Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Hvězdná desítka 27. ročník - 10km

Datum pořádání od 22.09.2019 08:30 do 22.09.2019 13:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků114
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 116 PROCHÁZKA Michal SABZO / Perňa System 1 A(muž_do_39) 1982 1 00:34:21
2 24 ZADROBÍLEK Ondřej Adidas Runners Prag 2 A(muž_do_39) 1986 1 00:34:29 00:00:08
3 138 POKORNÝ Jan TJ Stodůlky 3 A(muž_do_39) 1988 1 00:34:45 00:00:24
4 95 MACH Tomáš Ztělesněné zlo 4 A(muž_do_39) 1992 1 00:35:21 00:00:59
5 130 REKTOR Antonín Modřany 1 B(muž_40-49) 1975 1 00:35:27 00:01:05
6 94 KABELKA Jiří TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2 B(muž_40-49) 1977 1 00:36:32 00:02:10
7 30 PICKA Matěj SKBB 5 A(muž_do_39) 1989 1 00:36:40 00:02:19
8 102 KOROLEV Aleksandr 6 A(muž_do_39) 1990 1 00:36:43 00:02:22
9 21 RADA Jakub TJ Stodůlky 7 A(muž_do_39) 2000 1 00:37:01 00:02:39
10 22 KOTLÍKOVÁ Petra TJ Slavoj BANES Pacov 1 G(žena_35-49) 1982 1 00:37:04 00:02:43
11 11 SMRČKA Miloš BK Říčany 1 D(muž_60-69) 1954 1 00:37:40 00:03:19
12 84 DUBEC Jan TRIEXPERT MILT racing team 8 A(muž_do_39) 1984 1 00:38:00 00:03:38
13 65 VINDUŠKA Pavel Autoservis AWS 9 A(muž_do_39) 1982 1 00:38:08 00:03:47
14 76 ZUZÁNKOVÁ Tereza AC Turnov 1 F(žena_do_34) 1986 1 00:38:21 00:03:59
15 71 FRÁZ Lukáš SK Babice 10 A(muž_do_39) 1984 1 00:38:25 00:04:03
16 77 HEFKA Tomáš 11 A(muž_do_39) 1986 1 00:38:31 00:04:09
17 70 ZDVIHAL Lukáš Lipnoman 3 B(muž_40-49) 1977 1 00:38:37 00:04:16
18 15 ZHGIR Evgeniia RunwithEva 2 G(žena_35-49) 1981 1 00:38:42 00:04:21
19 62 PACNER Martin Biathlon Beroun 4 B(muž_40-49) 1978 1 00:38:55 00:04:33
20 10 PUCHALT Tomáš Sokol Unhošť 12 A(muž_do_39) 1994 1 00:39:13 00:04:51
21 74 BRADÁČ Jiří sabzo 13 A(muž_do_39) 1982 1 00:39:14 00:04:52
22 129 ELIÁŠ Petr Úřad MČ Praha 12 14 A(muž_do_39) 1985 1 00:39:22 00:05:00
23 47 URX Radek Třebotov 5 B(muž_40-49) 1976 1 00:39:24 00:05:02
24 5 KATSIEDL Michal AC PRAHA 1890 15 A(muž_do_39) 1982 1 00:39:58 00:05:36
25 53 VOLF Michal Štefko running team 16 A(muž_do_39) 1983 1 00:40:20 00:05:59
26 4 RICHECKÝ Tomáš HH Smíchov 1 C(muž_50-59) 1966 1 00:40:49 00:06:28
27 132 SLAVÍKOVÁ Eva Ker team 3 G(žena_35-49) 1984 1 00:40:57 00:06:35
28 23 HEJKRLÍK Filip AC Ústí nad Labem 6 B(muž_40-49) 1979 1 00:40:58 00:06:36
29 2 PETSCH Jaroslav Praha 6 7 B(muž_40-49) 1975 1 00:41:09 00:06:48
30 127 HRSTKOVÁ Vladěna KerTeam 2 F(žena_do_34) 1987 1 00:41:22 00:07:01
31 107 ZELENKA Jaroslav KSM Hrádek 17 A(muž_do_39) 1980 1 00:41:28 00:07:06
32 81 BRABEC Luboš Horšovský Týn 8 B(muž_40-49) 1974 1 00:41:44 00:07:23
33 92 PRINC Aleš 9 B(muž_40-49) 1972 1 00:42:29 00:08:07
34 120 SCHEU Harald LMB 2 C(muž_50-59) 1969 1 00:42:37 00:08:16
35 12 KAČER JAN SOKOL VLASTIBOŘICE 18 A(muž_do_39) 1989 1 00:42:57 00:08:35
