Rychlé novinky:

12.10.2020: Aktuální informace BBP

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29. ročník mezi. silničního běhu Hodonín - Holíč - Skalica - Hlavní závod

Datum pořádání od 14.12.2019 09:00 do 14.12.2019 15:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)12,50
Počet kol1
Počet závodníků420
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 238 MATVIICHUK Oleksandr JM DEMOLEX Bardejov 1 M 1984 1 00:38:23
2 115 HOMOLÁČ Jiří VSK Univerzita Brno 2 M 1990 1 00:39:00 00:00:36
3 325 RASCHUPKIN Sergii Mukačevo 3 M 1990 1 00:39:18 00:00:54
4 425 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 1 JŘI 2000 1 00:40:01 00:01:37
5 267 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 4 M 1988 1 00:41:07 00:02:43
6 161 KÁKONA David AK Hodonín 5 M 1996 1 00:41:30 00:03:06
7 396 URBAN Jozef TJ Obalservis Košice 6 M 1986 1 00:41:51 00:03:27
8 171 KAŠŠA Ladislav KĽŠ Kryha Bratislava 7 M 1998 1 00:42:00 00:03:36
9 209 KUČERA Ladislav Iscarex Č.Třebová 1 M40 1976 1 00:42:07 00:03:43
10 140 IVANIUTA Taras Reštartnisa.sa 8 M 1993 1 00:42:53 00:04:29
11 343 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 9 M 1995 1 00:43:03 00:04:39
12 202 DVOŘÁK Pavel 2 JŘI 2001 1 00:43:22 00:04:58
13 26 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 2 M40 1976 1 00:43:33 00:05:09
14 233 MARENČÍK Ondrej AK Junior Holíč 10 M 1996 1 00:44:06 00:05:42
15 162 KALINA Rastislav Maraton klub RJec 3 M40 1975 1 00:44:09 00:05:45
16 403 VALENT René Behame.sk 11 M 1989 1 00:44:28 00:06:04
17 247 MIKOLÁŠ Peter Behame.sk 12 M 1982 1 00:44:37 00:06:13
18 427 ZALUBIL Zdenko Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 13 M 1984 1 00:44:59 00:06:35
19 81 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 14 M 1991 1 00:45:10 00:06:46
20 362 STUDNIČKA Ondřej ŠumperkProject 3 JŘI 2002 1 00:45:11 00:06:47
21 128 HŘEBAČKA Matěj AK Hodonín 4 JŘI 2003 1 00:45:13 00:06:50
22 303 POKORNÝ Ondřej TJ Znojmo 5 JŘI 2001 1 00:45:23 00:06:59
23 65 DUFEK Jan Fitness Freedom RT Hustopeče 4 M40 1973 1 00:45:26 00:07:02
24 234 MASARYK Pavol Záhorácký fryšký tým 15 M 1980 1 00:45:33 00:07:09
25 118 HRABOVECKÝ Martin TJ Obalservis Košice 6 JŘI 2000 1 00:45:59 00:07:35
26 328 REHUŠ Ľubomír Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 16 M 1985 1 00:46:08 00:07:45
27 5 BABJAK Orest JM DEMOLEX Bardejov 1 M50 1968 1 00:46:16 00:07:52
28 373 ŠNAJDR Petr Milotice 17 M 1997 1 00:46:33 00:08:09
29 227 MADAJ Martin Myjava 18 M 1984 1 00:46:41 00:08:18
30 289 PEJPKOVÁ Katarína TJ Obal-servis Košice 1 Ž 1987 1 00:46:45 00:08:21
31 159 JURČÍK Jozef Danex Skalica 5 M40 1977 1 00:47:18 00:08:54
32 351 SOBEK Peter Sportos.sk 6 M40 1978 1 00:47:31 00:09:07
33 239 MAXIAN Boris Kúty 19 M 1991 1 00:47:52 00:09:28
34 237 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 2 M50 1965 1 00:47:58 00:09:34
35 317 PSOTA Andrej Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 7 M40 1970 1 00:48:02 00:09:38
36 330 RIZEK Milan Atletika SK Skalica 8 M40 1978 1 00:48:18 00:09:54
37 356 SPURNÝ Roman Skalica 20 M 1987 1 00:48:23 00:09:59
38 19 BELLAY Peter Krajinar.sk 21 M 1988 1 00:48:29 00:10:05
39 199 KRÁLIK Eduard Atletika SK Skalica - Grafobal team 9 M40 1973 1 00:48:39 00:10:15
40 23 BLAHA Erik Schaeffler Skalica 22 M 1991 1 00:48:39 00:10:16
41 32 BREZOVSKÝ Dušan Gbelský strýci 3 M50 1965 1 00:48:44 00:10:21
42 460 DAŇEK Jiří Uherské Hradiště 10 M40 1976 1 00:48:46 00:10:22
43 78 FLAJŽÍK Peter Schaeffler Skalica 23 M 1993 1 00:48:48 00:10:25
44 309 POPOV Evžen La Desta Bzenec 4 M50 1969 1 00:48:49 00:10:25
45 155 JOSEF Filip OSP Hodonín 24 M 1984 1 00:49:02 00:10:38
46 269 NEUMANN Martin Strážnice 25 M 1986 1 00:49:23 00:11:00
