Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km

Datum pořádání od 30.11.2019 08:00 do 30.11.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků173
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 257 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 1 Jři 2001 1 00:17:05
2 217 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 1 Dci 2003 1 00:17:15 00:00:10
3 4 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 2 Jři 2001 1 00:17:43 00:00:37
4 13 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 3 Jři 2001 1 00:17:50 00:00:44
5 40 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 4 Jři 2001 1 00:18:04 00:00:58
6 54 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 2002 1 00:18:06 00:01:00
7 210 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2004 1 00:18:11 00:01:05
8 237 FILIP Martin AK Olymp Brno 3 Dci 2003 1 00:18:30 00:01:24
9 56 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 6 Jři 2002 1 00:18:36 00:01:30
10 266 KOUTNÝ Jan Prostějov 4 Dci 2005 1 00:18:37 00:01:31
11 50 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 7 Jři 2001 1 00:19:11 00:02:06
12 37 RŮŽA Tomáš ATK Šlapanice 5 Dci 2005 1 00:19:24 00:02:19
13 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 8 Jři 2002 1 00:19:25 00:02:19
14 206 PLAČEK Tadeáš VSK Univerzita Brno 6 Dci 2003 1 00:19:25 00:02:20
15 267 INDRA Daniel ATLETIKA Prostějov 7 Dci 2004 1 00:19:27 00:02:21
16 11 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 1 Jky 2002 1 00:19:34 00:02:29
17 279 STRÝČEK Jan 8 Dci 2005 1 00:19:34 00:02:29
18 321 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno 1 Dky 2003 1 00:19:35 00:02:30
19 21 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 2 Dky 2003 1 00:19:43 00:02:37
20 239 KALUSOVÁ Eliška AK Olymp Brno 1 Ž 1998 1 00:19:53 00:02:47
21 250 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 9 Jři 2001 1 00:20:04 00:02:58
22 39 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 10 Jři 2001 1 00:20:12 00:03:06
23 286 HARTMANN Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2003 1 00:20:13 00:03:08
24 57 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2003 1 00:20:16 00:03:10
25 8 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 2 Ž 1993 1 00:20:18 00:03:12
26 66 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 3 Ž 1983 1 00:20:26 00:03:20
27 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:20:29 00:03:23
28 38 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 11 Jři 2002 1 00:20:31 00:03:25
29 16 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 2 Jky 2002 1 00:20:34 00:03:29
30 244 LOPOUR Šimon BYAC Brno 11 Dci 2006 1 00:20:49 00:03:43
31 53 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2001 1 00:20:52 00:03:46
32 272 BUKÁČEK Marek Atletika Polička 12 Dci 2004 1 00:20:55 00:03:50
33 26 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 12 Jři 2002 1 00:21:12 00:04:06
34 242 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 4 Ž 2000 1 00:21:14 00:04:09
35 220 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 3 Dky 2003 1 00:21:15 00:04:10
36 12 KLEIBLOVÁ Karolína AK Kuřim 4 Jky 2002 1 00:21:17 00:04:11
37 282 PETRŮ Adam 13 Jři 2002 1 00:21:28 00:04:22
38 218 BAMBUCH Lukáš BYAC Brno 13 Dci 2004 1 00:21:29 00:04:23
39 219 JEŽKOVÁ Kristýna JAC Brno 4 Dky 2004 1 00:21:34 00:04:29
