Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.04.2019 08:00 do 07.04.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek/David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků154
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 157 PETR Jiří 1 MV1 1979 1 00:35:32
2 63 ŠŤASTNÝ Petr SportRaces 1 M 1988 1 00:36:39 00:01:07
3 30 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 2 M 1982 1 00:37:01 00:01:28
4 23 DVOŘÁK Pavel 3 M 1982 1 00:37:05 00:01:33
5 3 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice/Salomon-Suunto 4 M 1992 1 00:38:18 00:02:45
6 47 HRDINA Tomáš 2 MV1 1979 1 00:38:30 00:02:57
7 5 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:38:32 00:02:59
8 194 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 5 M 1986 1 00:39:30 00:03:57
9 27 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 6 M 1983 1 00:39:35 00:04:02
10 175 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 4 MV1 1975 1 00:40:12 00:04:39
11 187 POKORNÝ Ondřej Znojmo 7 M 2001 1 00:40:17 00:04:45
12 176 ČAPEK Jan 8 M 1986 1 00:40:21 00:04:49
13 52 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M 1985 1 00:40:35 00:05:02
14 42 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:40:50 00:05:17
15 12 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 10 M 1984 1 00:41:00 00:05:28
16 55 POTŮČEK Jiří Fast and light Blansko 11 M 1988 1 00:41:16 00:05:43
17 48 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 12 M 1985 1 00:41:30 00:05:57
18 58 SLÁMA Lukáš Brno 13 M 1984 1 00:41:34 00:06:01
19 50 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 14 M 1991 1 00:41:47 00:06:14
20 217 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 MV1 1971 1 00:42:13 00:06:41
21 22 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 1 00:42:18 00:06:46
22 163 BARÁK Roman Sana team Brno 7 MV1 1973 1 00:42:22 00:06:50
23 49 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 8 MV1 1978 1 00:42:26 00:06:54
24 35 PRIPUTEN Radek 15 M 1985 1 00:42:58 00:07:26
25 184 JANDA Sebastian ABND Racing Team 16 M 1999 1 00:42:59 00:07:26
26 59 KUČERA Josef Kucera bike team 17 M 1985 1 00:43:24 00:07:51
27 7 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 1 00:43:33 00:08:01
28 211 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 18 M 1992 1 00:43:34 00:08:01
29 180 MACEK Lubomír MSKA 19 M 1983 1 00:43:40 00:08:08
30 206 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 1 00:43:50 00:08:17
31 37 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 9 MV1 1978 1 00:43:52 00:08:19
32 70 HLOUŠEK Mirek TSAI 10 MV1 1979 1 00:44:19 00:08:46
33 9 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV2 1968 1 00:44:27 00:08:54
34 170 ROSENBERG PAvel 20 M 1985 1 00:44:27 00:08:55
35 36 KROPÁČEK Jaroslav 11 MV1 1970 1 00:44:33 00:09:00
36 174 KLÍMA Miroslav Brno 12 MV1 1975 1 00:44:40 00:09:08
37 64 HABARKA Ondrej 21 M 1993 1 00:44:47 00:09:14
38 172 KRÁLÍK Jan Brno 22 M 1986 1 00:44:53 00:09:21
39 179 KRÁL Jan SK Žabovřesky 23 M 1999 1 00:44:58 00:09:25
40 195 OŽANOVÁ Zuzana fKlidu sport team 1 XZ 1991 1 00:45:05 00:09:33
41 214 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 24 M 1989 1 00:45:11 00:09:38
42 181 NOVOTKA Marcel 13 MV1 1979 1 00:45:18 00:09:45
43 11 BEJČEK Patrik Tajovský reality 25 M 1994 1 00:45:36 00:10:03
44 68 LAŠTŮVKA Zdeněk Brno 26 M 1989 1 00:45:42 00:10:09
45 177 INGR Jakub 27 M 1988 1 00:45:44 00:10:11
46 192 ŠTEFAN Martin 14 MV1 1975 1 00:45:44 00:10:11
47 33 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 15 MV1 1977 1 00:45:47 00:10:14
48 61 HORA Petr KPPH 16 MV1 1976 1 00:45:49 00:10:16
49 29 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 17 MV1 1970 1 00:45:51 00:10:19
50 178 HOLEČEK Jiří ABBAS 28 M 1991 1 00:45:52 00:10:19
