01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | deleguje MSSC |
Technický delegát | Jaroslav Bartoš |
Zpracování výsledků | David Klézl |
Seriál závodů | SPAC - všechny kategorie 2016 |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 51,00 |
Počet kol | 8 |
Počet závodníků | 58 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 401 | PELC Ladislav | Force Kck Zlín | 1 | E | 1958 | 8 | 01:19:21 | |
2 | 423 | SLEZÁK Josef | Force Kck Zlín | 2 | E | 1959 | 8 | 01:19:22 | 00:00:00 |
3 | 302 | DAŇHEL Mojmír | Loko Campagnolo Krnov | 1 | D | 1964 | 8 | 01:19:22 | 00:00:00 |
4 | 10 | HÁJKOVÁ Markéta | Servetto Piumate Beltrami TSA | 1 | Ž | 2000 | 8 | 01:19:22 | 00:00:01 |
5 | 425 | ZEMÁNEK Lubomír | 2K BIKE Club Odry | 3 | E | 1954 | 8 | 01:19:22 | 00:00:01 |
6 | 406 | DANĚČEK Pavel | Loko Campagnolo Krnov | 4 | E | 1951 | 8 | 01:19:23 | 00:00:01 |
7 | 301 | ODVÁRKA Ivo | Force Kck Zlín | 2 | D | 1967 | 8 | 01:19:23 | 00:00:01 |
8 | 404 | ADAMČÍK Miroslav | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | 5 | E | 1957 | 8 | 01:19:23 | 00:00:01 |
9 | 6 | SKŘEČEK Robert | CYCLING BRNO | 3 | D | 1962 | 8 | 01:19:24 | 00:00:02 |
10 | 14 | PAVELKOVÁ Klára | Superior riders | 2 | Ž | 2000 | 8 | 01:19:24 | 00:00:02 |
11 | 306 | FIERLA Jan st. | CK Feso Petřvald | 4 | D | 1969 | 8 | 01:19:24 | 00:00:02 |
12 | 7 | PROKEŠ Stanislav | Prokesteam | 5 | D | 1968 | 8 | 01:19:24 | 00:00:02 |
13 | 402 | NOVÁK Milan | YOGi Racing Ostrava | 6 | E | 1957 | 8 | 01:19:24 | 00:00:02 |
14 | 314 | KOWALCZYK Mariusz | SK Jiří team Ostrava | 6 | D | 1963 | 8 | 01:19:24 | 00:00:03 |
15 | 304 | BARAN Petr | SK Bagbike | 7 | D | 1960 | 8 | 01:19:25 | 00:00:04 |
16 | 1 | MIKŠANÍKINKOVÁ Navtálie | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | kty | 2004 | 8 | 01:19:25 | 00:00:04 |
17 | 318 | MAJTNER Petr | 8 | D | 1967 | 8 | 01:19:25 | 00:00:04 | |
18 | 16 | DÝROVÁ Šárka | SportRaces Isaac Team | 3 | Ž | 1983 | 8 | 01:19:25 | 00:00:04 |
19 | 3 | KONEČNÝ Pavel | CK hobby Bohumín | 9 | D | 1963 | 8 | 01:19:26 | 00:00:04 |
20 | 309 | HRUBÝ Martin | SK Bagbike | 10 | D | 1968 | 8 | 01:19:26 | 00:00:04 |
21 | 424 | ZDANOWICZ Marek | CK HOBBY BOHUMÍN B | 7 | E | 1955 | 8 | 01:19:26 | 00:00:05 |
22 | 317 | LYSEK Vladimír | Cyklo Tým Horní Bludovice | 11 | D | 1966 | 8 | 01:19:27 | 00:00:05 |
23 | 414 | MÍČEK Oldřich | 2K bike klub Odry | 8 | E | 1958 | 8 | 01:19:27 | 00:00:05 |
24 | 408 | FOLTÝN Pavel | Cyklo Tým Horní Bludovice 3 | 9 | E | 1959 | 8 | 01:19:27 | 00:00:06 |
25 | 324 | ZVONÍČEK Radomír | Force Kck Zlín | 12 | D | 1963 | 8 | 01:19:31 | 00:00:10 |
26 | 429 | MOTL BOHUMIR | 10 | E | 1951 | 8 | 01:20:45 | 00:01:23 | |
27 | 312 | KONTÚR Milan | 13 | D | 1960 | 8 | 01:20:49 | 00:01:28 | |
