Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

28. ročník medzinárodného behu Hodonín - Holíč - Skalica - Hlavní závod

Datum pořádání od 15.12.2018 09:00 do 15.12.2018 15:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)12,50
Počet kol1
Počet závodníků347
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 64 HOMOLÁČ Jiří Štefko Running Team/VSK Uni Brno 1 M 1990 1 00:38:26
2 7 GREGOR László Benedek-Team 2 M 1992 1 00:39:38 00:01:11
3 2 VERETSKIY Pawel JM DEMOLEX IPHONE Bardejov 3 M 1985 1 00:40:52 00:02:25
4 40 CHWISTEK Lukáš SSK Vítkovice 4 M 1997 1 00:41:03 00:02:37
5 42 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 5 M 1988 1 00:41:55 00:03:29
6 201 STARODUBSTEV Viktor JM DEMOLEX IPHONE Bardejov 1 M40 1970 1 00:42:03 00:03:36
7 56 KAŠŠA Ladislav KĽŠ Kryha Bratislava 6 M 1998 1 00:42:29 00:04:03
8 8 NAGY Tamás Benedek-Team 7 M 1984 1 00:42:44 00:04:17
9 238 KUČERA Ladislav ISCAREX Česká Třebová 2 M40 1976 1 00:42:54 00:04:27
10 224 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 3 M40 1976 1 00:43:05 00:04:38
11 41 DVOŘÁK Pavel ONěmec 8 M 1982 1 00:43:29 00:05:03
12 103 KOCIAN Konštantín Behame.sk 9 M 1990 1 00:44:03 00:05:36
13 280 BABJAK Orest JM DEMOLEX IPHONE Bardejov 1 M50 1968 1 00:44:10 00:05:43
14 94 MARENČÍK Ondrej AK Junior Holíč 10 M 1996 1 00:44:37 00:06:10
15 110 MATÚŠ Ján Behame.sk 11 M 1988 1 00:44:52 00:06:25
16 65 HRDINA Tomáš AED s.r.o. 12 M 1979 1 00:44:59 00:06:33
17 19 ZALUBIL Zdenko Atletika ŠK Skalica Grafobal team 13 M 1984 1 00:45:01 00:06:34
18 230 DURĎÁK Luděk AED s.r.o. 4 M40 1977 1 00:45:02 00:06:35
19 469 VINTRLIK Martin AED s.r.o. 5 M40 1977 1 00:45:18 00:06:52
20 20 REHUŠ Ľubomír Atletika ŠK Skalica Grafobal team 14 M 1985 1 00:45:37 00:07:10
21 102 VALENT René Behame.sk 15 M 1989 1 00:45:49 00:07:22
22 256 DAŇKO Miroslav MultisportTeam 6 M40 1977 1 00:45:52 00:07:25
23 244 KOCUR Lukáš AED s.r.o. 7 M40 1977 1 00:46:03 00:07:37
24 212 PSOTA Andrej Atletika ŠK Skalica Grafobal team 8 M40 1970 1 00:46:10 00:07:44
25 73 MASARYK Pavol ZFT Dojč 16 M 1980 1 00:46:12 00:07:46
26 223 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 9 M40 1970 1 00:46:28 00:08:01
27 84 HRDINA Jakub Ajeto running team 17 M 1990 1 00:46:34 00:08:07
28 52 ŽIGO Martin Behame.sk 18 M 1989 1 00:46:37 00:08:10
29 76 SKALA Tomáš AK JUNIOR Holíč / ZFT 19 M 1995 1 00:46:41 00:08:15
30 214 JURČÍK Jozef Danex Skalica 10 M40 1977 1 00:46:50 00:08:24
31 361 KILIARSKA Valentina JM DEMOLEX IPHONE Bardejov 1 Ž 1990 1 00:47:11 00:08:44
32 308 JURČÍK Ján Schaeffler Kysuce 2 M50 1968 1 00:47:26 00:08:59
33 251 SOBEK Peter BK Lysá pod Makytou 11 M40 1978 1 00:47:46 00:09:19
34 98 WIDŁAK Paweł Lks Kłos Olkusz 1 JŘI 1999 1 00:48:07 00:09:41
35 88 KABÁT Adam ZSE Run 20 M 1993 1 00:48:07 00:09:41
36 458 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 3 M50 1960 1 00:48:18 00:09:51
37 32 JANCÍK Martin Atletika ŠK Skalica Grafobal team 21 M 1994 1 00:48:30 00:10:03
38 254 UHRECKÝ Pavel Trenčín 12 M40 1974 1 00:48:44 00:10:17
39 50 BELLAY Peter Krajinar.sk 22 M 1988 1 00:48:52 00:10:26