36 112 RABIŇÁK Martin sabzo 10 B(muž_40-49) 1979 1 00:43:02 00:08:40
37 32 ELIÁŠOVÁ Míša AC Turnov 3 F(žena_do_34) 1991 1 00:43:20 00:08:59
38 106 JELÍNEK Tomáš Praha 6 19 A(muž_do_39) 1998 1 00:43:44 00:09:22
39 61 PACNER Vladimír Biathlon Beroun 11 B(muž_40-49) 1976 1 00:43:50 00:09:28
40 25 RANDÁK Ondřej TO SPRINT 3 C(muž_50-59) 1967 1 00:44:13 00:09:52
41 123 BUREŠ Jan 20 A(muž_do_39) 1987 1 00:44:15 00:09:53
42 8 LAUR Zbyněk 4 C(muž_50-59) 1962 1 00:44:32 00:10:11
43 9 ZBYTOVSKÝ Jiří Bonbon 5 C(muž_50-59) 1962 1 00:44:58 00:10:36
44 79 MUŽÍK Jan Třebeš 21 A(muž_do_39) 1980 1 00:44:59 00:10:37
45 96 BOUBÍN Patrik Bessie 12 B(muž_40-49) 1976 1 00:45:14 00:10:52
46 43 KUBÍN Jan 22 A(muž_do_39) 1983 1 00:45:21 00:10:59
47 137 NAKLÁDAL Michal Praha 7 23 A(muž_do_39) 1982 1 00:45:28 00:11:06
48 59 GREBUŠIAK Lubomír Praha 6 24 A(muž_do_39) 1992 1 00:45:34 00:11:12
49 3 FOJTÍK Zbyněk sabzo 2 D(muž_60-69) 1959 1 00:45:36 00:11:15
50 28 JINDRA Štěpán Yentac 6 C(muž_50-59) 1961 1 00:45:40 00:11:19
51 114 SLAMIAK Stanislav sabzo 7 C(muž_50-59) 1962 1 00:45:45 00:11:24
52 16 ŠÍSTEK Daniel OB Sparta 13 B(muž_40-49) 1975 1 00:45:57 00:11:35
53 89 HROMÁDKA Ondřej 25 A(muž_do_39) 1980 1 00:46:00 00:11:39
54 82 KOHOUTOVÁ Věra Trailpoint 1 H(žena_nad_50) 1967 1 00:46:01 00:11:40
55 48 NOVÁK Pavel sabzo 3 D(muž_60-69) 1953 1 00:46:10 00:11:49
56 104 ŠAFRÁNKOVÁ Klára 4 G(žena_35-49) 1978 1 00:46:17 00:11:56
57 17 BAYEROVÁ Lenka TJ Sokol Unhošť 2 H(žena_nad_50) 1968 1 00:46:27 00:12:05
58 109 HACMACOVÁ Jana Krcký les B 4 F(žena_do_34) 1985 1 00:46:28 00:12:07
59 118 SEEMAN Tomáš Medicína Praha 8 C(muž_50-59) 1968 1 00:46:42 00:12:21
60 46 KUBÍNOVÁ Zuzana 5 G(žena_35-49) 1981 1 00:46:43 00:12:21
61 126 CHOUTKA Roman Praha 5 14 B(muž_40-49) 1976 1 00:47:07 00:12:46
62 100 HOLUB Pavel Bering 9 C(muž_50-59) 1964 1 00:47:14 00:12:52
63 33 KUTIŠ Jiří Kladno 4 D(muž_60-69) 1950 1 00:47:19 00:12:58
64 91 OLIČ Jan Cochoni 26 A(muž_do_39) 1986 1 00:47:20 00:12:59
65 63 HRDINA Vilém Bohnice 5 D(muž_60-69) 1956 1 00:47:22 00:13:00
66 18 BAZAL Michal 15 B(muž_40-49) 1978 1 00:47:24 00:13:03
67 111 JELÍNEK Pavel Praha 6 10 C(muž_50-59) 1960 1 00:47:24 00:13:03
68 119 KUTMON Tomáš 16 B(muž_40-49) 1974 1 00:47:51 00:13:30
69 56 BOROVIČKOVÁ Lenka SMOLA Chůze Praha z.s. 6 G(žena_35-49) 1973 1 00:48:54 00:14:33
70 99 MATOUŠEK David Slevomat 27 A(muž_do_39) 1981 1 00:49:14 00:14:53
71 125 RADA Petr AC Obora Hvězda 11 C(muž_50-59) 1964 1 00:49:16 00:14:55
72 133 ŠNAJBERK Jiří sabzo 6 D(muž_60-69) 1957 1 00:49:27 00:15:05
73 36 PETRŽÍLKOVÁ Radka 7 G(žena_35-49) 1972 1 00:49:36 00:15:14
74 27 PĚKNÝ Jan sabzo 7 D(muž_60-69) 1952 1 00:49:45 00:15:23
75 26 FRIED Martin TO SPRINT 12 C(muž_50-59) 1968 1 00:49:48 00:15:26
76 135 ŠEBESTA Michal sabzo 28 A(muž_do_39) 1983 1 00:50:05 00:15:43
77 134 POLANSKÁ Eva 8 G(žena_35-49) 1984 1 00:50:06 00:15:45
