Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 06.04.2019 08:00 do 06.04.2019 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2019
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků231
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 252 KÁKONA David AK Hodonín 1 M_A 1996 2 00:32:06
2 171 PAULÍK Roman TJ Lokomotiva Břeclav 2 M_A 1988 2 00:32:08 00:00:02
3 213 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 2 00:32:15 00:00:09
4 28 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 3 M_A 1988 2 00:32:45 00:00:39
5 218 BUČEK Petr Těmice 4 M_A 1994 2 00:33:20 00:01:14
6 292 MATÚŠ Jan AK Junior Holíč 5 M_A 1988 2 00:33:38 00:01:32
7 22 ROSA Ondřej VSK UNI Brno - Orel Židenice 6 M_A 1988 2 00:33:52 00:01:46
8 35 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 2 M_B 1982 2 00:33:56 00:01:50
9 68 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M_D 1973 2 00:34:00 00:01:54
10 48 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 3 M_B 1982 2 00:34:04 00:01:58
11 59 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 7 M_A 1995 2 00:34:19 00:02:13
12 270 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 1 M_C 1977 2 00:35:34 00:03:28
13 307 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 2 M_C 1976 2 00:35:59 00:03:53
14 269 ŽIGO Martin Behame.sk 8 M_A 1989 2 00:36:11 00:04:05
15 60 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M_A 1985 2 00:36:30 00:04:24
16 259 TOMČAL Dušan Lipov 2 M_D 1973 2 00:36:52 00:04:46
17 254 KADLEC Petr Milotice 1 M_E 1965 2 00:37:12 00:05:06
18 191 JOSEF Filip 4 M_B 1984 2 00:37:18 00:05:12
19 301 NEUMANN Martin Strážnice 10 M_A 1986 2 00:37:39 00:05:33
20 19 VENCBAUER Pavel 3 M_C 1978 2 00:37:43 00:05:37
21 69 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 M_E 1967 2 00:37:49 00:05:43
22 228 ŠKROBÁK Jiří Klub přátel Svatého Jána 5 M_B 1982 2 00:38:07 00:06:01
23 24 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 2 00:38:12 00:06:06
24 52 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 6 M_B 1982 2 00:38:17 00:06:11
25 74 RYBA Lukáš BB Cyklosport 4 M_C 1979 2 00:38:40 00:06:34
26 188 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 5 M_C 1977 2 00:38:44 00:06:38
27 200 HAŠPL Marcel Pohořelice 6 M_C 1977 2 00:38:47 00:06:41
28 67 CHADIM Michal 7 M_C 1978 2 00:38:49 00:06:43
29 263 DAMBORSKÝ Patrik Dolní Bojanovice 1 Jun 2003 2 00:38:53 00:06:47
30 70 MITOŠINKA Jan 8 M_C 1975 2 00:39:04 00:06:58
31 174 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_G 1958 2 00:39:13 00:07:07
32 167 ZAVADIL Tomáš ŠK Jablonica 7 M_B 1981 2 00:39:15 00:07:09
33 79 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 11 M_A 1985 2 00:39:17 00:07:11
34 236 JIŘIKOVSKÝ Pavel Moravský Krumlov 3 M_D 1973 2 00:39:26 00:07:20
35 73 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 4 M_D 1974 2 00:39:27 00:07:21
36 265 JANŮ Václav Dolní Bojanovice 12 M_A 1986 2 00:39:32 00:07:26
37 242 DARMOVZAL Jan 13 M_A 1990 2 00:39:35 00:07:29
38 78 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 9 M_C 1978 2 00:39:36 00:07:30
39 18 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_G 1959 2 00:39:41 00:07:35
40 304 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 3 M_E 1965 2 00:39:42 00:07:36
41 63 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 10 M_C 1979 2 00:39:45 00:07:39
42 58 BŘEZINA Aleš newline 1 M_F 1962 2 00:39:50 00:07:44
43 300 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 14 M_A 1989 2 00:40:01 00:07:55
