Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 27.04.2019 08:00 do 27.04.2019 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Zpracování výsledkůPetr Mrázek

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků693
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 CATTANEO Johnny WILIER 7C FORCE 1 Muži I 1981 3 01:45:00
2 4 FOJTÍK Jan FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 2 Muži I 1988 3 01:45:01 00:00:00
3 10 REBAGLIATI Marco WILIER 7C FORCE 3 Muži I 1990 3 01:47:31 00:02:31
4 16 STRNKA Tomáš Bike Team Sazovice 4 Muži I 1984 3 01:47:53 00:02:52
5 6 BÁRTEK David Amenity-Extrem Sport Team 1 Under 23 1998 3 01:48:11 00:03:11
6 5 FOJTÍK Ondřej FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 1 Muži II 1977 3 01:48:13 00:03:12
7 1 JOBÁNEK Jan Superior Velsbike Team 5 Muži I 1983 3 01:48:13 00:03:12
8 8 ŠŤASTNÝ Petr Sport Races 6 Muži I 1988 3 01:48:41 00:03:41
9 14 PROCHÁZKA Jan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 7 Muži I 1994 3 01:48:46 00:03:45
10 564 MAREK Jaroslav Superior riders 8 Muži I 1986 3 01:49:57 00:04:57
11 18 MALÝ Matěj Amenity-Extrem Sport Team 2 Under 23 2000 3 01:51:23 00:06:22
12 17 PETŘÍČEK Tomáš Kolovna KM - BT Morkovice 9 Muži I 1990 3 01:51:33 00:06:33
13 13 ŠÍBL Radoslav 4EVER Cyklobulis 10 Muži I 1980 3 01:51:39 00:06:39
14 22 KRESTA Jan AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1 3 Under 23 1997 3 01:51:46 00:06:46
15 37 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ 11 Muži I 1993 3 01:52:24 00:07:23
16 15 NERADIL Vojtěch Kolovna KM-BT Morkovice 1 Junioři 2001 3 01:52:43 00:07:43
17 683 TRNKA Dominik ENDEKA BASSTA team 12 Muži I 1989 3 01:53:54 00:08:53
18 25 SKYBA Zdeněk Force Kck Zlín 4 Under 23 1999 3 01:53:58 00:08:57
19 23 PONÍŽIL Radek Sfinx 13 Muži I 1981 3 01:54:00 00:08:59
20 11 ŠPILER Stanislav CK PeMaP Přerov 14 Muži I 1981 3 01:54:19 00:09:18
21 45 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 5 Under 23 1998 3 01:54:23 00:09:23
22 157 ČERNOCKÝ Martin ENDEKA BASSTA team 15 Muži I 1986 3 01:54:35 00:09:34
23 38 KUČERA Vladimír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 Muži II 1973 3 01:54:41 00:09:41
24 9 KOBLIHA Ondřej AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1 16 Muži I 1986 3 01:55:04 00:10:03
25 7 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 17 Muži I 1986 3 01:55:16 00:10:15
26 380 ORAVEC Petr CK PeMaP Přerov 18 Muži I 1993 3 01:55:19 00:10:19
27 56 ŠTULER Roman 3 Muži II 1979 3 01:55:22 00:10:22
28 19 VÁCLAVEK Lukáš Kolovna KM - BT Morkovice 19 Muži I 1991 3 01:55:40 00:10:40
29 53 KARSCH Dominik FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 6 Under 23 1998 3 01:56:04 00:11:04
30 29 FUKALA Ondřej SK edie team 20 Muži I 1993 3 01:56:33 00:11:32
31 48 ŠTÍPALA Milan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 21 Muži I 1984 3 01:56:51 00:11:50
32 35 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Muži II 1978 3 01:56:57 00:11:57
33 689 SLAVÍK_JIŘÍ Slavík_Dušan OD MORAVA 1 Tandem 1979 3 01:57:07 00:12:07
34 273 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 5 Muži II 1979 3 01:57:11 00:12:10
35 609 JANOTA Miroslav Valach Cyklomira-Orbea 6 Muži II 1977 3 01:57:16 00:12:15
36 71 DUSÍK Martin FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 7 Muži II 1974 3 01:57:17 00:12:17
37 28 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 22 Muži I 1986 3 01:57:20 00:12:20
38 57 GREMLICA Jakub Rohálov bike team 1 23 Muži I 1993 3 01:57:22 00:12:22
39 36 TRTEK František GAPP System-Cabtech 24 Muži I 1984 3 01:57:26 00:12:25
40 33 OVESNÝ Pavel AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1 8 Muži II 1975 3 01:57:29 00:12:28
41 85 PĚČEK Martin Superior riders 25 Muži I 1993 3 01:57:38 00:12:37
42 67 ONDROUŠEK Stanislav StaniOn bike 9 Muži II 1978 3 01:57:43 00:12:42
43 34 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 26 Muži I 1984 3 01:57:45 00:12:45
44 31 HYNEČEK Michal Aspire SCM 27 Muži I 1987 3 01:57:51 00:12:50
45 627 KOBLÍŽEK Petr Sportovní tým Kola Kobližek 10 Muži II 1979 3 01:58:02 00:13:01
46 629 ZATLOUKAL Aleš Sportovní tým Kola Kobližek 28 Muži I 1991 3 01:58:02 00:13:01
47 598 JANOŠ Rudy OD MORAVA 11 Muži II 1971 3 01:58:06 00:13:05
48 558 CHALUPA Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 29 Muži I 1980 3 01:58:52 00:13:51
49 669 DAREBNÍK Libor TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 30 Muži I 1981 3 01:59:01 00:14:00
50 63 KASPAREK Jiri REGA Bike Team 31 Muži I 1980 3 01:59:17 00:14:16
51 41 HORÁČEK Radim CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 32 Muži I 1990 3 02:00:32 00:15:32
52 553 DOUŠEK Tomáš FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 7 Under 23 2000 3 02:00:33 00:15:32
53 49 BARTÁK Radim Kolovna KM - BT Morkovice 33 Muži I 1980 3 02:00:37 00:15:36
54 42 DUBOVECKÝ Andrej Bike Team Sazovice 34 Muži I 1986 3 02:00:41 00:15:41
55 27 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice 12 Muži II 1974 3 02:00:42 00:15:41
56 651 STUDÝNKA David SK SKIVELO neslyšících Olomouc 13 Muži II 1976 3 02:00:43 00:15:43
57 21 DŘEVOJÁNEK Jan valmezbike 14 Muži II 1975 3 02:00:59 00:15:58
58 30 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 15 Muži II 1976 3 02:01:15 00:16:14
59 43 MINAŘÍK Ondřej VALACHBAJK Team 35 Muži I 1992 3 02:02:54 00:17:54
60 54 LAUCKÝ Pavel Sportovní tým Kola Kobližek 36 Muži I 1983 3 02:03:01 00:18:00
61 424 RYTÍŘ Martin AD team 16 Muži II 1979 3 02:03:06 00:18:05
62 618 KLEMENT JIŘÍ DRESSME.CZ 37 Muži I 1988 3 02:03:15 00:18:14
63 44 EICHNER Tomáš DNP Ostrava 1 Muži III 1967 3 02:03:53 00:18:52
64 74 SÝKORA Jan cyklodresy.cz 17 Muži II 1974 3 02:03:54 00:18:53
65 83 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 38 Muži I 1985 3 02:04:25 00:19:24
66 75 ŘÍHA Marek 39 Muži I 1988 3 02:04:31 00:19:30
67 92 EIM Daniel Kroměřížské bajker 18 Muži II 1978 3 02:04:48 00:19:48
68 617 TVARŮŽKOVÁ Tereza Maloja - Rocky 1 Ženy I 1998 3 02:04:53 00:19:52
69 345 MITÁŠ Martin KAMECHY bikes 19 Muži II 1974 3 02:04:59 00:19:59
70 319 MANČÍK Stanislav CK Salaš Slovácká kolovna 2 Muži III 1968 3 02:05:00 00:20:00
71 425 ŘÍHA Aleš STS Chvojkovice-Brod 40 Muži I 1990 3 02:05:05 00:20:05
72 684 ŠTĚPÁNEK Martin Tesla Brno 20 Muži II 1973 3 02:05:21 00:20:21
73 64 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport UNITE 1 41 Muži I 1994 3 02:05:23 00:20:22