51 25 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 18 MV1 1973 1 00:45:54 00:10:22
52 201 KUPČÍK Roman 29 M 1985 1 00:46:15 00:10:43
53 166 HALAMA Jiří AK Kuřim 19 MV1 1977 1 00:46:30 00:10:57
54 79 POSPÍCHAL Vladimír 30 M 1985 1 00:46:36 00:11:04
55 2 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 MV1 1973 1 00:46:44 00:11:12
56 160 VACULÍK Stanislav Komín 31 M 1980 1 00:46:47 00:11:15
57 188 SUKENIK Milan Sana team Brno 21 MV1 1970 1 00:46:51 00:11:18
58 31 DVOŘÁK Martin Extra Brno 32 M 1988 1 00:46:55 00:11:22
59 51 KNAP Zdeněk 33 M 1991 1 00:47:05 00:11:33
60 76 PELIKÁN Martin Individuální 34 M 1984 1 00:47:20 00:11:48
61 21 FANFRDLA Dalimil Maty team 22 MV1 1973 1 00:47:23 00:11:50
62 168 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 35 M 1980 1 00:47:34 00:12:01
63 43 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 1 MV3 1958 1 00:47:49 00:12:16
64 62 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 2 MV3 1958 1 00:47:57 00:12:25
65 169 VYTÁSEK Richard Extra Brno 36 M 1987 1 00:48:06 00:12:33
66 218 CHRIST Marek Fklidu 23 MV1 1979 1 00:48:08 00:12:35
67 57 DANĚK Jan Brno 37 M 1989 1 00:48:14 00:12:42
68 16 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 24 MV1 1979 1 00:48:19 00:12:46
69 14 PACHECO Edinson 38 M 1983 1 00:48:22 00:12:50
70 207 VERNER Tomáš VSK Mendelu Brno 39 M 1982 1 00:48:25 00:12:53
71 54 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 25 MV1 1975 1 00:48:28 00:12:56
72 8 JEŘÁBEK Petr Vyškov 26 MV1 1970 1 00:48:32 00:13:00
73 213 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 2 XZ 1988 1 00:48:33 00:13:01
74 56 BITTNER Josef 27 MV1 1970 1 00:48:33 00:13:01
75 66 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 28 MV1 1976 1 00:48:39 00:13:07
76 65 DUŠEK Otakar 40 M 1990 1 00:48:48 00:13:15
77 83 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 29 MV1 1979 1 00:48:51 00:13:18
78 78 JANÁČEK Petr KONWA team 41 M 1980 1 00:48:53 00:13:20
79 173 KOŠŤÁL Rostislav 30 MV1 1973 1 00:48:57 00:13:24
80 210 CHLOUPEK Tomáš 42 M 1984 1 00:49:06 00:13:34
81 13 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 43 M 1985 1 00:49:15 00:13:43
82 53 CIBULKA Pavel Brno 5 MV2 1964 1 00:49:18 00:13:45
83 75 SLOUKA Jiří Blažovice 44 M 1983 1 00:49:28 00:13:55
84 200 VACULA Ondrej AC Lelek 45 M 1981 1 00:49:46 00:14:13
85 81 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 46 M 1986 1 00:49:46 00:14:13
86 26 POHANKA Pavel Lotrando Brno 31 MV1 1973 1 00:49:53 00:14:21
87 212 HOLER Vlastimil Brno 47 M 1981 1 00:49:55 00:14:23
88 156 TRNĚNÝ Pavel Kunovice 6 MV2 1962 1 00:49:59 00:14:27
89 44 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 7 MV2 1968 1 00:50:05 00:14:32
90 60 SLÁMA Jiří Brno 8 MV2 1960 1 00:50:12 00:14:40
91 154 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 32 MV1 1974 1 00:50:33 00:15:01
92 155 PICHRT David Soběšice 33 MV1 1977 1 00:50:37 00:15:05
93 197 ŘEZÁČ JAroslav 48 M 1986 1 00:50:43 00:15:11
94 215 KLUSKA Martin Šitbořice 49 M 1985 1 00:50:50 00:15:17
95 164 TRS Ladislav Techvic 50 M 1985 1 00:50:50 00:15:18
96 73 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 51 M 1999 1 00:51:10 00:15:37
97 165 KAPOUNEK Tomáš Brno 52 M 1984 1 00:51:18 00:15:45
98 161 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 9 MV2 1965 1 00:51:23 00:15:51
99 15 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 3 MV3 1957 1 00:51:27 00:15:55
100 167 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan Brno 4 MV3 1951 1 00:51:31 00:15:59
101 216 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 53 M 1983 1 00:51:31 00:15:59
102 32 ŠMÍD Jan Brno 54 M 1984 1 00:51:51 00:16:18
103 72 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 10 MV2 1965 1 00:52:00 00:16:27