28 | 18 | GIERGIELOVÁ Markéta | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 4 | Ž | 1979 | 8 | 01:21:42 | 00:02:20 |
29 | 20 | PAVLÍKOVÁ Kateřina | Bike centrum Olomouc | 5 | Ž | 1991 | 8 | 01:26:52 | 00:07:31 |
30 | 422 | SEDLÁČEK Jiří | SK Jiří team Ostrava | 11 | E | 1958 | 8 | 01:26:53 | 00:07:31 |
31 | 9 | HÁBLOVÁ Alena | CK SALAŠ - Slovácká Kolovna | 6 | Ž | 1995 | 8 | 01:26:53 | 00:07:32 |
32 | 507 | CIESLEROVÁ Marcela | Cyklo Tým Horní Bludovice | 7 | Ž | 1999 | 8 | 01:26:53 | 00:07:32 |
33 | 19 | FIŠER Vladimír | Hape Sport Brno | 12 | E | 1952 | 8 | 01:26:54 | 00:07:32 |
34 | 320 | NIEMCZYK Jan | TJTŽ - Třinec | 14 | D | 1963 | 8 | 01:26:55 | 00:07:33 |
35 | 333 | WILHELM Jaroslav | 15 | D | 1967 | 8 | 01:26:56 | 00:07:34 | |
36 | 506 | BARTOŠOVÁ Denisa | Cyklo Tým Horní Bludovice | 8 | Ž | 1992 | 8 | 01:26:58 | 00:07:36 |
37 | 8 | NEDOMA Jan | ŠTROF TEAM | 13 | E | 1956 | 8 | 01:27:00 | 00:07:38 |
38 | 2 | MACHANCOVÁ Andrea | TJ Sigma Hranice | 2 | kty | 2004 | 8 | 01:30:25 | 00:11:03 |
39 | 17 | KŘENKOVÁ Nicol | Tufo Pardus Prostějov | 3 | kty | 2003 | 8 | 01:30:26 | 00:11:04 |
40 | 5 | MANOWSKA Malgorzata | LK UKS Pszczyna | 4 | kty | 2003 | 8 | 01:30:26 | 00:11:04 |
41 | 311 | JAKL Jiří | CK HOBBY Bohumín A | 16 | D | 1963 | 8 | 01:30:29 | 00:11:07 |
42 | 415 | MISINA Andrzej | ACK Stara Ves | 14 | E | 1953 | 8 | 01:30:30 | 00:11:08 |
43 | 502 | CHMUROVÁ Jana | Team Forman Cinelli | 9 | Ž | 1991 | 8 | 01:30:30 | 00:11:08 |
44 | 12 | ORÁLKOVÁ Kamila | SKP Duha Lanškroun | 5 | kty | 2003 | 8 | 01:30:31 | 00:11:10 |
45 | 313 | KOPŘIVA Miroslav | Ck Continental Frenštát pod Radhoštěm 1 | 17 | D | 1961 | 8 | 01:30:34 | 00:11:13 |
46 | 511 | HUSIČKOVÁ Zdenka | Orlík Orlová z.s. | 10 | Ž | 1977 | 7 | 01:20:50 | 1 kolo |
47 | 432 | PEKARČÍK Jiří | CYKLOKRAMO | 15 | E | 1953 | 7 | 01:20:55 | 1 kolo |
48 | 315 | KRCHŇÁK Pavel | ACK Stará Ves n. Ondřejnicí | 18 | D | 1961 | 7 | 01:21:20 | 1 kolo |
49 | 426 | DUBNÝ Pavel | CYKLOKRAMO | 16 | E | 1950 | 7 | 01:21:52 | 1 kolo |
50 | 4 | KRUTÍLKOVÁ Petra | Team Forman Cinelli | 11 | Ž | 2000 | 7 | 01:23:10 | 1 kolo |
51 | 11 | KACALKOVÁ Vendula | SKP Duha Lanškroun | 1 | Jky | 2002 | 7 | 01:23:10 | 1 kolo |
52 | 435 | VESELÝ Petr | TJTŽ - Třinec | 17 | E | 1943 | 7 | 01:25:05 | 1 kolo |
53 | 505 | MARKOVÁ Nikola | CK Continental Frenštát p.R. | 12 | Ž | 1996 | 7 | 01:27:29 | 1 kolo |
54 | 430 | MRNŮŠTÍK Josef | 18 | E | 1951 | 7 | 01:32:04 | 1 kolo | |
55 | 433 | SKOTNICA Josef | SKP Opava | 19 | E | 1952 | 6 | 01:25:20 | 2 kola |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 15 | DUBSKÁ Kateřina | HEAD Pro Team Opava | Jky | 2001 | ||||
DNF | 319 | MOTYKA Tomáš | KILPI RACING TEAM | D | 1963 | ||||
DNF | 434 | TOMAN Vladislav | Cykloramo Suchdol nad Odrou | E | 1953 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.