Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

Jarní běh severem 2019 - Hlavní závod 5,5km

Datum pořádání od 27.04.2019 08:00 do 27.04.2019 12:30
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)5,50
Počet kol1
Počet závodníků99
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 10 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 1 M_A 1987 1 00:19:27
2 280 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 1 M_B 1978 1 00:19:54 00:00:26
3 327 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 2 M_A 1992 1 00:20:09 00:00:41
4 291 ADAMEC Milan Orel Vyškov 2 M_B 1977 1 00:20:24 00:00:56
5 331 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 3 M_A 1991 1 00:20:35 00:01:07
6 310 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 4 M_A 1985 1 00:20:44 00:01:16
7 70 ŠERÁK Martin Orel Obřany 3 M_B 1978 1 00:20:53 00:01:25
8 284 JURÁNEK Štěpán VSK UNI - Orel Brno 1 5 M_A 1990 1 00:21:02 00:01:34
9 304 VLK David 6 M_A 1993 1 00:21:05 00:01:37
10 275 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 7 M_A 1982 1 00:22:23 00:02:55
11 7 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 1 M_C 1968 1 00:22:26 00:02:58
12 209 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 1 Z_B 1982 1 00:22:27 00:02:59
13 62 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 8 M_A 1998 1 00:22:28 00:03:00
14 183 JINGR Jakub 9 M_A 1988 1 00:22:35 00:03:07
15 260 VECHETOVÁ Markéta Meteor 1 Z_A 1991 1 00:22:36 00:03:08
16 333 HAVELKA Ivo 2 M_C 1967 1 00:22:40 00:03:12
17 5 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 2 Z_A 1987 1 00:23:13 00:03:45
18 323 HORÁK Petr Orel Silůvky 4 M_B 1976 1 00:23:29 00:04:01
19 233 MAHDAL Jakub 5 M_B 1978 1 00:23:34 00:04:06
20 292 DANĚK Jan Brno 10 M_A 1989 1 00:23:46 00:04:18
21 270 NEVĚČNÝ Milan 6 M_B 1976 1 00:23:56 00:04:28
22 133 JANÁS Pavel 11 M_A 1984 1 00:24:02 00:04:34
23 237 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 M_D 1950 1 00:24:09 00:04:41
24 282 TAUŠ Petr Orel Vyškov 7 M_B 1976 1 00:24:21 00:04:53
25 193 ZACHOVÁ Petra 2 Z_B 1981 1 00:24:21 00:04:53
26 273 BARVÍŘ Jiří Brno - Lesná 12 M_A 1982 1 00:24:26 00:04:58
27 140 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 8 M_B 1974 1 00:24:34 00:05:06
28 321 PECKA Luboš 13 M_A 1986 1 00:24:42 00:05:14
29 64 MIKA Ivo Orel Obřany 3 M_C 1966 1 00:24:53 00:05:25
30 334 BLAŽEK Adam 14 M_A 1986 1 00:25:20 00:05:52
31 4 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel - Židenice 3 Z_A 1994 1 00:25:23 00:05:55
32 324 RADVAN Aleš 15 M_A 1981 1 00:25:31 00:06:03
33 96 MALEČEK Martin MČ Brno-Sever 4 M_C 1968 1 00:25:35 00:06:07
34 242 CHODUR Josef Český běžecký klub 9 M_B 1975 1 00:25:35 00:06:07
35 306 MAREK Jaromír 5 M_C 1964 1 00:25:41 00:06:13
36 298 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 10 M_B 1974 1 00:25:48 00:06:20
37 332 BUBENÍK Jiří AK Drnovice 6 M_C 1969 1 00:25:59 00:06:31
38 294 HOŘÍNKOVÁ Dita Orel Židenice 4 Z_A 1994 1 00:26:01 00:06:33
39 316 LAUTERBACHOVÁ Lucie Líšnice 3 Z_B 1981 1 00:26:07 00:06:39
40 319 JANEK Petr Brno 7 M_C 1969 1 00:26:14 00:06:46
41 3 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Orel Židenice 4 Z_B 1979 1 00:26:22 00:06:54
42 317 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 16 M_A 1998 1 00:26:36 00:07:08
43 206 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 11 M_B 1977 1 00:26:43 00:07:15
44 326 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 5 Z_B 1975 1 00:26:48 00:07:21
45 214 DOUBKOVÁ Kateřina 6 Z_B 1979 1 00:26:54 00:07:26
46 297 SCHAEFER Thomas 12 M_B 1974 1 00:26:59 00:07:31
