Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 06.04.2019 08:00 do 06.04.2019 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků231
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 252 KÁKONA David AK Hodonín 1 M 1996 2 00:32:06
2 171 PAULÍK Roman TJ Lokomotiva Břeclav 2 M 1988 2 00:32:08 00:00:02
3 213 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - VSK Univerzita Brno 3 M 1980 2 00:32:15 00:00:09
4 28 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 4 M 1988 2 00:32:45 00:00:39
5 218 BUČEK Petr Těmice 5 M 1994 2 00:33:20 00:01:14
6 292 MATÚŠ Jan AK Junior Holíč 6 M 1988 2 00:33:38 00:01:32
7 22 ROSA Ondřej VSK UNI Brno - Orel Židenice 7 M 1988 2 00:33:52 00:01:46
8 35 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 8 M 1982 2 00:33:56 00:01:50
9 68 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M40 1973 2 00:34:00 00:01:54
10 48 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 2 00:34:04 00:01:58
11 59 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 10 M 1995 2 00:34:19 00:02:13
12 270 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M40 1977 2 00:35:34 00:03:28
13 307 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 3 M40 1976 2 00:35:59 00:03:53
14 269 ŽIGO Martin Behame.sk 11 M 1989 2 00:36:11 00:04:05
15 60 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 12 M 1985 2 00:36:30 00:04:24
16 259 TOMČAL Dušan Lipov 4 M40 1973 2 00:36:52 00:04:46
17 254 KADLEC Petr Milotice 1 M50 1965 2 00:37:12 00:05:06
18 191 JOSEF Filip 13 M 1984 2 00:37:18 00:05:12
19 301 NEUMANN Martin Strážnice 14 M 1986 2 00:37:39 00:05:33
20 19 VENCBAUER Pavel 5 M40 1978 2 00:37:43 00:05:37
21 69 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 M50 1967 2 00:37:49 00:05:43
22 228 ŠKROBÁK Jiří Klub přátel Svatého Jána 15 M 1982 2 00:38:07 00:06:01
23 24 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž35 1983 2 00:38:12 00:06:06
24 52 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 16 M 1982 2 00:38:17 00:06:11
25 74 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 M40 1979 2 00:38:40 00:06:34
26 188 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 7 M40 1977 2 00:38:44 00:06:38
27 200 HAŠPL Marcel Pohořelice 8 M40 1977 2 00:38:47 00:06:41
28 67 CHADIM Michal 9 M40 1978 2 00:38:49 00:06:43
29 263 DAMBORSKÝ Patrik Dolní Bojanovice 17 M 2003 2 00:38:53 00:06:47
30 70 MITOŠINKA Jan 10 M40 1975 2 00:39:04 00:06:58
31 174 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M60 1958 2 00:39:13 00:07:07
32 167 ZAVADIL Tomáš ŠK Jablonica 18 M 1981 2 00:39:15 00:07:09
33 79 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 19 M 1985 2 00:39:17 00:07:11
34 236 JIŘIKOVSKÝ Pavel Moravský Krumlov 11 M40 1973 2 00:39:26 00:07:20
35 73 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 12 M40 1974 2 00:39:27 00:07:21
36 265 JANŮ Václav Dolní Bojanovice 20 M 1986 2 00:39:32 00:07:26
37 242 DARMOVZAL Jan 21 M 1990 2 00:39:35 00:07:29
38 78 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 13 M40 1978 2 00:39:36 00:07:30
39 18 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M60 1959 2 00:39:41 00:07:35
40 304 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 3 M50 1965 2 00:39:42 00:07:36
41 63 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 14 M40 1979 2 00:39:45 00:07:39
42 58 BŘEZINA Aleš newline 4 M50 1962 2 00:39:50 00:07:44
43 300 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 22 M 1989 2 00:40:01 00:07:55
44 30 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 5 M50 1960 2 00:40:17 00:08:11
