Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

19. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC - 1. etapa - Makov, Kopanice - Kasárne, Butorky

Datum pořádání od 14.09.2019 08:45 do 14.09.2019 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)6,30
Počet kol1
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 39 KOJTAL Tomáš R.C.T. MARTIN 1 Muži_B 1986 1 00:14:57
2 44 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice 1 Muži_A 1995 1 00:15:26 00:00:29
3 35 STŘÍŽ Matyáš Loko Campagnolo Krnov 1 Junioři_M 2004 1 00:15:30 00:00:33
4 60 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2 Junioři_M 2003 1 00:15:31 00:00:34
5 63 KUBALA Patrik Cyklisti Martin 2 Muži_A 1991 1 00:15:42 00:00:44
6 52 RADEK Patrik on-off team 3 Junioři_M 2001 1 00:15:51 00:00:54
7 36 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 2 Muži_B 1980 1 00:15:53 00:00:56
8 75 TICHÝ Peter CYS Žilina 3 Muži_A 1993 1 00:15:57 00:01:00
9 47 HALTOF Aleš Continental Frenštát p R. 3 Muži_B 1983 1 00:16:07 00:01:09
10 13 NAGY Tomáš Osmos Cycling team 4 Muži_B 1989 1 00:16:09 00:01:12
11 74 KRÁLIK Ján CYS Žilina 4 Muži_A 1997 1 00:16:14 00:01:17
12 55 MITALA Jozef Kubicasport Zilina 5 Muži_B 1989 1 00:16:19 00:01:21
13 8 MRÓZEK Marian TJ TŽ Třinec 1 Muži_C 1973 1 00:16:22 00:01:25
14 22 CHOVANEC David Force Kck Zlín 5 Muži_A 1995 1 00:16:25 00:01:28
15 42 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 Muži D 1968 1 00:16:35 00:01:37
16 17 MARTINÁK JOSEF myonic 2 Muži_C 1975 1 00:16:37 00:01:40
17 70 LUKŠA David KILPI RACING TEAM 6 Muži_A 1992 1 00:16:45 00:01:48
18 21 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 2 Muži D 1967 1 00:16:47 00:01:49
19 23 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 7 Muži_A 1979 1 00:16:55 00:01:58
20 11 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 4 Junioři_M 2001 1 00:16:56 00:01:59
21 31 UVÍRA Václav Orlík Orlová zs 6 Muži_B 1981 1 00:16:57 00:02:00
22 29 GALATÍK Roman CK Frenstat 1 8 Muži_A 1977 1 00:16:59 00:02:02
23 16 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 3 Muži_C 1972 1 00:17:03 00:02:06
24 6 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec 4 Muži_C 1977 1 00:17:04 00:02:07
25 68 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 7 Muži_B 1989 1 00:17:04 00:02:07
26 69 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 9 Muži_A 1992 1 00:17:15 00:02:18
27 20 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 Muži E 1959 1 00:17:25 00:02:28
28 59 HAAS Robert SK Bagbike 5 Muži_C 1974 1 00:17:29 00:02:32
29 62 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p.R. 1 5 Junioři_M 2001 1 00:17:33 00:02:36
30 5 SIKORA Marian TJ TŽ Třinec 8 Muži_B 1987 1 00:17:54 00:02:56
31 15 NOVÁK Milan YOGI Racing Olešná 2 Muži E 1957 1 00:17:59 00:03:02
32 64 TOMAN Jiří Kopřivnice 10 Muži_A 1997 1 00:18:01 00:03:04
33 56 TOMÁŠKA Milan Cyklisti Trnava 6 Muži_C 1971 1 00:18:01 00:03:04
34 24 KUPKA Anton KKM Čadca 7 Muži_C 1976 1 00:18:13 00:03:16
35 58 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava 3 Muži E 1954 1 00:18:22 00:03:25
36 80 SNITKA Silvester CK FALANGE BRATISLAVA 3 Muži D 1965 1 00:18:29 00:03:32
37 27 CHUDÝ Radek 2K BIKE Club Odry 8 Muži_C 1971 1 00:18:33 00:03:35
38 78 HAMMERL Martin Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Muži_B 1987 1 00:18:34 00:03:37
39 65 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 9 Muži_C 1971 1 00:18:37 00:03:40