44 30 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 M_F 1960 2 00:40:17 00:08:11
45 61 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_D 1970 2 00:40:20 00:08:14
46 36 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M_G 1957 2 00:40:24 00:08:18
47 176 ZUBÁK Adam ŠK Jablonica 2 Jun 2004 2 00:40:25 00:08:19
48 247 HERCEG Adam Záhorácký Frišký tým Senica 8 M_B 1981 2 00:40:30 00:08:24
49 181 VÝMOLA Stanislav Mikulčice 15 M_A 1987 2 00:40:34 00:08:28
50 33 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1982 2 00:40:44 00:08:38
51 309 BŮZEK Jan Borský Mikuláš 5 M_D 1973 2 00:40:49 00:08:43
52 51 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 6 M_D 1973 2 00:40:54 00:08:48
53 41 MIRVALDOVÁ Klára SportRaces 1 Ž_A 1993 2 00:40:56 00:08:50
54 222 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 7 M_D 1974 2 00:41:03 00:08:57
55 49 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 2 Ž_A 1993 2 00:41:04 00:08:58
56 62 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 4 M_E 1968 2 00:41:24 00:09:18
57 199 SILNICKÝ Tomáš 9 M_B 1984 2 00:41:37 00:09:31
58 187 KOMRSKA Petr Hodonín 16 M_A 1991 2 00:41:45 00:09:39
59 23 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica / Myjava 3 M_F 1963 2 00:41:52 00:09:46
60 260 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 5 M_E 1966 2 00:41:54 00:09:48
61 15 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M_G 1958 2 00:41:59 00:09:53
62 235 KUCHAŘ Jan SDH V. Vojnice 11 M_C 1976 2 00:42:04 00:09:58
63 295 ULLEROVÁ Maria CK Studienka 2 Ž_D 1974 2 00:42:09 00:10:03
64 76 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 5 M_G 1958 2 00:42:14 00:10:08
65 257 HYRÁNEK Vladimír 12 M_C 1979 2 00:42:18 00:10:12
66 57 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M_H 1954 2 00:42:19 00:10:13
67 72 KADLECOVÁ Jana_X KSB Hodonín 1 Ž_C 1977 2 00:42:21 00:10:15
68 186 VYNIKAL Bedřich AVA 2 M_H 1952 2 00:42:24 00:10:18
69 190 ŠŤAVÍK Jaroslav 17 M_A 1985 2 00:42:24 00:10:18
70 217 PETROVIČ Pavol Malacky 10 M_B 1983 2 00:42:28 00:10:22
71 193 BACHRATÝ Roman ŠK Jablonica 11 M_B 1982 2 00:42:29 00:10:23
72 44 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 3 Ž_B 1980 2 00:42:41 00:10:35
73 175 WAIS Jiří Lokomotiva Břeclav 4 M_F 1962 2 00:42:41 00:10:35
74 172 KOLÁŘ Jiří 13 M_C 1976 2 00:42:42 00:10:36
75 207 GARŠIC Tomáš 18 M_A 1985 2 00:43:00 00:10:54
76 216 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 14 M_C 1977 2 00:43:04 00:10:58
77 258 PÁLKOVIČ Pavol AK Junior Holič 6 M_G 1959 2 00:43:05 00:10:59
78 85 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 15 M_C 1979 2 00:43:09 00:11:03
79 56 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1991 2 00:43:11 00:11:05
80 244 FORMAN Zdeněk 19 M_A 1994 2 00:43:18 00:11:12
81 237 LEKAVÝ Vojtěch SRTG Podluží 20 M_A 1988 2 00:43:26 00:11:20
82 164 MAŠEK Petr 16 M_C 1978 2 00:43:28 00:11:22
83 253 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 17 M_C 1976 2 00:43:33 00:11:27
84 83 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 7 M_G 1957 2 00:43:38 00:11:32
85 25 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 2 00:43:40 00:11:34
86 196 DIVIŠOVÁ VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 2 Ž_C 1975 2 00:43:41 00:11:35
87 284 GRUFÍK Jaroslav 8 M_D 1972 2 00:43:43 00:11:37
88 294 FARKAŠOVÁ Erika ASK grafobal Skalica 3 Ž_C 1979 2 00:43:50 00:11:44
89 227 BARTOŠOVSKÝ Jan Brno 18 M_C 1979 2 00:43:55 00:11:49
90 169 KMENTA František AC Čejkovice 8 M_G 1958 2 00:44:00 00:11:54
91 81 SLOUKA Jiří Blažovice 12 M_B 1983 2 00:44:10 00:12:04