47 53 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 11 M40 1979 1 00:49:41 00:11:17
48 312 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž35 1983 1 00:49:41 00:11:17
49 431 ZAVADIL Tomáš ŠK Jablonica 26 M 1981 1 00:49:50 00:11:26
50 451 DOLÍHAL Luděk Uherčice 27 M 1988 1 00:50:12 00:11:48
51 275 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž 2 Ž 1988 1 00:50:12 00:11:49
52 189 KORCIÁN Petr Fitnessfreedom race team 12 M40 1978 1 00:50:23 00:11:59
53 183 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 13 M40 1977 1 00:50:32 00:12:09
54 364 SYNEK Lukáš Vacenovice 28 M 1988 1 00:50:39 00:12:15
55 152 JEDINÁK Matúš Emko športový klub 14 M40 1979 1 00:51:02 00:12:38
56 392 UHRECKÝ Pavel Sportos.sk 15 M40 1 00:51:15 00:12:51
57 62 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Novaka 16 M40 1976 1 00:51:28 00:13:04
58 181 KOLLÁR Martin Nafta a.s. 17 M40 1974 1 00:51:34 00:13:10
59 185 KOMRSKA Petr Karpatský kynologický klub 29 M 1991 1 00:51:47 00:13:23
60 33 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 18 M40 1971 1 00:51:52 00:13:28
61 200 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 5 M50 1960 1 00:51:53 00:13:30
62 150 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 30 M 1982 1 00:51:56 00:13:32
63 284 ORAVEC Ľuboš Wellnes-gym Skalica 19 M40 1972 1 00:52:00 00:13:36
64 58 DANEČKOVÁ Maria Reštartnisa.sa 3 Ž 1987 1 00:52:06 00:13:42
65 314 PREŠNAJDER Peter Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 6 M50 1968 1 00:52:12 00:13:48
66 452 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 1 M60 1959 1 00:52:18 00:13:55
67 361 STUDNIČKA Oldřich 31 M 1999 1 00:52:26 00:14:02
68 248 MIKULA Miroslav Radošovce (okr. Skalica) 2 M60 1957 1 00:52:26 00:14:02
69 18 BELLAY Ján Skalica 32 M 1982 1 00:52:30 00:14:06
70 375 ŠÚREK Michal Magazín Radar 33 M 1988 1 00:52:31 00:14:07
71 158 JURCIK Radoslav Schaeffler Skalica 34 M 1980 1 00:52:48 00:14:24
72 359 STANĚK Petr AK Kroměříž 20 M40 1974 1 00:52:49 00:14:25
73 197 KOZÁNEK Petr 2BOHEMIA 35 M 1989 1 00:52:54 00:14:31
74 299 POBUDA Jaroslav Wellnes-gym Skalica 36 M 1987 1 00:52:59 00:14:36
75 60 DEMJANOVIC Vladimír Kosice 21 M40 1974 1 00:53:18 00:14:54
76 410 VEVERKA Josef AC Čejkpovice 3 M60 1958 1 00:53:18 00:14:54
77 251 MIKUŠ František Výčapy Opatovce 22 M40 1971 1 00:53:18 00:14:55
78 47 CAMARDA Olivier Magion Architekti 23 M40 1975 1 00:53:36 00:15:12
79 121 HRBOTICKÝ Lukáš CK Rádio BEAT Hodonín 37 M 1994 1 00:53:39 00:15:16
80 338 SALAJKA Michal HBK Hokejmarket Skalica 38 M 1989 1 00:53:41 00:15:18
81 101 HANULOVÁ Danka Ružomberok v pohybe 1 Ž45 1970 1 00:53:52 00:15:29
82 469 KORVAS Josef Vnorovi v pohybu 7 M50 1964 1 00:53:58 00:15:34
83 9 BACHRATÝ Roman ŠK Jablonica 39 M 1982 1 00:54:05 00:15:41
84 154 JONÁŠ Vít Čechovka Břeclav 8 M50 1967 1 00:54:07 00:15:43
85 72 FARKAŠ Aleš Atletika ŠK Skalica 24 M40 1975 1 00:54:12 00:15:48
86 310 PORTÁŠIK Peter Sportos.sk 9 M50 1963 1 00:54:15 00:15:51
87 133 HUTYRA Jaroslav Spartak Myjava 10 M50 1962 1 00:54:15 00:15:51
88 103 HARŠANY Anton Schaeffler Skalica 25 M40 1977 1 00:54:15 00:15:51
89 7 BAJÁK Marek T.J.Sokol Velké Bílovice 26 M40 1972 1 00:54:19 00:15:55
90 63 DŘIZGA Viktor Bratislava 11 M50 1969 1 00:54:25 00:16:01
91 470 VALOVÁ Silvie VSK Univerzita Brno 1 JKY 2001 1 00:54:26 00:16:03
92 395 ULLEROVA Maria CK Studienka 2 Ž45 1974 1 00:54:28 00:16:04
93 295 PILECKÝ Michal TRI SKI Horní Počernice 40 M 1992 1 00:54:31 00:16:07
94 418 VYDARENÝ Vladislav JSL group Skalica 12 M50 1966 1 00:54:52 00:16:28
95 432 ZEMANOVÁ Radka Running Zone Brno 1 Ž40 1978 1 00:55:02 00:16:38
96 442 JANŮ Václav Dolní Bojanovice 41 M 1986 1 00:55:06 00:16:42