40 78 FLAJŽÍK Peter Schaeffler Skalica 23 M 1993 1 00:49:15 00:10:48
41 364 PAPP Csilla Benedek-Team 2 Ž 1992 1 00:49:19 00:10:52
42 264 KRÁLIK Eduard Atletika ŠK Skalica Grafobal team 13 M40 1973 1 00:49:23 00:10:57
43 104 DINŽÍK Viliam Rudník 24 M 1987 1 00:49:29 00:11:02
44 87 JÁNOŠ Pavol Koliesko Stupava 25 M 1984 1 00:49:34 00:11:07
45 304 BREZOVSKÝ Dušan Gbelský strýci 4 M50 1965 1 00:49:48 00:11:21
46 293 PREŠNAJDER Peter Atletika ŠK Skalica Grafobal team 5 M50 1968 1 00:49:59 00:11:32
47 384 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž 3 Ž 1988 1 00:50:09 00:11:42
48 332 CVIČELA Jan BK 2000 Kľačany 1 M60 1956 1 00:50:15 00:11:48
49 236 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 14 M40 1977 1 00:50:17 00:11:51
50 462 CEPKA Tomas ZMLR 26 M 1982 1 00:50:19 00:11:52
51 252 BACA Mario Zlate Moravce 15 M40 1974 1 00:50:29 00:12:02
52 48 MAXIAN Boris Kúty 27 M 1991 1 00:50:31 00:12:05
53 255 KOLLÁR Martin Nafta a.s. 16 M40 1974 1 00:50:37 00:12:10
54 265 BLAHO Miloš Behame.sk 17 M40 1978 1 00:51:05 00:12:38
55 5 SPURNÝ Roman Eissmann Automotive Slovensko 28 M 1987 1 00:51:08 00:12:41
56 113 NEVMANN Martin 29 M 1985 1 00:51:08 00:12:41
57 220 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 18 M40 1971 1 00:51:15 00:12:49
58 526 VASEK Marián Plavecký Mikuláš 30 M 1985 1 00:51:26 00:13:00
59 263 KUSALÍK Miroslav Vnorovy v pohybu 19 M40 1975 1 00:51:44 00:13:18
60 67 KUBAN Ctibor Uherský Brod 31 M 1979 1 00:51:48 00:13:22
61 90 TOMEČEK Jiří Vnorovy 32 M 1983 1 00:52:02 00:13:35
62 62 HELÍSEK David Sokol Radějov 33 M 1982 1 00:52:14 00:13:47
63 26 SZALLAY Martin Schaeffler Skalica 34 M 1990 1 00:52:19 00:13:52
64 395 BURZOVA Martina ŠKP Bratislava 1 Ž35 1979 1 00:52:20 00:13:53
65 39 BELLAY Ján Skalica 35 M 1982 1 00:52:31 00:14:04
66 452 DOBIAS Jan Bratislava 20 M40 1974 1 00:52:32 00:14:06
67 97 HYRÁNEK Vladimir Kúty 36 M 1979 1 00:52:39 00:14:12
68 12 BLAHA Erik Schaeffler Skalica 37 M 1991 1 00:52:41 00:14:15
69 285 PORTÁŠIK Peter Atletika ŠK Skalica Grafobal team 6 M50 1963 1 00:52:48 00:14:21
70 25 WOLF Juraj Skalica 38 M 1993 1 00:52:49 00:14:22
71 80 SYNEK Lukáš Vacenovice 39 M 1988 1 00:52:50 00:14:24
72 68 KOMRSKA Petr Lucinky hyeny ! 40 M 1991 1 00:52:55 00:14:29
73 204 ORAVEC Ľuboš Wellnes-gym Skalica 21 M40 1972 1 00:53:12 00:14:45
74 31 MALACHOVSKÝ Michal Prírodovedecká fakulta UK 41 M 1992 1 00:53:17 00:14:50
75 231 DŘIZGA Viktor Bratislava 22 M40 1969 1 00:53:22 00:14:56
76 449 GULIŠ Václav Bojanovice 7 M50 1959 1 00:53:28 00:15:01
77 290 HUTYRA Jaroslav Spartak Myjava 8 M50 1962 1 00:53:34 00:15:07
78 343 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 1 00:53:35 00:15:08
79 321 IVANYSH Dmytro JM IPhone Domolex Bardejov 2 M60 1958 1 00:53:56 00:15:29
80 247 MIZERA Pavol Schaeffler Kysuce 23 M40 1978 1 00:53:56 00:15:29
81 257 HARŠANY Anton Schaeffler Skalica 24 M40 1977 1 00:54:01 00:15:35
82 10 JURČÍK Radoslav Schaeffler Skalica 42 M 1980 1 00:54:12 00:15:45
83 442 HRBOTICKÝ Lukáš CK Radio BEAT Hodonín 43 M 1994 1 00:54:15 00:15:48