40 35 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 1 ŽV1 1980 1 00:21:35 00:04:29
41 10 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Ž 1983 1 00:21:36 00:04:30
42 204 KOSTRUH Jan VSK UNI Brno - Jehnice 14 Dci 2004 1 00:21:46 00:04:41
43 1 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 5 Jky 2001 1 00:22:10 00:05:04
44 201 SVOBODOVÁ Barbora VSK UNI Brno / Orel Obřany 5 Dky 2004 1 00:22:17 00:05:11
45 23 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 1 00:22:20 00:05:14
46 245 RADA Štěpán Brno 15 Dci 2004 1 00:22:27 00:05:22
47 221 KLACLOVÁ Šárka BYAC Brno 7 Ž 1993 1 00:22:30 00:05:24
48 271 BEDNÁŘOVÁ Iva Kunštát-Sychotín 8 Ž 2000 1 00:22:38 00:05:32
49 233 VALOVÁ Aneta VSK UNI BRNO 6 Dky 2004 1 00:22:42 00:05:36
50 55 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 9 Ž 1991 1 00:22:46 00:05:40
51 222 BARBOŘÍKOVÁ Lenka Fénix Sport Blansko 10 Ž 1986 1 00:22:49 00:05:44
52 350 KIELAROVÁ Hana TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 7 Dky 2003 1 00:22:54 00:05:48
53 216 POKORNÁ Pavlína Ski klub Brandýs nad Labem 11 Ž 2000 1 00:22:55 00:05:49
54 258 KRAJÍČKOVÁ Gabriela Fénix Sport Blansko 12 Ž 1983 1 00:22:58 00:05:52
55 259 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 13 Ž 1986 1 00:22:58 00:05:52
56 281 MACHOTOVÁ Anežka PK Kuřim 8 Dky 2003 1 00:23:05 00:05:59
57 15 JEŘÁBKOVÁ Hana 2 ŽV1 1974 1 00:23:06 00:06:00
58 235 VALOVÁ Silvie VSK Univerzita Brno 6 Jky 2001 1 00:23:11 00:06:06
59 302 JUROVÁ Barbora 14 Ž 1981 1 00:23:13 00:06:07
60 203 KADEŘÁBEK Michal VSK UNI BRNO 16 Dci 2003 1 00:23:13 00:06:07
61 288 VESELÝ Jiří AC Moravská Slavia Brno 14 Jři 2002 1 00:23:13 00:06:07
62 263 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 15 Ž 1994 1 00:23:20 00:06:15
63 251 HORŇOVÁ Adriana Fénix Sport Blansko 16 Ž 2000 1 00:23:28 00:06:22
64 213 FICKOVÁ Věra Přísnotice 17 Ž 1982 1 00:23:28 00:06:23
65 269 KUCHAŘOVÁ Táňa Blansko 3 ŽV1 1975 1 00:23:33 00:06:27
66 227 KNOL Petr SK Vojkovice 15 Jři 2002 1 00:23:39 00:06:33
67 22 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 2 ŽV2 1966 1 00:23:40 00:06:34
68 298 TOMEK Václav Brno 1 XM 1991 1 00:23:44 00:06:39
69 243 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 1 00:24:04 00:06:59
70 65 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 4 ŽV1 1975 1 00:24:08 00:07:02
71 34 VÍTOVÁ Pavla C-Base 18 Ž 1987 1 00:24:15 00:07:09
72 211 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 19 Ž 1999 1 00:24:16 00:07:10
73 42 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV2 1963 1 00:24:18 00:07:12
74 47 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV2 1970 1 00:24:18 00:07:13
75 3 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 20 Ž 2000 1 00:24:24 00:07:18
76 260 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 ŽV2 1967 1 00:24:30 00:07:24
77 270 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 21 Ž 2000 1 00:24:34 00:07:28
78 264 GROSSOVÁ Lada 5 ŽV1 1972 1 00:24:40 00:07:34
79 280 PIJÁKOVÁ Tereza VSK UNI Brno / Orel Obřany 9 Dky 2004 1 00:24:44 00:07:39
80 225 KUCHAŘ Tomáš ACT leraK Blansko 2 XM 1972 1 00:24:49 00:07:43
81 230 FRANCOVÁ Daniela 22 Ž 1985 1 00:24:56 00:07:51
82 51 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 ŽV1 1976 1 00:24:57 00:07:51
83 297 TOMEK Ondřej Brno 3 XM 1983 1 00:25:07 00:08:02
