Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 28.09.2019 08:00 do 28.09.2019 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2019
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 241 KUČERA Martin ELEVENTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 4 00:32:43
2 54 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_B 1982 4 00:33:35 00:00:52
3 237 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 1 M_A 1988 4 00:33:40 00:00:57
4 28 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M_B 1983 4 00:33:47 00:01:03
5 37 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 2 M_A 1995 4 00:34:25 00:01:42
6 65 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 1 M_C 1977 4 00:35:00 00:02:16
7 220 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 4 M_B 1984 4 00:35:13 00:02:29
8 294 MASARYK Pavol Dojč 5 M_B 1980 4 00:35:16 00:02:32
9 250 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M_C 1977 4 00:35:25 00:02:42
10 226 HEJNA Dalibor 6 M_B 1982 4 00:35:25 00:02:42
11 275 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 3 M_C 1978 4 00:35:54 00:03:10
12 55 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 3 M_A 1985 4 00:36:04 00:03:21
13 266 PAVELKA Jan Fénix Jeseník 7 M_B 1982 4 00:37:18 00:04:34
14 284 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 4 00:37:33 00:04:50
15 306 NEUMANN Martin Orel Strážnice 4 M_A 1986 4 00:37:47 00:05:04
16 6 KOMÁREK Roman Schaeffler 4 M_C 1977 4 00:37:56 00:05:13
17 58 VENCBAUER Pavel 5 M_C 1978 4 00:38:03 00:05:19
18 260 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 M_C 1979 4 00:38:03 00:05:19
19 238 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 5 M_A 1994 4 00:38:04 00:05:21
20 281 KUČÍREK Vojtěch TJ TŽ Třinec 6 M_A 1993 4 00:38:10 00:05:27
21 33 ČERMÁK Gabriel Holíč 7 M_C 1979 4 00:38:12 00:05:29
22 302 KUČERA Josef Kuřim 7 M_A 1985 4 00:38:23 00:05:39
23 279 KUČÍREK Petr Třinec 1 M_G 1958 4 00:38:25 00:05:41
24 10 ŠTĚPÁN Vladimír --- 1 M_D 1971 4 00:38:44 00:06:01
25 50 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 4 00:39:15 00:06:32
26 304 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 8 M_B 1981 4 00:39:20 00:06:36
27 16 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 2 M_D 1974 4 00:39:31 00:06:48
28 12 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 M_E 1967 4 00:39:37 00:06:53
29 60 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 4 00:39:43 00:06:59
30 63 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 8 M_C 1978 4 00:39:44 00:07:00
31 1 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 3 M_E 1968 4 00:40:00 00:07:17
32 2 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 Ž_D 1970 4 00:40:14 00:07:31
33 15 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 4 00:40:16 00:07:32
34 27 GULIŠ Václav 2 M_G 1959 4 00:40:18 00:07:34
35 305 NAVRÁTIL Jakub AD team 8 M_A 1991 4 00:40:24 00:07:41
36 208 KLEMENT Jiří DRESSME.CZ 9 M_A 1988 4 00:40:24 00:07:41
37 26 BŘEZINA Aleš newline 2 M_F 1962 4 00:40:27 00:07:44
38 67 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 4 M_D 1971 4 00:40:52 00:08:09
39 18 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 M_G 1958 4 00:40:55 00:08:12
40 41 MIKULA Miroslav Radošovce 4 M_G 1957 4 00:40:58 00:08:15
41 249 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 9 M_C 1976 4 00:41:10 00:08:27
42 308 HYRÁNEK Vladimír Kúty 10 M_C 1979 4 00:41:20 00:08:36
43 225 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 3 M_F 1963 4 00:41:34 00:08:50
