Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 02.06.2019 08:30 do 02.06.2019 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 12:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2019
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků159
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 132 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 1 00:46:57
2 292 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 2 M_B 1984 1 00:48:50 00:01:53
3 249 BUČEK Petr Těmice 1 M_A 1994 1 00:49:33 00:02:36
4 38 TOMČAL Dušan Lipov 1 M_D 1973 1 00:49:42 00:02:44
5 245 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 1 M_C 1977 1 00:49:51 00:02:54
6 13 SUK Ladislav VSK UNI BRNO 3 M_B 1983 1 00:50:14 00:03:17
7 46 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 2 M_A 1985 1 00:52:09 00:05:11
8 140 MASARYK Pavol ZFT Dojč 4 M_B 1980 1 00:53:06 00:06:09
9 265 FOUSEK Jan MK Seikl Ostrava 3 M_A 1991 1 00:53:25 00:06:27
10 133 BARÁK Roman Mizuno Sana team Brno 2 M_D 1973 1 00:54:09 00:07:11
11 2 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 5 M_B 1984 1 00:54:51 00:07:53
12 240 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 1 00:54:51 00:07:54
13 42 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 1 00:55:05 00:08:08
14 14 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 1 Ž_A 1993 1 00:55:11 00:08:14
15 16 VENCBAUER Pavel 2 M_C 1978 1 00:55:31 00:08:34
16 9 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 3 M_C 1977 1 00:56:08 00:09:11
17 11 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 1 M_G 1959 1 00:56:49 00:09:52
18 59 RYBA Lukáš BB Cyklosport 4 M_C 1979 1 00:56:52 00:09:55
19 15 BŘEZINA Aleš newline 2 M_F 1962 1 00:56:54 00:09:56
20 32 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 5 M_C 1979 1 00:57:44 00:10:47
21 237 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 1 M_E 1967 1 00:57:48 00:10:50
22 22 MIKULA Miroslav Radošovce 2 M_G 1957 1 00:57:49 00:10:51
23 1 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_D 1970 1 00:57:50 00:10:53
24 34 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 1 00:57:53 00:10:56
25 19 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 1 00:57:57 00:11:00
26 264 STANĚK Petr AK Kroměříž 4 M_D 1974 1 00:58:08 00:11:11
27 56 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 6 M_B 1982 1 00:58:18 00:11:21
28 262 NEUMANN Martin Strážnice 4 M_A 1986 1 00:58:30 00:11:32
29 106 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 7 M_B 1981 1 00:58:38 00:11:41
30 4 GIEBL Radek Tišnov 6 M_C 1975 1 00:59:00 00:12:02
31 131 KALÁB David Blažovice 5 M_A 1987 1 00:59:08 00:12:10
32 58 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 Ž_B 1980 1 00:59:22 00:12:24
33 130 POLACHOVÁ Vendula Křižanovice 1 Jky 2000 1 00:59:40 00:12:43
34 24 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 M_G 1958 1 01:00:13 00:13:16
35 250 NOVOTNÝ Jiří fraenkische 7 M_C 1976 1 01:00:23 00:13:26
36 60 FORAL Roman Brno 2 M_E 1967 1 01:00:37 00:13:39
37 138 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 3 M_F 1963 1 01:00:41 00:13:44
38 135 HYRÁNEK Vladimír Kúty 8 M_C 1979 1 01:00:59 00:14:02
39 12 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica / Myjava 4 M_F 1963 1 01:01:01 00:14:04
40 3 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 3 M_E 1968 1 01:01:04 00:14:07
41 8 NAVARA Karel Uherský Ostroh 2 M_H 1950 1 01:01:11 00:14:14
42 105 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 3 Ž_B 1983 1 01:01:36 00:14:38
43 21 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 4 M_G 1957 1 01:01:37 00:14:39
44 239 KUCHAŘ Jan Vojnice 9 M_C 1976 1 01:01:45 00:14:47
45 129 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 5 M_D 1973 1 01:02:04 00:15:07
46 48 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1986 1 01:02:20 00:15:23
47 246 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice 3 Ž_A 1990 1 01:02:46 00:15:48
48 147 TRUISSARD Mária AK junior Holic 4 Ž_A 1987 1 01:03:03 00:16:05
49 137 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 6 M_D 1974 1 01:03:04 00:16:07
50 104 KŘIVÁNEK Radovan 6 M_A 1989 1 01:03:34 00:16:37
51 291 BÚZEK Jan Borský Mikuláš 7 M_D 1973 1 01:03:37 00:16:40
52 57 SLOUKA Jiří Blažovice 8 M_B 1983 1 01:03:45 00:16:48
