Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Želešická růže - III. hoši

Datum pořádání od 27.09.2019 09:45 do 27.09.2019 12:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:15 hod

Vzdálenost (km)1,50
Počet kol1
Počet závodníků62
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 182 NEČESAL Jan ZŠ Tišnov Smiškova 1 h 1 00:04:59
2 353 HORÁK Tomáš ZŠ a MŠ Ořechov 2 h 1 00:05:03 00:00:03
3 398 BRTNÍK David ZŠ Střelice 3 h 1 00:05:30 00:00:30
4 351 ŠENKÝŘ Dominik ZŠ a MŠ Ořechov 4 h 1 00:05:37 00:00:37
5 220 NOVÁK Václav ZŠ Zbraslav 5 h 1 00:05:40 00:00:41
6 399 PELIKÁN Vítek ZŠ Střelice 6 h 1 00:05:43 00:00:43
7 196 SMEJKAL Lukáš ZŠ T.G.M Rajhrad 7 h 1 00:05:47 00:00:47
8 194 POTŮČEK Jindřich ZŠ T.G.M Rajhrad 8 h 1 00:05:47 00:00:47
9 176 TOMÁŠ Vojtěch ZŠ a MŠ Kanice 9 h 1 00:05:47 00:00:47
10 201 HALUŠKA Adam ZŠ Modřice 10 h 1 00:05:51 00:00:51
11 198 KRATOCHVÍL Tomáš ZŠ Modřice 11 h 1 00:05:51 00:00:51
12 177 EICHMEIER Daniel ZŠ a MŠ Kanice 12 h 1 00:05:51 00:00:52
13 202 ŠŤASTA Max Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 13 h 1 00:05:55 00:00:56
14 207 ROUSEK Ondřej ZŠ a MŠ Ostrovačice 14 h 1 00:05:56 00:00:56
15 205 ODSTRČIL Lukáš Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 15 h 1 00:05:56 00:00:56
16 213 JANDL Teodor Gymnázium Židlochovice 16 h 1 00:05:58 00:00:58
17 171 ŽENOŽIČKA Jan ZŠ Mokrá-Horákov 17 h 1 00:05:58 00:00:58
18 168 BRABEC Ondřej ZŠ Mokrá-Horákov 18 h 1 00:05:59 00:00:59
19 400 SOSÍK Theodor ZŠ Střelice 19 h 1 00:06:00 00:01:01
20 184 NAVRÁTIL Zbyněk ZŠ Tišnov Smiškova 20 h 1 00:06:03 00:01:04
21 179 JELEN Lukáš ŽŠ a MŠ Kanice 21 h 1 00:06:05 00:01:05
22 180 HOUŠEK David ŽŠ a MŠ Kanice 22 h 1 00:06:08 00:01:08
23 199 KRATOCHVÍL Lukáš ZŠ Modřice 23 h 1 00:06:11 00:01:12
24 215 TRETERA Daniel Gymnázium Židlochovice 24 h 1 00:06:13 00:01:14
25 172 ZMRZLÝ Petr ZŠ Židlochovice 25 h 1 00:06:13 00:01:14
26 170 KOLÁŘ Jaromír ZŠ Mokrá-Horákov 26 h 1 00:06:15 00:01:16
27 195 TETUR Lukáš ZŠ T.G.M Rajhrad 27 h 1 00:06:15 00:01:16
28 197 MARČÁK Tomáš ZŠ T.G.M Rajhrad 28 h 1 00:06:17 00:01:18
29 187 DIVÁCKÝ David ZŠ Pozořice 29 h 1 00:06:17 00:01:18
30 183 JEDLIČKA Jonáš ZŠ Tišnov Smiškova 30 h 1 00:06:20 00:01:20
31 173 ZÁMEČNÍK Tomáš ZŠ Židlochovice 31 h 1 00:06:23 00:01:23
32 379 SVĚTLÍK Jakub ZŠ a MŠ Pohořelice 32 h 1 00:06:23 00:01:23
33 164 MIČKA Zdeněk ZŠ a MŠ Želešice 33 h 1 00:06:24 00:01:25
34 165 MLČÁK Dominik ZŠ a MŠ Želešice 34 h 1 00:06:24 00:01:25
35 166 RENDL Vojtěch ZŠ a MŠ Želešice 35 h 1 00:06:27 00:01:28
36 185 FIŠER Radek ZŠ Tišnov Smiškova 36 h 1 00:06:31 00:01:32
37 204 JUŘIČKA Jan Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 37 h 1 00:06:32 00:01:32
38 175 DENK František ZŠ Židlochovice 38 h 1 00:06:32 00:01:33
39 200 SAGHER Ondřej ZŠ Modřice 39 h 1 00:06:33 00:01:33
40 169 HONZÁK Jaromír ZŠ Mokrá-Horákov 40 h 1 00:06:34 00:01:34
41 209 KOTAČKA Lukáš ZŠ a MŠ Ostrovačice 41 h 1 00:06:34 00:01:35
42 161 CACEK Šimon ZŠ a MŠ Želešice 42 h 1 00:06:35 00:01:35
43 178 ZVĚDĚLÍK Matěj ZŠ a MŠ Kanice 43 h 1 00:06:35 00:01:36
44 181 KULHEIM Matěj ZŠ a MŠ Kanice 44 h 1 00:06:40 00:01:40
45 189 KOMÍNEK Adam ZŠ Pozořice 45 h 1 00:06:40 00:01:40
46 208 DLABAL Jindřich ZŠ a MŠ Ostrovačice 46 h 1 00:06:42 00:01:42
47 203 DOBIÁŠ David Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 47 h 1 00:06:42 00:01:43
48 188 KADEŘÁVEK František ZŠ Pozořice 48 h 1 00:06:44 00:01:44
49 376 MRÁZEK Richard ZŠ a MŠ Pohořelice 49 h 1 00:06:51 00:01:52
50 212 ŠILHÁN Oskar Gymnázium Židlochovice 50 h 1 00:06:52 00:01:52
51 352 KOUBA Ondřej ZŠ a MŠ Ořechov 51 h 1 00:06:56 00:01:57
52 174 ŠPIGEL David ZŠ Židlochovice 52 h 1 00:06:58 00:01:58
53 206 VYBÍRAL Viktor ZŠ a MŠ Ostrovačice 53 h 1 00:07:00 00:02:00
54 354 TEPLÝ Jan ZŠ a MŠ Ořechov 54 h 1 00:07:02 00:02:03
55 167 NEČAS Marek ZŠ a MŠ Želešice 55 h 1 00:07:17 00:02:18
56 186 CABAL Viktor ZŠ Pozořice 56 h 1 00:07:22 00:02:22
57 377 GRIMM Šimon ZŠ a MŠ Pohořelice 57 h 1 00:07:23 00:02:24
58 214 KONOPÍK Tomáš Gymnázium Židlochovice 58 h 1 00:07:24 00:02:24
59 192 BIHÁRY Fabián ZŠ a MŠ Ivančice 59 h 1 00:08:31 00:03:31
60 193 SCHAUL Nikolas ZŠ a MŠ Ivančice 60 h 1 00:08:51 00:03:51
61 191 BINDER Adam ZŠ a MŠ Ivančice 61 h 1 00:08:51 00:03:52
62 190 VYCHODIL Jakub ZŠ a MŠ Ivančice 62 h 1 00:11:08 00:06:09

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.