45 61 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž45 1970 2 00:40:20 00:08:14
46 36 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M60 1957 2 00:40:24 00:08:18
47 176 ZUBÁK Adam ŠK Jablonica 23 M 2004 2 00:40:25 00:08:19
48 247 HERCEG Adam Záhorácký Frišký tým Senica 24 M 1981 2 00:40:30 00:08:24
49 181 VÝMOLA Stanislav Mikulčice 25 M 1987 2 00:40:34 00:08:28
50 33 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž35 1982 2 00:40:44 00:08:38
51 309 BŮZEK Jan Borský Mikuláš 15 M40 1973 2 00:40:49 00:08:43
52 51 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 M40 1973 2 00:40:54 00:08:48
53 41 MIRVALDOVÁ Klára SportRaces 1 Ž 1993 2 00:40:56 00:08:50
54 222 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 17 M40 1974 2 00:41:03 00:08:57
55 49 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 2 Ž 1993 2 00:41:04 00:08:58
56 62 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 6 M50 1968 2 00:41:24 00:09:18
57 199 SILNICKÝ Tomáš 26 M 1984 2 00:41:37 00:09:31
58 187 KOMRSKA Petr Hodonín 27 M 1991 2 00:41:45 00:09:39
59 23 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica / Myjava 7 M50 1963 2 00:41:52 00:09:46
60 260 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 8 M50 1966 2 00:41:54 00:09:48
61 15 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M60 1958 2 00:41:59 00:09:53
62 235 KUCHAŘ Jan SDH V. Vojnice 18 M40 1976 2 00:42:04 00:09:58
63 295 ULLEROVÁ Maria CK Studienka 2 Ž45 1974 2 00:42:09 00:10:03
64 76 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 5 M60 1958 2 00:42:14 00:10:08
65 257 HYRÁNEK Vladimír 19 M40 1979 2 00:42:18 00:10:12
66 57 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M65 1954 2 00:42:19 00:10:13
67 72 KADLECOVÁ Jana_X KSB Hodonín 3 Ž35 1977 2 00:42:21 00:10:15
68 186 VYNIKAL Bedřich AVA 2 M65 1952 2 00:42:24 00:10:18
69 190 ŠŤAVÍK Jaroslav 28 M 1985 2 00:42:24 00:10:18
70 217 PETROVIČ Pavol Malacky 29 M 1983 2 00:42:28 00:10:22
71 193 BACHRATÝ Roman ŠK Jablonica 30 M 1982 2 00:42:29 00:10:23
72 44 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 4 Ž35 1980 2 00:42:41 00:10:35
73 175 WAIS Jiří Lokomotiva Břeclav 9 M50 1962 2 00:42:41 00:10:35
74 172 KOLÁŘ Jiří 20 M40 1976 2 00:42:42 00:10:36
75 207 GARŠIC Tomáš 31 M 1985 2 00:43:00 00:10:54
76 216 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 21 M40 1977 2 00:43:04 00:10:58
77 258 PÁLKOVIČ Pavol AK Junior Holič 6 M60 1959 2 00:43:05 00:10:59
78 85 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 22 M40 1979 2 00:43:09 00:11:03
79 56 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1991 2 00:43:11 00:11:05
80 244 FORMAN Zdeněk 32 M 1994 2 00:43:18 00:11:12
81 237 LEKAVÝ Vojtěch SRTG Podluží 33 M 1988 2 00:43:26 00:11:20
82 164 MAŠEK Petr 23 M40 1978 2 00:43:28 00:11:22
83 253 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 24 M40 1976 2 00:43:33 00:11:27
84 83 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 7 M60 1957 2 00:43:38 00:11:32
85 25 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:43:40 00:11:34
86 196 DIVIŠOVÁ VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 5 Ž35 1975 2 00:43:41 00:11:35
87 284 GRUFÍK Jaroslav 25 M40 1972 2 00:43:43 00:11:37
88 294 FARKAŠOVÁ Erika ASK grafobal Skalica 6 Ž35 1979 2 00:43:50 00:11:44
89 227 BARTOŠOVSKÝ Jan Brno 26 M40 1979 2 00:43:55 00:11:49
90 169 KMENTA František AC Čejkovice 8 M60 1958 2 00:44:00 00:11:54
91 81 SLOUKA Jiří Blažovice 34 M 1983 2 00:44:10 00:12:04