104 4 ARRUFI Enric Katalánsko 34 MV1 1972 1 00:52:09 00:16:36
105 183 SKLENÁŘ Jan Tišnov 55 M 1988 1 00:52:36 00:17:03
106 46 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 11 MV2 1968 1 00:52:41 00:17:08
107 152 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 35 MV1 1976 1 00:52:45 00:17:12
108 6 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 36 MV1 1977 1 00:52:57 00:17:25
109 220 MASAŘ Šimon 56 M 1993 1 00:53:01 00:17:29
110 219 MASAŘ Marek 57 M 1992 1 00:53:01 00:17:29
111 24 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 MV3 1954 1 00:53:07 00:17:34
112 209 WIEDERSHEIM Richard 37 MV1 1975 1 00:53:29 00:17:56
113 17 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 12 MV2 1966 1 00:53:45 00:18:13
114 1 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 38 MV1 1974 1 00:54:09 00:18:36
115 186 GABRIEL Jiří 58 M 1985 1 00:54:21 00:18:48
116 185 TREJO Marco Mexico 59 M 1983 1 00:54:30 00:18:58
117 204 BODLÁK Martin SDH Chlumdětín 39 MV1 1979 1 00:54:33 00:19:01
118 18 SOBOTKA Martin 40 MV1 1976 1 00:54:39 00:19:07
119 162 NOVOTNÝ Jiří 41 MV1 1979 1 00:54:44 00:19:11
120 84 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 42 MV1 1977 1 00:55:27 00:19:54
121 171 KALÁB Radek SRTG Česká 43 MV1 1978 1 00:55:43 00:20:10
122 74 TYLEČEK Pavel Jundrováci 44 MV1 1973 1 00:55:51 00:20:19
123 71 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 6 MV3 1955 1 00:56:02 00:20:30
124 34 PELC Vít OZZY Brno 13 MV2 1967 1 00:56:11 00:20:38
125 80 DVOŘÁK David 45 MV1 1976 1 00:56:25 00:20:53
126 67 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 3 XZ 1983 1 00:56:30 00:20:58
127 19 BŘEZA Miroslav Brno 7 MV3 1959 1 00:56:44 00:21:11
128 41 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 60 M 1982 1 00:56:54 00:21:22
129 193 NOVOHRADSKÁ Daniela Brno 4 XZ 1977 1 00:57:00 00:21:28
130 151 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 46 MV1 1973 1 00:57:21 00:21:49
131 158 NOVÁK Martin Brno 8 MV3 1951 1 00:57:59 00:22:27
132 190 VIZNER Vojtěch Brno 61 M 1994 1 00:58:07 00:22:35
133 189 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 14 MV2 1967 1 00:58:07 00:22:35
134 202 KONEČNÁ Zuzana 5 XZ 1991 1 00:58:15 00:22:42
135 82 UBROVÁ Veronika 6 XZ 1978 1 00:59:24 00:23:52
136 182 BARKOVIČ Lubomír Brno 47 MV1 1976 1 01:00:01 00:24:29
137 45 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 7 XZ 1972 1 01:00:21 00:24:48
138 153 JEDLIČKA Jan 48 MV1 1973 1 01:00:26 00:24:53
139 159 MEDEK Jiří Černá Hora 49 MV1 1978 1 01:00:58 00:25:26
140 198 FABRIK Miroslav 9 MV3 1959 1 01:01:03 00:25:31
141 199 FABRIKOVÁ Blanka 8 XZ 1960 1 01:01:03 00:25:31
142 208 KALUŽÍK Luděk 62 M 1982 1 01:01:11 00:25:39
143 191 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 10 MV3 1956 1 01:01:15 00:25:42
144 85 KONEČNÝ Jaroslav LR health & beauty 15 MV2 1969 1 01:02:47 00:27:14
145 39 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 16 MV2 1961 1 01:03:21 00:27:49
146 38 JEŽOVÁ Martina Brno 9 XZ 1975 1 01:03:41 00:28:08
147 40 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 10 XZ 1982 1 01:04:46 00:29:14
148 10 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 11 MV3 1950 1 01:05:28 00:29:56
149 221 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 11 XZ 1976 1 01:06:26 00:30:54
150 20 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 63 M 1986 1 01:08:45 00:33:13
151 28 KUNC Josef Orel Vyškov 17 MV2 1960 1 01:09:15 00:33:43
152 69 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 18 MV2 1960 1 01:17:50 00:42:18
153 77 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 19 MV2 1964 1 01:23:34 00:48:02

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 196 PLACHÝ Lukáš VSK Univerzita Brno - Koblížek team M 1985

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.