74 66 ZOBANÍK Tomáš Hydro-Eko 21 Muži II 1979 3 02:05:25 00:20:25
75 581 KLÁKURKA Václav AD team 42 Muži I 1983 3 02:05:25 00:20:25
76 205 HLAVA Tomáš 4EVER Cyklobulis 2 Junioři 2002 3 02:05:45 00:20:45
77 95 KOTAS Václav Bike Racing Letovice 22 Muži II 1978 3 02:06:04 00:21:03
78 392 PETRŮ Martin 3 Junioři 2004 3 02:06:38 00:21:37
79 51 NERADIL Tomáš Cykloteam MXM Hulín 23 Muži II 1974 3 02:06:51 00:21:50
80 81 RUBEŠ Matěj Tj Sokol Pozděchov 24 Muži II 1976 3 02:07:13 00:22:12
81 79 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice 43 Muži I 1988 3 02:07:17 00:22:17
82 91 VÁLEK Petr 44 Muži I 1984 3 02:07:22 00:22:22
83 3 BÁBEK Tomáš Dukla Brno 45 Muži I 1987 3 02:08:02 00:23:01
84 686 NOVOTNÝ Michal Dymytry Ždánice 25 Muži II 1975 3 02:08:05 00:23:04
85 329 MEZIHORÁK Roman 3 Muži III 1964 3 02:08:07 00:23:06
86 191 GREGOR Jirka Cyklosport UNITE 1 46 Muži I 1980 3 02:08:22 00:23:21
87 55 KAROLA Martin Kolovrat 47 Muži I 1986 3 02:08:23 00:23:22
88 62 KUČERA Jiří Open Cycling Academy 4 Muži III 1969 3 02:08:28 00:23:27
89 685 FRYŠTÁCKÝ Pavel Drásal team Holešov 48 Muži I 1980 3 02:09:03 00:24:03
90 61 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE/Letovice 1 Veteráni 1959 3 02:09:13 00:24:12
91 284 KROČA Michal 49 Muži I 1981 3 02:09:26 00:24:25
92 59 JANDA Jakub Rohálov bike team 1 50 Muži I 1991 3 02:09:32 00:24:31
93 186 FUKSA Štěpán CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 4 Junioři 2002 3 02:09:37 00:24:37
94 32 STRNAD Václav ENDEKA BASSTA team 51 Muži I 1983 3 02:09:56 00:24:55
95 307 KREJČÍ Lukáš Rohálov bike team 4 52 Muži I 1993 3 02:10:05 00:25:04
96 294 KUREČKA Ludvík FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 53 Muži I 1996 3 02:10:09 00:25:08
97 687 ŠEVČÍK Karel Jóga v denním životě 54 Muži I 1982 3 02:10:32 00:25:31
98 39 KUČERA Petr CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 26 Muži II 1975 3 02:10:41 00:25:41
99 76 HUSEK Karel EDLINE MTB Team 8 Under 23 1998 3 02:10:43 00:25:43
100 403 PODSEDNÍK Marek 55 Muži I 1985 3 02:10:48 00:25:48
101 407 PONIKELSKÝ Ondřej 420 56 Muži I 1994 3 02:10:51 00:25:51
102 110 BUCŇÁK Ondřej Kolovna KM - BT Morkovice 2 57 Muži I 1991 3 02:10:54 00:25:54
103 60 DEDEK Aleš AD team 27 Muži II 1975 3 02:11:09 00:26:08
104 596 DOLEŽEL Michal Doubrava Zahnašovice 58 Muži I 1989 3 02:11:20 00:26:20
105 532 VÝMOLA Petr CykloTrenink.com 59 Muži I 1980 3 02:11:51 00:26:51
106 496 ŠVUB Zdeněk Force CZ 28 Muži II 1972 3 02:12:26 00:27:25
107 258 KLIMEŠ Petr Dukla Brno 60 Muži I 1982 3 02:12:31 00:27:30
108 555 KOLOMAZNÍK Miroslav OD MORAVA 5 Muži III 1963 3 02:12:39 00:27:39
109 93 FOJT Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ 29 Muži II 1972 3 02:12:49 00:27:48
110 590 PITRUN Miroslav MeTermo 61 Muži I 1980 3 02:12:51 00:27:50
111 619 ČIŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín 30 Muži II 1977 3 02:13:03 00:28:03
112 107 NÁBĚLEK Aleš Cyklosport Chropyně 26 31 Muži II 1973 3 02:13:08 00:28:08
113 86 KOUBEK Petr CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 6 Muži III 1960 3 02:13:09 00:28:08
114 582 FISCHER Petr REGA Bike Team 7 Muži III 1968 3 02:13:13 00:28:12
115 26 PÁNEK Libor Cyklosport Chropyně 26 32 Muži II 1979 3 02:13:32 00:28:31
116 12 HUŘÍKOVÁ Tereza Rouvy Team 2 Ženy I 1987 3 02:13:33 00:28:32
117 369 NERADIL Richard Líšna 33 Muži II 1979 3 02:13:34 00:28:33
118 47 MACHÁŇOVÁ Sabina bikecentrum olomouc 3 Ženy I 1992 3 02:13:35 00:28:35
119 435 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Kolovna KM - BT Morkovice 4 Ženy I 1991 3 02:14:09 00:29:08
120 202 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 62 Muži I 1987 3 02:14:18 00:29:17
121 462 SUCHÝ Tomáš Ghost Blansko 34 Muži II 1977 3 02:14:18 00:29:18
122 659 SLAVÍČEK Petr Koala - Stevens MTB tým 63 Muži I 1990 3 02:14:19 00:29:19
123 682 VAŠULÍN Zdeněk Duhový svět 8 Muži III 1964 3 02:14:20 00:29:19
124 52 PODOLA Lukáš Rohálov bike team 1 64 Muži I 1994 3 02:14:23 00:29:22
125 460 STOKLÁSEK Tomáš Ghost team 65 Muži I 1995 3 02:14:26 00:29:25
126 82 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice 1 66 Muži I 1983 3 02:14:34 00:29:34
127 114 SALAČ Petr AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 2 Veteráni 1959 3 02:14:43 00:29:43
128 413 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 9 Muži III 1964 3 02:14:51 00:29:51
129 576 DIVIŠ Radek AD team 35 Muži II 1975 3 02:14:51 00:29:51
130 623 JARŮŠEK Josef Spešov 36 Muži II 1974 3 02:14:55 00:29:54
131 72 SOBEK Roman BT Rumunsko 37 Muži II 1972 3 02:14:56 00:29:55
132 115 PEKAŘ Martin Lukov 67 Muži I 1980 3 02:15:02 00:30:01
133 660 SÁZEL Patrik Koala - Stevens MTB tým 68 Muži I 1993 3 02:15:07 00:30:06
134 677 BĚLUNEK Hynek 9 Under 23 1998 3 02:15:08 00:30:07
135 109 HOLUBEC Zdeněk Kolovna KM-BT Morkovice 38 Muži II 1975 3 02:15:24 00:30:24
136 628 ZATLOUKAL Lukáš Sportovní tým Kola Koblížek 69 Muži I 1985 3 02:15:32 00:30:32
137 292 KUNST Stanislav Hanáčtí chrti 39 Muži II 1975 3 02:15:39 00:30:38
138 516 VALD Jiří EKODRILL Zlín 40 Muži II 1973 3 02:15:40 00:30:40
139 84 ADAMÍK Lukáš Koryčany Bikers 70 Muži I 1982 3 02:15:43 00:30:42
140 175 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 1 71 Muži I 1993 3 02:15:49 00:30:49
141 181 DVOŘÁK Petr Duhový svět 41 Muži II 1972 3 02:15:56 00:30:55
142 405 POLÍVKA Luděk CBT Lipník n.B. 42 Muži II 1978 3 02:16:11 00:31:10
143 605 KOTAS_TOMÁŠ Janoš_Roman TUV SUD Morava Bike Team 2 Tandem 1983 3 02:16:11 00:31:11
144 104 RUBEŠ Michal Force Team 43 Muži II 1974 3 02:16:28 00:31:28
145 87 KOZEL Tom Kolokrám 72 Muži I 1981 3 02:16:30 00:31:30
146 360 NADVORNIK Zdenek Cyklo Stevens koala 10 Muži III 1962 3 02:16:31 00:31:31
147 497 TELLINGER Adam 4EVER Cyklobulis 10 Under 23 2000 3 02:16:43 00:31:42
148 279 KRCMA Tomas Brno jede! 73 Muži I 1980 3 02:16:56 00:31:56
149 274 KOPŘIVA Jaryn SK Pacetluky 74 Muži I 1984 3 02:17:02 00:32:01
150 580 JURČÍK Pavel Zapro 11 Muži III 1965 3 02:17:09 00:32:08
151 529 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači 44 Muži II 1971 3 02:17:26 00:32:25
152 106 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 45 Muži II 1970 3 02:17:27 00:32:26
153 78 ŠEVČÍK Kamil Doubrava Zahnašovice 75 Muži I 1990 3 02:17:28 00:32:27
154 89 GIERGIELOVÁ Markéta SKIBIKECENTRUM.CZ team 1 Ženy II 1979 3 02:17:34 00:32:33