84 261 FARKAŠ Aleš Atletika ŠK Skalica Grafobal team 25 M40 1975 1 00:54:19 00:15:52
85 305 CÍCH Vlado Behame.sk 3 M60 1958 1 00:54:20 00:15:53
86 250 JANČO Anton Schaeffler Kysuce 44 M 1983 1 00:54:24 00:15:57
87 211 BAJÁK Marek T. J. Sokol Velké Bílovice 26 M40 1972 1 00:54:27 00:16:00
88 79 LUPRICH Andrej Skalka nad Váhom 45 M 1979 1 00:54:30 00:16:03
89 33 SEDLÁČEK Gamba Osek nad Bečvou 27 M40 1969 1 00:54:31 00:16:04
90 344 MIKULA Miroslav Radošovce (okr. Skalica) 4 M60 1957 1 00:54:34 00:16:07
91 345 CHRENKA Jozef Atletika ŠK Skalica Grafobal team 5 M60 1957 1 00:54:36 00:16:09
92 105 ZELENKA Milan Holič 46 M 1993 1 00:55:11 00:16:44
93 72 HERCEG Adam Záhorácký Frišký tým Senica 47 M 1981 1 00:55:21 00:16:55
94 432 SALAJKA Michal HBK Hokejmarket Skalica 48 M 1989 1 00:55:24 00:16:58
95 336 JANUŠKA Ivan Šanov 6 M60 1958 1 00:55:26 00:17:00
96 413 ULLEROVA Maria Studienka 2 Ž35 1974 1 00:55:27 00:17:00
97 288 HANIK Miroslav Mlynárovce 9 M50 1962 1 00:55:30 00:17:03
98 333 TOPOR Jaroslav AK Junior Holíč 7 M60 1954 1 00:55:37 00:17:10
99 478 BACHRATÝ Roman Skalica 49 M 1982 1 00:55:52 00:17:26
100 456 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 28 M40 1975 1 00:55:56 00:17:30
101 100 ŠEDIVÝ Jakub Slza Borský Mikuláš 50 M 1992 1 00:56:16 00:17:49
102 289 SMOLÍČEK Milan Spartak Myjava 10 M50 1960 1 00:56:22 00:17:55
103 287 ŠÁLY Branislav Gbely 11 M50 1966 1 00:56:25 00:17:59
104 229 KRAJČÍR Peter Žiar nad Hronom 29 M40 1976 1 00:56:29 00:18:02
105 394 HIKLOVÁ Mária Adidas runners Bratislava 4 Ž 1988 1 00:56:36 00:18:09
106 249 KRUPKA Juraj Schaeffler Kysuce 30 M40 1977 1 00:56:38 00:18:12
107 6 SUREK Michal Zahorak v Bratislave 51 M 1988 1 00:57:00 00:18:33
108 241 SNÁŠIL Ondřej GABONi/RADON 31 M40 1975 1 00:57:06 00:18:40
109 24 OBRTÁČ Tomáš Liesek 52 M 1996 1 00:57:08 00:18:41
110 66 SLEZÁK Tomáš AK Hodonín 53 M 1989 1 00:57:08 00:18:41
111 109 BUBÁK Milan Schaeffler Skalica 54 M 1981 1 00:57:09 00:18:43
112 227 ŽIVNA Jaromír Lábski Draci 32 M40 1973 1 00:57:13 00:18:46
113 408 HESKOVÁ Žaneta AK Hodonín 5 Ž 1991 1 00:57:14 00:18:47
114 483 HESEK Josef FK Hodonín 55 M 1990 1 00:57:14 00:18:48
115 9 POBUDA Jaroslav Wellnes-gym Skalica 56 M 1987 1 00:57:15 00:18:49
116 37 GARŠIC Tomáš 57 M 1985 1 00:57:17 00:18:50
117 248 RECHTORÍK Peter Schaeffler Kysuce 33 M40 1978 1 00:57:19 00:18:52
118 21 PSOTA Tomáš Atletika ŠK Skalica Grafobal team 58 M 1998 1 00:57:23 00:18:57
119 95 DERMEK Stanislav Radimov 2 JŘI 1999 1 00:57:33 00:19:06
120 299 ZAPALA Alois AK Hodonín 12 M50 1966 1 00:57:35 00:19:09
121 22 RIEČICKÝ Pavol AK Junior Holíč 3 JŘI 2002 1 00:57:43 00:19:16
122 101 HARTMANN_ML. Vladimir Brno 59 M 1981 1 00:57:44 00:19:18
123 463 KUNKEL Martin Hlohovec 34 M40 1977 1 00:57:46 00:19:19
124 440 ZEMAN Petr Hodonín 60 M 1986 1 00:57:46 00:19:19
125 242 FABUŠ Milan Tomky 35 M40 1972 1 00:57:48 00:19:21
126 57 VALÁŠEK Ondřej Potřeby pro zahr .S K Strážnice 61 M 1984 1 00:57:52 00:19:26
127 468 MARTIŠOVÁ Michala AŠK Skalica 3 Ž35 1983 1 00:57:53 00:19:26
128 404 CABAJ Anna Lks Kłos Olkusz 1 JKY 2001 1 00:58:03 00:19:37