40 43 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 4 Muži E 1958 1 00:18:40 00:03:42
41 73 WILHELM Jaroslav HOBBY BOHUMÍN 4 Muži D 1967 1 00:18:47 00:03:50
42 40 JELÍNEK Tomáš Procycling Team Bratislava 5 Muži D 1963 1 00:18:52 00:03:55
43 10 BARAN Petr SK Bagbike 6 Muži D 1960 1 00:18:53 00:03:55
44 32 VENDLOVSKÝ Petr Force Kck Zlín 10 Muži_C 1977 1 00:19:05 00:04:08
45 28 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát 1 11 Muži_A 1997 1 00:19:12 00:04:15
46 18 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 11 Muži_C 1971 1 00:19:17 00:04:20
47 19 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 12 Muži_C 1970 1 00:19:18 00:04:20
48 30 BLAHUT Radek Verge czech republic 13 Muži_C 1973 1 00:19:21 00:04:24
49 26 URBANÍK Pavol 14 Muži_C 1978 1 00:19:27 00:04:30
50 34 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 6 Junioři_M 2003 1 00:19:33 00:04:36
51 33 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 1 Muži_F 1951 1 00:19:34 00:04:36
52 3 CHRASTINA František_ml CYKLOKLUB TURZOVKA 7 Junioři_M 2002 1 00:19:36 00:04:38
53 66 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM 1 Ženy_B 1973 1 00:19:58 00:05:01
54 25 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 7 Muži D 1969 1 00:19:59 00:05:02
55 46 JUREČKA Roman CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 15 Muži_C 1978 1 00:20:15 00:05:18
56 72 MOTL BOHUMIR 2 Muži_F 1951 1 00:20:15 00:05:18
57 76 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 8 Muži D 1962 1 00:20:18 00:05:21
58 79 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Muži D 1961 1 00:20:21 00:05:24
59 49 ILLÍK Vlastimil CK Nitra 5 Muži E 1958 1 00:20:31 00:05:34
60 61 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 16 Muži_C 1973 1 00:20:52 00:05:54
61 51 BAJCÁR Štefan Makov 17 Muži_C 1978 1 00:21:27 00:06:30
62 77 CIESLAROVÁ Marcela Cyklo Tým Horní Bludovice 1 Ženy_A 1999 1 00:21:51 00:06:54
63 7 NĚMCZYK Jan 10 Muži D 1963 1 00:22:05 00:07:08
64 41 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 3 Muži_F 1950 1 00:22:33 00:07:36
65 67 BEZOVÝ Alexander AXBsportservis Trenčín 6 Muži E 1959 1 00:22:45 00:07:48
66 57 HOLLÁ Kateřina DK BIKESHOP Racing Team 2 Ženy_B 1978 1 00:22:49 00:07:52
67 14 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát 1 11 Muži D 1961 1 00:23:17 00:08:20
68 45 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 2 Ženy_A 1996 1 00:23:37 00:08:39
69 4 KONTÚR Milan Trenštát 12 Muži D 1960 1 00:23:43 00:08:46
70 9 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 4 Muži_F 1943 1 00:23:44 00:08:47
71 48 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves n.O 13 Muži D 1961 1 00:24:26 00:09:29
72 38 DUBSKÁ Kateřina Head Pro Team 3 Ženy_A 2001 1 00:24:31 00:09:34
73 2 CHRASTINA František CYKLOKLUB TURZOVKA 14 Muži D 1966 1 00:24:38 00:09:41
74 71 LUKŠA Vlastimil 15 Muži D 1963 1 00:25:42 00:10:45
75 37 KIJANICOVÁ Marika Klokočov 4 Ženy_A 1992 1 00:26:00 00:11:03
76 1 CHRASTINOVÁ Veronika CYKLOKLUB TURZOVKA 5 Ženy_A 2000 1 00:26:39 00:11:41
77 12 SKOTNICA Josef SKP Opava 5 Muži_F 1952 1 00:34:09 00:19:12
78 50 BAJCAROVÁ Mária Makov 3 Ženy_B 1979 1 00:35:54 00:20:57
79 54 SUKUPČÁK Martin CYS Žilina 6 Muži_F 1948 1 00:37:47 00:22:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 53 KLÉZL David VSK Univerzita Brno Muži_A 1994 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.