155 80 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 46 Muži II 1972 3 02:17:35 00:32:34
156 195 HAJDA Pavel BATA TEAM 47 Muži II 1972 3 02:17:39 00:32:39
157 147 BUČEK Petr Novatop Lapierre 12 Muži III 1968 3 02:17:42 00:32:42
158 102 ŠTEKL Petr Salix Team 48 Muži II 1971 3 02:17:50 00:32:49
159 183 FEJK Petr 76 Muži I 1989 3 02:18:13 00:33:13
160 361 NÁPLAVA Pavel Bike Team Vyškov 49 Muži II 1974 3 02:18:23 00:33:23
161 96 PTÁČEK Pavel Rohálov bike team 4 50 Muži II 1974 3 02:18:26 00:33:26
162 90 MAKOVICKÝ Martin EAGLE.sc Orel jednota Zlín 77 Muži I 1981 3 02:18:36 00:33:35
163 322 MARTINEC Robin Brázdil Cycling Team 78 Muži I 1981 3 02:18:39 00:33:38
164 589 BLÁHA Tomáš Hranice 79 Muži I 1986 3 02:18:46 00:33:46
165 316 MACHÁLEK Adam 5 Junioři 2002 3 02:18:50 00:33:50
166 517 VÁLEK Jaromír Kroměřížské bajker 80 Muži I 1982 3 02:18:59 00:33:58
167 98 SICHÁLKOVÁ Natálie Business logic s.r.o 5 Ženy I 1994 3 02:19:09 00:34:08
168 239 JANOUŠEK Zdeněk Jandezovi bikeři 81 Muži I 1991 3 02:19:09 00:34:09
169 384 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 51 Muži II 1976 3 02:19:16 00:34:15
170 445 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 52 Muži II 1972 3 02:19:20 00:34:20
171 393 PETRUJ Martin Zvonek Sport Valašské Klobouky 13 Muži III 1968 3 02:19:21 00:34:20
172 136 BLAHA Aleš 53 Muži II 1972 3 02:19:24 00:34:23
173 597 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači 54 Muži II 1976 3 02:19:27 00:34:27
174 155 ČÁP Zdeněk MTB Roštění 55 Muži II 1971 3 02:19:33 00:34:33
175 542 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 82 Muži I 1981 3 02:19:35 00:34:34
176 68 MANIŠ Martin SKP Zlín 83 Muži I 1990 3 02:19:48 00:34:48
177 456 STIBOR Daniel Rohálov bike team 3 84 Muži I 1990 3 02:19:53 00:34:52
178 73 VANĚK Petr MTB KOZÍ CHLÍVEK 56 Muži II 1973 3 02:19:55 00:34:54
179 164 DALAJKA David KČT Slečinky Napajedla 85 Muži I 1990 3 02:19:58 00:34:58
180 306 LOVEČEK Daniel KČT Slečinky Napajedla 57 Muži II 1977 3 02:19:58 00:34:58
181 694 KOZÁK David AD team 86 Muži I 1984 3 02:20:10 00:35:10
182 423 RUSO Radek 87 Muži I 1984 3 02:20:21 00:35:20
183 94 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 58 Muži II 1978 3 02:20:23 00:35:23
184 256 KAROLA Tomáš 59 Muži II 1975 3 02:20:33 00:35:32
185 24 KAROL Marek Canyon Racing Team 60 Muži II 1977 3 02:20:33 00:35:32
186 411 POTŮČEK Šimon REGA Bike Team 11 Under 23 1997 3 02:20:49 00:35:48
187 196 HÁJEK Josef 88 Muži I 1980 3 02:20:56 00:35:55
188 524 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 61 Muži II 1976 3 02:21:02 00:36:01
189 285 KROPÁČEK Jan KČT Slečinky Napajedla 89 Muži I 1983 3 02:21:07 00:36:06
190 487 ŠPAČEK Miloslav Sportovní tým Kola Koblížek 90 Muži I 1984 3 02:21:32 00:36:32
191 717 KUPKA Roman Havrani Hylváty 14 Muži III 1967 3 02:21:33 00:36:32
192 134 BÍLEK Jiří Ghost Blansko 62 Muži II 1979 3 02:21:46 00:36:45
193 676 HLÁVKA Tadeáš 6 Junioři 2004 3 02:21:50 00:36:49
194 526 VYBÍRAL Martin 91 Muži I 1989 3 02:21:51 00:36:50
195 436 SKYVA Josef 15 Muži III 1968 3 02:22:05 00:37:04
196 321 MANIŠ Josef SK Tichov 92 Muži I 1985 3 02:22:13 00:37:13
197 50 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 16 Muži III 1968 3 02:22:17 00:37:17
198 483 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov 93 Muži I 1988 3 02:22:26 00:37:25
199 438 SLADKOVSKÁ Dagmar Česká spořitelna Accolade 2 Ženy II 1974 3 02:22:38 00:37:37
200 113 KUČNÁ Svatava 4EVER Cyklobulis 6 Ženy I 1995 3 02:22:40 00:37:40
201 138 BLAŽEK Jakub CYKLOSPORT CHROPYNĚ 94 Muži I 1988 3 02:22:44 00:37:44
202 149 BURGET Miloslav 1.MtB Opatovice 17 Muži III 1961 3 02:22:49 00:37:49
203 467 ŠARMAN Petr SK Hasiči Zlín 63 Muži II 1979 3 02:22:55 00:37:54
204 388 PAVLACKÝ Zdenek Zvonek Sport Valašské Klobouky 95 Muži I 1988 3 02:23:03 00:38:02
205 168 DOHNAL Aleš 96 Muži I 1984 3 02:23:07 00:38:07
206 661 HAVLÍČEK Miroslav Koala - Stevens MTB tým 97 Muži I 1992 3 02:23:12 00:38:11
207 112 VAŠICA Martin Sokol Třebětice 1 64 Muži II 1972 3 02:23:14 00:38:14
208 671 JURÁŠ Pavol SKIBIKECENTRUM.CZ team 98 Muži I 1981 3 02:23:25 00:38:24
209 641 VACULÍK Rostislav Unite Cyklosport 99 Muži I 1985 3 02:23:34 00:38:33
210 412 POVOLNÝ Petr 2P 65 Muži II 1979 3 02:23:35 00:38:34
211 631 GRACLA Tomáš Napabike 100 Muži I 1987 3 02:23:36 00:38:36
212 648 PROŠEK Radim Kamecny Bikes 66 Muži II 1973 3 02:24:02 00:39:02
213 670 DRAGAN Marina SKIBIKECENTRUM.CZ team 3 Ženy II 1983 3 02:24:26 00:39:25
214 586 JAKEŠ Jiří Superior Cyklolive Team 67 Muži II 1977 3 02:24:26 00:39:26
215 342 MINÁŘ Daniel 68 Muži II 1978 3 02:24:28 00:39:27
216 611 HÁJEK Pavel Zlínská 50 101 Muži I 1983 3 02:24:30 00:39:29
217 208 HOLOTÍK Jiří Tajfun - Team 102 Muži I 1992 3 02:24:37 00:39:37
218 561 KRUPICA Pavel 69 Muži II 1971 3 02:24:41 00:39:40
219 298 LAVIČKA David Ghost team 70 Muži II 1973 3 02:24:47 00:39:47
220 546 ŽÁK Marek Zvonek Sport Valašské Klobouky 71 Muži II 1977 3 02:24:58 00:39:58
221 142 BRÁZDIL Zdeněk Rexite zambikos Zlín 72 Muži II 1973 3 02:25:00 00:40:00
222 99 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 73 Muži II 1976 3 02:25:02 00:40:01
223 372 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 103 Muži I 1980 3 02:25:11 00:40:11
224 672 WIESNER Jan Superior riders 104 Muži I 1992 3 02:25:13 00:40:12
225 544 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 105 Muži I 1988 3 02:25:13 00:40:13
226 645 ONDRA Jaromír 74 Muži II 1978 3 02:25:14 00:40:13
227 226 CHRASTINA Roman Continental sport team 106 Muži I 1980 3 02:25:16 00:40:15
228 521 VICENÍK petr 75 Muži II 1971 3 02:25:21 00:40:20
229 289 KUDLÁČEK Tomáš Suunto-Canyon 107 Muži I 1994 3 02:25:32 00:40:32
230 657 VRBA Radim Koryčany Bikers 76 Muži II 1977 3 02:25:47 00:40:46
231 503 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 77 Muži II 1971 3 02:25:49 00:40:48
232 153 COHLA Martin Titan TRI LIFE 78 Muži II 1970 3 02:25:50 00:40:49
233 604 KOUDELA Ladislav AD team 79 Muži II 1973 3 02:25:54 00:40:53
234 370 NERADIL Svatopluk Líšná 108 Muži I 1980 3 02:25:56 00:40:55
235 573 MAREK Petr Cyklo Zlín 109 Muži I 1981 3 02:26:20 00:41:19
236 261 KNOTEK František ACR Bike Vlčnov 80 Muži II 1977 3 02:26:21 00:41:20
237 488 ŠPALEK Vít Kolokroužek Zlín 110 Muži I 1982 3 02:26:23 00:41:22
238 343 MINAŘÍK Tomáš ZAPRO Team 81 Muži II 1978 3 02:26:29 00:41:29
