Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BT 2019 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m

Datum pořádání od 14.09.2019 08:30 do 14.09.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků162
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 28 KUČERA Martin ELEVEN Run Team 1 M 1980 2 00:28:02
2 77 ONDROVIČ Marek AC Malacky 2 M 2001 2 00:28:21 00:00:19
3 55 ČUDRNÁK Peter Pekáreň Kvetoslavov 3 M 1986 2 00:29:04 00:01:01
4 189 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 4 M 1988 2 00:29:35 00:01:33
5 177 BUČEK Petr Těmice 5 M 1994 2 00:29:55 00:01:52
6 97 SKALA Tomáš Ak Junior Holíč /ZFT 6 M 1995 2 00:29:58 00:01:55
7 30 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 7 M 1983 2 00:30:13 00:02:11
8 53 PARENČÍK Ondřej AK Junior Holič 8 M 1996 2 00:30:17 00:02:15
9 105 MASARYK Pavol ZFT Dojč 9 M 1980 2 00:30:28 00:02:25
10 73 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 1 M40 1977 2 00:30:38 00:02:36
11 157 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M40 1977 2 00:31:08 00:03:06
12 67 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK ICA 10 M 1985 2 00:31:36 00:03:33
13 106 JURČÍK Josef Skalica 3 M40 1977 2 00:31:46 00:03:44
14 173 NEUMANN Martin Strážnice 11 M 1986 2 00:33:16 00:05:14
15 169 DOLÍHAL Luděk 12 M 1988 2 00:33:22 00:05:20
16 59 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 4 M40 1977 2 00:33:29 00:05:27
17 63 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 5 M40 1979 2 00:33:36 00:05:33
18 129 FLAJŽÍK Peter AK Junior Holíč 13 M 1993 2 00:33:45 00:05:43
19 94 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M50 1965 2 00:33:53 00:05:51
20 127 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 6 M40 1974 2 00:34:03 00:06:01
21 71 TOMEČEK Jiří Vnorovy 14 M 1983 2 00:34:12 00:06:10
22 156 RYBA Lukáš BB Cyklosport 7 M40 1979 2 00:34:21 00:06:19
23 78 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 M50 1960 2 00:34:25 00:06:23
24 65 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 M50 1967 2 00:34:27 00:06:25
25 50 PIALA Peter Gbelskí strýci 4 M50 1964 2 00:34:31 00:06:29
26 7 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 5 M50 1968 2 00:34:34 00:06:32
27 74 BELLAY Jan Skalica 15 M 1982 2 00:34:40 00:06:38
28 75 CÍCH Vladimír Behame.sk 1 M60 1958 2 00:34:46 00:06:43
29 2 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M60 1959 2 00:34:47 00:06:45
30 136 DANEŠ Martin Břeclav 16 M 1985 2 00:34:50 00:06:48
31 69 BLAHA Erik Skalica 17 M 1991 2 00:34:56 00:06:54
32 42 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž35 1983 2 00:35:05 00:07:02
33 24 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:35:09 00:07:06
34 175 BUFFA Petr 18 M 1990 2 00:35:14 00:07:11
35 98 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 6 M50 1966 2 00:35:24 00:07:21
36 12 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 8 M40 1971 2 00:35:31 00:07:28
37 5 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 Ž45 1970 2 00:35:31 00:07:29
38 52 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M60 1957 2 00:35:36 00:07:34
39 60 BŘEZINA Aleš newline 7 M50 1962 2 00:35:41 00:07:38
40 151 PETROVIČ Pavol Malacky 19 M 1983 2 00:35:43 00:07:40
41 56 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M40 1973 2 00:35:49 00:07:47
42 57 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M60 1958 2 00:35:53 00:07:51
43 180 HYRÁNEK Vladimír Kúty 10 M40 1979 2 00:35:57 00:07:55
44 49 CHRENKA Josef AŠK Skalica 5 M60 1957 2 00:35:59 00:07:57
45 88 KONEČNÝ Lubomír 20 M 1984 2 00:36:06 00:08:04
46 37 NOVÁK Bronislav Bratislava 21 M 1985 2 00:36:08 00:08:05
47 178 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 11 M40 1976 2 00:36:08 00:08:05
48 126 JURČÍK Radoslav 22 M 1980 2 00:36:14 00:08:12
49 61 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNIVERZITA BRNO FESTRA BRNO 1 Ž 1993 2 00:36:17 00:08:14
50 22 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 8 M50 1963 2 00:36:30 00:08:28
51 89 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 9 M50 1963 2 00:36:34 00:08:31
52 128 TRUISSARD Mária AK Junior Holíč 2 Ž 1987 2 00:36:37 00:08:34