84 299 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 23 Ž 1982 1 00:25:09 00:08:03
85 31 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 00:25:09 00:08:03
86 228 ALEXOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2004 1 00:25:22 00:08:17
87 229 BARTOLŠIC Moravcová 24 Ž 1986 1 00:25:23 00:08:17
88 5 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 4 XM 1970 1 00:25:27 00:08:22
89 14 PAVLŮ Andrea 7 ŽV1 1979 1 00:25:29 00:08:24
90 262 ZEMÁNKOVÁ Aneta Letovice 11 Dky 2003 1 00:25:35 00:08:29
91 62 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 25 Ž 1997 1 00:25:39 00:08:33
92 43 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 2003 1 00:25:47 00:08:42
93 273 DVOŘÁKOVÁ JItka Prostějov 26 Ž 1990 1 00:25:49 00:08:44
94 265 POLÁČKOVÁ Martina 8 ŽV1 1973 1 00:25:50 00:08:44
95 278 ŠIROKÁ Eliška AK Blansko Dvorská 13 Dky 2004 1 00:26:06 00:09:00
96 58 KUČEROVÁ Jana Rohatec 9 ŽV1 1971 1 00:26:08 00:09:02
97 60 ROSENBREYEROVÁ Hana 6 ŽV2 1966 1 00:26:09 00:09:03
98 287 VOŠMEROVÁ Petra 27 Ž 1982 1 00:26:11 00:09:05
99 284 MACHOVÁ Zuzana Brno 10 ŽV1 1980 1 00:26:12 00:09:07
100 44 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:26:13 00:09:07
101 64 HYNKOVÁ Lada VVM 7 ŽV2 1965 1 00:26:14 00:09:09
102 18 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 11 ŽV1 1980 1 00:26:25 00:09:19
103 301 KUBINOVÁ Adéla 14 Dky 2004 1 00:26:32 00:09:26
104 59 PELLOVÁ Gabriela 12 ŽV1 1979 1 00:26:41 00:09:35
105 63 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 28 Ž 1997 1 00:26:41 00:09:36
106 41 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 3 ŽV3 1956 1 00:26:46 00:09:40
107 255 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 2 MV4 1949 1 00:26:48 00:09:42
108 295 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 8 ŽV2 1962 1 00:26:50 00:09:44
109 208 TAJOVSKÝ Matěj AK Kuřim 17 Dci 2004 1 00:26:50 00:09:44
110 304 BEER Matyáš OZZY Brno 18 Dci 2005 1 00:26:50 00:09:45
111 236 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 5 XM 1982 1 00:26:53 00:09:47
112 289 PELIKÁNOVÁ Anna Aspire Sports 13 ŽV1 1980 1 00:26:57 00:09:51
113 24 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 6 XM 1972 1 00:27:08 00:10:02
114 223 KLÍGL Radim Tesla Brno 16 Jři 2001 1 00:27:08 00:10:03
115 2 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 1 00:27:14 00:10:09
116 261 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 15 ŽV1 1973 1 00:27:14 00:10:09
117 6 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 16 ŽV1 1976 1 00:27:21 00:10:15
118 300 POKORNÁ Marta Boskovice 17 ŽV1 1976 1 00:27:44 00:10:38
119 25 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 29 Ž 1999 1 00:27:47 00:10:41
120 71 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 30 Ž 1997 1 00:27:48 00:10:42
121 252 HOUFOVÁ Pavlína Running Zone Brno 18 ŽV1 1976 1 00:27:54 00:10:48
122 69 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 19 ŽV1 1975 1 00:27:59 00:10:53
123 293 SCHUSTEROVÁ Martina AK Kuřim 20 ŽV1 1979 1 00:27:59 00:10:53
124 277 BEGUNOVA Oxana 31 Ž 1989 1 00:28:01 00:10:56
125 52 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 21 ŽV1 1972 1 00:28:10 00:11:04
126 48 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 ŽV2 1964 1 00:28:12 00:11:06
127 296 DANĚK Štěpán AC Moravská Slavia Brno 19 Dci 2004 1 00:28:29 00:11:23