239 272 KONRÁDY Marián 111 Muži I 1980 3 02:26:36 00:41:35
240 88 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 7 Ženy I 1988 3 02:26:41 00:41:41
241 674 GREGOR Radek CYKLOSPORT CHROPYNĚ 18 Muži III 1962 3 02:26:48 00:41:48
242 658 KOŇAŘÍK Kamil Top Real Invest s.r.o. 112 Muži I 1980 3 02:26:52 00:41:52
243 690 KOUKOL Tomáš 82 Muži II 1978 3 02:27:00 00:42:00
244 70 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 83 Muži II 1970 3 02:27:08 00:42:07
245 691 NAVRÁTIL Milan 84 Muži II 1971 3 02:27:21 00:42:20
246 421 REMEŠ Jaroslav OD MORAVA 85 Muži II 1974 3 02:27:23 00:42:22
247 206 HOLEC Radek CEMEX bike team/BCS 86 Muži II 1974 3 02:27:39 00:42:38
248 344 MIŠÁK Jiří kolo-běžky 19 Muži III 1962 3 02:27:43 00:42:43
249 253 KARAS Vít 113 Muži I 1994 3 02:27:58 00:42:57
250 365 NEDBAL Tomáš Rohálov bike team 2 87 Muži II 1977 3 02:28:14 00:43:13
251 531 VYMĚTAL Pavel Zlín 20 Muži III 1960 3 02:28:22 00:43:21
252 647 SKOVAJSA Michal Bikeři VFC 88 Muži II 1974 3 02:28:36 00:43:36
253 210 HONIG Milan Hanáčtí chrti 21 Muži III 1969 3 02:28:42 00:43:42
254 243 JUNG Jiří Sdružení kolejářů 114 Muži I 1991 3 02:28:45 00:43:45
255 551 BRÁTEL Zdenek 22 Muži III 1967 3 02:28:54 00:43:53
256 220 HUBÁČEK Oldřich Sokol Želechovice n.Dř. 23 Muži III 1961 3 02:29:00 00:43:59
257 278 KRAHULEC Petr 89 Muži II 1974 3 02:29:33 00:44:32
258 409 POSPÍŠIL David Retired DJs 115 Muži I 1985 3 02:29:38 00:44:37
259 459 STOKLÁSEK Robert 90 Muži II 1973 3 02:29:41 00:44:41
260 368 NERADIL Tomáš Cykloteam MXM Hulín 7 Junioři 2004 3 02:29:46 00:44:46
261 620 SLEZÁČEK Tomáš Přerov 91 Muži II 1976 3 02:29:57 00:44:56
262 305 LORENC Marek Force CZ 92 Muži II 1974 3 02:30:13 00:45:12
263 528 VYBÍRAL Tomáš Tíhou Inspirovaný Rafan 116 Muži I 1994 3 02:30:15 00:45:14
264 144 BRÁZDIL Petr Bajk tým Přílepy 93 Muži II 1973 3 02:30:17 00:45:17
265 502 TOMÁNEK Petr Pedal Works Hranice 94 Muži II 1976 3 02:30:22 00:45:22
266 567 POLEDŇÁK Tomáš Kotár Enduro Team 117 Muži I 1984 3 02:30:26 00:45:25
267 439 SLANÁ Michaela Kolokrám 8 Ženy I 1993 3 02:31:04 00:46:04
268 211 HORÁK David 118 Muži I 1993 3 02:31:04 00:46:04
269 128 BEHÚŇ Tomáš Force Team 119 Muži I 1996 3 02:31:07 00:46:06
270 108 CHOLECEK Jiri Continental sport team 95 Muži II 1979 3 02:31:09 00:46:09
271 505 TOPOLSKÝ Radek NemažeNejede 96 Muži II 1973 3 02:31:13 00:46:13
272 415 PRIESSNITZ Vít 97 Muži II 1972 3 02:31:15 00:46:14
273 325 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 98 Muži II 1972 3 02:31:30 00:46:29
274 152 BUTKOV Tomáš 120 Muži I 1985 3 02:31:33 00:46:32
275 520 VÁVRA Michal CYKLOSPORT CHROPYNĚ 99 Muži II 1971 3 02:32:13 00:47:12
276 277 KOŽUCH Michal 121 Muži I 1980 3 02:32:22 00:47:21
277 382 OSTRČIL Tomáš AD team 100 Muži II 1975 3 02:32:23 00:47:22
278 234 JANDA Josef 24 Muži III 1966 3 02:32:23 00:47:23
279 198 HAVEL Honza Bike Triatlon Morkovice 101 Muži II 1979 3 02:32:25 00:47:24
280 266 KOLÁŘ Michal BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 102 Muži II 1975 3 02:32:27 00:47:26
281 700 SMAZIL Martin Cobram Bike Team 122 Muži I 1981 3 02:32:28 00:47:28
282 246 JURČÍK Lukáš Dobrč BIKERs 103 Muži II 1975 3 02:32:32 00:47:31
283 359 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4 Ženy II 1974 3 02:32:34 00:47:33
284 375 NOVOTNÝ Jan Nadoraz 123 Muži I 1986 3 02:32:35 00:47:35
285 268 KOLÁŘ Zdeněk Manobike 124 Muži I 1986 3 02:32:36 00:47:36
286 213 HOŠŤÁLEK Zdeněk 104 Muži II 1976 3 02:32:40 00:47:39
287 579 DOLEŽELOVÁ Martina biketeam sazovice 9 Ženy I 1985 3 02:32:46 00:47:45
288 264 KOCMÁNEK Ladislav RELAX Brno 125 Muži I 1990 3 02:32:55 00:47:54
289 259 KLIMEŠ Miloš ENDEKA BASSTA team 3 Veteráni 1955 3 02:33:05 00:48:05
290 514 VÁCLAVÍK Libor 105 Muži II 1979 3 02:33:24 00:48:23
291 634 HANÁK Jiří RTB 106 Muži II 1975 3 02:33:41 00:48:41
292 255 KARLÍK Pavel Rohálov bike team 4 126 Muži I 1993 3 02:33:46 00:48:46
293 133 BIČÁNEK Radim 107 Muži II 1975 3 02:33:48 00:48:47
294 162 ČIHÁK Josef FIT Team 108 Muži II 1979 3 02:33:52 00:48:51
295 472 ŠESTÁK Jan Kroměřížské bajker 4 Veteráni 1959 3 02:33:59 00:48:58
296 105 PUMPRLA Libor Rohálov bike team 3 109 Muži II 1975 3 02:34:01 00:49:00
297 140 BOUŠKA Jaroslav Cyklozastávka Pod Jabloní 127 Muži I 1991 3 02:34:02 00:49:01
298 317 MÁLEK Tomáš KEPORKAK!!! 12 Under 23 1997 3 02:34:20 00:49:20
299 563 LISKA Miroslav 128 Muži I 1983 3 02:34:30 00:49:29
300 406 POLNICKÝ Adam AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 110 Muži II 1977 3 02:35:23 00:50:22
301 189 GRAMAN Michal 111 Muži II 1977 3 02:35:28 00:50:28
302 612 LEDABYL Marek Easy & coffe 112 Muži II 1972 3 02:35:30 00:50:30
303 673 GARGULÁK Michal Sportakus 25 Muži III 1966 3 02:35:34 00:50:34
304 118 BABIÁNEK Milan Miko Cycles Přerov 26 Muži III 1963 3 02:35:36 00:50:36
305 602 ČAPEK Marian 129 Muži I 1981 3 02:35:40 00:50:39
306 190 GREGOR Vladimír DMD 113 Muži II 1976 3 02:35:53 00:50:53
307 398 PODESVA Miroslav Hanáčtí chrti 27 Muži III 1968 3 02:36:01 00:51:00
308 475 ŠIMARA Petr OD MORAVA 114 Muži II 1977 3 02:36:06 00:51:05
309 572 DOLANSKÝ Martin Gasedo 115 Muži II 1974 3 02:36:17 00:51:16
310 525 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 116 Muži II 1973 3 02:36:24 00:51:23
311 174 DOSEDLA Michal 130 Muži I 1982 3 02:36:25 00:51:24
312 431 SIMERSKÝ Martin Beeda's No Zee 131 Muži I 1984 3 02:36:41 00:51:40
313 601 SVAK Jiří Gators Holešov 132 Muži I 1987 3 02:36:47 00:51:46
314 550 CAHA Martin C-URAN 133 Muži I 1981 3 02:36:47 00:51:46
315 40 NEDVÍDEK Pablo WILIER 7C FORCE 117 Muži II 1979 3 02:36:48 00:51:47
316 464 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 118 Muži II 1973 3 02:36:48 00:51:48
317 638 ROMAŇÁK Jan dotacecgp.cz 134 Muži I 1992 3 02:36:50 00:51:50
318 678 PETRŮ Pavel 135 Muži I 1987 3 02:36:52 00:51:52
319 603 VACULÍK Michal 119 Muži II 1977 3 02:37:00 00:51:59
320 414 PRAVDA Radomír 136 Muži I 1988 3 02:37:02 00:52:01
321 625 PSOTKA Pavel Rohálov bike team 28 Muži III 1968 3 02:37:09 00:52:08
322 218 HRADECKÝ Rostislav Bajk tým Přílepy 137 Muži I 1981 3 02:37:17 00:52:16
323 630 DOSOUDIL Petr Samzasebe 29 Muži III 1967 3 02:37:19 00:52:19
324 197 HAUSKNECHT Michal Retired DJs 138 Muži I 1982 3 02:37:29 00:52:28
325 299 LESKOVJAN Tomáš 120 Muži II 1976 3 02:37:37 00:52:37
326 446 SOLDÁN Ondřej Cyklozastávka Pod Jabloní 139 Muži I 1991 3 02:37:39 00:52:38