53 126 GARŠIC Tomáš Hodonín 7 M_A 1985 1 01:03:47 00:16:49
54 27 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 3 M_H 1954 1 01:04:08 00:17:10
55 43 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_B 1982 1 01:04:47 00:17:50
56 5 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 10 M_C 1979 1 01:04:48 00:17:51
57 271 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 5 M_G 1957 1 01:04:55 00:17:57
58 122 MASAŘ Marek Masakrs brothers 8 M_A 1992 1 01:04:58 00:18:01
59 261 SZALVA Jiří Koválov 4 M_E 1967 1 01:05:06 00:18:09
60 125 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M_I 1949 1 01:05:11 00:18:13
61 10 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 M_H 1951 1 01:05:33 00:18:35
62 110 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 5 M_E 1968 1 01:05:39 00:18:41
63 39 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 5 Ž_A 1989 1 01:05:54 00:18:56
64 30 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 Ž_F 1964 1 01:06:03 00:19:05
65 149 HLAVATÁ Alexandra Brno 1 Ž_E 1967 1 01:06:47 00:19:49
66 259 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 9 M_A 1990 1 01:06:56 00:19:58
67 241 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_D 1972 1 01:07:12 00:20:15
68 244 VRÁNEK David 11 M_C 1978 1 01:07:38 00:20:41
69 18 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 10 M_A 1985 1 01:08:07 00:21:10
70 23 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 1 01:08:14 00:21:17
71 114 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_F 1963 1 01:08:47 00:21:49
72 121 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 6 M_H 1951 1 01:08:52 00:21:55
73 26 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 6 M_G 1957 1 01:08:59 00:22:02
74 282 ULLEROVÁ Mária Studienka 3 Ž_D 1974 1 01:09:02 00:22:04
75 284 DVOŘÁK David 12 M_C 1976 1 01:09:05 00:22:08
76 6 MAREK Jaromír 5 M_F 1964 1 01:09:12 00:22:14
77 269 MOŘICKÝ Lukáš Nesovice 9 M_B 1983 1 01:09:15 00:22:18
78 257 MLČÁKOVÁ Hana Strážnice 5 Ž_B 1981 1 01:09:33 00:22:35
79 44 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 6 M_F 1964 1 01:09:46 00:22:49
80 272 KOCÁK Marek T-boys 11 M_A 1991 1 01:10:43 00:23:46
81 36 FABRIK Miroslav Brno Bystrc 7 M_G 1959 1 01:10:56 00:23:59
82 274 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 8 M_D 1974 1 01:11:12 00:24:14
83 150 HLAVATÝ Radek Brno 6 M_E 1966 1 01:11:14 00:24:17
84 263 JUROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_B 1981 1 01:11:16 00:24:19
85 270 KELLNER Ondřej Slavkov u Brna 10 M_B 1983 1 01:11:25 00:24:28
86 279 TYLEČEK Pavel Jundrováci 9 M_D 1973 1 01:11:52 00:24:55
87 260 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž_B 1984 1 01:12:05 00:25:08
88 251 HERCEG Adam Záhorácký Frišký tým Senica 11 M_B 1981 1 01:12:19 00:25:22
89 41 HABA Milan AC Malacky 10 M_D 1970 1 01:12:20 00:25:22
90 280 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 8 Ž_B 1983 1 01:12:27 00:25:29
91 49 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_A 1991 1 01:12:30 00:25:33
92 123 MASAŘ Šimon Masakrs brothers 12 M_A 1993 1 01:12:30 00:25:33
93 108 TIHELKOVÁ Jana 9 Ž_B 1983 1 01:13:45 00:26:48
94 101 KADLEC Tomáš Šaratice 12 M_B 1984 1 01:14:14 00:27:16
95 266 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 7 Ž_A 1988 1 01:14:19 00:27:21
96 128 FABUŠ Milan Tomky 11 M_D 1972 1 01:14:21 00:27:23
97 52 KUČEROVÁ Jana Rohatec 4 Ž_D 1971 1 01:14:21 00:27:24
98 243 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 1 Ž_C 1977 1 01:14:22 00:27:24
99 289 ŘEZÁČ Jaroslav 13 M_A 1986 1 01:14:33 00:27:36
100 276 KOCÁKOVÁ Monika Gbelskí strýci 8 Ž_A 1990 1 01:15:01 00:28:04
101 256 KRIST Ondřej Rohatec 1 Jun 2001 1 01:15:07 00:28:10
102 268 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 14 M_A 1990 1 01:15:15 00:28:18
103 127 GOTTWALD Václav Křížanovice 8 M_G 1955 1 01:15:38 00:28:41
104 283 ULLER Miroslav CK Studienka 13 M_C 1978 1 01:15:43 00:28:46
105 109 MARKOVÁ Alice 5 Ž_D 1970 1 01:15:44 00:28:47
106 50 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 M_I 1949 1 01:16:04 00:29:07
107 267 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 9 M_G 1958 1 01:16:05 00:29:08
108 117 PIVEC Jan Hal 3000 13 M_B 1981 1 01:16:25 00:29:28
109 62 SOBOTKA Martin 14 M_C 1976 1 01:16:41 00:29:44