53 141 KORVAS Josef Vnorovy v pohybu 10 M50 1964 2 00:36:42 00:08:39
54 1 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 2 00:36:44 00:08:42
55 48 ZELENKA Milan 23 M 1993 2 00:36:47 00:08:45
56 185 SLOUKA Jiří Blažovice 24 M 1983 2 00:36:50 00:08:48
57 33 NAVARA Karel Uh.Ostroh 3 M65 1950 2 00:37:09 00:09:06
58 164 ULLEROVÁ Mária 2 Ž45 1974 2 00:37:12 00:09:09
59 108 DŘIZGA Viktor Bratislava 11 M50 1969 2 00:37:25 00:09:23
60 101 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 12 M40 1971 2 00:37:56 00:09:54
61 184 TIHELKA Petr 13 M40 1979 2 00:37:59 00:09:57
62 132 BÚZEK Jan Borský Mikuláš 14 M40 1973 2 00:38:02 00:09:59
63 147 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 M60 1957 2 00:38:04 00:10:01
64 23 NOSKOVÁ Renáta AK Junior Holič 3 Ž 1985 2 00:38:15 00:10:13
65 142 GARŠIC Tomáš 25 M 1985 2 00:38:18 00:10:16
66 111 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 4 M65 1954 2 00:38:20 00:10:17
67 133 FABUŠ Milan Tomky 15 M40 1972 2 00:38:32 00:10:30
68 38 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1991 2 00:38:40 00:10:37
69 139 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 16 M40 1976 2 00:38:41 00:10:39
70 92 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž35 1982 2 00:39:02 00:11:00
71 25 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M70 1949 2 00:39:17 00:11:15
72 120 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 3 Ž35 1983 2 00:39:21 00:11:18
73 161 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 5 Ž 1989 2 00:39:23 00:11:21
74 83 HABA Milan AC Malacky 17 M40 1970 2 00:39:27 00:11:24
75 76 ORTH Ján Zohor 12 M50 1963 2 00:39:27 00:11:25
76 134 PRIECEL Peter Vnorovy v pohybu 26 M 1985 2 00:39:29 00:11:27
77 19 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 Ž45 1964 2 00:39:36 00:11:33
78 99 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 13 M50 1964 2 00:39:37 00:11:35
79 96 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 M65 1951 2 00:39:41 00:11:38
80 135 SZALVA Jiří Koválov 14 M50 1967 2 00:39:50 00:11:47
81 137 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 18 M40 1973 2 00:39:51 00:11:49
82 131 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 6 Ž 1988 2 00:39:54 00:11:52
83 158 KRIST Ondřej Rohatec 27 M 2001 2 00:39:57 00:11:55
84 41 MATULOVÁ Martina Brno 4 Ž45 1972 2 00:40:01 00:11:58
85 70 POSPÍŠIL Vít 19 M40 1978 2 00:40:15 00:12:12
86 121 ZÍŠEK Rastislav Cerová 20 M40 1972 2 00:40:18 00:12:16
87 84 MIKA Ivo Orel Obřany 15 M50 1966 2 00:40:21 00:12:18
88 125 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 7 M60 1957 2 00:40:26 00:12:24
89 145 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 28 M 1990 2 00:40:28 00:12:26
90 102 MÍŠA Dušan Skalica 21 M40 1978 2 00:40:30 00:12:27
91 66 RIGL Tomáš 29 M 1982 2 00:40:31 00:12:28
92 165 ULLER Miroslav Studienka 22 M40 1978 2 00:40:38 00:12:36
93 54 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M65 1951 2 00:40:44 00:12:42
94 176 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 23 M40 1974 2 00:41:31 00:13:29
95 21 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 5 Ž45 1963 2 00:41:37 00:13:34
96 9 ČAMBAL Matěj Mesto Holič 30 M 1986 2 00:41:38 00:13:36
97 58 KUČEROVÁ Jana Rohatec 6 Ž45 1971 2 00:41:58 00:13:55
98 36 NOVÁK Viliam Železná studnička Bratislava 2 M70 1942 2 00:42:01 00:13:59
99 187 TIHELKOVÁ Jana 4 Ž35 1983 2 00:42:04 00:14:02
100 68 MISAL Andrej 31 M 1981 2 00:42:05 00:14:03
101 167 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 5 Ž35 1984 2 00:42:09 00:14:06
102 150 KOČÁRIK Vladimír Radošovce 24 M40 1970 2 00:42:12 00:14:10
103 14 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 3 M70 1949 2 00:42:23 00:14:20
104 64 ŠTĚTINA Ondřej 32 M 1987 2 00:42:46 00:14:44
105 43 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 25 M40 1978 2 00:42:49 00:14:47
106 123 HRAZDIL René Miš Maš Skalica 26 M40 1976 2 00:43:08 00:15:05
107 114 JANÁČ Rastislav Miš Maš Skalica 27 M40 1974 2 00:43:08 00:15:06
108 85 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 8 M60 1958 2 00:43:10 00:15:07
109 138 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 6 Ž35 1977 2 00:43:36 00:15:34