129 267 GOLIAŠ Dušan Moravsko Slovenský bežecký team 36 M40 1974 1 00:58:04 00:19:37
130 116 KOLÍNEK Peter 62 M 1985 1 00:58:09 00:19:42
131 259 PETRÁŠ Dušan Enem pro nás 37 M40 1972 1 00:58:16 00:19:49
132 74 TOMEŠ Adam TJ Sokol Moravský Písek 63 M 1993 1 00:58:31 00:20:04
133 342 NOVÁK Viliam Železná studnička Bratislava 1 M75 1942 1 00:58:47 00:20:20
134 71 BRÁZDA Jan Ratíškovice 64 M 1990 1 00:58:52 00:20:25
135 14 HLUPIK Milan Schaeffler Skalica 65 M 1981 1 00:58:52 00:20:26
136 373 MIKULOVÁ Vanessa Skalica 2 JKY 1999 1 00:58:57 00:20:30
137 63 HLAVÁČ Radek Kyjov 66 M 1988 1 00:58:57 00:20:30
138 328 PAVOL Peter AŠK Spišská Nová Ves 2 M65 1953 1 00:59:04 00:20:37
139 479 KORČÁK Richard Schaeffler Skalica 67 M 1991 1 00:59:05 00:20:39
140 92 BÚZEK Filip AK Junior Holíč 4 JŘI 2000 1 00:59:07 00:20:41
141 35 BREZINA Juraj Atletika ŠK Skalica Grafobal team 5 JŘI 2001 1 00:59:15 00:20:48
142 81 SOUKUP Aleš Hýsly 68 M 1988 1 00:59:16 00:20:49
143 437 ŠENK Vladimír Skalica 69 M 1984 1 00:59:22 00:20:56
144 378 FARKAŠOVÁ Erika Atletika ŠK Skalica Grafobal team 4 Ž35 1979 1 00:59:26 00:20:59
145 45 HURBANIČ Roman Rohov 70 M 1980 1 00:59:40 00:21:14
146 436 POLÁK Martin TFA Team Skalica 71 M 1990 1 00:59:47 00:21:20
147 47 KRATOCHVÍL Jakub AC Čejkovice 6 JŘI 2003 1 00:59:49 00:21:23
148 221 ŠIMEK Štefan 38 M40 1969 1 00:59:57 00:21:30
149 215 MÍŠA Dušan Skalica 39 M40 1978 1 01:00:17 00:21:50
150 18 TIBENSKÝ Tomáš Karpatská Perla Šenkvice 72 M 1987 1 01:00:17 00:21:50
151 406 DURNOVÁ Marta 1 Ž45 1964 1 01:00:19 00:21:52
152 53 TOMKA Michal Cycling academy Bratislava 73 M 1983 1 01:00:22 00:21:56
153 77 VINTR Tomáš AK Junior Holíč 74 M 1983 1 01:00:30 00:22:03
154 36 ČECH Josef Česká Republika 75 M 1982 1 01:00:32 00:22:06
155 27 BALÁT Dominik Schaeffler Skalica 76 M 1991 1 01:00:37 00:22:11
156 114 NOSKOVÁ Renata 6 Ž 1985 1 01:00:37 00:22:11
157 233 URBÁNEK Martin Potřeby pro zahr. S K Strážnice 40 M40 1974 1 01:00:48 00:22:21
158 396 ZEMANOVÁ Radka - 5 Ž35 1978 1 01:00:48 00:22:21
159 112 HŘEZAČKOVÁ Iva 7 Ž 1985 1 01:00:51 00:22:24
160 3 PISKLA Jakub Skalica 77 M 1990 1 01:00:52 00:22:25
161 286 DUBAI Ján Handlová 13 M50 1963 1 01:00:58 00:22:32
162 457 KRIST Ondřej Kyjov 7 JŘI 2001 1 01:01:00 00:22:34
163 30 HERTL Pavol Schaeffler Skalica 78 M 1984 1 01:01:17 00:22:50
164 205 MÍŠANÝ Dušan Skalica 41 M40 1977 1 01:01:18 00:22:51
165 431 CYPRIAN Marian MAC Dubnica nad Váhom 1 M70 1947 1 01:01:20 00:22:53
166 362 HLADKÁ Lucia Skalica 8 Ž 1985 1 01:01:24 00:22:57
167 216 STANČIAK Boris Skalica 42 M40 1977 1 01:01:28 00:23:02
168 82 ZAGOROV Lubomir Bratislava 79 M 1985 1 01:01:29 00:23:02
169 474 BELOVSKI Saso Praha 80 M 1984 1 01:01:29 00:23:02
170 473 KAŠPAREC Petr Ajeto running team 14 M50 1962 1 01:01:29 00:23:03
171 240 JEDLIČKA Marek Oddíl sportovního plavání Hodonín 43 M40 1978 1 01:01:30 00:23:03
172 467 MATOUCH Radek sám za sebe :) 44 M40 1977 1 01:01:30 00:23:04
173 412 KLUKNAVSKÁ Iveta Eissmann Automotive Slovensko 9 Ž 1989 1 01:01:32 00:23:05
174 266 TOMČAL Dušan Lipov 45 M40 1973 1 01:01:32 00:23:05
