Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

Kardio běh Jiřího Tomana 2019 - Kardio běh

Datum pořádání od 14.05.2019 06:45 do 14.05.2019 10:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 06:45 hod

Vzdálenost (km)3,00
Počet kol1
Počet závodníků98
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 109 URBANEC Tomáš Praha 1 M18-39 1984 1 00:09:21
2 38 KANTOR Ondřej O-run running team 2 M18-39 1991 1 00:09:32 00:00:11
3 76 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 3 M18-39 2002 1 00:09:39 00:00:18
4 107 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 1 M46-50 1974 1 00:09:47 00:00:26
5 79 POSPÍŠIL David IKK FN Brno 4 M18-39 1985 1 00:09:52 00:00:31
6 110 VÁCLAVÍK Jan I. Interní klinika 1 M40-45 1979 1 00:10:09 00:00:48
7 30 HOZÁK Michal AC Moravská Slavia Brno 5 M18-39 1981 1 00:10:28 00:01:07
8 44 KRAUS Luboš Nový Jičín 2 M40-45 1977 1 00:10:55 00:01:34
9 31 HUDCOVIC Michal Brandýs nad Labem 1 M56-60 1963 1 00:10:57 00:01:36
10 115 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 2 M46-50 1973 1 00:11:03 00:01:42
11 34 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 3 M40-45 1979 1 00:11:11 00:01:50
12 12 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 1 M51-55 1967 1 00:11:11 00:01:50
13 9 BOŽEK Ondřej Kardio Břeclav 6 M18-39 1984 1 00:11:19 00:01:58
14 72 PADĚL František Praha 1 M61+ 1957 1 00:11:21 00:01:59
15 64 NEVĚČNÝ Milan Brno 4 M40-45 1976 1 00:11:21 00:01:59
16 33 JELÍNEK Zbyněk Hranice 2 M56-60 1963 1 00:11:22 00:02:01
17 45 KRAUSOVÁ Darina Třinec 1 Z41-45 1974 1 00:11:29 00:02:08
18 82 RADVAN Martin Brno 7 M18-39 1981 1 00:11:35 00:02:14
19 71 OŠMERA Ondřej České Budějovice 5 M40-45 1978 1 00:11:35 00:02:14
20 74 PAUŠ Radek Horní Cerekev 2 M51-55 1966 1 00:11:36 00:02:15
21 40 KOKOTÍKOVÁ Jarmila Boehringer Ingelheim 1 Z35-40 1983 1 00:11:48 00:02:27
22 48 KYJOVSKÁ Lucie Kuřim 1 Z18-34 1991 1 00:12:05 00:02:44
23 69 NOVOTNÝ Vojtěch KCA 6 M40-45 1979 1 00:12:10 00:02:49
24 92 SLÍVA Dalibor BAG 804 7 M40-45 1977 1 00:12:11 00:02:50
25 108 TOMAN Ondřej IKK Marathon Brno 3 M46-50 1974 1 00:12:20 00:02:59
26 23 GRENAR Petr Hradec Králové 8 M18-39 1989 1 00:12:21 00:03:00
27 91 SLABÝ Josef Kolín 4 M46-50 1972 1 00:12:22 00:03:01
28 16 DROZDÍK Mário Bánovce nad Bebravou 5 M46-50 1971 1 00:12:27 00:03:06
