Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Želešická růže - II. hoši

Datum pořádání od 27.09.2019 09:45 do 27.09.2019 12:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:35 hod

Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků61
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 392 HADÁR Richard ZŠ a MŠ Ořechov 1 h 1 00:04:01
2 23 NOHEL Jakub ZŠ Blažovice 2 h 1 00:04:04 00:00:02
3 30 FIALA David ZŠ Moravany u Brna 3 h 1 00:04:05 00:00:03
4 42 MEREL Jiří ZŠ Tišnov Smíškova 4 h 1 00:04:05 00:00:04
5 391 KAFRDA Vojtěch ZŠ a MŠ Ořechov 5 h 1 00:04:07 00:00:05
6 21 PAULÍK Karel ZŠ Blažovice 6 h 1 00:04:14 00:00:12
7 35 ZRŮSTEK Tomáš ZŠ a MŠ Ostrovačice 7 h 1 00:04:20 00:00:19
8 32 KOZOHORSKÝ Lukáš ZŠ Moravany u Brna 8 h 1 00:04:24 00:00:22
9 7 MLČÁK Denis ZŠ a MŠ Želešice 9 h 1 00:04:27 00:00:26
10 16 PAVELKA Filip ZŠ Bratčice 10 h 1 00:04:28 00:00:26
11 8 TOMÁŠ Viktor ZŠ a MŠ Kanice 11 h 1 00:04:29 00:00:27
12 9 ONDROUŠEK Filip ZŠ a MŠ Kanice 12 h 1 00:04:30 00:00:28
13 10 HRICKO Patrik ZŠ a MŠ Kanice 13 h 1 00:04:31 00:00:29
14 11 VANĚK Jakub ZŠ a MŠ Kanice 14 h 1 00:04:31 00:00:29
15 33 SLAVÍK Tomáš ZŠ Moravany u Brna 15 h 1 00:04:32 00:00:30
16 3 SÝKORA Dominik ZŠ a MŠ Želešice 16 h 1 00:04:32 00:00:30
17 55 BOČEK Štěpán ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou 17 h 1 00:04:35 00:00:33
18 25 KUDĚLKA Oldřich ZŠ a MŠ Neslovice 18 h 1 00:04:37 00:00:35
19 389 PAŘIL Dominik ZŠ a MŠ Ořechov 19 h 1 00:04:37 00:00:36
20 31 KAŇOVSKÝ Matyáš ZŠ Moravany u Brna 20 h 1 00:04:37 00:00:36
21 26 DADÁK Matěj ZŠ a MŠ Neslovice 21 h 1 00:04:40 00:00:38
22 43 ŠTOURAČ Robin ZŠ Tišnov Smíškova 22 h 1 00:04:40 00:00:38
23 24 DANĚK Adam ZŠ Blažovice 23 h 1 00:04:42 00:00:40
24 4 ROSENBACH Tomáš ZŠ a MŠ Želešice 24 h 1 00:04:42 00:00:40
25 59 KOCIÁN Nikola ZŠ Podolí 25 h 1 00:04:43 00:00:42
26 18 HOMOLA Jiří ZŠ Bratčice 26 h 1 00:04:44 00:00:42
27 19 BŘEZINA Šimon ZŠ Bratčice 27 h 1 00:04:44 00:00:42
28 57 PŘIKRYL Matyáš ZŠ Podolí 28 h 1 00:04:44 00:00:42
29 12 SLOUKA Michal ZŠ T. G. Masaryka Hrušovany u Brna 29 h 1 00:04:44 00:00:42
30 2 NECHMAČ Miroslav ZŠ a MŠ Želešice 30 h 1 00:04:45 00:00:43
31 56 ZBOŘIL Alexandr ZŠ Podolí 31 h 1 00:04:47 00:00:45
32 1 MIČKA Štěpán ZŠ a MŠ Želešice 32 h 1 00:04:47 00:00:45
33 52 BLATNÝ Adam ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou 33 h 1 00:04:48 00:00:46
34 45 DUFEK Dominik ZŠ Tišnov Smíškova 34 h 1 00:04:48 00:00:46
35 36 OUJEZDSKÝ Adam ZŠ a MŠ Ostrovačice 35 h 1 00:04:51 00:00:50
36 41 VESELÝ Jakub ZŠ Mokrá-Horákov 36 h 1 00:04:52 00:00:50
37 53 KULHEIM Antonín ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou 37 h 1 00:04:52 00:00:50
38 27 NEKLAPIL Nikolas ZŠ a MŠ Neslovice 38 h 1 00:04:54 00:00:52
39 28 DEDERA Jan ZŠ a MŠ Neslovice 39 h 1 00:04:54 00:00:52
40 44 KONEČNÝ Kristián ZŠ Tišnov Smíškova 40 h 1 00:04:54 00:00:53
41 15 FEITL Jiří ZŠ T. G. Masaryka Hrušovany u Brna 41 h 1 00:04:54 00:00:53
42 22 URBANEC Vítek ZŠ Blažovice 42 h 1 00:04:56 00:00:54
43 37 FLÉGL Matěj ZŠ a MŠ Ostrovačice 43 h 1 00:04:57 00:00:55
44 14 MOTYKA Jakub ZŠ T. G. Masaryka Hrušovany u Brna 44 h 1 00:04:58 00:00:56
45 13 STUDENÝ Matyáš ZŠ T. G. Masaryka Hrušovany u Brna 45 h 1 00:05:00 00:00:58
46 5 BEZDĚK Ondřej ZŠ a MŠ Želešice 46 h 1 00:05:03 00:01:01
47 39 KUBÁNEK Pavel ZŠ Mokrá-Horákov 47 h 1 00:05:03 00:01:01
48 34 CHYTKA David ZŠ a MŠ Ostrovačice 48 h 1 00:05:04 00:01:02
49 54 KNEBL Vít ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou 49 h 1 00:05:06 00:01:04
50 38 HONZÁK Richard ZŠ Mokrá-Horákov 50 h 1 00:05:14 00:01:12
51 58 KLIEŠTIK Ondřej ZŠ Podolí 51 h 1 00:05:16 00:01:14
52 46 ROŽÍNSKÝ Matyáš ZŠ a MŠ Prštice 52 h 1 00:05:16 00:01:15
53 49 KOZLÍK Martin ZŠ a MŠ Prštice 53 h 1 00:05:20 00:01:18
54 40 NEKVAPIL Pavel ZŠ Mokrá-Horákov 54 h 1 00:05:21 00:01:20
55 390 MIŘIJOVSKÝ Tadeáš ZŠ a MŠ Ořechov 55 h 1 00:05:23 00:01:21
56 20 DUCHOŇ Vojtěch ZŠ Bratčice 56 h 1 00:05:27 00:01:25
57 393 BORTOLI Filip ZŠ a MŠ Ořechov 57 h 1 00:05:27 00:01:25
58 394 FROLA Petr ZŠ a MŠ Ořechov 58 h 1 00:05:30 00:01:29
59 6 BEZDĚK Jiří ZŠ a MŠ Želešice 59 h 1 00:05:32 00:01:30
60 50 ROZBOŘIL Jan ZŠ a MŠ Prštice 60 h 1 00:05:35 00:01:33
61 48 HESS Ludvík ZŠ a MŠ Prštice 61 h 1 00:05:40 00:01:38

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.