97 393 UHRIN Tomáš Holíč 42 M 1984 1 00:55:08 00:16:44
98 100 HANULA Pavol Ružomberok v pohybe 13 M50 1969 1 00:55:08 00:16:44
99 90 RIEČICKÝ Pavol AK Junior Holíč 7 JŘI 2002 1 00:55:23 00:16:59
100 406 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 1 00:55:24 00:17:00
101 11 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 1 00:55:25 00:17:01
102 329 RECHTORÍK Peter Schaeffler Kysuce 27 M40 1978 1 00:55:30 00:17:07
103 179 KOLÍNEK Peter Schaeffler Skalica 43 M 1987 1 00:55:35 00:17:11
104 407 VAŘECHA Lubomir Karpatské Naděje 28 M40 1978 1 00:55:36 00:17:12
105 367 ŠÁLY Branislav Gbely 14 M50 1966 1 00:55:37 00:17:14
106 1360 ČUVALA Štefan ŠK Bradlan Brezova 44 M 1976 1 00:55:42 00:17:18
107 276 ODVÁŘKA Libor MIKA training 29 M40 1971 1 00:55:56 00:17:32
108 287 PAVOL Peter AŠK Spišská Nová Ves 3 M65 1953 1 00:56:04 00:17:41
109 38 BUCHA Marek Skalica 45 M 1990 1 00:56:11 00:17:47
110 138 CHRENKA Jozef Atletika ŠK Skalica 4 M60 1957 1 00:56:30 00:18:06
111 444 ŽIVNA Jaromír labski draci 30 M40 1973 1 00:56:31 00:18:07
112 191 KOVÁČ Boris Schaeffler Skalica 31 M40 1978 1 00:56:39 00:18:15
113 203 KRUPKA Juraj Schaeffler Kysuce 32 M40 1977 1 00:56:41 00:18:17
114 21 BEZDĚK Dušan 33 M40 1975 1 00:56:48 00:18:24
115 2 ADAMKOVIČOVÁ Ľubica Multisport Pro Coaching 2 Ž35 1984 1 00:56:49 00:18:25
116 131 HURBANIČ Roman Rohovfamily 46 M 1980 1 00:56:56 00:18:32
117 390 UHLÁRIK Pavol Maratón klub Rajec 5 M60 1959 1 00:56:58 00:18:34
118 347 SLOUKA Jiří Blažovice 47 M 1983 1 00:56:59 00:18:36
119 106 HERCEG Adam Zahoracky Frisky Tym Senica 48 M 1981 1 00:57:08 00:18:45
120 136 CHARVÁT Tomáš Pukinov dvor Miloslavov 49 M 1985 1 00:57:11 00:18:47
121 423 ZAGOROV Lubomir Bratislava 50 M 1985 1 00:57:26 00:19:02
122 35 BUBÁK Milan Schaeffler Skalica 51 M 1981 1 00:57:31 00:19:07
123 71 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 34 M40 1977 1 00:57:35 00:19:11
124 70 FABUŠ Milan Tomky 35 M40 1972 1 00:57:44 00:19:20
125 424 ZAJDEN Daniel A.D.I.D.A.S.Skalica 52 M 1982 1 00:57:47 00:19:23
126 360 STEHLÍK Pavel VP Agro 36 M40 1974 1 00:57:50 00:19:26
127 307 POLÁŠEK Vít Hodonín 37 M40 1976 1 00:57:52 00:19:28
128 405 VALOVIČ Peter Bežecké strely Skalica 38 M40 1978 1 00:57:55 00:19:31
129 458 KORČÁK Richard TFA 53 M 1991 1 00:58:03 00:19:39
130 435 ZVÁČ Jozef Gazarka klub Šaštín 15 M50 1963 1 00:58:09 00:19:45
131 283 ORAVEC Dusan Kaktus bike team 39 M40 1971 1 00:58:10 00:19:46
132 95 HABA Milan AC Malacky 40 M40 1970 1 00:58:13 00:19:49
133 398 URBÁNEK Martin Federace strojvůdců České republiky 41 M40 1974 1 00:58:18 00:19:55
134 313 PRÁGR Jakub Hodonín 54 M 1992 1 00:58:21 00:19:58
135 323 RAMPÁČEK Marcel Skalica 55 M 1986 1 00:58:28 00:20:04
136 296 PISKLA Jakub Skalica 56 M 1 00:58:29 00:20:05
137 348 SMOLÍČEK Milan Spartak Myjava 16 M50 1960 1 00:58:30 00:20:06
138 381 TOMKA Michal Discover Cycling 57 M 1983 1 00:58:30 00:20:06
139 139 IVANEK Peter Rohov 58 M 1983 1 00:58:30 00:20:06
140 459 ZELENKA Milan Holič Wood 59 M 1993 1 00:58:32 00:20:08
141 414 VISKUP Pavol Brestovec 42 M40 1978 1 00:58:33 00:20:09
142 271 NOSKOVÁ Renáta AK Junior Holíč 4 Ž 1985 1 00:58:53 00:20:29
143 6 BALANIUK Artemi Olkusz 8 JŘI 2004 1 00:58:57 00:20:33
144 240 MÁZSÁROVÁ Monika Petrova Ves 5 Ž 1991 1 00:58:57 00:20:33
145 44 CABAJ Anna Olkusz 2 JKY 2002 1 00:59:02 00:20:38
146 104 HARTMANN Vlad Brno 60 M 1981 1 00:59:03 00:20:39
147 253 MÍŠANÝ Dušan Sudoměřice 43 M40 1977 1 00:59:04 00:20:40
148 249 MIKULA Radoslav Skalica 44 M40 1976 1 00:59:04 00:20:40
149 279 ONDRÁŠ Vladimír Miš-Maš Skalica 45 M40 1974 1 00:59:07 00:20:43
150 456 DOGARU Vasil Česká Lípa 61 M 1981 1 00:59:10 00:20:47
151 208 KUBOVÁ Lucia Atletika ŠK Skalica 3 Ž35 1980 1 00:59:14 00:20:50