29 4 AUGUSTÍN Michal Žilina 9 M18-39 1982 1 00:12:42 00:03:21
30 65 NOSKOVIČ Alexander Piešťany 8 M40-45 1977 1 00:12:45 00:03:24
31 25 HAŠPLOVÁ Kristýna Hradec Králové 2 Z18-34 1993 1 00:12:45 00:03:24
32 80 POVOLNÝ Petr Kladno 6 M46-50 1970 1 00:12:47 00:03:26
33 98 STOUPENEC Richard Dačice 3 M56-60 1962 1 00:12:48 00:03:27
34 41 KOLONIČNÁ Petra Baška 3 Z18-34 1987 1 00:12:49 00:03:28
35 87 ŘEHOUŠKOVÁ Kateřina České Budějovice 2 Z41-45 1974 1 00:12:50 00:03:29
36 73 PÁNKOVÁ Kristýna Pardubice 4 Z18-34 1993 1 00:13:07 00:03:46
37 53 MARKOVÁ Alice Brno 1 Z46-50 1970 1 00:13:11 00:03:50
38 43 KRÁTKÝ Josef Pardubice 10 M18-39 1988 1 00:13:16 00:03:55
39 88 SCHAFFELHOFEROVÁ Dita Nemocnice České Budějovice 5 Z18-34 1987 1 00:13:27 00:04:05
40 119 PIRK Jan 2 M61+ 1948 1 00:13:32 00:04:11
41 47 KUNC Martin Prostějov 3 M51-55 1965 1 00:13:36 00:04:15
42 94 SMETÁČEK Dalibor Kutná Hora 3 M61+ 1951 1 00:13:47 00:04:26
43 84 REZEK Michal Brno 7 M46-50 1972 1 00:13:48 00:04:27
44 36 KAŇOK Tomáš BVV 4 M51-55 1967 1 00:13:49 00:04:28
45 19 GECIK Karol Pávoví Nurminátori 4 M61+ 1955 1 00:13:55 00:04:33
46 56 MINČEFF Tomáš Moravany nad Váhom 11 M18-39 1983 1 00:14:09 00:04:48
47 100 SÝKOROVÁ Adriana Piešťany 3 Z41-45 1976 1 00:14:11 00:04:50
48 5 BARČÁK Ján Nemocnice FM 12 M18-39 1991 1 00:14:36 00:05:15
49 42 KOTKOVÁ Kristýna Nemocnice FM 6 Z18-34 1991 1 00:14:36 00:05:15
50 83 RAŠKA Petr Doksy u Kladna 5 M51-55 1964 1 00:14:38 00:05:17
51 17 FORETOVÁ Kateřina Blansko 4 Z41-45 1978 1 00:14:46 00:05:25
52 105 ŠMERDOVÁ Jarmila Pozořice 1 Z51+ 1958 1 00:14:51 00:05:30
53 14 ČECHOVÁ Mária Nitra 2 Z51+ 1963 1 00:15:00 00:05:39
54 66 NOVOTNÁ Bianka Radava 7 Z18-34 1994 1 00:15:00 00:05:39
55 120 LINHARTOVÁ Kateřina 3 Z51+ 1964 1 00:15:02 00:05:41
56 68 NOVOTNÝ Michal Vyškov 13 M18-39 1986 1 00:15:02 00:05:41
57 27 HEJZLAROVA Marketa Praha 14 M18-39 1988 1 00:15:06 00:05:44
58 8 BOUCHAL Petr Brno 4 M56-60 1954 1 00:15:06 00:05:45
59 11 BOŽKOVÁ Karolína Kardio Břeclav 8 Z18-34 1993 1 00:15:12 00:05:51
60 50 LIBROVÁ Iva PERUN TEAM BLANSKO 5 Z41-45 1974 1 00:15:19 00:05:58
61 104 ŠIRKOVÁ Jana Mylan SK 2 Z46-50 1972 1 00:15:38 00:06:17
62 2 ANDRÁŠ Marián Mylan SK 9 M40-45 1976 1 00:15:38 00:06:17
63 37 KAŇOVSKÝ Petr AC Moravská Slavia Brno 10 M40-45 1976 1 00:15:41 00:06:20
64 113 VERNER Leoš Brno 11 M40-45 1976 1 00:15:47 00:06:26