175 281 PISKLA Pavol Skalica 15 M50 1960 1 01:01:36 00:23:09
176 347 BAUMGARTNER Eduard Radošovce (okr. Skalica) 8 M60 1957 1 01:01:36 00:23:10
177 307 BURKERT Marcel Klub xenofóbov Bratislava 16 M50 1968 1 01:01:38 00:23:12
178 282 VIKTORA Milan Veslařský klub Hodonin 17 M50 1966 1 01:01:39 00:23:12
179 306 ORTH Ján Zohor 18 M50 1963 1 01:01:40 00:23:14
180 258 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 46 M40 1973 1 01:01:43 00:23:17
181 303 ZVÁČ Jozef Gazarka klub Šaštín 19 M50 1963 1 01:01:45 00:23:19
182 294 RAFFAY Ivan Štefko running team 20 M50 1966 1 01:01:46 00:23:19
183 329 KVITA Josef A. K. EMILA ZATOPKA 3 M65 1951 1 01:01:47 00:23:20
184 70 NAVRÁTIL Marek Klub přátel Svatého Jána 81 M 1983 1 01:01:49 00:23:23
185 226 HRAZDIL René Holíč 47 M40 1976 1 01:01:51 00:23:24
186 34 OCELÍK Tomáš Atletika ŠK Skalica Grafobal team 8 JŘI 2001 1 01:02:02 00:23:35
187 83 DOGARU Vasil Swahil Beer Team 82 M 1981 1 01:02:09 00:23:43
188 217 KRUTÝ Jozef Schaeffler Skalica 48 M40 1978 1 01:02:17 00:23:50
189 283 SLAVÍK Peter Scharffler Skalica 21 M50 1959 1 01:02:17 00:23:50
190 291 SIPOS Ladislav BK Tvrdošovce 22 M50 1967 1 01:02:19 00:23:52
191 55 SAJKO Michal Holíč 83 M 1998 1 01:02:22 00:23:55
192 203 JANOTA Miroslav Schaeffler Skalica 49 M40 1973 1 01:02:26 00:23:59
193 367 BARTOŠKOVÁ Ľubomíra Skalica 6 Ž35 1977 1 01:02:34 00:24:07
194 54 BAŠNÁK Tomáš Myjava 84 M 1987 1 01:02:54 00:24:28
195 379 RAFFAYOVÁ Svetlana Štefko running team 2 Ž45 1967 1 01:03:02 00:24:36
196 466 HABA Milan AC Malacky 50 M40 1970 1 01:03:04 00:24:37
197 117 ŠUŠOTA David 85 M 1987 1 01:03:20 00:24:53
198 108 GAZDA Matúš Legionári z Košíc 86 M 1987 1 01:03:28 00:25:01
199 44 VAŠÍČEK Adam VAG Hodonín 87 M 1990 1 01:03:31 00:25:05
200 391 KUČEROVÁ Jana Rohatec 3 Ž45 1971 1 01:03:47 00:25:20
201 339 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 2 M70 1948 1 01:03:53 00:25:26
202 106 KOHÚT Richard Grafobal Skalica 88 M 1980 1 01:03:54 00:25:28
203 260 BARTOŠ Miroslav Enem pro nás 51 M40 1973 1 01:04:15 00:25:48
204 237 GUČEK Richard Atletika ŠK Skalica 52 M40 1977 1 01:04:16 00:25:49
205 371 KOČKOVÁ Ivana Atletika SK Skalica 10 Ž 1998 1 01:04:16 00:25:49
206 310 VYDARENÝ Vladislav JSL group Skalica 23 M50 1966 1 01:04:16 00:25:49
207 210 RIZEK Milan Atletika SK Skalica 53 M40 1978 1 01:04:16 00:25:50
208 405 LAGA Joanna Lks Kłos Olkusz 3 JKY 2001 1 01:04:17 00:25:51
209 17 JURAČKA Tomáš Schaeffler Skalica 89 M 1993 1 01:04:23 00:25:57
210 219 VACULKA Tomas Dolni Bojanovice 54 M40 1977 1 01:04:28 00:26:01
211 434 HRUŠECKÝ_ST Juraj Holič 55 M40 1971 1 01:04:30 00:26:04
212 222 MASAROVIČ Stanislav Skalica 56 M40 1978 1 01:04:31 00:26:04
213 49 DUCHOSLAV Adrian AK Junior Holíč 9 JŘI 2003 1 01:04:35 00:26:08
214 300 MIKLOVIČ Igor Skalica 24 M50 1967 1 01:04:35 00:26:09
215 481 OŽVOLDÍK Lubomír ZFT SENICA 25 M50 1966 1 01:04:39 00:26:13
216 448 TROMBIK Emil Český Těšín 3 M70 1946 1 01:04:44 00:26:17
217 386 FOLTÝNOVÁ Ludmila Ratíškovice 4 Ž45 1964 1 01:04:51 00:26:25