152 174 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 6 Ž 1989 1 00:59:16 00:20:52
153 380 TOMČAL Dušan Lipov 46 M40 1973 1 00:59:16 00:20:52
154 337 SAJKO Michal Holíč 62 M 1998 1 00:59:19 00:20:55
155 278 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 47 M40 1 00:59:22 00:20:58
156 164 KANTA Jakub SRTG Podluzi 63 M 1987 1 00:59:29 00:21:05
157 167 KARAS Patrik Mokrý Háj 64 M 1993 1 00:59:31 00:21:07
158 308 POLLÁK Martin TFA Team 65 M 1990 1 00:59:33 00:21:09
159 68 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 Ž50 1964 1 00:59:43 00:21:20
160 266 NAVRÁTIL Marek Klub přátel Svatého Jána 66 M 1983 1 00:59:44 00:21:20
161 281 ONDROVIČ Martin Oreské 67 M 1990 1 00:59:47 00:21:23
162 29 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M70 1949 1 00:59:48 00:21:24
163 394 ULLER Miroslav CK Studienka 48 M40 1978 1 00:59:52 00:21:28
164 447 VALOUCH Radko Hradiště 68 M 1987 1 00:59:53 00:21:29
165 1137 MICHÁLEK Martin 49 M40 1978 1 00:59:54 00:21:30
166 43 BURKERT Marcel Klub xenofóbov Bratislava 17 M50 1968 1 00:59:57 00:21:33
167 471 ERVIN Szucs 18 M50 1963 1 00:59:57 00:21:33
168 142 JANÁČ Rastislav Miš Maš 50 M40 1974 1 01:00:06 00:21:42
169 311 PORTÁŠIKOVÁ Anna Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 2 Ž50 1963 1 01:00:14 00:21:50
170 384 TRNKA Roman Schaeffler Skalica 51 M40 1972 1 01:00:20 00:21:56
171 358 STANČIAK Boris Skalica 52 M40 1977 1 01:00:26 00:22:02
172 15 BARTOŠKOVÁ Ľubomíra Skalica 2 Ž40 1977 1 01:00:33 00:22:09
173 27 BLAŽOVSKÝ Jozef Prešov 53 M40 1974 1 01:00:39 00:22:15
174 443 SZENYAN Ivan Wellnes-gym Skalica 69 M 1986 1 01:00:42 00:22:18
175 74 FERIK Andrei Schaeffler Skalica 54 M40 1978 1 01:00:45 00:22:21
176 297 PISKLA Pavol Skalica 19 M50 1 01:00:45 00:22:21
177 222 LUKAČ Igor Buazni z Popudin 55 M40 1974 1 01:00:51 00:22:27
178 126 HRUŠKOVÁ Lenka Atletika ŠK Skalica 4 Ž35 1982 1 01:00:52 00:22:28
179 145 JANDORA Marek Running Zone Brno 70 M 1986 1 01:00:55 00:22:31
180 385 TRNKOVÁ Hana Šakvice 3 Ž40 1979 1 01:00:55 00:22:31
181 466 SOJKA Josef 56 M40 1972 1 01:01:05 00:22:41
182 50 CINTULA Juraj Záhorácký Frišký tým 57 M40 1979 1 01:01:16 00:22:52
183 46 CALETKOVÁ Romana Hodonín 71 M 1994 1 01:01:17 00:22:53
184 400 VACULKA Tomáš TLRR Dolni Bojanovice 58 M40 1977 1 01:01:26 00:23:02
185 245 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 7 Ž 1988 1 01:01:32 00:23:08
186 113 HOLEŠ Rudolf Pláckari Holíč 20 M50 1967 1 01:01:32 00:23:08
187 272 NOVÁK Viliam Železná studienka Bratislava 1 M75 1942 1 01:01:33 00:23:09
188 1400 ????? ????? 72 M 1 01:01:37 00:23:13
189 120 HRAZDIL René Miš Maš Skalica 59 M40 1976 1 01:01:39 00:23:15
190 16 BAUMGARTNER Eduard Radošovce (okr. Skalica) 6 M60 1957 1 01:01:41 00:23:17
191 371 ŠKRDOVÁ Danuše MK Seidl Ostrava 3 Ž50 1965 1 01:01:45 00:23:21
192 412 VIKTORA Milan Veslařský klub Hodonin 21 M50 1966 1 01:01:46 00:23:22
193 467 DZIECIĄTKOWSKI Jarosław Opel Activ Team 60 M40 1977 1 01:01:50 00:23:27
194 258 MONAGHAN Daniel Falun Dafa 61 M40 1975 1 01:01:57 00:23:33
195 107 HLADKÁ Lucia Skalica 8 Ž 1985 1 01:01:59 00:23:35
196 116 HORVÁTH Viliam Bíňovce 22 M50 1961 1 01:02:03 00:23:39
197 163 KALMAN Pavol Záhorácky Frišký Tým 23 M50 1965 1 01:02:08 00:23:44
198 282 ONDRŮŠEK Pavel Hodonín 62 M40 1971 1 01:02:10 00:23:46
199 55 ČIERŇAVA Marek Schaeffler Kysuce 73 M 1991 1 01:02:14 00:23:50
200 327 RAVAS Miroslav Radošovce 74 M 1995 1 01:02:29 00:24:05
201 219 KVITA Josef a.k. emila zatopka 4 M65 1951 1 01:02:29 00:24:05
202 205 KŘÍŽ Juraj Holíč 63 M40 1978 1 01:02:45 00:24:21
203 117 HOZA Michal TEZA Hodonín 64 M40 1977 1 01:02:47 00:24:23
204 153 JEDLIČKA Marek Oddíl sportovního plavání Hodonín 65 M40 1978 1 01:02:53 00:24:30