47 281 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 1 Z_C 1967 1 00:27:07 00:07:40
48 56 HRONEK Jaroslav Orel Obřany 17 M_A 1991 1 00:27:08 00:07:40
49 180 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 13 M_B 1970 1 00:27:31 00:08:03
50 66 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 2 M_D 1952 1 00:27:51 00:08:23
51 1 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 2 Z_C 1966 1 00:28:01 00:08:33
52 313 MARKOVÁ Alice 3 Z_C 1970 1 00:28:14 00:08:46
53 309 FABRIK Miroslav Brno Bystrc 3 M_D 1959 1 00:28:20 00:08:52
54 8 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 8 M_C 1965 1 00:28:22 00:08:54
55 6 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 1 M_E 1949 1 00:28:27 00:08:59
56 305 ČECH Martin Brno 14 M_B 1978 1 00:28:32 00:09:04
57 325 VYBÍRAL Jan 18 M_A 1981 1 00:28:37 00:09:09
58 330 BENDA Jindřich 15 M_B 1978 1 00:28:45 00:09:17
59 274 ŠTILEC Pavel Mary's meals 19 M_A 1990 1 00:28:48 00:09:20
60 194 KOPIŠŤOVÁ Jana 7 Z_B 1983 1 00:28:53 00:09:25
61 299 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 4 M_D 1951 1 00:29:02 00:09:34
62 303 MARCINČÁK Martin Moravany 16 M_B 1976 1 00:29:09 00:09:41
63 63 MARYŠLEROVÁ Monika Orel Obřany 4 Z_C 1974 1 00:29:16 00:09:48
64 265 TOMAN Přemysl 17 M_B 1978 1 00:29:37 00:10:09
65 77 CHODŮROVÁ Martina 8 Z_B 1976 1 00:29:48 00:10:20
66 190 JANÁSOVÁ Veronika 9 Z_B 1982 1 00:30:01 00:10:33
67 314 MIKEŠKA Richard Orel Brno 1 9 M_C 1966 1 00:30:47 00:11:19
68 257 DUŠKOVÁ Miluše 10 Z_B 1982 1 00:30:53 00:11:25
69 2 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 5 Z_C 1965 1 00:31:08 00:11:40
70 129 HANZLÍK Petr 5 M_D 1959 1 00:31:24 00:11:56
71 322 HROCH Martin 20 M_A 1996 1 00:31:29 00:12:01
72 279 WEITER Roman Orel Vškov 18 M_B 1975 1 00:31:43 00:12:15
73 224 PONSAROVÁ Alžběta 5 Z_A 1993 1 00:31:43 00:12:15
74 308 KALOVÁ Jana Orel Židenice 6 Z_C 1966 1 00:31:52 00:12:24
75 300 KROUPA Jiří newline 6 M_D 1959 1 00:31:55 00:12:27
76 9 SPARGEL Ladislav Orel - Židenice 19 M_B 1973 1 00:31:58 00:12:30
77 293 PETŘÍK Evžen Mary's meals 20 M_B 1975 1 00:32:52 00:13:24
78 277 KUNC Josef Orel Vyškov 10 M_C 1960 1 00:32:54 00:13:26
79 302 HEJLOVÁ Dominika 6 Z_A 1987 1 00:33:08 00:13:40
80 318 ČECHOVÁ Barbora 7 Z_A 1990 1 00:33:20 00:13:52
81 287 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 2 M_E 1944 1 00:33:22 00:13:54
82 127 URBÁNKOVÁ Eva Brno 11 Z_B 1978 1 00:33:24 00:13:56
83 315 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 3 M_E 1948 1 00:33:33 00:14:05
84 307 MIKEŠKOVÁ Kateřina Orel Brno 1 8 Z_A 1990 1 00:34:02 00:14:34
85 197 VICENECOVÁ Olga 7 Z_C 1974 1 00:34:05 00:14:37
86 289 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 4 M_E 1939 1 00:34:45 00:15:17
87 312 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 1 Z_D 1958 1 00:34:58 00:15:30
88 184 KSELÍKOVÁ Marie Orel Husovice 12 Z_B 1983 1 00:35:12 00:15:44
89 54 LIMBURSKÁ Eliška Orel Obřany 9 Z_A 1999 1 00:35:13 00:15:45
90 290 FRANK Pavel LRS Vyškov 5 M_E 1947 1 00:36:15 00:16:47
91 320 HRABČÁKOVÁ Viera 13 Z_B 1981 1 00:37:03 00:17:35
92 311 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 M_E 1941 1 00:40:34 00:21:06
93 67 FUČÍKOVÁ Hana Orel Obřany 8 Z_C 1967 1 00:41:14 00:21:46
94 301 KROUPOVÁ Pavla Brno 9 Z_C 1965 1 00:42:11 00:22:43
95 53 MILATOVÁ Martina Orel Obřany 14 Z_B 1984 1 00:48:37 00:29:09
96 57 ONDRUŠEK Pavel Orel Obřany 21 M_A 1989 1 00:48:38 00:29:10

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 195 ZACH Jiří M_B 1977 0 1 kolo
DNS 198 ARABO Abdurahman M_C 1966 0 1 kolo
DNS 296 SCHAEFER Pavla Z_C 1973 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.