327 295 KYLIÁN Jaroslav 140 Muži I 1983 3 02:38:00 00:52:59
328 452 STANĚK Karel Hobík 30 Muži III 1964 3 02:38:10 00:53:09
329 557 CHALOUPKA Martin Duhový svět 141 Muži I 1990 3 02:38:19 00:53:18
330 145 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 10 Ženy I 1990 3 02:38:27 00:53:26
331 131 BENEŠ Zdeněk Stolní tenis BpH 31 Muži III 1965 3 02:38:42 00:53:41
332 275 KOVÁŘ Daniel DAN 121 Muži II 1972 3 02:38:49 00:53:48
333 276 KOVAŘÍK Zdeněk 32 Muži III 1962 3 02:38:55 00:53:54
334 127 BATĚK Michal Ghost team 122 Muži II 1978 3 02:39:25 00:54:24
335 449 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 1 33 Muži III 1969 3 02:39:37 00:54:36
336 340 MIKULÍK Jaroslav 34 Muži III 1965 3 02:39:46 00:54:46
337 141 BRAVENEC Libor Continental VFC 35 Muži III 1965 3 02:39:54 00:54:53
338 209 HOMOLKA Miloš Švi-ho taem 123 Muži II 1978 3 02:39:56 00:54:56
339 477 ŠIMEČEK Petr 142 Muži I 1984 3 02:40:02 00:55:01
340 390 PERUTKA Karel 124 Muži II 1973 3 02:40:12 00:55:12
341 265 KOHUT Miroslav bikecentrum olomouc 5 Veteráni 1954 3 02:40:20 00:55:19
342 588 ČEPICA Vojtěch 143 Muži I 1991 3 02:40:35 00:55:34
343 188 GAHURA Roman Vesani.cz 144 Muži I 1990 3 02:40:35 00:55:35
344 122 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY 1 6 Veteráni 1958 3 02:40:37 00:55:37
345 667 SKALKA Lukáš Kotár Enduro Team 145 Muži I 1985 3 02:41:14 00:56:13
346 230 IŠTVÁNEK Matyas 8 Junioři 2001 3 02:41:25 00:56:24
347 481 ŠMÍD Marek relaxpillow.cz 146 Muži I 1992 3 02:41:37 00:56:36
348 379 OMELKA Tomáš JAKOOŽIVOT 9 Junioři 2004 3 02:41:45 00:56:45
349 366 NĚMEC David MTB KOZÍ CHLÍVEK 125 Muži II 1976 3 02:41:53 00:56:52
350 351 MOREV Jiří 147 Muži I 1982 3 02:41:56 00:56:55
351 399 PODOLA Dominik 13 Under 23 1999 3 02:41:57 00:56:57
352 430 SICHÁLKOVÁ Jana PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 11 Ženy I 1988 3 02:42:08 00:57:08
353 512 URBIŠ Jakub Stolní tenis BpH 148 Muži I 1994 3 02:42:25 00:57:25
354 247 JUŘENA Petr Canyon Racing Team 149 Muži I 1985 3 02:42:33 00:57:32
355 336 MIKŠÍK Radek SERNATTO 150 Muži I 1986 3 02:42:58 00:57:58
356 240 JAŠA Stanislav 151 Muži I 1986 3 02:43:24 00:58:24
357 545 ZMEŠKAL Robert 126 Muži II 1970 3 02:43:27 00:58:26
358 111 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 127 Muži II 1974 3 02:43:30 00:58:29
359 571 ZIMA Aleš vaselaboratore.cz 152 Muži I 1982 3 02:43:55 00:58:54
360 668 KNOFLÍČEK Jiří KNF Bike Club 36 Muži III 1962 3 02:44:07 00:59:06
361 132 BERNAS Aleš ADI bajk tým 128 Muži II 1977 3 02:44:08 00:59:07
362 681 KALÁČEK Pavel 129 Muži II 1977 3 02:44:28 00:59:28
363 358 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 12 Ženy I 2001 3 02:44:40 00:59:39
364 492 ŠTĚPÁN Jaromír 130 Muži II 1978 3 02:44:57 00:59:57
365 594 ŠKOPÍK Ondřej Sokol Třebětice 1 153 Muži I 1990 3 02:45:00 00:59:59
366 655 MYNAŘÍK Jan 37 Muži III 1969 3 02:45:00 00:59:59
367 139 BOSÁK Martin PSK Přerov 131 Muži II 1979 3 02:45:06 01:00:05
368 701 JARKOVSKÝ_JAROSLAV Fux_Jakub Cyklosport Unite Holešov 3 Tandem 1968 3 02:45:24 01:00:24
369 504 TOMŠŮ Petr AWL 154 Muži I 1990 3 02:45:42 01:00:42
370 169 DOLÁK Marek 132 Muži II 1979 3 02:45:47 01:00:47
371 675 PROKEŠ Pavel Open Cycling Academ 38 Muži III 1966 3 02:45:53 01:00:52
372 513 VÁCLAVEK Martin EAGLE.sc Orel jednota Zlín 133 Muži II 1970 3 02:46:04 01:01:03
373 215 HRABAL Tomáš 155 Muži I 1985 3 02:46:21 01:01:20
374 396 PLAČEK Rudolf FORCE Vybitej blesk 7 Veteráni 1950 3 02:46:24 01:01:23
375 224 HYJÁNEK Karel Kolokroužek Zlín 134 Muži II 1970 3 02:46:33 01:01:32
376 642 LINKOVÁ Ivana Fojtík Cycling Team 5 Ženy II 1965 3 02:46:41 01:01:40
377 158 ČERNÝ Michal Force Team 156 Muži I 1988 3 02:46:45 01:01:44
378 216 HRABAL Radim 135 Muži II 1979 3 02:47:07 01:02:07
379 626 JANDA Michal Holešovští saunaři 136 Muži II 1976 3 02:47:12 01:02:11
380 280 KREJČÍ David Cyklozastávka Pod Jabloní 157 Muži I 1992 3 02:47:13 01:02:12
381 494 ŠVAJKA Pavel 137 Muži II 1977 3 02:47:15 01:02:15
382 179 DUNDÁLEK Ladislav Cyklo Parta Spyťáček 138 Muži II 1976 3 02:47:18 01:02:17
383 427 SEDLÁČEK Petr 39 Muži III 1968 3 02:47:20 01:02:19
384 182 FALLOVA Lucie 13 Ženy I 1988 3 02:47:33 01:02:32
385 540 ZHÁNĚL Petr HE-CENTRUM Holešov 158 Muži I 1981 3 02:47:33 01:02:32
386 222 VEČEŘA Dalibor SANITA CAR Holešov 159 Muži I 1988 3 02:47:39 01:02:38
387 643 JEVÍK Peter Slovenské tanky 139 Muži II 1979 3 02:47:53 01:02:52
388 332 MIKEŠKA Libor 140 Muži II 1970 3 02:48:01 01:03:00
389 534 ZÁDRAPA Petr 160 Muži I 1985 3 02:48:09 01:03:08
390 548 BAAR Radomír C-URAN 141 Muži II 1976 3 02:48:10 01:03:09
391 575 VRABČEK Lukáš biketeam sazovice 161 Muži I 1986 3 02:48:13 01:03:13
392 432 SKÁLA Petr 162 Muži I 1982 3 02:48:18 01:03:17
393 338 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 163 Muži I 1980 3 02:48:19 01:03:19
394 126 BARTOŇ Lukáš Haddád team 10 Junioři 2005 3 02:48:21 01:03:20
395 479 ŠKORÍK Stanislav Cyklosport Chropyně 26 164 Muži I 1992 3 02:48:21 01:03:20
396 125 BARTOŇ Kvido Haddád team 142 Muži II 1971 3 02:48:21 01:03:20
397 506 TRČKOVÁ Žaneta FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 14 Ženy I 1998 3 02:48:24 01:03:23
398 101 TOPIČ Patrik JUNIORKA 143 Muži II 1979 3 02:48:43 01:03:42
399 362 NAVRÁTIL Petr 144 Muži II 1970 3 02:48:49 01:03:48
400 46 VOJÁČEK Jan Na pohodu sport team 145 Muži II 1973 3 02:49:20 01:04:19
401 389 PELIKÁN Martin 165 Muži I 1984 3 02:49:20 01:04:19
402 130 BENEŠ Jan 166 Muži I 1991 3 02:49:22 01:04:22
403 223 HUBÍK Jiří 167 Muži I 1986 3 02:49:37 01:04:36
404 484 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 40 Muži III 1963 3 02:49:44 01:04:43
405 404 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 168 Muži I 1982 3 02:50:16 01:05:16
406 167 DOBROVOLNÝ Štěpán 41 Muži III 1967 3 02:50:18 01:05:17
407 339 MIKULČÍK Petr 169 Muži I 1986 3 02:50:25 01:05:24
408 348 MLČÁKOVÁ Eva PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 6 Ženy II 1982 3 02:50:25 01:05:25
409 437 SLÁDEČEK Lukáš CK PeMaP Přerov 170 Muži I 1982 3 02:50:31 01:05:30
410 471 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Rock Racing 146 Muži II 1979 3 02:50:35 01:05:34
411 341 MIKULKA Petr Cyklo Parta Spyťáček 147 Muži II 1976 3 02:50:48 01:05:47
412 313 VRUBEL Tomáš SANITA CAR Holešov 42 Muži III 1965 3 02:51:08 01:06:07
413 385 PÁTEK Jan Bike Team Sovadina 14 Under 23 1998 3 02:51:24 01:06:24
