Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

AusterlitzMan 2019 - Cel. Muži 400m, 18km 4,2km

Datum pořádání od 31.08.2019 08:00 do 31.08.2019 18:00
Technický delegátLukáš Nechvátal
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:40 hod

Vzdálenost (km)22,30
Počet kol5
Počet závodníků113
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 60 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 1 MVII 1991 4 01:04:48
2 83 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 2 MVII 1987 4 01:05:01 00:00:13
3 2 ZÁHORA Michal Alkoholismus Slavkov 3 MVII 1985 4 01:06:05 00:01:17
4 48 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 4 MVII 1984 4 01:07:08 00:02:20
5 4 ROHEL Břetislav Erholung 5 MVII 1990 4 01:08:28 00:03:40
6 3 MIXA Stanislav 6 MVII 1980 4 01:08:47 00:03:59
7 54 USNUL Luděk VEUS Vyškov - kola Usnul 7 MVII 1988 4 01:09:21 00:04:33
8 74 VINTRLÍK Martin 1 MVIII 1977 4 01:09:24 00:04:36
9 142 HOZA Adam Slavkovský pivovar 8 MVII 1984 4 01:11:43 00:06:55
10 58 ANDRÝSEK Petr Cognito.CZ 2 MVIII 1975 4 01:11:46 00:06:58
11 21 NESRSTA Michal TRIEXPERT MILT racing team 9 MVII 1981 4 01:11:48 00:07:00
12 13 HOŘAVA Jiří 10 MVII 1980 4 01:11:57 00:07:09
13 7 CHRÁSTECKÝ Lukas Atex 11 MVII 1985 4 01:12:10 00:07:22
14 67 ČECH Ladislav RSFK 3 MVIII 1973 4 01:12:56 00:08:08
15 8 KOTOLAN Vít zkusím to :-) 12 MVII 1980 4 01:13:14 00:08:25
16 45 PROCHÁZKA Mikuláš 4 MVIII 1977 4 01:13:16 00:08:27
17 78 ŽIŽLAVSKÝ Petr Pedagogové Slavkov 5 MVIII 1977 4 01:13:45 00:08:57
18 17 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 13 MVII 1985 4 01:14:45 00:09:56
19 64 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MVIII 1979 4 01:14:59 00:10:11
20 51 ROTREKL Michal SDH Svatobořice 1 MVI 2002 4 01:15:13 00:10:24
21 56 ĽALÍK Michal Novatop Lapierre 7 MVIII 1973 4 01:15:35 00:10:46
22 110 PISKAČ Pavel Horizontal Brno 14 MVII 1985 4 01:16:02 00:11:14
23 72 STEHLÍK Pavel VP Agro 8 MVIII 1974 4 01:16:20 00:11:32
24 33 DE Witte Oostrozebeke 15 MVII 1988 4 01:16:56 00:12:08
25 113 CHOCHOLOUŠ Jiří Uraz Team 9 MVIII 1970 4 01:17:39 00:12:51
26 29 VINTERA Petr AHA Vyškov 10 MVIII 1975 4 01:17:40 00:12:52
27 90 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 1 MIX 1966 4 01:18:18 00:13:30
28 31 HONS Petr 11 MVIII 1973 4 01:19:05 00:14:17
29 35 JEDLIČKA Luděk 12 MVIII 1974 4 01:20:07 00:15:18
30 37 ZATLOUKAL Jakub Move Gym Brno 13 MVIII 1977 4 01:20:08 00:15:19
31 55 ŠKOLAŘ Petr Veus Vyškov 16 MVII 1989 4 01:20:30 00:15:42