205 177 KOČÁRIK Vladimír Radošovce 66 M40 1970 1 01:02:54 00:24:30
206 73 FAŠIANG Lukaš Schaeffler Skalica 75 M 1985 1 01:02:55 00:24:31
207 420 WOJČÍK Roman Schaeffler Skalica 67 M40 1974 1 01:02:55 00:24:31
208 465 TRNÍK Jan 68 M40 1975 1 01:02:56 00:24:32
209 129 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 5 Ž35 1984 1 01:02:57 00:24:33
210 438 ŽIVNA Radovan labski draci 69 M40 1970 1 01:03:27 00:25:04
211 220 LAGA Joanna Olkusz 3 JKY 2001 1 01:03:35 00:25:11
212 363 SVITÁK Radek Veslařský klub Hodonín 9 JŘI 2000 1 01:03:35 00:25:12
213 216 KUPA Marian KBPŠ Púchov 70 M40 1974 1 01:03:37 00:25:13
214 262 MOŽNÁR Matej Vrádište 76 M 1987 1 01:03:41 00:25:17
215 463 DVOŘÁKOVÁ Eva Aloisov 1 Ž60 1955 1 01:03:47 00:25:23
216 366 ŠAFARIK Peter Kamzík Bratislava 24 M50 1960 1 01:03:47 00:25:23
217 204 KRUTÝ Jozef Schaeffler Skalica 71 M40 1978 1 01:03:48 00:25:24
218 210 KUČEROVÁ Jana Rohatec 3 Ž45 1971 1 01:03:49 00:25:25
219 64 DUBAI Ján Handlová 25 M50 1963 1 01:03:49 00:25:25
220 184 KOMÍNEK Vladimír Skalica 72 M40 1974 1 01:03:54 00:25:30
221 124 HRUŠECKÝ Juraj Holíč 73 M40 1971 1 01:04:03 00:25:39
222 188 KOPECKÝ Ondřej 77 M 1985 1 01:04:15 00:25:51
223 190 KORČÁKOVÁ Natália Atletika SK Skalica 78 M 1995 1 01:04:17 00:25:53
224 45 CABÚK Matej Schaeffler Kysuce 79 M 1993 1 01:04:19 00:25:56
225 345 SLAVÍK Peter Schaeffler Skalica 7 M60 1959 1 01:04:21 00:25:57
226 322 RAMPÁČEK Juraj Holíč 74 M40 1971 1 01:04:23 00:25:59
227 102 HARSKÁ Patrícia Holíč 9 Ž 1990 1 01:04:26 00:26:02
228 31 BRÁZDA Jan Ratíškovice 80 M 1990 1 01:04:26 00:26:02
229 30 BRANDSTILLEROVÁ Petra Strážnice 4 Ž45 1972 1 01:04:49 00:26:25
230 342 SIPOS Ladislav AK Tvrdošovce 26 M50 1967 1 01:05:00 00:26:37
231 408 VAŠKO Tomáš Skalica 81 M 1985 1 01:05:09 00:26:45
232 94 GUČEK Richard Atletika SK Skalica 75 M40 1977 1 01:05:17 00:26:53
233 368 ŠANDA Zbyněk Nohy v medu 76 M40 1972 1 01:05:19 00:26:55
234 286 PAVLÍK Ján Atletika ŠK Skalica 8 M60 1958 1 01:05:22 00:26:58
235 135 HYŽA František Holíč 77 M40 1979 1 01:05:23 00:26:59
236 417 VRTĚLKA Štěpán Hodonín 82 M 1980 1 01:05:23 00:27:00
237 198 KRAKOVSKÝ Jozef JSL group Skalica 27 M50 1967 1 01:05:25 00:27:01
238 232 MAŇÁSEK Zdeněk 78 M40 1973 1 01:05:27 00:27:03
239 255 MIŽÁK Michal Bratislava 79 M40 1978 1 01:05:27 00:27:03
240 401 VALACH Peter Zvolen 28 M50 1961 1 01:05:29 00:27:05
241 453 PROKOP Jiří Běhy Zlín 9 M60 1956 1 01:05:31 00:27:07
242 290 PELLIZZARI Sebastian KERIC Čadca 10 JŘI 2001 1 01:05:33 00:27:09
243 259 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 4 Ž40 1979 1 01:05:36 00:27:13
244 315 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 10 M60 1958 1 01:05:40 00:27:16
245 80 FOLTÝNOVÁ Ludmila 4 Ž50 1964 1 01:05:44 00:27:20
246 137 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holíč 29 M50 1966 1 01:05:48 00:27:24
247 192 KOVÁČ Dušan Schaeffler Skalica 80 M40 1972 1 01:05:55 00:27:32
248 331 ROSTECKÝ Radovan Palárikovo 81 M40 1977 1 01:05:57 00:27:33
249 411 VÍDENSKÝ Andrej Nitra 83 M 1985 1 01:06:03 00:27:39
250 440 RYCHTER Radovan 82 M40 1979 1 01:06:03 00:27:40
251 39 BUCHTA Pavol Atletika SK Skalica-Grafobal team 5 M65 1954 1 01:06:09 00:27:45
252 93 GUČEK Otto Atletika SK Skalica 84 M 1988 1 01:06:15 00:27:51
253 454 WOJČÍK Ondřej 85 M 1991 1 01:06:15 00:27:51
254 377 ŠUSTÁK Michal Kozárovce 6 M65 1953 1 01:06:23 00:27:59
255 157 JURAS Filip Skalica 86 M 1993 1 01:06:24 00:28:00
256 178 KOJŠ Martin Skalica 83 M40 1978 1 01:06:32 00:28:08
257 151 JAVORSKÁ Silvia Skalica 10 Ž 1994 1 01:06:53 00:28:29
258 223 LUKÁČ Martin Schaeffler Skalica 87 M 1981 1 01:06:53 00:28:29
