Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BT 2019 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 14.09.2019 08:30 do 14.09.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2019
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků162
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 28 KUČERA Martin ELEVEN Run Team 1 M_B 1980 2 00:28:02
2 77 ONDROVIČ Marek AC Malacky 1 Jun 2001 2 00:28:21 00:00:19
3 55 ČUDRNÁK Peter Pekáreň Kvetoslavov 1 M_A 1986 2 00:29:04 00:01:01
4 189 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 2 M_A 1988 2 00:29:35 00:01:33
5 177 BUČEK Petr Těmice 3 M_A 1994 2 00:29:55 00:01:52
6 97 SKALA Tomáš Ak Junior Holíč /ZFT 4 M_A 1995 2 00:29:58 00:01:55
7 30 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 2 M_B 1983 2 00:30:13 00:02:11
8 53 PARENČÍK Ondřej AK Junior Holič 5 M_A 1996 2 00:30:17 00:02:15
9 105 MASARYK Pavol ZFT Dojč 3 M_B 1980 2 00:30:28 00:02:25
10 73 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 1 M_C 1977 2 00:30:38 00:02:36
11 157 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M_C 1977 2 00:31:08 00:03:06
12 67 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK ICA 6 M_A 1985 2 00:31:36 00:03:33
13 106 JURČÍK Josef Skalica 3 M_C 1977 2 00:31:46 00:03:44
14 173 NEUMANN Martin Strážnice 7 M_A 1986 2 00:33:16 00:05:14
15 169 DOLÍHAL Luděk 8 M_A 1988 2 00:33:22 00:05:20
16 59 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 4 M_C 1977 2 00:33:29 00:05:27
17 63 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 5 M_C 1979 2 00:33:36 00:05:33
18 129 FLAJŽÍK Peter AK Junior Holíč 9 M_A 1993 2 00:33:45 00:05:43
19 94 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 2 00:33:53 00:05:51
20 127 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 1 M_D 1974 2 00:34:03 00:06:01
21 71 TOMEČEK Jiří Vnorovy 4 M_B 1983 2 00:34:12 00:06:10
22 156 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 M_C 1979 2 00:34:21 00:06:19
23 78 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 2 00:34:25 00:06:23
24 65 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 M_E 1967 2 00:34:27 00:06:25
25 50 PIALA Peter Gbelskí strýci 2 M_F 1964 2 00:34:31 00:06:29
26 7 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 3 M_E 1968 2 00:34:34 00:06:32
27 74 BELLAY Jan Skalica 5 M_B 1982 2 00:34:40 00:06:38
28 75 CÍCH Vladimír Behame.sk 1 M_G 1958 2 00:34:46 00:06:43
29 2 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_G 1959 2 00:34:47 00:06:45
30 136 DANEŠ Martin Břeclav 10 M_A 1985 2 00:34:50 00:06:48
31 69 BLAHA Erik Skalica 11 M_A 1991 2 00:34:56 00:06:54
32 42 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 2 00:35:05 00:07:02
33 24 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 2 00:35:09 00:07:06
34 175 BUFFA Petr 12 M_A 1990 2 00:35:14 00:07:11
35 98 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 4 M_E 1966 2 00:35:24 00:07:21
36 12 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 2 M_D 1971 2 00:35:31 00:07:28
37 5 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 Ž_D 1970 2 00:35:31 00:07:29
38 52 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M_G 1957 2 00:35:36 00:07:34
39 60 BŘEZINA Aleš newline 3 M_F 1962 2 00:35:41 00:07:38
40 151 PETROVIČ Pavol Malacky 6 M_B 1983 2 00:35:43 00:07:40
41 56 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 3 M_D 1973 2 00:35:49 00:07:47
42 57 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M_G 1958 2 00:35:53 00:07:51
43 180 HYRÁNEK Vladimír Kúty 7 M_C 1979 2 00:35:57 00:07:55
44 49 CHRENKA Josef AŠK Skalica 5 M_G 1957 2 00:35:59 00:07:57
45 88 KONEČNÝ Lubomír 7 M_B 1984 2 00:36:06 00:08:04
46 37 NOVÁK Bronislav Bratislava 13 M_A 1985 2 00:36:08 00:08:05
47 178 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 8 M_C 1976 2 00:36:08 00:08:05
48 126 JURČÍK Radoslav 8 M_B 1980 2 00:36:14 00:08:12
49 61 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNIVERZITA BRNO FESTRA BRNO 1 Ž_A 1993 2 00:36:17 00:08:14
50 22 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 4 M_F 1963 2 00:36:30 00:08:28
51 89 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 5 M_F 1963 2 00:36:34 00:08:31