32 95 JUDAS Marian Kroměříž 14 MVIII 1977 4 01:20:43 00:15:54
33 143 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 2 MIX 1965 4 01:22:27 00:17:39
34 79 DROBNÝ Jakub 17 MVII 1991 4 01:22:45 00:17:57
35 141 LIBENSKÝ Petr 15 MVIII 1978 4 01:23:02 00:18:13
36 49 UHLÍŘ Dalibor 18 MVII 1980 4 01:23:20 00:18:32
37 93 HOTAŘ Pavel Takine Team 19 MVII 1988 4 01:23:28 00:18:40
38 43 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 16 MVIII 1976 4 01:23:54 00:19:06
39 81 KOUKAL Štěpán Tréninkové Centrum Brno 20 MVII 1992 4 01:23:55 00:19:07
40 34 KOŠŤÁK Filip Vichr z Jizerek 17 MVIII 1977 4 01:24:18 00:19:29
41 38 MARTINOVIČ Jiří ASK Slavkov 18 MVIII 1971 4 01:24:27 00:19:38
42 85 JELÍNEK Petr 21 MVII 1982 4 01:24:36 00:19:47
43 101 NOSEK Pavel ASK Slavkov 3 MIX 1965 4 01:24:42 00:19:53
44 44 VRBA Radim Koryčany Bikers 19 MVIII 1977 4 01:24:52 00:20:03
45 47 MAŇAS Dalibor 20 MVIII 1971 4 01:25:04 00:20:16
46 36 JAKUBO Radek 22 MVII 1984 4 01:25:10 00:20:21
47 109 TROCHTA Jaroslav Marefy 21 MVIII 1978 4 01:25:41 00:20:53
48 89 KALINA Tomáš Čertův gang 23 MVII 1985 4 01:26:39 00:21:51
49 18 ČERVINA Matěj Austerlitz Adventure 24 MVII 1997 4 01:26:57 00:22:09
50 111 SADÍLEK Tomáš Žluté ponožky 22 MVIII 1979 4 01:27:11 00:22:23
51 103 ILČÍK Jiří 25 MVII 1987 4 01:27:24 00:22:35
52 102 KUTÁLEK Jakub 26 MVII 1986 4 01:27:24 00:22:35
53 25 BARÁK Martin bába 27 MVII 1980 4 01:27:56 00:23:07
54 91 HOTAŘ Jan Takine Team 28 MVII 1986 4 01:28:12 00:23:24
55 114 LERNBECHER Pavel Eurofoam 23 MVIII 1978 4 01:28:25 00:23:37
56 65 ADÁMEK David 24 MVIII 1973 4 01:28:41 00:23:53
57 98 TUPA Roman 29 MVII 1981 4 01:29:30 00:24:42
58 40 HAJN Zbyněk Pawlansky Team 25 MVIII 1971 4 01:29:37 00:24:49
59 84 SEKERKA Ladislav 30 MVII 1980 4 01:29:42 00:24:53
60 68 KŘÍŽ Jiří Líné vši 31 MVII 1989 4 01:30:39 00:25:50
61 19 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 1 MX 1959 4 01:31:12 00:26:24
62 75 SOBOTKA Martin 26 MVIII 1976 4 01:31:36 00:26:48
63 80 CHLAPEK Jan Treninkové centrum Brno 32 MVII 1993 4 01:32:08 00:27:19
64 11 INDRA Marek 27 MVIII 1973 4 01:32:19 00:27:30
65 61 ŠTAUD Radim Bastr Bajkrs 33 MVII 1988 4 01:32:36 00:27:48
66 59 SZOMBATH Andrej Kalda team 28 MVIII 1979 4 01:33:35 00:28:47
67 100 SEDLÁČEK Petr 29 MVIII 1974 4 01:33:50 00:29:01
68 86 SOCHOR Jiří ŽivělaCup 34 MVII 1980 4 01:34:01 00:29:13
69 99 NEPEJCHAL Adam 35 MVII 1993 4 01:34:06 00:29:18