218 75 DIOSSY Norbert Rovinka 57 M40 1970 1 01:05:13 00:26:46
219 202 ŠTETINA Ján Schaeffler Skalica 58 M40 1971 1 01:05:15 00:26:49
220 13 BLAHA Patrik Schaeffler Skalica 90 M 1988 1 01:05:27 00:27:00
221 322 PIPTA Ján Rača-Bratislava 4 M65 1950 1 01:05:30 00:27:03
222 445 MARCEL Kecer SK Budimin 91 M 1979 1 01:05:31 00:27:04
223 409 ČISÁRIKOVÁ Zuzana Adidas runners Bratislava 7 Ž35 1976 1 01:05:34 00:27:07
224 363 HORNIAKOVA Lubica Skalica 8 Ž35 1978 1 01:05:47 00:27:21
225 397 JANÍKOVÁ Dagmar 4 BIKE Krokodýl Brno 5 Ž45 1973 1 01:05:51 00:27:25
226 438 BUCHTA Pavel Skalica 26 M50 1960 1 01:05:52 00:27:25
227 460 FUTAS Vladimir Košice 92 M 1979 1 01:05:57 00:27:30
228 461 ZAHORANSKY Raduz Košice 93 M 1979 1 01:05:58 00:27:32
229 334 VALÁŠEK Pavel Potřeby pro zahr .S K Strážnice 9 M60 1954 1 01:06:02 00:27:35
230 59 KNOTEK Martin nákup - Schaeffler Skalica 94 M 1991 1 01:06:05 00:27:38
231 472 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 5 M65 1953 1 01:06:10 00:27:43
232 207 KOMÍNEK Vladimír Skalica 59 M40 1974 1 01:06:11 00:27:44
233 475 HNIDÁK Igor Holíč 95 M 1984 1 01:06:17 00:27:51
234 245 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 60 M40 1969 1 01:06:19 00:27:52
235 107 SZUHAJ Daniel Skalica 61 M40 1976 1 01:06:26 00:27:59
236 331 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 6 M65 1951 1 01:06:29 00:28:02
237 99 MOŽNÁR Matej Vrádište 96 M 1987 1 01:06:36 00:28:09
238 85 POLÁK Jakub Schaeffler Skalica 97 M 1991 1 01:06:36 00:28:09
239 11 FIALÍK Ondřej 98 M 1984 1 01:06:38 00:28:11
240 346 PAVLÍK Ján Atletika ŠK Skalica Grafobal team 10 M60 1958 1 01:06:41 00:28:14
241 453 HREBIČKOVÁ Jana Skalica 9 Ž35 1979 1 01:06:51 00:28:25
242 243 HAJDUK Pavol DK 62 M40 1973 1 01:06:59 00:28:32
243 232 FERIK Andrei nákup - Schaeffler Skalica 63 M40 1978 1 01:07:03 00:28:37
244 388 BRANDSTILLEROVÁ Petra 6 Ž45 1972 1 01:07:16 00:28:49
245 301 SEDLÁŘ Drahoš BK Kuraray 27 M50 1959 1 01:07:20 00:28:53
246 393 RAFFASEDEROVÁ Sabína Šaštín-Stráže 11 Ž 1993 1 01:07:23 00:28:56
247 69 STÖFFELBAUER Harald 99 M 1983 1 01:07:28 00:29:01
248 407 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 10 Ž35 1979 1 01:07:36 00:29:09
249 338 FILIPOVIČ Pavel 7 M65 1953 1 01:07:43 00:29:16
250 208 WOJČÍK Roman Schaefflera Skalica 64 M40 1974 1 01:07:54 00:29:27
251 399 KUBECOVÁ Jana_Fiorela 12 Ž 1987 1 01:07:56 00:29:29
252 246 HANCIK Radovan devinska 65 M40 1974 1 01:08:15 00:29:48
253 349 GAZDA Štefan Legionári z Košíc 11 M60 1957 1 01:08:25 00:29:59
254 234 BUDINSKÝ Peter Skalica 66 M40 1973 1 01:08:33 00:30:06
255 16 KUKLIŠ Pavol Schaeffler Skalica 100 M 1983 1 01:08:34 00:30:08
256 482 GORBATENKOV Alexander AK Junior Holíč 67 M40 1972 1 01:08:42 00:30:16
257 298 ČULEN Ivan Atletika ŠK Skalica Grafobal team 28 M50 1960 1 01:08:47 00:30:20
258 439 NOVOTNÝ Pavel TJ Sokol Hodonín 101 M 1981 1 01:08:48 00:30:21
259 239 BLAŽOVSKÝ Jozef Srdcom východniar 68 M40 1974 1 01:08:50 00:30:24
260 524 HARTMANÍKOVÁ Zuzana 13 Ž 1985 1 01:08:54 00:30:28
261 459 KORČÁKOVÁ Natalia AŠK Skalica 14 Ž 1995 1 01:08:56 00:30:30