65 112 VELÍNOVÁ Olga FNUSA 9 Z18-34 1989 1 00:15:54 00:06:32
66 26 HAVRLENT Dalibor Piešťany 15 M18-39 1985 1 00:15:57 00:06:36
67 118 ŽIFČÁK Martin Levoča 16 M18-39 1984 1 00:15:59 00:06:38
68 63 NEVĚČNÁ Kamila Brno 6 Z41-45 1978 1 00:16:01 00:06:40
69 67 NOVOTNÁ Zuzana Vyškov 4 Z51+ 1968 1 00:16:17 00:06:56
70 59 MRÁZOVÁ Věra Hranice 5 Z51+ 1958 1 00:16:27 00:07:06
71 52 MALENKA Petr FNUSA 12 M40-45 1974 1 00:16:44 00:07:23
72 78 POSPÍCHALOVÁ Kristýna Koronarka 10 Z18-34 1987 1 00:16:46 00:07:25
73 102 ŠÁTKOVÁ Beáta Jindřichův Hradec 7 Z41-45 1974 1 00:16:46 00:07:25
74 15 ČERVINKOVÁ Lucie Koronarka 11 Z18-34 1996 1 00:16:47 00:07:26
75 111 VAJČNEROVÁ Iveta Koronarka 8 Z41-45 1974 1 00:16:53 00:07:32
76 57 MOKRA Lubica Rybnik 5 M56-60 1961 1 00:16:58 00:07:37
77 10 BOŽKOVÁ Jarmila Kardio Břeclav 6 Z51+ 1957 1 00:16:59 00:07:38
78 6 BARTOŠOVÁ Daniela Lučenec 3 Z46-50 1972 1 00:17:03 00:07:42
79 85 RODÁKOVÁ Antónia svidník 9 Z41-45 1978 1 00:17:03 00:07:42
80 13 ČAPRNDA Martin Bratislava 13 M40-45 1976 1 00:17:16 00:07:55
81 35 KACHLOVÁ Andrea Ostrava 4 Z46-50 1973 1 00:17:21 00:08:00
82 106 ŠTROSOVÁ Alena Brno 5 Z46-50 1970 1 00:17:30 00:08:09
83 96 STEHNOVÁ Kamila Brno 6 Z46-50 1969 1 00:17:30 00:08:09
84 75 PEMLOVÁ Markéta Koronárka 12 Z18-34 1992 1 00:17:32 00:08:11
85 60 MROZEK Jan Ostrava 14 M40-45 1976 1 00:17:39 00:08:18
86 122 CHOVANCOVÁ Dominika 13 Z18-34 1989 1 00:17:55 00:08:34
87 62 NĚMEČKOVÁ Monika Olomouc 2 Z35-40 1981 1 00:18:02 00:08:41
88 21 GOCELJAK Peter Nove Mesto nad Vahom 15 M40-45 1976 1 00:18:12 00:08:51
89 99 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 5 M61+ 1952 1 00:19:33 00:10:11
90 117 ZIERISOVÁ Sára Pardubice 14 Z18-34 1997 1 00:19:37 00:10:15
91 121 TURČANOVÁ Blanka 7 Z51+ 1958 1 00:20:54 00:11:33
92 95 STAŇKOVÁ Alena Koronárka 10 Z41-45 1977 1 00:21:16 00:11:55
93 93 SLOVÁKOVA Eva Koronarka 17 M18-39 1982 1 00:21:28 00:12:07
94 116 ZAVŘELOVÁ Eva Koronárka 3 Z35-40 1980 1 00:21:28 00:12:07
95 114 VÍTOVEC Jiří LF MU a FN u sv.Anny 6 M61+ 1950 1 00:22:20 00:12:59
96 3 ASCHERMANN Michael II. interní klinika 7 M61+ 1944 1 00:22:20 00:12:59
97 97 STEINER Petr Brno 8 M61+ 1948 1 00:23:05 00:13:44
98 1 ADAMEC Viktor Zvolen 16 M40-45 1979 1 00:24:40 00:15:19

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.