70 71 TINOCO Navarro 36 MVII 1982 4 01:34:18 00:29:29
71 82 KUBÍNEK František SpSb Vévoda Blažovice 2 MX 1958 4 01:34:31 00:29:42
72 87 JURČÍ Tomáš Time Vyškov 30 MVIII 1978 4 01:34:55 00:30:07
73 20 KRAJSA Pavel CK Velonet Brno 4 MIX 1960 4 01:35:20 00:30:32
74 144 VEČEŘA Marek 37 MVII 2001 4 01:35:26 00:30:38
75 30 HAVRDA Jaroslav 31 MVIII 1971 4 01:35:26 00:30:38
76 23 KUBĚNA Antonín bába 5 MIX 1963 4 01:35:27 00:30:39
77 108 CIGÁNEK Jan Marefy 38 MVII 1985 4 01:36:04 00:31:16
78 112 KLINKOVSKÝ Cyril Slavkov u Brna 6 MIX 1969 4 01:36:15 00:31:26
79 32 KLEIS Luboš 32 MVIII 1973 4 01:36:16 00:31:27
80 57 HANZLÍK Jaroslav 39 MVII 1990 4 01:36:42 00:31:53
81 69 POLÁŠEK Josef 40 MVII 1986 4 01:37:23 00:32:34
82 88 MALOUNEK Petr 41 MVII 1982 4 01:38:10 00:33:21
83 22 GONDA Josef 33 MVIII 1974 4 01:38:39 00:33:51
84 116 NAVRÁTIL Lubomír 3 MX 1953 4 01:39:14 00:34:26
85 104 TIHLAŘÍK Tomáš 42 MVII 1985 4 01:40:09 00:35:20
86 92 MALÍK Antonín 43 MVII 1987 4 01:40:31 00:35:43
87 73 DOSPIVA Petr Bastr Bajkrs 44 MVII 1985 4 01:40:36 00:35:48
88 97 MECHURA Jaroslav 45 MVII 1982 4 01:40:48 00:36:00
89 12 INDRA Radovan 34 MVIII 1976 4 01:41:12 00:36:24
90 62 BURIANEK Martin 35 MVIII 1970 4 01:41:47 00:36:59
91 28 HROZA Martin 46 MVII 1982 4 01:41:51 00:37:03
92 50 HONDL Hanuš 36 MVIII 1974 4 01:42:17 00:37:29
93 70 TRNAVSKÝ Michal 37 MVIII 1973 4 01:43:34 00:38:46
94 76 MAŇÁK Jan 47 MVII 1982 4 01:43:35 00:38:47
95 46 KRAJNÝ Matěj 48 MVII 1999 4 01:43:39 00:38:50
96 77 ČERNÝ Miroslav Vonotoňákpude 38 MVIII 1979 4 01:43:49 00:39:01
97 27 FARÁŘ Milan 7 MIX 1969 4 01:44:14 00:39:26
98 52 REICHMAN Michal 39 MVIII 1977 4 01:46:44 00:41:55
99 16 FIAM Michal 49 MVII 1984 4 01:48:02 00:43:14
100 107 DRÁPAL Vladimír 8 MIX 1962 4 01:49:25 00:44:37
101 41 MRÁZ Radek 50 MVII 1980 4 01:49:31 00:44:43
102 94 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 4 MX 1944 4 01:52:02 00:47:14
103 26 RUS Petr 51 MVII 1984 4 01:54:53 00:50:05
104 96 DOSTÁL Marek 52 MVII 1987 4 01:54:58 00:50:10
105 146 RES Richard 2 MVI 2002 4 01:56:54 00:52:05
106 105 KUBIŠ Michal 53 MVII 1984 4 02:02:47 00:57:58
107 115 ŘIČÁNEK Dominik 54 MVII 1997 4 02:11:30 01:06:42

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 14 PUČERA Pavel MVIII 1979
DNF 53 BERGMANN Filip VEUS MVII 1987
DNF 63 PROCHAZKA Martin SpacirGang MVIII 1973
DNF 66 GONDA Josef MVII 2000
DNF 106 TOMEČEK Jan MVII 1985
DNF 145 DANKO Martin MVIII 1978

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.