262 61 GUČEK Otto Atletika ŠK Skalica 102 M 1988 1 01:08:57 00:30:30
263 228 ŽIVNA Radovan labski draci 69 M40 1970 1 01:09:04 00:30:38
264 206 MICHÁLEK Martin Schaeffler Skalica 70 M40 1978 1 01:09:10 00:30:43
265 444 MORONGA Jozef Skalica 103 M 1990 1 01:09:12 00:30:46
266 89 MEDVECKÝ Martin Bratislava 104 M 1984 1 01:09:21 00:30:55
267 387 ZAPALOVÁ Erika AK Hodonín 7 Ž45 1966 1 01:09:28 00:31:01
268 411 ŠPAČKOVÁ Mária Holíč 15 Ž 1991 1 01:09:37 00:31:10
269 96 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 10 JŘI 2006 1 01:09:37 00:31:11
270 295 MELIŠ Anton SKAND 29 M50 1964 1 01:09:40 00:31:13
271 446 GAJDA Marek Skalica 71 M40 1972 1 01:09:41 00:31:14
272 38 JURČA Marek Letničie 105 M 1990 1 01:09:56 00:31:30
273 348 HARTMANN Vladimír Vrádište 12 M60 1956 1 01:10:04 00:31:37
274 60 MASÁR Viktor nákup - Schaeffler Skalica 106 M 1990 1 01:10:22 00:31:55
275 392 ŽILÍNKOVÁ Nikola Schaeffler Skalica 16 Ž 1991 1 01:10:23 00:31:56
276 471 SASIN Radek Hodonín 107 M 1990 1 01:10:30 00:32:03
277 450 PRČÍK Antonín Město Hodonín 13 M60 1955 1 01:10:35 00:32:09
278 454 KRÁLIČEK Jakub Holíč 11 JŘI 2002 1 01:10:36 00:32:10
279 341 MRAČEK Rostislav Rokytnice 14 M60 1954 1 01:10:42 00:32:15
280 325 SMETANA Karel Benešovský běžecký oddíl 8 M65 1951 1 01:10:47 00:32:21
281 296 MECL Karel Běžecký klub Hodonín 30 M50 1963 1 01:10:54 00:32:28
282 372 PROCHÁZKOVÁ Irena TJ Háje 8 Ž45 1957 1 01:11:01 00:32:34
283 93 MRÁZ Mário AK Junior Holíč 12 JŘI 2003 1 01:11:16 00:32:50
284 86 KNAP Lukas Bratislava 108 M 1986 1 01:11:19 00:32:52
285 403 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v behu 11 Ž35 1977 1 01:11:21 00:32:54
286 398 BLAŽOVSKÁ Bronislava Atletika ŠK Skalica 12 Ž35 1975 1 01:11:24 00:32:57
287 401 BRÁZDOVÁ Hana Ratíškovice 9 Ž45 1966 1 01:11:24 00:32:58
288 385 KVALTÍNOVÁ Martina Skalica 17 Ž 1984 1 01:11:28 00:33:01
289 253 TRÚCHLY Pavel Trenčín 72 M40 1977 1 01:11:29 00:33:03
290 443 ČAJKA Radim Hodonín 109 M 1979 1 01:11:42 00:33:15
291 51 OHLÍDAL René Prostějov 110 M 1988 1 01:11:59 00:33:32
292 390 SPEARS Gretchen Dublin 4 JKY 2000 1 01:12:04 00:33:37
293 23 KOVÁRIK Samuel Holíč 111 M 1997 1 01:12:13 00:33:46
294 213 KOVÁRIK Martin Holíč 73 M40 1972 1 01:12:27 00:34:00
295 326 CIPL František 9 M65 1951 1 01:12:47 00:34:21
296 477 JAKUBČÍKOVÁ Eliška AK Hodonín 5 JKY 2002 1 01:12:59 00:34:32
297 464 ŘEZÁČ Ivo AK Chemopetrol Litvínov 2 M75 1941 1 01:13:04 00:34:37
298 410 SMYKOVÁ Miloslava Mokrý Háj 13 Ž35 1979 1 01:13:15 00:34:49
299 451 HYŽA Jozef Outdoor Skalica 74 M40 1977 1 01:13:35 00:35:09
300 292 KRAKOVSKÝ Jozef JSL group Skalica 31 M50 1967 1 01:13:37 00:35:10
301 225 NEDVÍDEK Oto VAG Hodonín 75 M40 1973 1 01:13:45 00:35:19
302 484 BACHURKOVÁ Jitka Hodonín 10 Ž45 1971 1 01:13:48 00:35:22
303 4 PISKLA Martin Skalica 112 M 1986 1 01:14:14 00:35:48
304 433 VIKTOROVÁ Renáta Veslarsky klub Hodonin 11 Ž45 1968 1 01:14:28 00:36:02
305 58 ZALEŠÁK Radek Federace strojvůdců 113 M 1993 1 01:14:41 00:36:15
306 262 NAGY_2 Tamás Benedek-Team 114 M 1984 1 01:14:49 00:36:22
307 465 HANÁKOVÁ Marta Hodonín 14 Ž35 1977 1 01:14:55 00:36:29