110 54 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 10 M_G 1958 1 01:16:46 00:29:48
111 61 PELLOVÁ Gabriela 2 Ž_C 1979 1 01:16:51 00:29:53
112 235 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 M_H 1953 1 01:17:12 00:30:14
113 31 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 3 M_I 1948 1 01:17:37 00:30:40
114 116 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 2 Ž_E 1969 1 01:17:55 00:30:57
115 55 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 6 Ž_D 1970 1 01:18:03 00:31:05
116 40 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 3 Ž_E 1966 1 01:18:36 00:31:38
117 242 MATULA Jaroslav Brno 12 M_D 1970 1 01:18:36 00:31:39
118 145 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 15 M_A 1992 1 01:18:58 00:32:00
119 124 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M_I 1946 1 01:19:12 00:32:15
120 142 LUKOVSKÁ Blanka SRTG Podluží 3 Ž_C 1978 1 01:19:36 00:32:39
121 113 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 11 M_G 1955 1 01:19:47 00:32:50
122 25 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 4 Ž_C 1977 1 01:19:49 00:32:52
123 107 IVAN Jaroslav Karlín 7 M_F 1960 1 01:19:55 00:32:58
124 287 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 9 Ž_A 1987 1 01:20:03 00:33:05
125 278 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 Ž_F 1963 1 01:20:05 00:33:08
126 273 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 4 Ž_E 1965 1 01:20:23 00:33:25
127 103 ŠTECOVÁ Kristýna 10 Ž_A 1997 1 01:20:27 00:33:29
128 253 MIKA Ivo Orel Obřany 7 M_E 1966 1 01:20:28 00:33:31
129 53 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 5 Ž_C 1979 1 01:22:10 00:35:13
130 275 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 10 Ž_B 1982 1 01:22:17 00:35:19
131 120 HRABSKÁ Eva Zbýšov 6 Ž_C 1977 1 01:22:18 00:35:21
132 252 ŠTĚTINA Jan Schaeffler Skalica 13 M_D 1971 1 01:23:06 00:36:08
133 63 HANČÍK Radovan 14 M_D 1974 1 01:24:29 00:37:32
134 148 KUBÍNKOVÁ Kamila SpSb-Vévoda 11 Ž_A 1992 1 01:24:54 00:37:56
135 37 FABRIKOVÁ Blanka 4 Ž_F 1960 1 01:25:33 00:38:36
136 247 KUBENKOVÁ Zuzana 12 Ž_C 1979 1 01:26:01 00:39:04
137 286 SILNICA Marek Šaratice 14 M_B 1981 1 01:26:23 00:39:26
138 141 FORETNÍK František Krumvíř 8 M_H 1951 1 01:26:27 00:39:29
139 119 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 7 Ž_C 1976 1 01:27:22 00:40:24
140 33 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 8 M_E 1966 1 01:27:38 00:40:40
141 290 ZSIGMONDOVÁ Pavlína 5 Ž_E 1967 1 01:28:43 00:41:45
142 258 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 16 M_A 1991 1 01:28:47 00:41:50
143 248 VONDROVÁ Olga 5 Ž_F 1962 1 01:28:53 00:41:56
144 139 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 8 M_F 1961 1 01:30:18 00:43:20
145 254 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 7 Ž_D 1973 1 01:30:44 00:43:46
146 236 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_G 1959 1 01:31:16 00:44:19
147 134 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky-Rešov 6 Ž_E 1969 1 01:33:32 00:46:34
148 20 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 5 M_I 1937 1 01:36:33 00:49:35
149 238 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 6 Ž_F 1963 1 01:39:55 00:52:57
150 277 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 15 M_B 1982 1 01:39:56 00:52:58
151 28 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 13 Ž_A 1999 1 01:40:25 00:53:28
152 102 KADLECOVÁ Klára Spartan Šaratice 17 M_A 1989 1 01:41:13 00:54:16
153 111 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 9 M_H 1953 1 01:43:26 00:56:28
154 7 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 M_I 1941 1 01:45:42 00:58:45
155 146 HLADKÁ Ivana Cykloklub Morava 7 Ž_E 1969 1 01:46:21 00:59:24
156 35 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 10 M_H 1954 1 01:47:31 01:00:33
157 281 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 9 M_F 1960 1 01:49:31 01:02:33
158 136 KROŠLÁKOVÁ Naděžda Zbýšov 11 Ž_B 1984 1 01:50:17 01:03:20
159 45 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 7 Ž_F 1964 1 02:01:33 01:14:36

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.09.2020 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.10.2020 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.