92 305 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 5 M_F 1963 2 00:44:14 00:12:08
93 266 FAVUŠ Milan Tomky 9 M_D 1972 2 00:44:20 00:12:14
94 179 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M_I 1949 2 00:44:40 00:12:34
95 306 POLÁŠEK Vít 19 M_C 1976 2 00:44:40 00:12:34
96 280 MASARYK Pavol ZFT 13 M_B 1980 2 00:44:42 00:12:36
97 182 JAKEŠ Libor Štoky 21 M_A 1990 2 00:44:45 00:12:39
98 65 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 6 M_F 1964 2 00:44:47 00:12:41
99 209 ORTH Ján Zohor 7 M_F 1963 2 00:44:58 00:12:52
100 251 SZALVA Jiří Koválov 6 M_E 1967 2 00:45:13 00:13:07
101 214 HUBAČKA Jiří Mikulčice 14 M_B 1980 2 00:45:15 00:13:09
102 225 JUROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_B 1981 2 00:45:17 00:13:11
103 303 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 22 M_A 1990 2 00:45:29 00:13:23
104 185 KALÁB David Blažovice 23 M_A 1987 2 00:45:32 00:13:26
105 170 ZEMANOVÁ Katka 4 Ž_C 1978 2 00:45:35 00:13:29
106 42 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 2 00:45:43 00:13:37
107 202 MLČÁKOVÁ Hana 5 Ž_B 1981 2 00:45:48 00:13:42
108 34 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 Ž_F 1964 2 00:45:50 00:13:44
109 157 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 6 Ž_B 1983 2 00:45:50 00:13:44
110 203 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 20 M_C 1977 2 00:45:56 00:13:50
111 16 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 M_H 1951 2 00:45:58 00:13:52
112 233 RIEČICKÝ Pavol AK Junior Holič 3 Jun 2002 2 00:45:59 00:13:53
113 194 HLAVATÁ Alexandra Brno 1 Ž_E 1967 2 00:46:00 00:13:54
114 250 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 10 M_D 1973 2 00:46:10 00:14:04
115 231 MASÁR Roman Malacky 11 M_D 1970 2 00:46:28 00:14:22
116 290 KRIST Ondřej Kyjov 4 Jun 2001 2 00:46:35 00:14:29
117 75 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 4 Ž_A 1989 2 00:46:35 00:14:29
118 271 CHLEBEK Radek Frýdek Místek 24 M_A 1994 2 00:46:43 00:14:37
119 39 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_H 1951 2 00:46:46 00:14:40
120 184 PORTÁŠÍKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_F 1963 2 00:46:54 00:14:48
121 224 MIKA Ivo Orel Obřany 7 M_E 1966 2 00:47:04 00:14:58
122 31 KUČEROVÁ Jana Rohatec 3 Ž_D 1971 2 00:47:14 00:15:08
123 208 KOLENKO Petr AK Mikulčice 15 M_B 1982 2 00:47:17 00:15:11
124 197 VLAŠIC Jan Mikulčice 25 M_A 1988 2 00:47:17 00:15:11
125 298 ULLER Miroslav CK Studienka 21 M_C 1978 2 00:47:19 00:15:12
126 37 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 9 M_G 1957 2 00:47:26 00:15:20
127 189 BENDA Michal 26 M_A 1986 2 00:47:31 00:15:25
128 302 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž_B 1984 2 00:47:36 00:15:30
129 277 NOVÁK Jan Olomouc 27 M_A 1994 2 00:47:39 00:15:33
130 245 OSIČKA Josef 28 M_A 1993 2 00:47:40 00:15:34
131 205 VRUBEL Petr Brno 16 M_B 1981 2 00:47:41 00:15:35
132 241 SVOBODA Marek Dolní Bojanovice 12 M_D 1973 2 00:47:49 00:15:43
133 299 TIHELKOVÁ Jana 8 Ž_B 1983 2 00:47:51 00:15:45
134 38 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 10 M_G 1957 2 00:47:59 00:15:53
135 275 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 5 Ž_A 1988 2 00:47:59 00:15:53
136 27 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 M_I 1949 2 00:48:03 00:15:57
137 54 FABRIK Miroslav 11 M_G 1959 2 00:48:06 00:16:00
138 279 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 5 Ž_C 1977 2 00:48:08 00:16:02
139 45 MATULOVÁ Martina Brno 4 Ž_D 1972 2 00:48:08 00:16:02