259 217 KVALTÍNOVÁ Martina Miš Maš Skalica 6 Ž35 1984 1 01:06:55 00:28:31
260 169 KAŠPAREC Petr LASVIT-AJETO Running team 30 M50 1962 1 01:06:56 00:28:32
261 291 PETRÁŠ Dušan Enem pro nás 84 M40 1972 1 01:07:02 00:28:38
262 306 POLÁK Milan ENEM PRO NAS 85 M40 1975 1 01:07:02 00:28:38
263 182 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v behu 5 Ž40 1977 1 01:07:06 00:28:43
264 207 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 6 Ž40 1976 1 01:07:07 00:28:43
265 109 HLAVINA Branislav Schaeffler Skalica 88 M 1983 1 01:07:15 00:28:51
266 87 GAJDOŠOVÁ Marta Sekule 7 Ž40 1979 1 01:07:15 00:28:51
267 426 ZÁLEŠÁK Radek Federace strojvůdců České republiky 89 M 1993 1 01:07:21 00:28:57
268 388 TROMBIK Emil Český Těšín 2 M70 1946 1 01:07:24 00:29:00
269 473 VÍDEŇSKÝ Martin 90 M 1982 1 01:07:30 00:29:07
270 416 VOTAVA Karel Autoplyn Pezinok 31 M50 1965 1 01:07:41 00:29:17
271 92 GRAJZA Ľubomír OKP Skalica 91 M 1980 1 01:07:43 00:29:20
272 455 OVEČKA Radovan 86 M40 1977 1 01:07:44 00:29:20
273 389 TYCHLER Ivan Skalica 87 M40 1972 1 01:07:51 00:29:27
274 379 TAUBER Juraj NPUZ 92 M 1981 1 01:07:57 00:29:33
275 355 SPRUŠANSKÝ Tomáš Schaeffler Skalica 93 M 1985 1 01:07:57 00:29:33
276 450 PODOLÍNSKÝ Robert 88 M40 1977 1 01:08:00 00:29:36
277 244 MELIŠ Anton SKAND Skalica 32 M50 1964 1 01:08:02 00:29:38
278 397 URBANEK Dusan Skalica 94 M 1980 1 01:08:05 00:29:41
279 434 ZUGAR Vojtěch Hodonín 95 M 1983 1 01:08:21 00:29:57
280 112 HNIDAK Igor Holic 96 M 1983 1 01:08:27 00:30:03
281 332 ROZBORIL Vladimír Gbely 89 M40 1975 1 01:08:29 00:30:06
282 212 KUKLIS Pavol Schaeffler Skalica 97 M 1983 1 01:08:30 00:30:06
283 85 GÁBRIŠ Peter Pezinok 33 M50 1962 1 01:08:32 00:30:08
284 69 DVOŘÁČEK Pavel OSP Hodonín 90 M40 1974 1 01:08:33 00:30:09
285 464 JÁGEROVÁ Veronika 7 Ž35 1984 1 01:08:33 00:30:09
286 180 KOLÍNKOVÁ Mária Petrova Ves 11 Ž 1993 1 01:08:36 00:30:13
287 61 DROPPOVÁ Ivana SRTG Podluží 8 Ž35 1981 1 01:08:47 00:30:23
288 372 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 M65 1953 1 01:08:53 00:30:29
289 402 VALÁŠEK Pavel Federace strojvůdců České republiky 8 M65 1954 1 01:08:58 00:30:34
290 141 JAKUBČÍKOVÁ Eliška AK Hodonín 4 JKY 2002 1 01:08:58 00:30:34
291 350 SNÁŠEL Zdeněk Nesyt Hodonín 98 M 1989 1 01:08:59 00:30:36
292 14 BARTOŠ Miroslav Enem pro nás 91 M40 1973 1 01:09:02 00:30:38
293 346 SLOBODA Filip 99 M 1998 1 01:09:03 00:30:39
294 439 ČAJKA Radim FC Nesyt 92 M40 1979 1 01:09:06 00:30:43
295 226 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž45 1970 1 01:09:08 00:30:44
296 75 FILIPOVIČ Ondřej AC Dezoláti z Gédu 100 M 1984 1 01:09:09 00:30:45
297 134 HYRÁNEK Vladimir Kúty 93 M40 1979 1 01:09:09 00:30:46
298 88 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 Ž60 1959 1 01:09:13 00:30:49
299 166 KARAS Karel BKHODONÍN 3 M70 1945 1 01:09:16 00:30:52
300 441 BILICKÝ Miroslav Holič 94 M40 1970 1 01:09:18 00:30:54
301 472 PRČÍK Antonín 11 M60 1955 1 01:09:29 00:31:05
302 257 MLČÚCHOVÁ Kvetoslava Chropov 8 Ž40 1979 1 01:09:37 00:31:13
303 256 MLČÚCH Stanislav Schaeffler Skalica 95 M40 1976 1 01:09:37 00:31:13
304 446 BACHURKOVÁ Jitka Running Zone Brno 6 Ž45 1971 1 01:09:46 00:31:22
305 168 KARLÍK Vladimír Skalica 101 M 1992 1 01:09:49 00:31:25
306 243 MĚCHURA Jaroslav Nesyt Hodonín 96 M40 1973 1 01:10:01 00:31:37
307 369 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana Schaeffler Kysuce 12 Ž 1993 1 01:10:05 00:31:41
308 67 DUJSIK Milan Schaeffler Skalica 102 M 1989 1 01:10:10 00:31:46
309 353 SOMOL David Schaeffler Kysuce 103 M 1984 1 01:10:19 00:31:55
310 132 HUTAŘ Ondřej Hodonín 104 M 1983 1 01:10:31 00:32:07
311 474 FISHER Enriko 105 M 1998 1 01:10:31 00:32:07
312 51 CVECKOVA Katarina Zahoracky frisky tym 13 Ž 1987 1 01:10:31 00:32:07
