 1973 1 00:41:11 00:10:29
85 279 FERENČÁK Marek Brno 9 MV2 1970 1 00:41:12 00:10:30
86 295 VÍT Onřej 30 MV1 1980 1 00:41:20 00:10:38
87 282 JONÁŠ Roman Vranov 31 MV1 1977 1 00:41:22 00:10:40
88 163 PALA Marian 44 M 1983 1 00:41:23 00:10:41
89 231 BAZALA Oldřich 32 MV1 1971 1 00:41:24 00:10:42
90 249 CHLOUPEK Tomáš 45 M 1984 1 00:41:26 00:10:44
91 255 PROKOP Viktor Brno 33 MV1 1974 1 00:41:30 00:10:48
92 191 DUFEK Jiří Vranov 10 MV2 1968 1 00:41:30 00:10:48
93 49 KOŘAN Pavel VBM Brno 34 MV1 1974 1 00:41:38 00:10:56
94 240 DOLEŽAL Ondřej Kuřim 35 MV1 1979 1 00:41:40 00:10:58
95 78 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 36 MV1 1980 1 00:41:54 00:11:12
96 109 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 11 MV2 1968 1 00:41:58 00:11:16
97 182 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:41:59 00:11:17
98 154 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 37 MV1 1980 1 00:42:02 00:11:20
99 289 TOUŽÍN Lukáš Lelekovice 38 MV1 1977 1 00:42:05 00:11:23
100 265 LAZAR Lukáš 46 M 1982 1 00:42:06 00:11:24
101 168 KLÍMA Miroslav Brno 39 MV1 1975 1 00:42:11 00:11:29
102 269 SLÁMA Jiří Brno 4 MV3 1960 1 00:42:13 00:11:31
103 233 JANÁČEK Petr KONWA team 40 MV1 1980 1 00:42:24 00:11:42
104 196 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV2 1968 1 00:42:40 00:11:58
105 166 JÍNA Jan AC Mor.Slavia Brno 41 MV1 1973 1 00:42:48 00:12:06
106 205 STRNADOVÁ Eva ATREX Brno 3 XZ 1986 1 00:42:49 00:12:07
107 175 PROŠEK Lukáš 42 MV1 1974 1 00:42:53 00:12:11
108 236 JORDANOV Alexandr SK Žabovřesky Brno 47 M 1995 1 00:42:54 00:12:12
109 190 MUNDL Ondřej Vranov 48 M 1983 1 00:42:55 00:12:13
110 53 ŠTEFAN Martin 43 MV1 1975 1 00:43:17 00:12:35
111 180 JEŘÁBEK Petr Vyškov 13 MV2 1970 1 00:43:18 00:12:36
112 238 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 44 MV1 1980 1 00:43:21 00:12:39
113 250 ŠEDIVÝ Jiří 49 M 1982 1 00:43:21 00:12:39
114 43 PELIKÁN Martin 50 M 1984 1 00:43:22 00:12:40
115 189 GALÍK Pavel Vranov 14 MV2 1961 1 00:43:27 00:12:45
116 225 UHLÍŘ Dalibor 45 MV1 1980 1 00:43:35 00:12:53
117 226 KUNOVSKÝ Michal 46 MV1 1978 1 00:43:47 00:13:05
118 185 POHANKA Pavel Lotrando Brno 47 MV1 1973 1 00:43:52 00:13:09
119 266 VOJTĚCH Martin 51 M 1981 1 00:43:56 00:13:14
120 210 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 15 MV2 1968 1 00:44:09 00:13:27
121 3 HLUŠÍ Jaroslav Brno 48 MV1 1971 1 00:44:24 00:13:41
122 235 ŘEZÁČ Jaroslav 52 M 1986 1 00:44:34 00:13:52
123 161 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 16 MV2 1966 1 00:44:39 00:13:57
124 208 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 49 MV1 1972 1 00:44:48 00:14:06
125 296 VACULA Ondrej AC Lelek 53 M 1981 1 00:44:54 00:14:12
126 256 FOLTÝN Jiří Kuřim 54 M 1981 1 00:45:06 00:14:24
127 261 TOMEK Václav Brno 55 M 1991 1 00:45:08 00:14:26
128 199 VOJTEK Marek 56 M 1996 1 00:45:16 00:14:34
129 57 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 17 MV2 1964 1 00:45:21 00:14:39
130 216 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 50 MV1 1976 1 00:45:36 00:14:54
131 254 TROCHTA Jaroslav 51 MV1 1978 1 00:45:44 00:15:01
132 287 STANÍČEK Josef 57 M 1983 1 00:45:57 00:15:15
133 290 ONDRA Jaroslav Blučina 52 MV1 1977 1 00:45:58 00:15:16
134 172 VONDŘEJC Adam 58 M 1993 1 00:45:59 00:15:17
135 87 KRUML Tomáš 18 MV2 1966 1 00:46:05 00:15:23
136 228 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 19 MV2 1969 1 00:46:08 00:15:26
137 52 CZÓKOLY Jan Moravský kras 53 MV1 1978 1 00:46:08 00:15:26
138 47 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 20 MV2 1965 1 00:46:14 00:15:32
139 201 PLESKAČ Patrik Moravské Knínice 59 M 1982 1 00:46:18 00:15:36
140 218 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 MV3 1954 1 00:46:21 00:15:39
141 195 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 54 MV1 1977 1 00:46:27 00:15:45
142 308 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 4 XZ 2001 1 00:46:28 00:15:46
