Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Běh Slavkovem 2019 - Nesoutěžní běh 5km

Datum pořádání od 05.10.2019 08:00 do 05.10.2019 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:35 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků89
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 140 KALÁB Tomáš 1 MVI 1983 2 00:19:05
2 155 NASADIL Patrik 2 MVI 1994 2 00:19:10 00:00:05
3 142 ZEZULKA Martin 3 MVI 1985 2 00:19:58 00:00:52
4 148 MAZÁNEK Filip 1 HV 2004 2 00:20:56 00:01:50
5 13 MAŇASOVÁ Adéla 1 DV 2001 2 00:22:40 00:03:34
6 139 MARADA Zbyněk 4 MVI 1986 2 00:22:54 00:03:48
7 150 JUCHELKA Martin 5 MVI 1986 2 00:23:51 00:04:46
8 146 MIKES Pavel 6 MVI 1991 2 00:23:53 00:04:47
9 138 STOJAR Richard 1 MVII 1970 2 00:23:54 00:04:48
10 134 SLOUP Radek 7 MVI 1989 2 00:23:56 00:04:50
11 152 HORÁK Aleš 8 MVI 1987 2 00:23:56 00:04:51
12 45 MIKEŠOVÁ Radka 1 ZVI 1987 2 00:24:36 00:05:30
13 42 VIČAROVÁ Hana Aletika Slavkov u Brna 2 ZVI 1992 2 00:25:08 00:06:03
14 50 VYKOUKALOVÁ Alena Slavkovské ženy v běhu 3 ZVI 1990 2 00:25:14 00:06:08
15 30 JELÍNKOVÁ Eva Slavkovské ženy v běhu 4 ZVI 1985 2 00:25:28 00:06:22
16 40 HRÁČKOVÁ Kristýna 2 DV 2004 2 00:25:33 00:06:27
17 151 KNOTEK Libor 2 MVII 1978 2 00:25:43 00:06:38
18 157 CIBULKA Marek WilliJemSe 9 MVI 1983 2 00:25:46 00:06:41
19 63 KOUSALOVÁ Michaela WilliJemSe 5 ZVI 1998 2 00:25:55 00:06:49
20 156 MACHÁLEK Richard 2 HV 2004 2 00:26:32 00:07:27
21 149 MATYÁŠ Pavel 3 MVII 1978 2 00:26:39 00:07:34
22 27 SOUŠKOVÁ Aneta 6 ZVI 1982 2 00:27:02 00:07:56
23 38 HORÁČKOVÁ Eva 1 ZVII 1971 2 00:27:03 00:07:57
24 71 LEZNAROVÁ Pavla 7 ZVI 1989 2 00:27:18 00:08:12
25 43 KOTASOVÁ Lucie 8 ZVI 1990 2 00:27:22 00:08:16
26 44 HVIŽĎOVÁ Nikola 2 ZVII 1979 2 00:27:22 00:08:16
27 135 LEV Rostislav Veselí nad Moravou 4 MVII 1975 2 00:27:24 00:08:18
28 136 NEJEZCHLEBA Jiří 5 MVII 1973 2 00:27:24 00:08:18
29 52 RUSÍNOVÁ Veronika ČIBA Sport 3 DV 2004 2 00:27:27 00:08:21
30 54 POSPÍCHALOVÁ Jana 9 ZVI 1982 2 00:27:33 00:08:27
31 22 OŠMEROVÁ Ema 4 DV 2004 2 00:27:36 00:08:30
32 26 TUNNEL Eva 10 ZVI 1988 2 00:27:38 00:08:32
33 145 DALECKÝ Jan 3 HV 2001 2 00:27:43 00:08:37
34 28 KONUPKOVÁ Ljuba 3 ZVII 1979 2 00:28:03 00:08:57
35 75 DAŇKOVÁ Anežka 11 ZVI 1991 2 00:28:08 00:09:03
36 74 DVOŘÁKOVÁ Klára 12 ZVI 1994 2 00:28:16 00:09:10
37 29 NOVÁKOVÁ Leona 4 ZVII 1978 2 00:28:21 00:09:16
38 41 HRÁČKOVÁ Vendula 5 ZVII 1978 2 00:28:24 00:09:18
39 55 PUČEROVÁ Eva 13 ZVI 1989 2 00:28:38 00:09:33
40 23 PRÁCHYNSKÁ Svatava 14 ZVI 1982 2 00:28:39 00:09:33
41 16 HORÁČKOVÁ Jana 15 ZVI 1987 2 00:28:42 00:09:37
42 31 RYBKOVÁ Karolína 16 ZVI 1981 2 00:28:53 00:09:47
43 141 PEKTOR Pavel 10 MVI 1996 2 00:29:09 00:10:04
44 53 MATYÁŠOVÁ Veronika 5 DV 2004 2 00:29:12 00:10:06
45 21 OŠMEROVÁ Anna 6 DV 2002 2 00:29:20 00:10:14
46 158 ELIÁŠ Libor 6 MVII 1978 2 00:29:37 00:10:31