52 128 TRUISSARD Mária AK Junior Holíč 2 Ž_A 1987 2 00:36:37 00:08:34
53 141 KORVAS Josef Vnorovy v pohybu 6 M_F 1964 2 00:36:42 00:08:39
54 1 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 2 00:36:44 00:08:42
55 48 ZELENKA Milan 14 M_A 1993 2 00:36:47 00:08:45
56 185 SLOUKA Jiří Blažovice 9 M_B 1983 2 00:36:50 00:08:48
57 33 NAVARA Karel Uh.Ostroh 3 M_H 1950 2 00:37:09 00:09:06
58 164 ULLEROVÁ Mária 2 Ž_D 1974 2 00:37:12 00:09:09
59 108 DŘIZGA Viktor Bratislava 5 M_E 1969 2 00:37:25 00:09:23
60 101 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 4 M_D 1971 2 00:37:56 00:09:54
61 184 TIHELKA Petr 9 M_C 1979 2 00:37:59 00:09:57
62 132 BÚZEK Jan Borský Mikuláš 5 M_D 1973 2 00:38:02 00:09:59
63 147 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 M_G 1957 2 00:38:04 00:10:01
64 23 NOSKOVÁ Renáta AK Junior Holič 3 Ž_A 1985 2 00:38:15 00:10:13
65 142 GARŠIC Tomáš 15 M_A 1985 2 00:38:18 00:10:16
66 111 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 4 M_H 1954 2 00:38:20 00:10:17
67 133 FABUŠ Milan Tomky 6 M_D 1972 2 00:38:32 00:10:30
68 38 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1991 2 00:38:40 00:10:37
69 139 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 10 M_C 1976 2 00:38:41 00:10:39
70 92 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1982 2 00:39:02 00:11:00
71 25 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M_I 1949 2 00:39:17 00:11:15
72 120 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 3 Ž_B 1983 2 00:39:21 00:11:18
73 161 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 5 Ž_A 1989 2 00:39:23 00:11:21
74 83 HABA Milan AC Malacky 7 M_D 1970 2 00:39:27 00:11:24
75 76 ORTH Ján Zohor 7 M_F 1963 2 00:39:27 00:11:25
76 134 PRIECEL Peter Vnorovy v pohybu 16 M_A 1985 2 00:39:29 00:11:27
77 19 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 Ž_F 1964 2 00:39:36 00:11:33
78 99 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 8 M_F 1964 2 00:39:37 00:11:35
79 96 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 M_H 1951 2 00:39:41 00:11:38
80 135 SZALVA Jiří Koválov 6 M_E 1967 2 00:39:50 00:11:47
81 137 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 8 M_D 1973 2 00:39:51 00:11:49
82 131 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 6 Ž_A 1988 2 00:39:54 00:11:52
83 158 KRIST Ondřej Rohatec 2 Jun 2001 2 00:39:57 00:11:55
84 41 MATULOVÁ Martina Brno 3 Ž_D 1972 2 00:40:01 00:11:58
85 70 POSPÍŠIL Vít 11 M_C 1978 2 00:40:15 00:12:12
86 121 ZÍŠEK Rastislav Cerová 9 M_D 1972 2 00:40:18 00:12:16
87 84 MIKA Ivo Orel Obřany 7 M_E 1966 2 00:40:21 00:12:18
88 125 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 7 M_G 1957 2 00:40:26 00:12:24
89 145 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 17 M_A 1990 2 00:40:28 00:12:26
90 102 MÍŠA Dušan Skalica 12 M_C 1978 2 00:40:30 00:12:27
91 66 RIGL Tomáš 10 M_B 1982 2 00:40:31 00:12:28
92 165 ULLER Miroslav Studienka 13 M_C 1978 2 00:40:38 00:12:36
93 54 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_H 1951 2 00:40:44 00:12:42
94 176 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 10 M_D 1974 2 00:41:31 00:13:29
95 21 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_F 1963 2 00:41:37 00:13:34
96 9 ČAMBAL Matěj Mesto Holič 18 M_A 1986 2 00:41:38 00:13:36
97 58 KUČEROVÁ Jana Rohatec 4 Ž_D 1971 2 00:41:58 00:13:55
98 36 NOVÁK Viliam Železná studnička Bratislava 2 M_I 1942 2 00:42:01 00:13:59
99 187 TIHELKOVÁ Jana 4 Ž_B 1983 2 00:42:04 00:14:02
100 68 MISAL Andrej 11 M_B 1981 2 00:42:05 00:14:03
101 167 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 5 Ž_B 1984 2 00:42:09 00:14:06
102 150 KOČÁRIK Vladimír Radošovce 11 M_D 1970 2 00:42:12 00:14:10
103 14 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 3 M_I 1949 2 00:42:23 00:14:20
104 64 ŠTĚTINA Ondřej 19 M_A 1987 2 00:42:46 00:14:44
105 43 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 14 M_C 1978 2 00:42:49 00:14:47
106 123 HRAZDIL René Miš Maš Skalica 15 M_C 1976 2 00:43:08 00:15:05
107 114 JANÁČ Rastislav Miš Maš Skalica 12 M_D 1974 2 00:43:08 00:15:06
108 85 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 8 M_G 1958 2 00:43:10 00:15:07
109 138 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 1 Ž_C 1977 2 00:43:36 00:15:34