414 652 ŠTĚRBA Petr SPPPPK 43 Muži III 1966 3 02:51:27 01:06:26
415 324 MĚCHÁČEK Martin Bike team Píchači 148 Muži II 1976 3 02:51:40 01:06:40
416 386 PAVELEK Jaromír Mountaintime.cz 44 Muži III 1964 3 02:51:42 01:06:41
417 613 SVĚTINSKÝ Martin 149 Muži II 1979 3 02:51:45 01:06:45
418 495 ŠVIHÁLEK Jiří Švi-ho taem 171 Muži I 1984 3 02:51:50 01:06:49
419 356 MRTVÝ Jan KP Cycling 172 Muži I 1993 3 02:51:59 01:06:58
420 478 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 8 Veteráni 1955 3 02:52:12 01:07:12
421 559 CHUDAREK Eduard 45 Muži III 1965 3 02:52:15 01:07:14
422 364 NAVRÁTIL Tomáš Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 150 Muži II 1978 3 02:52:20 01:07:19
423 270 KONEČNÝ Miroslav 173 Muži I 1982 3 02:53:00 01:07:59
424 163 ČÍŽEK Zdeněk 46 Muži III 1960 3 02:53:14 01:08:13
425 493 ŠTIBRAL Zdeněk 174 Muži I 1984 3 02:53:17 01:08:16
426 287 KRUTILEK Petr 175 Muži I 1982 3 02:53:33 01:08:32
427 650 ŘEZNÍČEK Jan 176 Muži I 1988 3 02:53:39 01:08:38
428 632 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 7 Ženy II 1982 3 02:53:52 01:08:51
429 249 KAĎŮREK Tomáš Tomytrhularstvi 151 Muži II 1979 3 02:53:53 01:08:52
430 680 TEPLÝ Jan 177 Muži I 1982 3 02:53:54 01:08:54
431 394 PICEK Zbyněk 178 Muži I 1981 3 02:53:55 01:08:54
432 543 ZIMMERMANN Radek Kola Koblížek 47 Muži III 1964 3 02:54:01 01:09:00
433 578 DOLEŽEL Patrik biketeam sazovice 152 Muži II 1976 3 02:54:09 01:09:08
434 315 MADLMAYR Petr 179 Muži I 1996 3 02:54:14 01:09:13
435 635 DORŇÁK David 153 Muži II 1972 3 02:54:19 01:09:18
436 400 KOLÁŘ Pavel Drásal team Holešov 9 Veteráni 1953 3 02:54:56 01:09:56
437 507 TRUBELÍK Milan 154 Muži II 1974 3 02:55:09 01:10:09
438 377 ODLOŽILÍK Tomáš 155 Muži II 1977 3 02:55:28 01:10:28
439 615 RAŠKA Miroslav Monet + 156 Muži II 1976 3 02:56:09 01:11:08
440 207 HOLIŠ Jakub 11 Junioři 2004 3 02:56:27 01:11:26
441 490 ŠRÁMEK René OtroKovičáci 180 Muži I 1996 3 02:56:35 01:11:35
442 500 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 48 Muži III 1969 3 02:56:40 01:11:40
443 231 IVÁNEK Martin Holešov 157 Muži II 1975 3 02:56:45 01:11:45
444 530 VYKOUKAL Ondřej 12 Junioři 2004 3 02:57:00 01:11:59
445 352 MORONG Josef 181 Muži I 1988 3 02:57:01 01:12:00
446 606 RŮŽIČKA Václav 49 Muži III 1965 3 02:57:35 01:12:35
447 286 KRUMPOLC Ondřej 158 Muži II 1976 3 02:58:01 01:13:00
448 489 ŠRÁMEK Jiří OtroKovičáci 159 Muži II 1970 3 02:58:14 01:13:14
449 600 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 2 160 Muži II 1977 3 02:58:27 01:13:27
450 656 POPELKA Jan Hšlak 50 Muži III 1967 3 02:58:31 01:13:30
451 282 KREJČÍ Petr Rohálov bike team 2 161 Muži II 1976 3 02:58:46 01:13:45
452 408 POSPÍŠIL Martin Sokol Třebětice 2 162 Muži II 1974 3 02:58:46 01:13:46
453 501 TICHÝ Tomáš KEPORKAK!!! 15 Under 23 1997 3 02:58:49 01:13:48
454 159 ČERNÝ Tomáš Force Team 10 Veteráni 1958 3 02:59:06 01:14:05
455 562 KUBÍČEK Matěj Pingáči 13 Junioři 2001 3 02:59:18 01:14:18
456 420 RABINA Ladislav 163 Muži II 1970 3 02:59:22 01:14:21
457 549 BALNER Jan C-URAN 164 Muži II 1976 3 03:00:14 01:15:13
458 616 MARTINEC Stanislav 51 Muži III 1961 3 03:00:34 01:15:33
459 161 ČERVÍNEK David 182 Muži I 1994 3 03:00:45 01:15:44
460 599 JAVORA Evžen ZAMBICOS 11 Veteráni 1959 3 03:00:47 01:15:47
461 565 NÁPLAVA Robert sportovnisrdce.cz 165 Muži II 1970 3 03:00:48 01:15:47
462 302 LIBOSVÁR Václav 166 Muži II 1974 3 03:00:51 01:15:51
463 463 SÚKUP Radim Ejhejkejbiketeam 183 Muži I 1991 3 03:00:56 01:15:55
464 203 HELIS Luděk HELLANGIS 184 Muži I 1980 3 03:01:11 01:16:11
465 121 BAKALA Jaroslav Ejhejkejbiketeam 185 Muži I 1985 3 03:01:16 01:16:15
466 334 MIKLÍK Tomáš Bike Team Sazovice 186 Muži I 1983 3 03:01:21 01:16:20
467 482 ŠNAJDAR Roman 52 Muži III 1969 3 03:01:40 01:16:39
468 267 KOLÁŘ Vladimír CT Hvozdná 167 Muži II 1974 3 03:01:44 01:16:43
469 328 MĚŘÍNSKÝ Zdeněk Zlín-Kostelec 187 Muži I 1981 3 03:01:44 01:16:43
470 333 DOSTÁL Pavel DR.A.CY. 168 Muži II 1970 3 03:01:55 01:16:54
471 461 STŘEDULINSKÝ Radek 188 Muži I 1980 3 03:02:03 01:17:03
472 533 WINKLER Aleš 169 Muži II 1975 3 03:02:09 01:17:08
473 577 ČÁPOVÁ Marie MTB Roštění 8 Ženy II 1975 3 03:02:17 01:17:16
474 402 PODOLA Dušan Rohálov bike team 3 170 Muži II 1973 3 03:02:20 01:17:19
475 146 BRIXA Roman OtroKovičáci 171 Muži II 1970 3 03:02:22 01:17:21
476 416 PROCHÁZKA Luboš 172 Muži II 1971 3 03:02:29 01:17:28
477 607 MIKULÍK David 189 Muži I 1991 3 03:02:43 01:17:42
478 154 ČÁP Daniel MTB KOZÍ CHLÍVEK 173 Muži II 1974 3 03:02:44 01:17:44
479 591 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 190 Muži I 1990 3 03:02:45 01:17:45
480 330 MICHALÍK Radek NightMares 191 Muži I 1985 3 03:02:47 01:17:46
481 232 JAKUBEC Ladislav SERNATTO 53 Muži III 1963 3 03:02:47 01:17:47
482 422 RUDOLFOVÁ Eva SK Pavetluky 9 Ženy II 1983 3 03:02:52 01:17:52
483 519 VAŠICOVÁ Radka Sokol Třebětice 3 10 Ženy II 1973 3 03:02:57 01:17:56
484 583 ŠIMEK Milan Homo Team 192 Muži I 1982 3 03:03:19 01:18:19
485 166 DOBEŠ Vojtěch CykloTeam Vizovice 193 Muži I 1995 3 03:03:25 01:18:25
486 457 STOJAR Vladimír Salix Team 54 Muži III 1968 3 03:03:35 01:18:34
487 433 SKLENÁŘ Martin 194 Muži I 1985 3 03:03:51 01:18:50
488 451 SROVNALÍK Stanislav REAL. ZVONEK 12 Veteráni 1945 3 03:04:16 01:19:15
489 235 JANEČKA Pavel TJZekon Klub Bystřice pod Hostýnem 55 Muži III 1968 3 03:04:34 01:19:34
490 160 ČERVÍNEK Josef 56 Muži III 1966 3 03:04:50 01:19:49
491 337 MIKULAŠEK Libor 174 Muži II 1975 3 03:05:06 01:20:05
492 440 SMÉKAL Karel 195 Muži I 1985 3 03:05:17 01:20:17
493 518 VAŠALOVSKÝ Vítězslav JAKOOŽIVOT 13 Veteráni 1959 3 03:05:40 01:20:39
494 410 POSPÍŠILÍK Jiří Dopiju a jedu Holešov 175 Muži II 1978 3 03:05:51 01:20:50
495 428 SEDLÁŘ Michal EAGLE.sc Orel jednota Zlín 196 Muži I 1983 3 03:05:54 01:20:53
496 326 MEJTSKÝ Miroslav Team Porter 197 Muži I 1994 3 03:05:58 01:20:57
497 346 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 198 Muži I 1987 3 03:06:00 01:20:59
498 434 SKLENÁŘ Jan Tišnov 199 Muži I 1988 3 03:06:06 01:21:05
499 688 KOLÁČEK Tomáš P.R.D. Bike Team 176 Muži II 1971 3 03:06:09 01:21:08
500 327 MEJTSKÝ Miroslav Team Porter 177 Muži II 1972 3 03:06:18 01:21:17
501 592 KOHOUT Radim Újezd Holešov 178 Muži II 1976 3 03:06:30 01:21:29
502 486 ŠOS Miroslav Zlínský Šumák 200 Muži I 1993 3 03:06:38 01:21:37
503 290 KUKLA Zdeněk Dobrotice 201 Muži I 1993 3 03:06:40 01:21:39