92 305 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 10 M50 1963 2 00:44:14 00:12:08
93 266 FAVUŠ Milan Tomky 27 M40 1972 2 00:44:20 00:12:14
94 179 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M70 1949 2 00:44:40 00:12:34
95 306 POLÁŠEK Vít 28 M40 1976 2 00:44:40 00:12:34
96 280 MASARYK Pavol ZFT 35 M 1980 2 00:44:42 00:12:36
97 182 JAKEŠ Libor Štoky 36 M 1990 2 00:44:45 00:12:39
98 65 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 11 M50 1964 2 00:44:47 00:12:41
99 209 ORTH Ján Zohor 12 M50 1963 2 00:44:58 00:12:52
100 251 SZALVA Jiří Koválov 13 M50 1967 2 00:45:13 00:13:07
101 214 HUBAČKA Jiří Mikulčice 37 M 1980 2 00:45:15 00:13:09
102 225 JUROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 7 Ž35 1981 2 00:45:17 00:13:11
103 303 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 38 M 1990 2 00:45:29 00:13:23
104 185 KALÁB David Blažovice 39 M 1987 2 00:45:32 00:13:26
105 170 ZEMANOVÁ Katka 8 Ž35 1978 2 00:45:35 00:13:29
106 42 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M65 1951 2 00:45:43 00:13:37
107 202 MLČÁKOVÁ Hana 9 Ž35 1981 2 00:45:48 00:13:42
108 34 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 3 Ž45 1964 2 00:45:50 00:13:44
109 157 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 10 Ž35 1983 2 00:45:50 00:13:44
110 203 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 29 M40 1977 2 00:45:56 00:13:50
111 16 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 M65 1951 2 00:45:58 00:13:52
112 233 RIEČICKÝ Pavol AK Junior Holič 40 M 2002 2 00:45:59 00:13:53
113 194 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž45 1967 2 00:46:00 00:13:54
114 250 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 30 M40 1973 2 00:46:10 00:14:04
115 231 MASÁR Roman Malacky 31 M40 1970 2 00:46:28 00:14:22
116 290 KRIST Ondřej Kyjov 41 M 2001 2 00:46:35 00:14:29
117 75 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 4 Ž 1989 2 00:46:35 00:14:29
118 271 CHLEBEK Radek Frýdek Místek 42 M 1994 2 00:46:43 00:14:37
119 39 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M65 1951 2 00:46:46 00:14:40
120 184 PORTÁŠÍKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 5 Ž45 1963 2 00:46:54 00:14:48
121 224 MIKA Ivo Orel Obřany 14 M50 1966 2 00:47:04 00:14:58
122 31 KUČEROVÁ Jana Rohatec 6 Ž45 1971 2 00:47:14 00:15:08
123 208 KOLENKO Petr AK Mikulčice 43 M 1982 2 00:47:17 00:15:11
124 197 VLAŠIC Jan Mikulčice 44 M 1988 2 00:47:17 00:15:11
125 298 ULLER Miroslav CK Studienka 32 M40 1978 2 00:47:19 00:15:12
126 37 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 9 M60 1957 2 00:47:26 00:15:20
127 189 BENDA Michal 45 M 1986 2 00:47:31 00:15:25
128 302 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 11 Ž35 1984 2 00:47:36 00:15:30
129 277 NOVÁK Jan Olomouc 46 M 1994 2 00:47:39 00:15:33
130 245 OSIČKA Josef 47 M 1993 2 00:47:40 00:15:34
131 205 VRUBEL Petr Brno 48 M 1981 2 00:47:41 00:15:35
132 241 SVOBODA Marek Dolní Bojanovice 33 M40 1973 2 00:47:49 00:15:43
133 299 TIHELKOVÁ Jana 12 Ž35 1983 2 00:47:51 00:15:45
134 38 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 10 M60 1957 2 00:47:59 00:15:53
135 275 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 5 Ž 1988 2 00:47:59 00:15:53
136 27 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 M70 1949 2 00:48:03 00:15:57
137 54 FABRIK Miroslav 11 M60 1959 2 00:48:06 00:16:00
138 279 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 13 Ž35 1977 2 00:48:08 00:16:02
139 45 MATULOVÁ Martina Brno 7 Ž45 1972 2 00:48:08 00:16:02