140 151 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 17 M_B 1982 2 00:48:23 00:16:17
141 272 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 13 M_D 1974 2 00:48:23 00:16:17
142 215 MACÁK Daniel Vídeň 29 M_A 1991 2 00:48:38 00:16:32
143 221 JEFFREY SCOTT Toon Kentucky 8 M_F 1963 2 00:48:38 00:16:32
144 308 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 8 M_E 1966 2 00:49:03 00:16:57
145 206 CHOCHOLÁČEK Marian Radošovce 9 M_F 1961 2 00:49:08 00:17:02
146 317 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 7 M_H 1953 2 00:49:28 00:17:22
147 195 HLAVATÝ Radek Brno 9 M_E 1966 2 00:49:36 00:17:30
148 46 MATULA Jaroslav Brno 14 M_D 1970 2 00:49:41 00:17:35
149 276 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 30 M_A 1990 2 00:49:56 00:17:50
150 261 FICKOVÁ Věra Přibice 9 Ž_B 1982 2 00:49:59 00:17:53
151 198 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 3 M_I 1948 2 00:50:08 00:18:02
152 234 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 12 M_G 1958 2 00:50:10 00:18:04
153 230 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 31 M_A 1992 2 00:50:18 00:18:12
154 283 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 Ž_F 1963 2 00:50:19 00:18:13
155 226 LUKOVSKÁ Blanka Spartan Race Training Group Podluží 6 Ž_C 1978 2 00:50:19 00:18:13
156 165 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 7 Ž_C 1977 2 00:50:26 00:18:19
157 278 VAŠEK Pavol Trenčín 10 M_E 1969 2 00:50:30 00:18:24
158 177 VACEK Vladimír Poušov 8 M_H 1951 2 00:50:44 00:18:38
159 232 HREBÍČKOVÁ Jana 8 Ž_C 1979 2 00:50:53 00:18:47
160 239 BÁBÍK Antonín Vacenovice 10 M_F 1963 2 00:50:56 00:18:50
161 318 MEČL Marek Dolní Bojanovice 32 M_A 1989 2 00:51:12 00:19:06
162 40 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 9 Ž_C 1979 2 00:51:26 00:19:20
163 286 CINTULA Juraj ZFT Štefanov 22 M_C 1979 2 00:51:27 00:19:21
164 315 PINDA Martin Lužice 33 M_A 1988 2 00:51:38 00:19:32
165 249 IMRICH Jan Moravská Nová Ves 15 M_D 1971 2 00:51:39 00:19:33
166 219 SPÁČILOVÁ Maria Kyjov 10 Ž_B 1984 2 00:51:43 00:19:37
167 158 LABUDÍKOVÁ Monika Haima om 10 Ž_C 1978 2 00:51:44 00:19:38
168 166 MARŠÁLEK Tomáš 23 M_C 1976 2 00:51:54 00:19:48
169 80 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž_D 1970 2 00:51:56 00:19:50
170 183 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 5 Jun 2003 2 00:52:17 00:20:11
171 316 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 34 M_A 1991 2 00:52:19 00:20:13
172 84 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 2 Ž_E 1965 2 00:52:28 00:20:22
173 32 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 3 Ž_E 1966 2 00:52:28 00:20:22
174 248 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 M_H 1953 2 00:52:34 00:20:28
175 229 GORBATENKOV Alexander AK Junior Holič 16 M_D 1972 2 00:52:40 00:20:34
176 282 DRÁPAL Pavel Orel Křenovice 11 M_F 1963 2 00:52:44 00:20:37
177 82 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 13 M_G 1958 2 00:52:47 00:20:41
178 156 ŠTĚTINA Jan Schaeffler Skalica 17 M_D 1971 2 00:52:51 00:20:45
179 86 HANČÍK Radovan 18 M_D 1974 2 00:52:57 00:20:51
180 220 MOLNÁR Jiří Lužice 24 M_C 1979 2 00:53:06 00:21:00
181 20 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 12 M_F 1961 2 00:53:15 00:21:09
182 256 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 11 Ž_C 1977 2 00:53:19 00:21:13
183 71 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 Ž_E 1969 2 00:53:22 00:21:16
184 297 FUKALÍK František Mikulčice 35 M_A 1990 2 00:53:23 00:21:17
185 289 BALÁŠ Martin 36 M_A 1989 2 00:53:23 00:21:17