110 81 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 1 Ž_E 1966 2 00:43:40 00:15:37
111 39 MATULA Jaroslav Brno 13 M_D 1970 2 00:43:49 00:15:47
112 26 GORBATĚNKOV Alexandr AK Junior Holič 14 M_D 1972 2 00:44:08 00:16:06
113 179 KUBÍNEK František SpSb Vévoda Blažovice 9 M_G 1958 2 00:44:14 00:16:12
114 10 CHODÚROVÁ Martina Brno 2 Ž_C 1976 2 00:44:23 00:16:21
115 200 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 2 Ž_E 1965 2 00:44:24 00:16:21
116 130 LUKOVSKÁ Blanka SRTG Podluží 3 Ž_C 1978 2 00:44:40 00:16:37
117 191 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 8 M_E 1966 2 00:44:43 00:16:40
118 34 CHOCHOLÁČEK Martin 12 M_B 1981 2 00:44:54 00:16:52
119 155 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž_D 1970 2 00:44:55 00:16:53
120 90 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 Ž_E 1969 2 00:44:57 00:16:55
121 183 KUBÍNKOVÁ Kamila SpSb-Vévoda 7 Ž_A 1992 2 00:45:02 00:17:00
122 18 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 4 M_I 1948 2 00:45:07 00:17:05
123 171 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 Ž_F 1963 2 00:45:18 00:17:16
124 122 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 20 M_A 1992 2 00:45:19 00:17:17
125 181 KABÁT Juraj Šlak Senica 16 M_C 1976 2 00:45:19 00:17:17
126 149 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 15 M_D 1973 2 00:45:30 00:17:27
127 168 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 4 Ž_C 1979 2 00:45:47 00:17:44
128 86 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 9 M_F 1961 2 00:45:49 00:17:47
129 170 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 M_H 1953 2 00:46:13 00:18:10
130 109 VONDROVÁ Olga 4 Ž_F 1962 2 00:46:20 00:18:18
131 3 VALLOVÁ Hana 8 Ž_A 1987 2 00:46:23 00:18:21
132 35 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 5 M_I 1946 2 00:46:26 00:18:24
133 182 WOJČÍK Ondrej TFA Team 21 M_A 1991 2 00:46:29 00:18:27
134 186 HANČÍK Radovan 16 M_D 1974 2 00:46:35 00:18:33
135 93 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 6 Ž_D 1974 2 00:47:10 00:19:07
136 11 HYŽA František Holíč 17 M_C 1979 2 00:47:16 00:19:14
137 113 VITKO Pavol Renátka Dlháče - Bratislava 10 M_F 1964 2 00:47:22 00:19:20
138 46 ČECH Pavel 22 M_A 1987 2 00:47:39 00:19:37
139 72 MARTÍNKOVÁ Drahoslava 9 Ž_A 1985 2 00:48:41 00:20:39
140 44 IVAN Jaroslav Karlín 11 M_F 1960 2 00:48:41 00:20:39
141 190 SCHMIDT Claudia 10 Ž_A 1988 2 00:49:02 00:21:00
142 160 FORETNÍK František Krumvíř 8 M_H 1951 2 00:49:06 00:21:03
143 104 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 6 Ž_B 1982 2 00:49:19 00:21:17
144 100 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 23 M_A 1991 2 00:49:56 00:21:53
145 32 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_G 1959 2 00:49:59 00:21:57
146 174 MORAVANSKÝ Michal 17 M_D 1973 2 00:50:00 00:21:57
147 117 KŘEŠŤÁK Miloslav Sokol Věteřov 12 M_F 1963 2 00:50:49 00:22:47
148 159 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 7 Ž_D 1973 2 00:50:58 00:22:56
149 154 ZSIGMONDOVÁ Pavlína 4 Ž_E 1967 2 00:51:04 00:23:01
150 95 KUBENKOVÁ Zuzana Lozorno 5 Ž_C 1979 2 00:52:14 00:24:12
151 172 ŠKRABÁKOVÁ Petra 11 Ž_A 1987 2 00:53:07 00:25:05
152 87 WALDECKER Pavol Senica 10 M_G 1956 2 00:53:15 00:25:13
153 107 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 11 M_G 1957 2 00:53:51 00:25:49
154 91 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 12 Ž_A 1999 2 00:53:53 00:25:51
155 27 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 9 M_H 1954 2 00:54:46 00:26:43
156 119 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 10 M_H 1953 2 00:55:09 00:27:07
157 103 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 5 Ž_F 1963 2 00:55:37 00:27:35
158 20 HÁNA Květoslav Svatobořice 6 M_I 1937 2 01:00:28 00:32:25
159 82 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 6 Ž_F 1964 2 01:08:06 00:40:03
160 140 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 6 Ž_C 1979 2 01:08:29 00:40:26
161 110 HRNČIAR Štefan Vrútky 7 M_I 1942 2 01:08:34 00:40:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 31 KALÁB David Blažovice M_A 1987

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.