140 151 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 49 M 1982 2 00:48:23 00:16:17
141 272 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 34 M40 1974 2 00:48:23 00:16:17
142 215 MACÁK Daniel Vídeň 50 M 1991 2 00:48:38 00:16:32
143 221 JEFFREY SCOTT Toon Kentucky 15 M50 1963 2 00:48:38 00:16:32
144 308 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 16 M50 1966 2 00:49:03 00:16:57
145 206 CHOCHOLÁČEK Marian Radošovce 17 M50 1961 2 00:49:08 00:17:02
146 317 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 7 M65 1953 2 00:49:28 00:17:22
147 195 HLAVATÝ Radek Brno 18 M50 1966 2 00:49:36 00:17:30
148 46 MATULA Jaroslav Brno 35 M40 1970 2 00:49:41 00:17:35
149 276 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 51 M 1990 2 00:49:56 00:17:50
150 261 FICKOVÁ Věra Přibice 14 Ž35 1982 2 00:49:59 00:17:53
151 198 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 3 M70 1948 2 00:50:08 00:18:02
152 234 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 12 M60 1958 2 00:50:10 00:18:04
153 230 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 52 M 1992 2 00:50:18 00:18:12
154 283 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 8 Ž45 1963 2 00:50:19 00:18:13
155 226 LUKOVSKÁ Blanka Spartan Race Training Group Podluží 15 Ž35 1978 2 00:50:19 00:18:13
156 165 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 16 Ž35 1977 2 00:50:26 00:18:19
157 278 VAŠEK Pavol Trenčín 19 M50 1969 2 00:50:30 00:18:24
158 177 VACEK Vladimír Poušov 8 M65 1951 2 00:50:44 00:18:38
159 232 HREBÍČKOVÁ Jana 17 Ž35 1979 2 00:50:53 00:18:47
160 239 BÁBÍK Antonín Vacenovice 20 M50 1963 2 00:50:56 00:18:50
161 318 MEČL Marek Dolní Bojanovice 53 M 1989 2 00:51:12 00:19:06
162 40 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 18 Ž35 1979 2 00:51:26 00:19:20
163 286 CINTULA Juraj ZFT Štefanov 36 M40 1979 2 00:51:27 00:19:21
164 315 PINDA Martin Lužice 54 M 1988 2 00:51:38 00:19:32
165 249 IMRICH Jan Moravská Nová Ves 37 M40 1971 2 00:51:39 00:19:33
166 219 SPÁČILOVÁ Maria Kyjov 19 Ž35 1984 2 00:51:43 00:19:37
167 158 LABUDÍKOVÁ Monika Haima om 20 Ž35 1978 2 00:51:44 00:19:38
168 166 MARŠÁLEK Tomáš 38 M40 1976 2 00:51:54 00:19:48
169 80 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 Ž45 1970 2 00:51:56 00:19:50
170 183 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 55 M 2003 2 00:52:17 00:20:11
171 316 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 56 M 1991 2 00:52:19 00:20:13
172 84 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 10 Ž45 1965 2 00:52:28 00:20:22
173 32 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 11 Ž45 1966 2 00:52:28 00:20:22
174 248 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 M65 1953 2 00:52:34 00:20:28
175 229 GORBATENKOV Alexander AK Junior Holič 39 M40 1972 2 00:52:40 00:20:34
176 282 DRÁPAL Pavel Orel Křenovice 21 M50 1963 2 00:52:44 00:20:37
177 82 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 13 M60 1958 2 00:52:47 00:20:41
178 156 ŠTĚTINA Jan Schaeffler Skalica 40 M40 1971 2 00:52:51 00:20:45
179 86 HANČÍK Radovan 41 M40 1974 2 00:52:57 00:20:51
180 220 MOLNÁR Jiří Lužice 42 M40 1979 2 00:53:06 00:21:00
181 20 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 22 M50 1961 2 00:53:15 00:21:09
182 256 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 21 Ž35 1977 2 00:53:19 00:21:13
183 71 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 12 Ž45 1969 2 00:53:22 00:21:16
184 297 FUKALÍK František Mikulčice 57 M 1990 2 00:53:23 00:21:17
185 289 BALÁŠ Martin 58 M 1989 2 00:53:23 00:21:17