110 81 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 7 Ž45 1966 2 00:43:40 00:15:37
111 39 MATULA Jaroslav Brno 28 M40 1970 2 00:43:49 00:15:47
112 26 GORBATĚNKOV Alexandr AK Junior Holič 29 M40 1972 2 00:44:08 00:16:06
113 179 KUBÍNEK František SpSb Vévoda Blažovice 9 M60 1958 2 00:44:14 00:16:12
114 10 CHODÚROVÁ Martina Brno 7 Ž35 1976 2 00:44:23 00:16:21
115 200 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 8 Ž45 1965 2 00:44:24 00:16:21
116 130 LUKOVSKÁ Blanka SRTG Podluží 8 Ž35 1978 2 00:44:40 00:16:37
117 191 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 16 M50 1966 2 00:44:43 00:16:40
118 34 CHOCHOLÁČEK Martin 33 M 1981 2 00:44:54 00:16:52
119 155 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 Ž45 1970 2 00:44:55 00:16:53
120 90 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 10 Ž45 1969 2 00:44:57 00:16:55
121 183 KUBÍNKOVÁ Kamila SpSb-Vévoda 7 Ž 1992 2 00:45:02 00:17:00
122 18 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 4 M70 1948 2 00:45:07 00:17:05
123 171 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 11 Ž45 1963 2 00:45:18 00:17:16
124 122 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 34 M 1992 2 00:45:19 00:17:17
125 181 KABÁT Juraj Šlak Senica 30 M40 1976 2 00:45:19 00:17:17
126 149 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 31 M40 1973 2 00:45:30 00:17:27
127 168 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 9 Ž35 1979 2 00:45:47 00:17:44
128 86 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 17 M50 1961 2 00:45:49 00:17:47
129 170 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 M65 1953 2 00:46:13 00:18:10
130 109 VONDROVÁ Olga 12 Ž45 1962 2 00:46:20 00:18:18
131 3 VALLOVÁ Hana 8 Ž 1987 2 00:46:23 00:18:21
132 35 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 5 M70 1946 2 00:46:26 00:18:24
133 182 WOJČÍK Ondrej TFA team 35 M 1991 2 00:46:29 00:18:27
134 186 HANČÍK Radovan 32 M40 1974 2 00:46:35 00:18:33
135 93 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 13 Ž45 1974 2 00:47:10 00:19:07
136 11 HYŽA František Holíč 33 M40 1979 2 00:47:16 00:19:14
137 113 VITKO Pavol Renátka Dlháče - Bratislava 18 M50 1964 2 00:47:22 00:19:20
138 46 ČECH Pavel 36 M 1987 2 00:47:39 00:19:37
139 72 MARTÍNKOVÁ Drahoslava 9 Ž 1985 2 00:48:41 00:20:39
140 44 IVAN Jaroslav Karlín 19 M50 1960 2 00:48:41 00:20:39
141 190 SCHMIDT Claudia 10 Ž 1988 2 00:49:02 00:21:00
142 160 FORETNÍK František Krumvíř 8 M65 1951 2 00:49:06 00:21:03
143 104 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 10 Ž35 1982 2 00:49:19 00:21:17
144 100 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 37 M 1991 2 00:49:56 00:21:53
145 32 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 14 Ž45 1959 2 00:49:59 00:21:57
146 174 MORAVANSKÝ Michal 34 M40 1973 2 00:50:00 00:21:57
147 117 KŘEŠŤÁK Miloslav Sokol Věteřov 20 M50 1963 2 00:50:49 00:22:47
148 159 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 15 Ž45 1973 2 00:50:58 00:22:56
149 154 ZSIGMONDOVÁ Pavlína 16 Ž45 1967 2 00:51:04 00:23:01
150 95 KUBENKOVÁ Zuzana Lozorno 11 Ž35 1979 2 00:52:14 00:24:12
151 172 ŠKRABÁKOVÁ Petra 11 Ž 1987 2 00:53:07 00:25:05
152 87 WALDECKER Pavol Senica 10 M60 1956 2 00:53:15 00:25:13
153 107 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 11 M60 1957 2 00:53:51 00:25:49
154 91 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 12 Ž 1999 2 00:53:53 00:25:51
155 27 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 9 M65 1954 2 00:54:46 00:26:43
156 119 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 10 M65 1953 2 00:55:09 00:27:07
157 103 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 17 Ž45 1963 2 00:55:37 00:27:35
158 20 HÁNA Květoslav Svatobořice 6 M70 1937 2 01:00:28 00:32:25
159 82 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 18 Ž45 1964 2 01:08:06 00:40:03
160 140 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 12 Ž35 1979 2 01:08:29 00:40:26
161 110 HRNČIAR Štefan Vrútky 7 M70 1942 2 01:08:34 00:40:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 31 KALÁB David Blažovice M 1987

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.