128 247 URBÁNOVÁ Dana 22 ŽV1 1980 1 00:28:31 00:11:25
129 294 UBROVÁ Veronika Body care 23 ŽV1 1978 1 00:28:34 00:11:29
130 68 HRSTKOVÁ Iva Medlov 24 ŽV1 1976 1 00:28:42 00:11:36
131 253 URBÁNKOVÁ Lenka Running Zone Brno 32 Ž 1983 1 00:28:48 00:11:42
132 49 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 10 ŽV2 1964 1 00:28:57 00:11:51
133 46 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1949 1 00:29:01 00:11:55
134 232 KLOSNAROVÁ Iva 25 ŽV1 1972 1 00:29:04 00:11:58
135 285 OLIVOVÁ Lenka 26 ŽV1 1976 1 00:29:06 00:12:00
136 303 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 33 Ž 1989 1 00:29:14 00:12:09
137 27 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 34 Ž 1983 1 00:29:17 00:12:11
138 32 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 35 Ž 2000 1 00:29:23 00:12:18
139 224 KROMEROVÁ Karolína Brno 27 ŽV1 1977 1 00:29:31 00:12:26
140 207 POLÁKOVÁ Kateřina SK TROPS 36 Ž 1982 1 00:29:44 00:12:38
141 246 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 28 ŽV1 1977 1 00:29:56 00:12:51
142 292 TRS Eva 37 Ž 1986 1 00:30:04 00:12:59
143 33 MOKRÁ Regina Brno 11 ŽV2 1968 1 00:30:05 00:12:59
144 305 PRÁŠKOVÁ Jitka Decathlon 29 ŽV1 1978 1 00:30:08 00:13:02
145 45 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV3 1960 1 00:30:35 00:13:29
146 70 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 30 ŽV1 1973 1 00:30:45 00:13:39
147 36 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 4 MV4 1945 1 00:31:05 00:13:59
148 290 DOLEŽALOVÁ Tereza 31 ŽV1 1980 1 00:31:15 00:14:09
149 283 SCHILBERGER Libuše 12 ŽV2 1966 1 00:31:29 00:14:23
150 254 TUŽÍČKOVÁ Lenka Running Zone Brno 32 ŽV1 1977 1 00:31:34 00:14:28
151 256 KUMPRECHTOVÁ Monika Fénix Sport Blansko 33 ŽV1 1972 1 00:31:34 00:14:28
152 61 KOČÍ Hana Brno 34 ŽV1 1971 1 00:31:38 00:14:32
153 291 HODÁLOVÁ Jitka Running Zone Brno 35 ŽV1 1975 1 00:31:40 00:14:35
154 212 DOBEŠOVÁ Lenka 36 ŽV1 1972 1 00:31:50 00:14:45
155 19 KOLOUCHOVÁ Ivana 13 ŽV2 1967 1 00:31:51 00:14:46
156 17 KELBLOVÁ Adéla SK Vojkovice 7 Jky 2001 1 00:32:23 00:15:17
157 209 KLIMENTOVÁ Hana 37 ŽV1 1971 1 00:32:26 00:15:20
158 238 NOVOTNÁ Michaela 38 ŽV1 1975 1 00:32:29 00:15:23
159 215 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 39 ŽV1 1972 1 00:32:36 00:15:30
160 67 JORDÁNOVÁ Michaela 38 Ž 1995 1 00:32:40 00:15:34
161 226 ŠKVAŘILOVÁ Radka Vysočany 39 Ž 1991 1 00:32:59 00:15:53
162 202 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 1 00:33:15 00:16:09
163 20 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 40 Ž 1999 1 00:34:30 00:17:25
164 205 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 40 ŽV1 1975 1 00:34:39 00:17:33
165 241 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 14 ŽV2 1963 1 00:36:40 00:19:34
166 234 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 41 Ž 1982 1 00:36:41 00:19:35
167 240 QAZIMI Monika 41 ŽV1 1972 1 00:37:26 00:20:20
168 29 HOLÝ Josef Orel Židenice 5 MV4 1941 1 00:37:55 00:20:49
169 249 KOZLOVÁ Hana 42 ŽV1 1973 1 00:38:11 00:21:05
170 248 KOZLOVÁ Petra 43 ŽV1 1975 1 00:38:11 00:21:05
171 30 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:40:21 00:23:16

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 214 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno Jři 2001
DNF 274 OŠLEJŠKOVÁ Lucie Ž 1990

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.