44 227 BITTNER Josef BehejBrno.com 5 M_D 1970 4 00:41:39 00:08:56
45 233 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 1 Ž_A 1987 4 00:41:40 00:08:57
46 14 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 6 M_D 1973 4 00:41:46 00:09:03
47 42 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 5 M_G 1957 4 00:41:50 00:09:07
48 7 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 2 Ž_A 1993 4 00:41:56 00:09:13
49 246 TRUISSARD Maria AK Junior Holíč 3 Ž_A 1987 4 00:41:59 00:09:16
50 61 STEHLÍK Pavel Individuální 7 M_D 1974 4 00:42:03 00:09:20
51 295 ULLEROVÁ Mária Studienka 2 Ž_D 1974 4 00:42:07 00:09:24
52 299 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 M_G 1957 4 00:42:11 00:09:27
53 272 CHRIST Marek Fklidu 11 M_C 1979 4 00:42:14 00:09:30
54 269 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 4 M_E 1967 4 00:42:16 00:09:33
55 258 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 5 M_E 1968 4 00:42:25 00:09:42
56 19 NAVARA Karel Uherský Ostroh 1 M_H 1950 4 00:42:30 00:09:47
57 312 BÚZEK Jan Borský Mikuláš 8 M_D 1973 4 00:42:38 00:09:55
58 267 GARŠIC Tomáš Hodonín 10 M_A 1985 4 00:42:54 00:10:10
59 38 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1991 4 00:43:04 00:10:20
60 8 SLOUKA Jiří Blažovice 9 M_B 1983 4 00:43:05 00:10:21
61 64 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana Orel - Židenice 2 Ž_B 1982 4 00:43:12 00:10:28
62 310 POLÁŠEK Vít --- 12 M_C 1976 4 00:43:20 00:10:36
63 32 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 2 M_H 1954 4 00:43:27 00:10:43
64 289 ČECH Ladislav RSFK - beer sekce 9 M_D 1973 4 00:43:30 00:10:46
65 5 MICHÁLEK Juraj Brno 10 M_B 1982 4 00:43:30 00:10:47
66 270 LÉTAL Luboš ROzběháme Břeclav 11 M_A 1990 4 00:43:35 00:10:52
67 257 FABUŠ Milan Tomky 10 M_D 1972 4 00:43:40 00:10:56
68 291 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 4 M_F 1963 4 00:43:47 00:11:04
69 206 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 6 M_E 1969 4 00:43:52 00:11:09
70 217 POSPÍŠIL Vít Kunovice 13 M_C 1978 4 00:43:59 00:11:16
71 245 BUJNA Robert 5 M_F 1964 4 00:44:05 00:11:21
72 278 KRIST Ondřej Kyjov 1 Jun 2001 4 00:44:06 00:11:22
73 209 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 14 M_C 1979 4 00:44:09 00:11:25
74 259 BENÍČEK Martin 12 M_A 1985 4 00:44:11 00:11:28
75 290 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 3 Ž_B 1983 4 00:44:19 00:11:35
76 282 ŘEHOŘ Aleš Jiříkovice 13 M_A 1989 4 00:44:27 00:11:43
77 283 KAPOUNEK Tomáš 11 M_B 1984 4 00:44:34 00:11:51
78 232 MAŘÁK Jiří 15 M_C 1977 4 00:44:38 00:11:54
79 314 SZALVA Jiří Koválov 7 M_E 1967 4 00:44:38 00:11:54
80 46 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 5 Ž_A 1989 4 00:44:41 00:11:57
81 48 TOMČAL Dušan Lipov 11 M_D 1973 4 00:44:41 00:11:58
82 45 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 6 M_F 1964 4 00:44:42 00:11:59
83 205 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 12 M_D 1970 4 00:44:43 00:11:59
84 203 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 13 M_D 1974 4 00:44:43 00:12:00
85 34 RUSÍNOVÁ Monika 1 Ž_C 1977 4 00:44:47 00:12:04
86 218 LABUDA Tomáš RSFK 12 M_B 1981 4 00:44:51 00:12:08
87 253 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice 6 Ž_A 1994 4 00:45:00 00:12:16
88 213 BENEŠ Tomáš LMK Varnsdorf 13 M_B 1984 4 00:45:02 00:12:19
89 59 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 7 M_F 1964 4 00:45:07 00:12:23
90 57 HABA Milan AC Malacky 14 M_D 1970 4 00:45:08 00:12:24
91 36 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 Ž_F 1964 4 00:45:11 00:12:28