143 107 MAREK Jaromír Brno 21 MV2 1964 1 00:46:28 00:15:46
144 165 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 22 MV2 1968 1 00:46:42 00:16:00
145 212 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 1 00:46:42 00:16:00
146 155 BARTOLŠIC Moravcová 6 XZ 1986 1 00:46:45 00:16:03
147 241 MATAL Libor Vranov 60 M 1985 1 00:46:58 00:16:16
148 294 SOVA Oldřich ATEX007 55 MV1 1976 1 00:47:04 00:16:22
149 45 LENHART David newline 56 MV1 1979 1 00:47:08 00:16:26
150 51 TYLEČEK Pavel Jundrováci 57 MV1 1973 1 00:47:10 00:16:28
151 94 ČADEK Martin Brno 6 MV3 1957 1 00:47:17 00:16:35
152 281 JÁNSKÝ David Brno 58 MV1 1978 1 00:47:23 00:16:41
153 173 VOJTEK Ondřej Extra Brno 61 M 1993 1 00:47:36 00:16:54
154 203 SOBOTKA Martin 59 MV1 1976 1 00:47:46 00:17:04
155 158 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 60 MV1 1974 1 00:47:48 00:17:06
156 44 TRUBÁK Ivo 23 MV2 1968 1 00:47:55 00:17:13
157 222 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 7 MV3 1951 1 00:47:58 00:17:16
158 309 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 24 MV2 1961 1 00:48:09 00:17:27
159 85 VRÁNEK David Brno 61 MV1 1978 1 00:48:26 00:17:44
160 194 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 62 MV1 1976 1 00:48:31 00:17:48
161 268 USTOHAL Karel Zelene Rosice 63 MV1 1977 1 00:48:43 00:18:00
162 245 MOKRÝ Pavel Brno 25 MV2 1968 1 00:48:50 00:18:07
163 171 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 8 MV3 1958 1 00:49:18 00:18:35
164 204 SCHWARZ Daniel 2B Runner 64 MV1 1977 1 00:49:20 00:18:38
165 292 ŠTEFANOVÁ Daniela 7 XZ 1977 1 00:49:26 00:18:44
166 243 WIEDERSHEIM Richard 65 MV1 1975 1 00:49:34 00:18:52
167 179 STANÍČEK Pavel Brno 66 MV1 1973 1 00:49:35 00:18:53
168 244 FORET Zdeněk Modřice 67 MV1 1977 1 00:49:37 00:18:54
169 167 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 26 MV2 1967 1 00:49:47 00:19:05
170 58 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 8 XZ 1976 1 00:49:58 00:19:16
171 192 BŘEZA Miroslav Brno 9 MV3 1959 1 00:50:10 00:19:28
172 83 STANĚK Martin Cykloklub Oslavany 62 M 1987 1 00:50:21 00:19:39
173 152 JEDLIČKA Jan - 68 MV1 1973 1 00:50:31 00:19:48
174 81 DVOŘÁK David (CZE) 69 MV1 1976 1 00:50:42 00:19:59
175 56 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 27 MV2 1966 1 00:50:58 00:20:16
176 151 KLIMENT Pavel RIS 28 MV2 1968 1 00:51:01 00:20:19
177 153 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 70 MV1 1974 1 00:51:18 00:20:36
178 200 VOJTEK Milan 29 MV2 1968 1 00:51:20 00:20:38
179 239 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 9 XZ 1959 1 00:51:35 00:20:53
180 39 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 30 MV2 1962 1 00:51:35 00:20:53
181 176 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 10 MV3 1956 1 00:51:48 00:21:06
182 257 PEZENREITEROVÁ Michala Kuřim 10 XZ 1993 1 00:52:08 00:21:26
183 84 STŘÍTĚŽSKÁ Jolana 11 XZ 1972 1 00:53:09 00:22:27
184 252 KOPČIL Martin Brno 31 MV2 1968 1 00:54:10 00:23:28
185 54 SKÝPALA Tomáš Atex 007 63 M 1983 1 00:54:43 00:24:01
186 82 BÁBEK Martin Moravany 71 MV1 1971 1 00:56:20 00:25:38
187 267 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 72 MV1 1973 1 00:56:45 00:26:03
188 1 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia - Orel Židenice 11 MV3 1953 1 00:58:06 00:27:24
189 91 BIL Jaroslav Brno 12 MV3 1959 1 01:00:03 00:29:21
190 237 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 64 M 1986 1 01:04:30 00:33:48
191 246 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 13 MV3 1960 1 01:05:01 00:34:19

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 206 JANEČKO Ondřej Running Zone Brno MV1 1974

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2019 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
04.01.2020 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
18.01.2020 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.