504 653 MYNAŘÍK Tomáš 179 Muži II 1972 3 03:06:55 01:21:55
505 662 KUDLÁČEK Martin Kudlis 202 Muži I 1982 3 03:06:59 01:21:59
506 637 MUZIKANT Michal Cobram Bike Team 180 Muži II 1975 3 03:07:02 01:22:02
507 636 MUZIKANT Alois Cobram Bike Team 181 Muži II 1973 3 03:07:02 01:22:02
508 537 ZAVADIL Martin PSK Přerov 182 Muži II 1978 3 03:07:46 01:22:45
509 523 VOJTĚŠEK Jiří Klečůvští drtiči 183 Muži II 1979 3 03:08:35 01:23:35
510 173 DORNIČÁK Lukáš 203 Muži I 1994 3 03:09:28 01:24:28
511 176 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 3 57 Muži III 1963 3 03:09:38 01:24:37
512 777 HYÁNEK Roman Všetulské bajk tým 184 Muži II 1974 3 03:09:43 01:24:42
513 444 DRÁŇA Radim SANITA CAR Holešov 185 Muži II 1975 3 03:10:36 01:25:35
514 178 DRDA Martin Mar-Mar bike 186 Muži II 1973 3 03:10:45 01:25:45
515 538 ZAVORAL Pavel 204 Muži I 1982 3 03:10:53 01:25:52
516 355 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 15 Ženy I 1987 3 03:12:01 01:27:01
517 180 DVORNÍK Zdeněk Force Team 205 Muži I 1985 3 03:12:02 01:27:01
518 219 HRADIL Tomáš 206 Muži I 1986 3 03:12:14 01:27:14
519 200 ONDROUŠKOVÁ Erika 11 Ženy II 1978 3 03:12:24 01:27:24
520 419 PŘIKRYL Pavel 187 Muži II 1974 3 03:12:26 01:27:25
521 137 BLAHOVÁ Karolina 16 Ženy I 2001 3 03:12:29 01:27:29
522 585 KOLOMAZNÍK Tomáš 207 Muži I 1980 3 03:13:29 01:28:29
523 387 PAVELKA František Bikebuls Pravčice 58 Muži III 1960 3 03:13:31 01:28:31
524 228 CHVATÍK Martin 188 Muži II 1979 3 03:13:33 01:28:33
525 391 PETRŮ Vlastislav DINAZ Zlín 208 Muži I 1986 3 03:13:37 01:28:36
526 426 SADILKOVA Jana Brno jede! 12 Ženy II 1980 3 03:13:46 01:28:45
527 271 KONEČNÝ Pavel Kurovice 209 Muži I 1993 3 03:14:08 01:29:08
528 535 ZÁTOPEK Martin Provodovice bajkers 210 Muži I 1987 3 03:14:12 01:29:11
529 476 ŠIMČÍK Radek 16 Under 23 1997 3 03:14:35 01:29:35
530 309 MACEK Milan 3MEN Team 211 Muži I 1981 3 03:15:08 01:30:07
531 331 MICHALÍKOVÁ Markéta NightMares 17 Ženy I 1988 3 03:15:08 01:30:08
532 417 PROVAZNÍK Bohumil 59 Muži III 1966 3 03:15:35 01:30:34
533 447 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY 2 189 Muži II 1977 3 03:16:07 01:31:06
534 584 PUMPRLOVÁ Alice Rohálov bike team 13 Ženy II 1977 3 03:16:37 01:31:37
535 570 VALENTOVÁ Jana 18 Ženy I 1989 3 03:17:07 01:32:06
536 614 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 60 Muži III 1963 3 03:17:17 01:32:17
537 527 VYBIRAL Pavel Rohálov bike team 2 190 Muži II 1974 3 03:17:27 01:32:27
538 679 MALINA Michal 212 Muži I 1980 3 03:18:14 01:33:13
539 702 GARGULÁK_VLADIMÍR HOLÍNEK_Jiří Vokurka a Jitrnice 4 Tandem 1976 3 03:18:14 01:33:13
540 522 VLČEK Rostislav CYKLO ŽOPY 2 191 Muži II 1976 3 03:18:27 01:33:27
541 349 MLČÁKOVÁ Jitka Rohálov bike team 14 Ženy II 1977 3 03:18:44 01:33:44
542 347 MLČÁK František Rohálov bike team 192 Muži II 1973 3 03:18:45 01:33:45
543 151 BÜRGL Ladislav 193 Muži II 1974 3 03:18:58 01:33:57
544 288 KUBIŠOVÁ Veronika Holešovští Pokalíšci 19 Ženy I 1993 3 03:19:16 01:34:15
545 170 DOLEŽEL Zdeněk Nestle 14 Veteráni 1956 3 03:19:17 01:34:16
546 311 MACEŠKA Jan RAAB COMPUTER 14 Junioři 2003 3 03:19:47 01:34:46
547 310 MACEŠKA Tomáš RAAB COMPUTER 194 Muži II 1975 3 03:19:47 01:34:46
548 510 TUZAR Jaroslav Provodovice bajkers 213 Muži I 1989 3 03:20:31 01:35:30
549 245 JURÁŠEK Lubomir 3MEN Team 214 Muži I 1987 3 03:21:12 01:36:11
550 357 MÜLLEROVÁ Iveta Prdelky z Cyklozastávky Pod Jabloní 20 Ženy I 1994 3 03:21:15 01:36:14
551 418 PŘIBIL Ondřej 215 Muži I 1983 3 03:21:34 01:36:34
552 547 ŽÁKOVČÍK Vojtěch Dopiju a jedu Holešov 195 Muži II 1970 3 03:21:51 01:36:50
553 621 VRUBEL Vít 15 Veteráni 1957 3 03:22:14 01:37:13
554 499 TIEFENBACH Jaroslav Southwork 216 Muži I 1990 3 03:22:30 01:37:30
555 323 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 16 Veteráni 1956 3 03:22:30 01:37:30
556 429 SCHOLASTER Róbert JR Engineering 196 Muži II 1976 3 03:22:51 01:37:51
557 622 SVOBODNÍK Libor 61 Muži III 1967 3 03:23:54 01:38:53
558 383 PALA Marek ZAMBICOS 217 Muži I 1988 3 03:24:11 01:39:11
559 448 SONNTAG Robert CYKLO ŽOPY 2 197 Muži II 1973 3 03:25:40 01:40:39
560 221 HUBÍK Radomír 62 Muži III 1963 3 03:25:51 01:40:51
561 453 STAVENÍČEK Zdeněk 218 Muži I 1985 3 03:27:05 01:42:04
562 303 LINHART Aleš CykloServer.cz 198 Muži II 1972 3 03:28:55 01:43:55
563 304 LINHARTOVÁ Martina CykloServer.cz 15 Ženy II 1977 3 03:28:56 01:43:55
564 320 MANIŠ Miloslav pletárna duda bike team 63 Muži III 1964 3 03:29:01 01:44:00
565 443 SOBKOVÁ Hana VRV TEAM 16 Ženy II 1973 3 03:29:27 01:44:27
566 442 SOBEK Martin 219 Muži I 1990 3 03:29:45 01:44:45
567 480 ŠKRABALA Oldřich MTB Roštění 17 Veteráni 1952 3 03:29:46 01:44:46
568 308 MACEK Lukáš 3MEN Team 220 Muži I 1980 3 03:30:35 01:45:35
569 100 KRATOCHVILA libor 199 Muži II 1979 3 03:30:46 01:45:46
570 552 BÜRGL Tomáš RAAB COMPUTER 200 Muži II 1976 3 03:30:54 01:45:53
571 587 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 17 Under 23 1998 3 03:31:06 01:46:05
572 281 KREJČÍ Darina Rohálov bike team 17 Ženy II 1975 3 03:31:06 01:46:05
573 227 CHROMECKÝ Stanislav CYKLO ŽOPY 3 64 Muži III 1968 3 03:31:25 01:46:25
574 666 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 201 Muži II 1971 3 03:31:59 01:46:58
575 536 ZÁTOPEK Luboš Provodovice bajkers 221 Muži I 1989 3 03:32:12 01:47:12
576 376 NOVOTNÝ Jiří PSK Přerov 15 Junioři 2003 3 03:32:23 01:47:22
577 124 BARTEK Jiří Želvy Fryšták 202 Muži II 1978 3 03:32:45 01:47:44
578 378 OLŠINA Vladislav JR Engineering 18 Veteráni 1957 3 03:33:18 01:48:17
579 374 NOVÁK Jiří JR Engineering 65 Muži III 1963 3 03:33:18 01:48:18
580 465 ŠAFER Radim Kroměřížská střela 222 Muži I 1988 3 03:33:23 01:48:22
581 539 ZBOŘIL Jan Kroměřížská střela 223 Muži I 1985 3 03:33:24 01:48:23
582 242 JONÁK Milan Sokol Třebětice 3 203 Muži II 1976 3 03:33:39 01:48:38
583 644 DUBŠÍK Lukáš Cyklozastávka Pod Jabloní 224 Muži I 1992 3 03:33:48 01:48:48
584 119 BÁBKOVÁ Zuzana Prdelky z Cyklozastávky Pod Jabloní 21 Ženy I 1991 3 03:34:19 01:49:18
585 314 MÁČEL Jan #GLADIATORRACETEAM 225 Muži I 1986 3 03:34:21 01:49:20
586 474 ŠILDOVÁ Ilona 18 Ženy II 1967 3 03:34:25 01:49:24
587 395 PÍSKOVÁ Ivana Force Team 22 Ženy I 1989 3 03:34:53 01:49:52
588 654 MYNAŘÍK Martin 66 Muži III 1966 3 03:35:39 01:50:38
589 367 NERADIL Josef Roštění 19 Veteráni 1953 3 03:36:54 01:51:54