78 35 SVOBODA Jan Pivovar Zlosin 1 E(muž_nad_70) 1943 1 00:50:36 00:16:14
79 113 STANĚK Prokop 29 A(muž_do_39) 2003 1 00:51:18 00:16:57
80 55 PETRÁNYI Radoslav Bonbon 30 A(muž_do_39) 1986 1 00:51:47 00:17:25
81 86 PROKOPOVÁ Klára Bonbon 9 G(žena_35-49) 1971 1 00:52:03 00:17:42
82 97 KULDA Miroslav Fantozzi contro tutti 17 B(muž_40-49) 1974 1 00:52:04 00:17:42
83 34 ŽBIRKA Jan 8 D(muž_60-69) 1956 1 00:52:42 00:18:20
84 67 JUNGOVÁ Michaela Liga 100 Praha 10 G(žena_35-49) 1973 1 00:52:44 00:18:22
85 66 HOLUBOVÁ Tereza 5 F(žena_do_34) 1993 1 00:52:44 00:18:23
86 60 TRNKOVÁ Štěpánka sabzo 11 G(žena_35-49) 1973 1 00:52:59 00:18:38
87 51 PROCHÁZKA Jiří sabzo 31 A(muž_do_39) 1988 1 00:53:06 00:18:44
88 115 TAUSINGER Igor Crotalus 2 E(muž_nad_70) 1949 1 00:53:08 00:18:46
89 93 ŠUGOVÁ Naděžda HEROSTORE RACING TEAM 6 F(žena_do_34) 1987 1 00:53:15 00:18:54
90 6 FIFKOVÁ Hana 3 H(žena_nad_50) 1961 1 00:54:25 00:20:04
91 31 BAŘTIPÁNOVÁ Ivana Bonbon 12 G(žena_35-49) 1974 1 00:55:11 00:20:50
92 38 SVOBODOVÁ Dana Pivovar Zlosyn 4 H(žena_nad_50) 1952 1 00:55:46 00:21:25
93 103 DOLEJŠOVÁ Jitka sabzo 5 H(žena_nad_50) 1960 1 00:56:12 00:21:50
94 136 ŠEBESTOVÁ Jana sabzo 7 F(žena_do_34) 1985 1 00:56:12 00:21:51
95 131 CHALOUPKA Vítězslav Les 3 E(muž_nad_70) 1943 1 00:56:25 00:22:04
96 90 MORAVA Vít Bonbon 13 C(muž_50-59) 1960 1 00:56:53 00:22:32
97 14 IVACHOVÁ Markéta 8 F(žena_do_34) 1990 1 00:57:13 00:22:51
98 49 ŠIMEROVÁ Alice sabzo 13 G(žena_35-49) 1971 1 00:57:59 00:23:37
99 13 ROCK Jan AC Obora Hvězda 9 D(muž_60-69) 1954 1 00:58:00 00:23:38
100 20 PUCHOLT Miroslav sabzo 10 D(muž_60-69) 1951 1 00:58:17 00:23:56
101 121 KOTRBA Lukáš 32 A(muž_do_39) 1989 1 00:58:59 00:24:37
102 122 NADĚJOVÁ Barbora 9 F(žena_do_34) 1993 1 00:58:59 00:24:37
103 140 MOCH Ivan sabzo 11 D(muž_60-69) 1951 1 00:59:18 00:24:57
104 101 ZALUŽANSKÝ Petr Bonbon 18 B(muž_40-49) 1970 1 01:01:10 00:26:49
105 19 CHLUPATÁ Jana sabzo 6 H(žena_nad_50) 1950 1 01:01:32 00:27:11
106 88 NORKOVÁ Zdenka sabzo 7 H(žena_nad_50) 1952 1 01:02:58 00:28:36
107 139 PROCHÁZKOVÁ Irena TJ Háje 8 H(žena_nad_50) 1957 1 01:05:15 00:30:53
108 42 HLAVIČKOVÁ Žanna 14 G(žena_35-49) 1980 1 01:06:10 00:31:48
109 98 MALÝ Zdeněk Loko Beroun 4 E(muž_nad_70) 1942 1 01:06:42 00:32:20
110 40 PRŮŠA Josef Slavoj Obecnice 12 D(muž_60-69) 1952 1 01:06:42 00:32:20
111 37 BARTOŠOVÁ Milada Příbram 9 H(žena_nad_50) 1953 1 01:08:42 00:34:20
112 80 GE Evžen Maratonské vrány 13 D(muž_60-69) 1954 1 01:12:15 00:37:54
113 75 BŘEZINA Tomáš sabzo 19 B(muž_40-49) 1970 1 01:15:08 00:40:47

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 105 SEEMANOVÁ Jana sabzo G(žena_35-49) 1975

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

18.07.2020 08:00
6. Mistrovství S.A.C. Volyně
19.07.2020 08:00
7. Mistrovství S.A.C. Vimperk
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.