186 168 FILIPOVIČ Pavel 10 M_H 1953 2 00:54:01 00:21:55
187 178 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M_I 1946 2 00:54:03 00:21:57
188 152 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 11 Ž_B 1982 2 00:54:03 00:21:57
189 268 BÍLKOVÁ Lucie METEOR Brno 6 Ž_A 1992 2 00:54:05 00:21:59
190 240 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 14 M_G 1955 2 00:54:26 00:22:20
191 155 MECL Karel BK Hodonín 13 M_F 1963 2 00:54:46 00:22:40
192 204 KUBENKOVÁ Zuzana Lozorno 12 Ž_C 1979 2 00:54:58 00:22:52
193 287 KOLÁŘÍK Martin Mikulčice 37 M_A 1989 2 00:55:18 00:23:12
194 281 ŠAGÁT Vít Hodonín 38 M_A 1988 2 00:55:18 00:23:12
195 201 VONDROVÁ Olga 4 Ž_F 1962 2 00:55:28 00:23:22
196 223 LAKIM Luu 11 M_E 1969 2 00:55:58 00:23:52
197 243 VALENDA Jakub 39 M_A 1991 2 00:55:59 00:23:53
198 55 FABRIKOVÁ Blanka 5 Ž_F 1960 2 00:56:00 00:23:54
199 211 JOZÍFKOVÁ Zuzana Mikulčice 12 Ž_B 1980 2 00:56:00 00:23:54
200 210 JOZÍFEK Miroslav Mikulčice 18 M_B 1981 2 00:56:01 00:23:55
201 180 HRUBÁ Dana Ratiškovice 5 Ž_E 1968 2 00:56:41 00:24:35
202 274 STUDÝNKOVÁ Klára Přibice 13 Ž_B 1984 2 00:56:48 00:24:42
203 262 FORETNÍK František Krumvíř 11 M_H 1951 2 00:56:48 00:24:42
204 291 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 6 Ž_D 1973 2 00:56:55 00:24:49
205 212 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_G 1959 2 00:57:34 00:25:28
206 21 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M_H 1954 2 00:57:35 00:25:29
207 12 ZEJDA Ivo Orel Židenice 15 M_G 1956 2 00:57:45 00:25:39
208 173 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 M_I 1946 2 00:58:39 00:26:33
209 26 JOSEF Ján Mikulčice 40 M_A 1986 2 00:59:15 00:27:09
210 53 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 12 M_E 1966 2 00:59:34 00:27:28
211 160 JABLUNKOVÁ Andrea 13 Ž_C 1977 2 00:59:44 00:27:38
212 238 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 7 Ž_A 1991 2 01:00:09 00:28:03
213 50 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 8 Ž_A 1999 2 01:00:17 00:28:11
214 161 JABLUNKA Jan 6 Jun 2005 2 01:01:44 00:29:38
215 159 JABLUNKA Dušan 25 M_C 1977 2 01:01:45 00:29:39
216 154 KOČVAROVÁ Kateřina Mikulčice 14 Ž_C 1978 2 01:01:59 00:29:53
217 293 WALDECKER Pavol Senica 16 M_G 1956 2 01:02:06 00:30:00
218 153 RECHOVÁ Martina Mikulčice 14 Ž_B 1984 2 01:03:58 00:31:52
219 273 HUMPOLÍK Jiří Halcyon klub Hodonín 13 M_H 1950 2 01:05:39 00:33:33
220 264 NĚMEC Josef Mikulčice 19 M_D 1971 2 01:05:39 00:33:33
221 267 HŘEBAČKOVÁ Radka 9 Ž_A 1991 2 01:06:00 00:33:54
222 246 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 6 Ž_F 1963 2 01:06:18 00:34:12
223 66 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M_I 1945 2 01:06:37 00:34:31
224 29 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 M_I 1937 2 01:07:25 00:35:19
225 77 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 14 M_F 1960 2 01:07:36 00:35:30
226 13 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 8 M_I 1941 2 01:08:21 00:36:15
227 14 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 14 M_H 1953 2 01:11:21 00:39:15
228 64 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 7 Ž_F 1964 2 01:13:09 00:41:03
229 192 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 15 Ž_C 1979 2 01:16:05 00:43:59
230 296 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 10 Ž_A 1994 2 01:17:14 00:45:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 43 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín M_H 1950

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.