590 156 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 20 Veteráni 1956 3 03:36:56 01:51:56
591 171 DOLEŽELOVÁ Jitka 19 Ženy II 1966 3 03:37:22 01:52:21
592 703 DVOULETÝ_VLADIMÍR Dvouletý_Filip KolaČíhal 5 Tandem 1942 3 03:37:28 01:52:27
593 117 BÁBEK Radomír 204 Muži II 1970 3 03:38:55 01:53:54
594 470 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 226 Muži I 1983 3 03:39:44 01:54:44
595 335 MIKLÍK Roman Southwork 227 Muži I 1991 3 03:39:49 01:54:48
596 301 LEŽÁKOVÁ Markéta 20 Ženy II 1982 3 03:39:54 01:54:54
597 560 KLÍČOVÁ Lenka 23 Ženy I 1987 3 03:40:01 01:55:00
598 172 DOLEŽELOVÁ Irena Nestle 21 Ženy II 1961 3 03:40:08 01:55:07
599 692 MARŠÁLEK Jiří newline 228 Muži I 1992 3 03:41:39 01:56:39
600 251 KAMENÍK Josef 229 Muži I 1994 3 03:42:33 01:57:32
601 244 JÜNGER Miroslav 21 Veteráni 1952 3 03:42:38 01:57:38
602 458 STOJAROVÁ Irena Salix Team 22 Ženy II 1969 3 03:42:45 01:57:44
603 554 HAČUNDOVAÁ Eva 23 Ženy II 1980 3 03:43:41 01:58:41
604 214 HOTAŘ Petr Chomýž 18 Under 23 1998 3 03:44:45 01:59:45
605 401 PODOLA Michal TJ Sokol Chomýž 230 Muži I 1989 3 03:45:13 02:00:12
606 236 JANEK Petr TJ Sokol Chomýž 231 Muži I 1990 3 03:45:13 02:00:12
607 450 SOVADINA Pavel TJ Sokol Chomýž 19 Under 23 1997 3 03:45:13 02:00:13
608 354 MRÁZEK David TJ Sokol Chomýž 20 Under 23 1999 3 03:45:13 02:00:13
609 248 JUŘICA Libor TJ Sokol Chomýž 232 Muži I 1990 3 03:45:14 02:00:13
610 381 OSINA Miroslav Cobram Bike Team 233 Muži I 1983 3 03:45:44 02:00:44
611 201 HAVÍŘOVÁ Sylva Brno jede! 24 Ženy II 1980 3 03:46:06 02:01:06
612 640 NOVÁK Vašek Dopiju a jedu Holešov 67 Muži III 1965 3 03:46:06 02:01:06
613 455 STEHNO Pavel 234 Muži I 1988 3 03:47:03 02:02:02
614 233 JANALÍK Aleš 68 Muži III 1967 3 03:47:30 02:02:29
615 568 POPKORŇÁK Přema 69 Muži III 1968 3 03:48:39 02:03:39
616 569 ŠINDLER Radek 235 Muži I 1993 3 03:48:44 02:03:44
617 150 BÁBEK Pavel Vesani.cz 205 Muži II 1971 3 03:49:55 02:04:55
618 665 ŠAŠKOVÁ Karolína DRACY 24 Ženy I 1990 3 03:50:31 02:05:30
619 269 KOŇAŘÍK Martin TJ SOKOL BUK 206 Muži II 1973 3 03:50:31 02:05:30
620 646 HEJNÍKOVÁ Hana 25 Ženy II 1969 3 03:51:17 02:06:17
621 135 BÍLEK David MTB KOZÍ CHLÍVEK 207 Muži II 1974 3 03:52:40 02:07:40
622 291 KUKLOVÁ Martina CYKLO ŽOPY 3 25 Ženy I 1994 3 03:53:28 02:08:27
623 350 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 26 Ženy II 1983 3 03:54:12 02:09:11
624 624 VÍZNER Ondřej 236 Muži I 1981 3 03:56:14 02:11:13
625 229 IGLIAR Radovan Zlínský Šumák 237 Muži I 1984 3 03:57:21 02:12:20
626 454 STAVENÍČKOVÁ Miroslava 27 Ženy II 1984 3 03:59:50 02:14:49
627 649 HELIS Ladislav HELLANGIS 70 Muži III 1964 3 03:59:50 02:14:50
628 515 VACLAVIK karel 22 Veteráni 1955 3 04:03:09 02:18:08
629 593 RINDL Karel 208 Muži II 1973 3 04:07:03 02:22:03
630 491 ŠRÁMKOVÁ Daniela Martěnské Kobry 26 Ženy I 1992 3 04:08:26 02:23:25
631 184 FISCHEROVÁ Žaneta Martěnské Kobry 27 Ženy I 1991 3 04:08:26 02:23:25
632 610 ZAPLETAL Tomáš 209 Muži II 1978 3 04:08:35 02:23:35
633 639 FIC Pavel Prdelky z Cyklozastávky Pod Jabloní 238 Muži I 1992 3 04:11:01 02:26:00
634 466 ŠAFER MAREK Kroměřížská střela 210 Muži II 1977 3 04:11:33 02:26:32
635 541 ZICHÁČEK Jaroslav ONěmec 23 Veteráni 1956 3 04:17:53 02:32:53
636 473 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 71 Muži III 1966 3 04:22:38 02:37:37
637 363 NAVRÁTIL Josef NEKO Prusinovice 72 Muži III 1963 3 04:41:14 02:56:13
638 192 HADERKA Petr Drásal team Holešov 239 Muži I 1986 3 04:41:14 02:56:13
639 194 HADERKOVÁ Barbora Drásal team Holešov 28 Ženy I 1989 3 04:41:14 02:56:13
640 123 BAROT Jaromír Mrchostav s.r.o. 240 Muži I 1980 3 04:41:14 02:56:14
641 193 HADERKA Pavel Drásal team Holešov 24 Veteráni 1959 3 04:41:14 02:56:14
642 318 MALINOVSKÝ Karel Záříčí 25 Veteráni 1957 3 04:51:49 03:06:49
643 371 NESVADBA Martin 241 Muži I 1993 3 05:05:45 03:20:45
644 608 DOŠEK František Holešov 26 Veteráni 1951 3 05:05:45 03:20:45
645 297 LAITOCH David Z.T.Š. Přerov 211 Muži II 1975 3 05:09:30 03:24:29
646 237 JANOUŠEK Zdeněk Jandezovi bikeři 27 Veteráni 1956 3 05:09:33 03:24:32
647 120 BÁBKOVÁ Zdeňka 28 Ženy II 1968 3 05:09:33 03:24:33

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 20 MALÝ Jakub Amenity-Extrem Sport Team Junioři 2001
DNF 58 VUKELIČ Jakub Force Kck Zlín Muži I 1995
DNF 65 ŠVAJDA Martin Muži II 1975
DNF 69 ZÁBOJNÍK Aleš Amenity-Extrem Sport Team Muži III 1968
DNF 77 CHRÁSTEK Pavel Continental sport team Muži II 1975
DNF 97 PAVLÍK Václav bikecentrum olomouc Muži I 1994
DNF 103 PAVLIK Radim VALACHBAJK Team Muži II 1973
DNF 116 ANDRES Lukáš Muži I 1991
DNF 129 BĚLÍKOVÁ Tereza Nikafit Lovers Ženy I 1991
DNF 165 DLABAČ Jiří DINAZ Zlín Muži III 1962
DNF 177 DRAGOLOV Daniel Muži III 1967
DNF 185 FOJTÍK Petr SERNATTO Muži I 1985
DNF 187 FUKSA Jaroslav NightMares Muži I 1985
DNF 199 HAVELKA Ondřej Muži I 1994
DNF 204 HERMAN Tomáš Muži I 1984
DNF 212 HORÁK Vladimír Horák Veteráni 1953
DNF 217 HRÁČEK Jiří Jedu co to dá Veteráni 1959
DNF 225 CHOLEČEK olda Continental sport team Muži II 1979
DNF 238 JANOUŠEK Jiří Jandezovi bikeři Muži I 1986
DNF 241 JEŽÍK Jiří Cyklosport UNITE 1 Muži II 1974
DNF 252 KARAS Josef FORCE FOJTÍK HEAD TEAM Under 23 1997
DNF 254 KARKOŠKA Jan Klečůvští drtiči Muži I 1983
DNF 257 KAŠÍK Miroslav PKM Bike Team Under 23 1997
DNF 260 KLIMEŠOVÁ Monika ENDEKA BASSTA team Ženy I 1987
DNF 262 KOCIÁN Radek AQ electronic Muži II 1978
DNF 263 KOCIÁNOVÁ Lenka AQ electronic Ženy II 1979
DNF 283 KRHOVSKÝ Bohumil Muži III 1965
DNF 296 KYRYCH Vladimír Muži II 1977
DNF 300 ŠMÍD Karel SANITA CAR Holešov Muži III 1962
DNF 312 MACKOVÍK Dušan Pilana Market Muži III 1969
DNF 353 MRÁZEK Bohumil Metalbrus Muži II 1972
DNF 373 NIŽŇANSKÝ Marek Mar-Mar bike Muži II 1975
DNF 397 PLACHÝ Roman Muži III 1969
DNF 441 SMID Martin Ecolove .cz Muži II 1971
DNF 468 ŠATÁNEK Roman OD MORAVA Muži II 1973
DNF 469 ŠEBÍKOVÁ Soňa Ženy II 1980
DNF 485 ŠOS Ondřej Zlínský Šumák Muži I 1984
DNF 498 TIEFENBACH Milan Muži I 1981
DNF 508 TRUBELÍK Jiří Kroměříž Muži II 1976
DNF 511 URBANEK Petr Muži I 1980
DNF 556 HAVLENA PETR IN-LIFE Cycling team Muži I 1985
DNF 566 PAVLENKO Petr Ghost team Muži I 1980
DNF 574 PTÁK Pavel Fogl Muži II 1972
DNF 595 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 2 Under 23 1999
DNF 633 HOLL Jan RTB Muži I 1987
DNF 663 SVOBODA Jiří AD team Muži I 1994

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.