92 261 CECHMEISTER Bohumil Sokol Přísnotice 15 M_D 1974 4 00:45:16 00:12:33
93 231 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M_I 1949 4 00:45:18 00:12:35
94 49 MIKA Ivo Orel Obřany 8 M_E 1966 4 00:45:35 00:12:52
95 30 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 3 M_H 1951 4 00:45:42 00:12:59
96 219 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 9 M_E 1967 4 00:45:50 00:13:07
97 236 ČTVRTNÍČKOVÁ Marta BěhejBrno.com 7 Ž_A 1989 4 00:45:54 00:13:11
98 277 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 8 Ž_A 1988 4 00:45:55 00:13:12
99 43 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 7 M_G 1957 4 00:46:02 00:13:19
100 247 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 4 M_H 1951 4 00:46:10 00:13:26
101 39 MATULOVÁ Martina Brno 4 Ž_D 1972 4 00:46:12 00:13:29
102 248 VRUBEL Petr 14 M_B 1981 4 00:46:12 00:13:29
103 297 HLADNÝ Marek 16 M_D 1972 4 00:46:26 00:13:42
104 235 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 8 M_F 1961 4 00:46:45 00:14:01
105 210 TIHELKOVÁ Jana Hostěrádky - Rešov 3 Ž_B 1983 4 00:46:48 00:14:05
106 204 KREIDLOVÁ Jitka Orel Židenice 2 Ž_C 1975 4 00:46:53 00:14:10
107 62 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 10 M_E 1965 4 00:46:55 00:14:12
108 224 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafová Skalica 2 Ž_F 1963 4 00:47:00 00:14:16
109 40 MATULA Jaroslav Brno 17 M_D 1970 4 00:47:27 00:14:43
110 298 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 18 M_D 1974 4 00:47:53 00:15:10
111 44 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 4 00:48:18 00:15:35
112 212 KALÁBOVÁ Nikola Blažovice 9 Ž_A 1993 4 00:48:23 00:15:39
113 211 KALÁB Ondřej Blažovice 14 M_A 1992 4 00:48:23 00:15:40
114 52 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 Ž_D 1971 4 00:48:38 00:15:55
115 307 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 4 Ž_B 1984 4 00:48:49 00:16:05
116 252 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 8 M_G 1958 4 00:48:55 00:16:12
117 69 DVOŘÁK David (CZE) 16 M_C 1976 4 00:49:04 00:16:21
118 70 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 3 Ž_C 1976 4 00:49:06 00:16:23
119 229 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 4 Ž_C 1976 4 00:49:09 00:16:26
120 24 FABRIK Miroslav 9 M_G 1959 4 00:49:14 00:16:31
121 56 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 1 Ž_E 1966 4 00:49:33 00:16:49
122 9 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 M_I 1949 4 00:49:40 00:16:57
123 234 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 3 M_I 1949 4 00:49:46 00:17:02
124 309 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 5 Ž_C 1977 4 00:49:51 00:17:07
125 301 ROHÁČEK Jan 15 M_A 1986 4 00:49:54 00:17:11
126 303 KOŽELUHOVÁ Gabriela 10 Ž_A 1997 4 00:49:55 00:17:11
127 207 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 19 M_D 1974 4 00:50:00 00:17:16
128 280 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 11 Ž_A 1985 4 00:50:05 00:17:21
129 215 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 10 M_G 1958 4 00:50:16 00:17:32
130 296 CINTULA Juraj Záhorácký Friški team 17 M_C 1979 4 00:50:30 00:17:47
131 214 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 2 Ž_E 1969 4 00:50:37 00:17:53
132 300 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 3 Ž_E 1965 4 00:50:46 00:18:03
133 242 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 6 Ž_C 1979 4 00:50:51 00:18:08
134 264 LUKOVSKÁ Blanka SRTG Podluží 7 Ž_C 1978 4 00:51:06 00:18:23
135 11 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 6 Ž_D 1971 4 00:51:11 00:18:28