47 32 JEŘÁBKOVÁ Eva Slavkovské ženy v běhu 6 ZVII 1976 2 00:29:53 00:10:47
48 20 MATĚJKOVÁ Radka Slavkovské ženy v běhu 17 ZVI 1984 2 00:30:27 00:11:21
49 19 VETCHÁ Alena Slavkovské ženy v běhu 18 ZVI 1986 2 00:30:27 00:11:22
50 68 KALÁBOVÁ Anežka MAMI bike 19 ZVI 1991 2 00:30:35 00:11:30
51 133 HORÁČEK Přemysl 7 MVII 1978 2 00:30:43 00:11:38
52 49 PALEČKOVÁ Blanka Slavkovské ženy v běhu 20 ZVI 1983 2 00:30:48 00:11:43
53 61 KOVÁCSOVÁ Tímea Duck Team 21 ZVI 1991 2 00:30:49 00:11:44
54 17 STEFANOVA Lenka 22 ZVI 1985 2 00:30:50 00:11:44
55 144 DALECKÝ Dalibor 8 MVII 1971 2 00:30:55 00:11:49
56 15 VYKLICKÁ Hana 23 ZVI 1983 2 00:31:03 00:11:58
57 18 SLEZÁČKOVÁ Kateřina Slavkovské ženy v běhu 24 ZVI 1986 2 00:31:19 00:12:13
58 58 MAKÓWKOVÁ Monika 25 ZVI 1991 2 00:31:25 00:12:20
59 36 KUČEROVÁ Barbora 7 DV 1999 2 00:31:40 00:12:35
60 73 ČERVINKOVÁ Lenka Slavkovské ženy v běhu 7 ZVII 1974 2 00:31:51 00:12:46
61 76 ELIÁŠOVÁ Vanda 26 ZVI 1982 2 00:32:04 00:12:58
62 154 LÖFFLER Robert 1 MVIII 1967 2 00:32:20 00:13:14
63 69 HUMLOVÁ Veronika 27 ZVI 1987 2 00:32:23 00:13:18
64 47 PRAČKOVÁ Ivana 28 ZVI 1992 2 00:32:45 00:13:39
65 46 KOREŇOVÁ Simona 29 ZVI 1997 2 00:32:45 00:13:39
66 14 ŠOBOVÁ Renata 30 ZVI 1983 2 00:33:11 00:14:05
67 39 DIVÁCKÁ Bohuslava 1 ZIX 1958 2 00:33:19 00:14:13
68 153 HRABOVSKÝ Adam 11 MVI 1990 2 00:33:31 00:14:25
69 59 ELIÁŠOVÁ Martina 31 ZVI 1994 2 00:33:31 00:14:26
70 37 SLUNSKÁ Eva 32 ZVI 1988 2 00:33:54 00:14:49
71 65 HUBÁČKOVÁ Květoslava Enjoy 8 ZVII 1975 2 00:35:12 00:16:07
72 57 JUCHELKOVA Tereza 33 ZVI 1986 2 00:35:27 00:16:22
73 56 LECIANOVA Pavla Slavkovské ženy v běhu 34 ZVI 1981 2 00:35:28 00:16:22
74 60 HRABOVSKÁ Sabina ZKO Křenovice 35 ZVI 1988 2 00:35:46 00:16:41
75 143 NOVÁK Jindřich 9 MVII 1972 2 00:35:50 00:16:45
76 51 SEMÉNKOVÁ Magdaléna 36 ZVI 1989 2 00:36:15 00:17:10
77 199 KOZLÍK Jaromír 10 MVII 1977 2 00:36:16 00:17:10
78 67 KŘÍŽKOVÁ Ivana MAMI bike 9 ZVII 1979 2 00:36:55 00:17:49
79 64 STUDENÍKOVÁ Hana Enjoy 1 ZVIII 1965 2 00:37:58 00:18:52
80 66 KREJČÍ Dana Enjoy 10 ZVII 1975 2 00:38:43 00:19:37
81 137 PRŮDEK Bohumil 12 MVI 1983 2 00:39:18 00:20:13
82 33 KOZLÍKOVÁ Martina 37 ZVI 1982 2 00:39:19 00:20:14
83 24 SMAŽÁKOVÁ Lenka 11 ZVII 1975 2 00:39:22 00:20:17
84 34 OŠLEJŠKOVÁ Lucie Slavkovské ženy v běhu 38 ZVI 1990 2 00:39:46 00:20:40
85 35 DAŇKOVÁ Monika Slavkovské ženy v běhu 12 ZVII 1975 2 00:39:55 00:20:49
86 72 STACKEOVÁ Barbora 13 ZVII 1973 2 00:41:27 00:22:21
87 25 SMAŽÁKOVÁ Andrea 39 ZVI 1994 2 00:43:31 00:24:25
88 48 FILIPOVÁ Michaela Slavkovské ženy v běhu 40 ZVI 1984 2 00:45:18 00:26:13
89 70 DVOŘÁKOVÁ Kateřina Slavkovské ženy v běhu 14 ZVII 1979 2 00:45:19 00:26:13

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2019 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
04.01.2020 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
18.01.2020 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.