Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

WOODS RACE - Závod dospělí

Datum pořádání od 14.09.2019 09:00 do 14.09.2019 15:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků61
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 131 KRUPICA Ondřej STG Vyškov 1 Muži 2000 1 00:28:31
2 132 KRUPICA Ondřej STG Vyškov 2 Muži 1978 1 00:29:50 00:01:19
3 130 KRUPICA Michal 3 Muži 2003 1 00:29:59 00:01:28
4 140 TLACH Stanislav ŠUMBU 4 Muži 1979 1 00:30:32 00:02:01
5 127 MALÝ Vaclav Extra Brno 5 Muži 1988 1 00:30:55 00:02:24
6 126 HRÁČEK Martin SVVAT 6 Muži 1988 1 00:30:56 00:02:25
7 101 KADEŘÁBEK Petr 7 Muži 2003 1 00:30:59 00:02:28
8 122 HOTAŘ Vladislav 8 Muži 1978 1 00:33:52 00:05:21
9 159 BOBÁL Jakub 9 Muži 1989 1 00:34:02 00:05:30
10 158 HANÁK Tomáš 10 Muži 1981 1 00:35:00 00:06:28
11 141 MAJÍČEK Pavel 11 Muži 1986 1 00:35:05 00:06:33
12 139 TLACHOVÁ Jana ŠUMBU 1 Ženy 1985 1 00:35:07 00:06:36
13 148 OTEVŘEL Milan 12 Muži 1985 1 00:35:34 00:07:02
14 109 KLIMENT Petr 13 Muži 1981 1 00:36:52 00:08:20
15 144 BRANŽOVSKÝ David 14 Muži 2001 1 00:36:57 00:08:26
16 119 NOVÁK Šimon 15 Muži 2005 1 00:37:11 00:08:40
17 125 ZBOŘIL Jan 16 Muži 2005 1 00:37:18 00:08:46
18 114 VYHŇÁK Dominik BK Vyškov 17 Muži 2000 1 00:37:55 00:09:24
19 160 ABERLE Jiří #GLADIATORRACETEAM 18 Muži 1977 1 00:38:00 00:09:28
20 108 KLIMENT Pavel RIS 19 Muži 1968 1 00:38:20 00:09:49
21 156 RAŠKA Jakub 20 Muži 1997 1 00:38:21 00:09:50
22 123 VITÁSEK Lukáš 21 Muži 1992 1 00:38:23 00:09:51
23 115 DZURENDA Ján 22 Muži 1989 1 00:38:53 00:10:22
24 142 NEDĚLA Tomáš 23 Muži 1988 1 00:38:55 00:10:24
25 152 SVOBODA Petr Tvrdý játra 24 Muži 1981 1 00:38:59 00:10:27
26 143 VITÁSEK David 25 Muži 2001 1 00:39:04 00:10:33
27 129 VŠETEČKA Patrik 26 Muži 1993 1 00:39:17 00:10:46
28 124 MALEC Filip 27 Muži 1990 1 00:39:29 00:10:58
29 118 KALUSOVÁ Sabina H.E.A.T. Heroes race team 2 Ženy 1994 1 00:39:50 00:11:18
30 128 PIVODA Daniel 28 Muži 1999 1 00:40:37 00:12:06
31 153 GROSSMANN Martin 29 Muži 2003 1 00:41:13 00:12:42
32 137 JAKLOVÁ Renata 3 Ženy 1979 1 00:41:40 00:13:09
33 120 MINKS Libor 30 Muži 1978 1 00:41:40 00:13:09
34 138 KRAMÁŘOVÁ Lenka 4 Ženy 1980 1 00:41:57 00:13:25
35 105 SLOUKA David 31 Muži 1992 1 00:42:06 00:13:35
36 157 MAZAL Lukáš 32 Muži 1992 1 00:42:08 00:13:37
37 103 HOŠEK Aleš 33 Muži 1993 1 00:42:30 00:13:59
38 149 DANĚK Miroslav Ducks 34 Muži 1991 1 00:42:40 00:14:08
39 107 KŘETÍNSKÝ Michal 35 Muži 1980 1 00:43:51 00:15:20
40 106 KŘETÍNSKÁ Zuzana 5 Ženy 1984 1 00:43:51 00:15:20
41 145 BRANŽOVSKÝ Adam 36 Muži 2004 1 00:43:52 00:15:21
42 104 PYTELA Radim 37 Muži 1985 1 00:44:02 00:15:30
43 135 ŘÍHA Roman 38 Muži 1995 1 00:44:19 00:15:48
44 136 ŘÍHOVÁ Kristýna 6 Ženy 1996 1 00:44:20 00:15:49
45 113 JELÍNKOVÁ Helena 7 Ženy 1986 1 00:44:32 00:16:01
46 154 MORAVCOVÁ Nicole 8 Ženy 1991 1 00:44:37 00:16:06
47 133 BRTNÍČEK Daniel POSLEDNÍ VLNA 39 Muži 1973 1 00:45:14 00:16:43
48 102 GROHMANN Petr 40 Muži 1968 1 00:45:24 00:16:52
49 161 HLAVIZNA Pavel 41 Muži 1975 1 00:45:59 00:17:28
50 121 ČERMÁKOVÁ Vendula 9 Ženy 1999 1 00:46:59 00:18:28
51 117 PALLA Patrik 42 Muži 1997 1 00:47:13 00:18:42
52 134 BRTNÍČEK Marian 43 Muži 1982 1 00:47:45 00:19:14
53 155 JÁMBOROVÁ Natalie - 10 Ženy 1997 1 00:49:52 00:21:21
54 116 KUDLIČKA Jan 44 Muži 1997 1 00:51:25 00:22:54
55 151 ŠKODA Roman 45 Muži 1988 1 00:52:51 00:24:20
56 150 ŠAFAŘÍK Michal 46 Muži 1988 1 00:52:51 00:24:20
57 146 HENNEROVÁ Markéta 11 Ženy 1985 1 00:58:43 00:30:12
58 147 SCHNEIDEROVÁ Alena 12 Ženy 1982 1 00:59:13 00:30:41
59 112 ŠIMKOVÁ Petra 13 Ženy 1973 1 01:04:23 00:35:52
60 110 MOJŽÍSKOVÁ Magda 14 Ženy 1979 1 01:04:23 00:35:52
61 111 PŘIKRYLOVÁ Hana 15 Ženy 1979 1 01:04:23 00:35:52

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.