136 293 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 20 M_D 1973 4 00:51:21 00:18:38
137 251 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 6 M_H 1953 4 00:51:22 00:18:39
138 68 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 7 Ž_D 1970 4 00:51:27 00:18:43
139 287 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 Ž_F 1963 4 00:51:32 00:18:48
140 201 KUBÍNKOVÁ Kamila SpSb-Vévoda 12 Ž_A 1992 4 00:51:41 00:18:58
141 3 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 11 M_G 1958 4 00:51:41 00:18:58
142 66 HANČÍK Radovan 21 M_D 1974 4 00:51:47 00:19:03
143 273 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 7 M_H 1951 4 00:51:51 00:19:08
144 311 KUBÍČEK Martin 16 M_A 1988 4 00:52:22 00:19:39
145 239 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 12 M_G 1955 4 00:52:29 00:19:46
146 35 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 4 M_I 1948 4 00:52:33 00:19:49
147 268 VONDROVÁ Olga 4 Ž_F 1962 4 00:52:34 00:19:51
148 4 MICHÁLKOVÁ Eva 13 Ž_A 1987 4 00:52:56 00:20:12
149 230 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 5 M_I 1946 4 00:53:06 00:20:23
150 256 LORENC Antonín Bertík Blansko 9 M_F 1964 4 00:53:25 00:20:42
151 262 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 17 M_A 1992 4 00:53:47 00:21:03
152 244 BALÁŽOVÁ Anna 8 Ž_D 1974 4 00:54:38 00:21:54
153 13 SLÁMA Vladimír 8 M_H 1954 4 00:54:41 00:21:58
154 221 KUNC Josef Orel Vyškov 10 M_F 1960 4 00:54:49 00:22:06
155 23 SPARGEL Ladislav Orel - Židenice 22 M_D 1973 4 00:55:16 00:22:33
156 228 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_G 1959 4 00:55:23 00:22:40
157 292 STAŠ Petr 15 M_B 1980 4 00:55:49 00:23:05
158 313 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 14 Ž_A 1987 4 00:55:55 00:23:12
159 53 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 5 Ž_B 1983 4 00:56:06 00:23:23
160 223 FORETNÍK František Krumvíř 9 M_H 1951 4 00:56:12 00:23:28
161 25 FABRIKOVÁ Blanka Orel - Židenice 5 Ž_F 1960 4 00:56:14 00:23:31
162 276 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 9 Ž_D 1973 4 00:57:13 00:24:30
163 274 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 6 Ž_B 1982 4 00:57:59 00:25:15
164 265 KUBENKOVÁ Zuzana 8 Ž_C 1979 4 00:58:14 00:25:31
165 271 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 18 M_A 1991 4 00:59:05 00:26:22
166 202 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky - Rešov 4 Ž_E 1965 4 01:00:32 00:27:49
167 22 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 10 M_H 1953 4 01:01:04 00:28:20
168 216 KALMÁROVÁ Žaneta 15 Ž_A 1995 4 01:01:09 00:28:26
169 263 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 16 Ž_A 1999 4 01:04:03 00:31:20
170 21 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 11 M_H 1954 4 01:05:14 00:32:31
171 254 TOMIŠEK Jiří Orel Horní Moštěnice 6 M_I 1939 4 01:05:25 00:32:41
172 243 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 5 Ž_E 1969 4 01:06:05 00:33:22
173 31 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 M_I 1937 4 01:06:06 00:33:22
174 240 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 6 Ž_F 1963 4 01:09:27 00:36:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 20 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín M_H 1950
DNF 222 STEJSKAL Ondřej Motnice M_A 1988
DNF 286 SILNICKÝ Tomáš M_B 1984
DNF 315 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice M_G 1956

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2020 14:00
16. Městský běh Karvinou
28.09.2020 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.