308 374 VALOVIČOVÁ Mária Schaeffler Skalica 15 Ž35 1981 1 01:14:59 00:36:32
309 368 WOJČÍKOVÁ Katarína Schaeffler Skalica 16 Ž35 1982 1 01:15:27 00:37:01
310 324 PLANKA Vojtech BK VP Malacky 15 M60 1955 1 01:15:42 00:37:16
311 435 HRUŠECKÝ Juraj Holič 115 M 1995 1 01:16:14 00:37:47
312 447 KLIMEK Jan Čachtice 4 M70 1944 1 01:16:41 00:38:14
313 381 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 18 Ž 1991 1 01:16:59 00:38:32
314 297 BÁBÍK Antonín Vacenovice 32 M50 1963 1 01:16:59 00:38:33
315 340 PIKAL Karel KVS Olomouc 10 M65 1949 1 01:17:06 00:38:40
316 365 RICHVALSKÁ Alena Hodonín 19 Ž 1985 1 01:17:28 00:39:01
317 366 VALKOVA Blanka Skalica 17 Ž35 1979 1 01:17:44 00:39:17
318 323 HUMPOLÍK Jiří HALCYON KLUB Hodonín p.s. 11 M65 1950 1 01:17:44 00:39:18
319 309 KOSEK Milan 33 M50 1964 1 01:18:14 00:39:47
320 389 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 12 Ž45 1973 1 01:18:20 00:39:54
321 15 DUJSIK Milan Schaeffler Skalica 116 M 1989 1 01:18:48 00:40:21
322 337 WALDECKER Pavol Senica 16 M60 1956 1 01:18:49 00:40:22
323 376 BREZINOVÁ Katarína Atletika ŠK Skalica Grafobal team 13 Ž45 1970 1 01:18:53 00:40:26
324 369 VÁCLAVÍKOVÁ Gabriela Skalica 18 Ž35 1976 1 01:19:00 00:40:34
325 29 POLÁČEK Marián Schaeffler Skalica 117 M 1980 1 01:19:21 00:40:55
326 115 DANIHEL Andrej 118 M 1985 1 01:20:38 00:42:11
327 91 VLK Tomáš Šaštín-Stráže 119 M 1989 1 01:20:52 00:42:25
328 402 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 14 Ž45 1959 1 01:21:17 00:42:50
329 327 KOŽÍŠEK_MUDR. Dušan Atletika ŠK Skalica Grafobal team 17 M60 1955 1 01:21:45 00:43:19
330 370 LUKÁČOVÁ Michaela Buazni z Popudin 6 JKY 2004 1 01:22:55 00:44:29
331 383 ČERMAKOVA Andrea Schaeffler Skalica 19 Ž35 1977 1 01:22:59 00:44:32
332 209 LUKAČ Igor Buazni z Popudin 76 M40 1974 1 01:23:05 00:44:39
333 28 KRAKOVSKÝ Marek JSL group Skalica 13 JŘI 2004 1 01:23:31 00:45:04
334 380 PONČÍKOVÁ Alžbetka Atletika ŠK Skalica Grafobal team 20 Ž 1996 1 01:23:33 00:45:07
335 441 KARAS Karel BK Hodonín 5 M70 1945 1 01:23:59 00:45:32
336 335 JANOTA Michal Atletika ŠK Skalica Grafobal team 6 M70 1945 1 01:24:11 00:45:45
337 476 TESAŘÍK Rastislav STS Chvojkovice-Brod 77 M40 1971 1 01:27:00 00:48:33
338 284 MARTINOVSKÝ Peter Skalica 34 M50 1963 1 01:27:29 00:49:02
339 470 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 12 M65 1951 1 01:27:42 00:49:15
340 377 JANCÍKOVÁ Lenka Atletika ŠK Skalica Grafobal team 15 Ž45 1972 1 01:29:09 00:50:42
341 375 JANCÍKOVÁ Terezka Atletika ŠK Skalica Grafobal team 7 JKY 2000 1 01:29:09 00:50:43
342 330 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 1 M80 1937 1 01:31:06 00:52:40
343 455 SELECKÝ Pavel Klub Dochodcov Trnva Bethovenova 2 M80 1937 1 01:35:50 00:57:24
344 235 MACEK Mário Malacky 78 M40 1976 1 01:42:59 01:04:32
345 400 CHARVÁTOVÁ Lucie 20 Ž35 1979 1 01:43:15 01:04:48

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 46 HABSUDA Marian Bratislava M 1983
DNF 302 STACHA Vojtech Gazarka klub Šaštín M50 1961

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.