186 168 FILIPOVIČ Pavel 10 M65 1953 2 00:54:01 00:21:55
187 178 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M70 1946 2 00:54:03 00:21:57
188 152 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 22 Ž35 1982 2 00:54:03 00:21:57
189 268 BÍLKOVÁ Lucie METEOR Brno 6 Ž 1992 2 00:54:05 00:21:59
190 240 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 14 M60 1955 2 00:54:26 00:22:20
191 155 MECL Karel BK Hodonín 23 M50 1963 2 00:54:46 00:22:40
192 204 KUBENKOVÁ Zuzana Lozorno 23 Ž35 1979 2 00:54:58 00:22:52
193 287 KOLÁŘÍK Martin Mikulčice 59 M 1989 2 00:55:18 00:23:12
194 281 ŠAGÁT Vít Hodonín 60 M 1988 2 00:55:18 00:23:12
195 201 VONDROVÁ Olga 13 Ž45 1962 2 00:55:28 00:23:22
196 223 LAKIM Luu 24 M50 1969 2 00:55:58 00:23:52
197 243 VALENDA Jakub 61 M 1991 2 00:55:59 00:23:53
198 55 FABRIKOVÁ Blanka 14 Ž45 1960 2 00:56:00 00:23:54
199 211 JOZÍFKOVÁ Zuzana Mikulčice 24 Ž35 1980 2 00:56:00 00:23:54
200 210 JOZÍFEK Miroslav Mikulčice 62 M 1981 2 00:56:01 00:23:55
201 180 HRUBÁ Dana Ratiškovice 15 Ž45 1968 2 00:56:41 00:24:35
202 274 STUDÝNKOVÁ Klára Přibice 25 Ž35 1984 2 00:56:48 00:24:42
203 262 FORETNÍK František Krumvíř 11 M65 1951 2 00:56:48 00:24:42
204 291 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 16 Ž45 1973 2 00:56:55 00:24:49
205 212 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 17 Ž45 1959 2 00:57:34 00:25:28
206 21 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M65 1954 2 00:57:35 00:25:29
207 12 ZEJDA Ivo Orel Židenice 15 M60 1956 2 00:57:45 00:25:39
208 173 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 M70 1946 2 00:58:39 00:26:33
209 26 JOSEF Ján Mikulčice 63 M 1986 2 00:59:15 00:27:09
210 53 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 25 M50 1966 2 00:59:34 00:27:28
211 160 JABLUNKOVÁ Andrea 26 Ž35 1977 2 00:59:44 00:27:38
212 238 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 7 Ž 1991 2 01:00:09 00:28:03
213 50 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 8 Ž 1999 2 01:00:17 00:28:11
214 161 JABLUNKA Jan 64 M 2005 2 01:01:44 00:29:38
215 159 JABLUNKA Dušan 43 M40 1977 2 01:01:45 00:29:39
216 154 KOČVAROVÁ Kateřina Mikulčice 27 Ž35 1978 2 01:01:59 00:29:53
217 293 WALDECKER Pavol Senica 16 M60 1956 2 01:02:06 00:30:00
218 153 RECHOVÁ Martina Mikulčice 28 Ž35 1984 2 01:03:58 00:31:52
219 273 HUMPOLÍK Jiří Halcyon klub Hodonín 13 M65 1950 2 01:05:39 00:33:33
220 264 NĚMEC Josef Mikulčice 44 M40 1971 2 01:05:39 00:33:33
221 267 HŘEBAČKOVÁ Radka 9 Ž 1991 2 01:06:00 00:33:54
222 246 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 18 Ž45 1963 2 01:06:18 00:34:12
223 66 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M70 1945 2 01:06:37 00:34:31
224 29 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 M70 1937 2 01:07:25 00:35:19
225 77 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 26 M50 1960 2 01:07:36 00:35:30
226 13 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 8 M70 1941 2 01:08:21 00:36:15
227 14 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 14 M65 1953 2 01:11:21 00:39:15
228 64 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 19 Ž45 1964 2 01:13:09 00:41:03
229 192 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 29 Ž35 1979 2 01:16:05 00:43:59
230 296 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 10 Ž 1994 2 01:17:14 00:45:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 43 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín M65 1950

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.