313 242 MEDVECKÝ Martin Bratislava 106 M 1984 1 01:10:41 00:32:17
314 445 ŽIVNA Jakub labski draci 107 M 1997 1 01:10:46 00:32:22
315 333 RÚBALOVÁ Katarína Lábski Draci 14 Ž 1985 1 01:10:46 00:32:23
316 28 BLAŽOVSKÝ Patrik Atletika ŠK Skalica 108 M 1999 1 01:10:52 00:32:28
317 428 ZÁMEČNÍK Jan Cyklo Hodonín 34 M50 1964 1 01:10:57 00:32:33
318 241 MECL Karel Běžecký klub Hodonín 35 M50 1963 1 01:10:59 00:32:35
319 229 MAJTÁNIK Maroš Schaeffler Kysuce 109 M 1982 1 01:11:04 00:32:40
320 437 ŽILÍNKOVÁ Nikola Wellnes-gym Skalica 15 Ž 1991 1 01:11:09 00:32:45
321 415 VOTAVA Alena Solarium Pezinok 5 Ž50 1963 1 01:11:12 00:32:48
322 260 MORAVEC Adam Schaeffler Skalica 110 M 1993 1 01:11:27 00:33:03
323 54 ČERNUŠKOVA Sara 5 JKY 2002 1 01:11:31 00:33:07
324 263 MRAČEK Rostislav Rokytnice 9 M65 1954 1 01:11:38 00:33:14
325 56 ČMIKO Peter Skalica 97 M40 1978 1 01:11:41 00:33:17
326 391 UHLIARIK Adam Skalica 111 M 1996 1 01:11:42 00:33:19
327 302 POCHYLÝ Róbert TFA Team Skalica 36 M50 1969 1 01:12:29 00:34:05
328 195 KOVÁRIK Samuel Holíč 112 M 1997 1 01:12:46 00:34:22
329 305 POLÁČEK Kamil Folksofie 113 M 1981 1 01:12:52 00:34:28
330 173 KLIMEK Miroslav Nesyt Hodonín 114 M 1984 1 01:12:59 00:34:36
331 214 KUKLIŠ Marek Hodonín 37 M50 1964 1 01:13:02 00:34:38
332 448 ORTH Milan Břeclav 38 M50 1961 1 01:13:09 00:34:45
333 79 FOJTLÍN Matúš Schaeffler Skalica 115 M 1988 1 01:13:22 00:34:58
334 365 SZALLAY Martin Schaeffler Skalica 116 M 1990 1 01:13:22 00:34:58
335 374 ŠTETINA Ján Schaeffler Skalica 117 M 1971 1 01:13:25 00:35:01
336 194 KOVÁRIK Martin Holíč 98 M40 1972 1 01:13:25 00:35:01
337 41 BURÁŇ Drahomír FK Hodonín 39 M50 1963 1 01:13:29 00:35:05
338 335 ŘÍHA Pavel Rohatec 99 M40 1972 1 01:13:31 00:35:07
339 301 PODIVÍNSKÝ Libor Hodonín 40 M50 1966 1 01:14:02 00:35:38
340 221 LEFEVRE Thibault KERIC Čadca 118 M 1994 1 01:14:03 00:35:39
341 273 NOVOMESTSKÝ Peter Wellnes-gym Skalica 119 M 1988 1 01:14:08 00:35:44
342 231 MAŇÁK Marián Wellnes-gym Skalica 120 M 1987 1 01:14:08 00:35:44
343 349 SMYKOVÁ Miloslava Mokrý Háj 9 Ž40 1979 1 01:14:38 00:36:14
344 42 BURÁŇ Petr 121 M 1987 1 01:15:22 00:36:58
345 84 FURICOVA Mariana Schaeffler Skalica 9 Ž35 1984 1 01:15:24 00:37:00
346 324 RANDS-TREVOR Anya KERIC Čadca 16 Ž 1996 1 01:15:28 00:37:04
347 261 MOTYČKA Petr 100 M40 1971 1 01:15:40 00:37:16
348 206 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M70 1946 1 01:15:41 00:37:17
349 419 WALDECKER Pavol Senica 12 M60 1956 1 01:15:45 00:37:21
350 298 PLANKA Vojtech BK VP Malacky 13 M60 1955 1 01:15:45 00:37:21
351 352 SOCHOROVÁ Zuzana Prostě běž! 10 Ž40 1977 1 01:15:49 00:37:25
352 413 VIKTOROVÁ Renáta VK Hodonin 6 Ž50 1968 1 01:15:53 00:37:29
353 344 SLÁDEK jaroslav TJ Dynamo Cvrčovice 122 M 1980 1 01:15:58 00:37:34
354 193 KOVÁČOVÁ Renata Miš Maš Skalica 17 Ž 1985 1 01:15:59 00:37:35
355 334 ŘEZÁČ Ivo AK Chemopetrol Litvínov 2 M75 1941 1 01:16:02 00:37:38
356 293 PETRIKOVA Miriam KERIC Čadca 7 Ž50 1969 1 01:16:07 00:37:43
357 83 FRAŇKOVÁ Simona Hodonín 18 Ž 1995 1 01:16:19 00:37:55
358 82 FRAŇKOVÁ Lucie Schaeffler Skalica 19 Ž 1993 1 01:16:19 00:37:55
359 277 OHLÍDAL René Prostějov 123 M 1988 1 01:16:27 00:38:03
360 382 TOPILINOVÁ Kateřina Hodonín 20 Ž 1989 1 01:16:33 00:38:09
361 144 JANČÍK Ivan Bratislava 41 M50 1961 1 01:16:44 00:38:20
362 172 KLÉZLOVÁ Simona Hodonín 21 Ž 1989 1 01:16:51 00:38:27
363 316 PROCHÁZKOVÁ Irena TJ Háje 3 Ž60 1957 1 01:17:30 00:39:06
364 399 VÁCLAVÍKOVÁ Gabriela Skalica 11 Ž40 1976 1 01:17:39 00:39:15
365 421 WOJČÍKOVÁ Katarína Schaeffler Skalica 10 Ž35 1982 1 01:17:48 00:39:24
366 40 BUNDALA Radovan Gynvax 101 M40 1976 1 01:17:50 00:39:26
367 409 VÁVROVÁ Gabriela Gynvax 12 Ž40 1978 1 01:17:51 00:39:27
368 149 JAROŠOVA Radka 13 Ž40 1976 1 01:17:54 00:39:30
369 280 ONDROVČÍK Ivo FC Nesyt 102 M40 1978 1 01:17:57 00:39:34
370 76 FILO Robert Schaeffler Skalica 124 M 1994 1 01:18:03 00:39:39
371 461 TOMEČKOVÁ Jarmila 8 Ž50 1969 1 01:18:11 00:39:47
372 143 JANCÍKOVÁ Lenka Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 7 Ž45 1972 1 01:19:19 00:40:55
373 125 HRUŠECKÝ Juraj Holíč 125 M 1995 1 01:20:26 00:42:02
374 218 KVASNIČKOVÁ Petra Skalica 22 Ž 1988 1 01:20:46 00:42:22
375 165 KANTA Sabina SRTG Podluzi 23 Ž 1990 1 01:20:47 00:42:23
376 449 KLIMEK Jan 3 M75 1944 1 01:20:49 00:42:25
377 36 BUDINSKA Dorota Gynvax 6 JKY 2005 1 01:21:17 00:42:54
378 37 BUDINSKÝ Peter Gynvax 103 M40 1973 1 01:21:17 00:42:54
379 224 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 8 Ž45 1973 1 01:21:41 00:43:17
380 146 JANIČKOVIČOVÁ Jozefína Skalica 9 Ž50 1965 1 01:21:42 00:43:18
381 404 VALO Pavol Skalica 104 M40 1974 1 01:22:01 00:43:37
382 3 BÁBÍK Antonín Vacenovice 42 M50 1963 1 01:22:04 00:43:40
383 4 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 24 Ž 1991 1 01:22:04 00:43:40
384 387 TROJANOVIČOVÁ Adriana Sabinov 9 Ž45 1973 1 01:22:31 00:44:07
385 236 MATEJOVÁ Daniela Prešov 10 Ž45 1970 1 01:22:31 00:44:07
386 213 KUKLIŠ Jakub Skalica 126 M 1995 1 01:22:31 00:44:07
387 235 MATEJ Ondrej Prešov 43 M50 1969 1 01:22:31 00:44:07
388 386 TROJANOVIČ Adrián Sabinov 127 M 1996 1 01:22:31 00:44:07
389 123 HRNČIRÍKOVÁ Dorota Holíč 7 JKY 2000 1 01:22:31 00:44:08
390 122 HRNČIRÍK Roman Holíč 44 M50 1968 1 01:22:31 00:44:08
391 20 BEŇAČKOVÁ Lenka Topoľčany 25 Ž 1985 1 01:22:32 00:44:08
392 22 BEZDĚKOVÁ Tereza Radošovce 26 Ž 1999 1 01:23:09 00:44:45
393 265 NAGY Rudolf Kopčany 105 M40 1978 1 01:23:49 00:45:25
394 59 DANIHEL Andrej Schaeffler Skalica 128 M 1995 1 01:24:54 00:46:30
395 196 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 10 M65 1951 1 01:24:56 00:46:32
396 24 BLAHA Miroslav Nic 106 M40 1972 1 01:27:23 00:48:59
397 264 KOŽÍŠEK Dušan Atletika ŠK Skalica - Grafobal team 14 M60 1955 1 01:27:39 00:49:15
398 462 KARAS Josef Ostrava 11 M65 1951 1 01:28:22 00:49:58
399 86 GAJAROVA Nikola Schaeffler Skalica 27 Ž 1993 1 01:29:43 00:51:19
400 34 BŘEZINA Jiří SK Přerov 1 M80 1939 1 01:31:18 00:52:54
401 130 HUMPOLÍK Jiří HALCYON KLUB Hodonín p.s. 12 M65 1950 1 01:31:18 00:52:55
402 148 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 5 M70 1945 1 01:32:10 00:53:46
403 292 PETRIK Martin KERIC Čadca 107 M40 1971 1 01:32:16 00:53:52
404 98 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 2 M80 1937 1 01:32:48 00:54:24
405 318 PUKANČÍK Marian Micromill Holíč 45 M50 1969 1 01:33:21 00:54:57
406 378 TANHAUSER Petr Hodonín 108 M40 1977 1 01:35:17 00:56:53
407 354 SOUKUP Aleš Hýsly 129 M 1988 1 01:35:18 00:56:54
408 66 DUFEK Jiří Praha 130 M 1981 1 01:35:18 00:56:54

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 357 STACHA Vojtech Gazarka klub Šaštín M50 1961 0 1 kolo
DNS 250 MIKULOVÁ Vanessa Atletika SK Skalica Ž 1999 0 1 kolo
DNF 274 NOVOSAD Tomáš Skalica M 1980
DNF 294 PIKAL Karel KVS Olomouc M70 1949
DNF 433 ZUBÁK Adam ŠK Jablonica JŘI 2004
DNF 468 HRUŠECKÝ Igor M40 1971
DNF 475 HIKERTSBERGER Sebastian JŘI 2001
DNF 25 BLAHA Patrik Schaeffler Skalica M 1988
DNF 48 CANDIGLIOTA Zuzana Břeclav Ž35 1983
DNF 96 HAJDUK Pavol Magazin Radar M40
DNF 108 HLAVÁČ Radek Kyjov M 1988
DNF 156 JURACKA Tomáš Schaeffler Skalica M 1993

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

31.10.2020 08:00
!PŘESUNUTO! Česko-rakouský maraton
15.11.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.11.2020 08:00
Přihlašování BBP
17.11.2020 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.