Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 16.03.2019 08:00 do 16.03.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků176
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 PETR Jiří 1 MV1 1979 1 00:37:55
2 19 DVOŘÁK Pavel 1 M 1982 1 00:38:30 00:00:34
3 16 KLEIBL Martin AK Kuřim 2 MV1 1973 1 00:39:32 00:01:36
4 61 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 2 M 1987 1 00:39:54 00:01:58
5 57 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 3 M 1989 1 00:40:09 00:02:13
6 239 PAJER Ondřej Individuální team 4 M 1989 1 00:40:12 00:02:17
7 38 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 3 MV1 1977 1 00:40:15 00:02:19
8 59 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 5 M 1982 1 00:40:21 00:02:25
9 4 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice/Salomon-Suunto 6 M 1992 1 00:40:56 00:03:01
10 207 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 7 M 1982 1 00:40:59 00:03:04
11 247 ČAPEK Jan 8 M 1986 1 00:41:06 00:03:10
12 51 HRDINA Tomáš 4 MV1 1979 1 00:41:10 00:03:15
13 97 BOŘIL Petr 9 M 1986 1 00:41:20 00:03:24
14 240 CHLUPÁČ Dominik Run sport team 10 M 1993 1 00:41:24 00:03:28
15 77 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 11 M 1992 1 00:41:29 00:03:33
16 14 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 12 M 1983 1 00:41:57 00:04:01
17 230 PARGAČ Martin Trenčín 13 M 1985 1 00:42:00 00:04:04
18 60 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 5 MV1 1979 1 00:42:15 00:04:20
19 75 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 14 M 1990 1 00:42:26 00:04:30
20 85 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 15 M 1985 1 00:42:32 00:04:36
21 223 MIHALOV Adam 16 M 1992 1 00:42:38 00:04:43
22 31 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:42:57 00:05:02
23 15 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 1 00:43:10 00:05:14
24 25 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 17 M 1984 1 00:43:13 00:05:18
25 40 POLÁK Marek HO Lemra 6 MV1 1973 1 00:43:18 00:05:22
26 237 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 7 MV1 1975 1 00:43:25 00:05:29
27 93 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 18 M 1982 1 00:43:32 00:05:36
28 256 KAZDA Petr 8 MV1 1970 1 00:43:32 00:05:37
29 221 POKORNÝ Václav Brno 9 MV1 1978 1 00:43:36 00:05:41
30 98 SLÁMA Lukáš Brno 19 M 1984 1 00:43:42 00:05:47
31 48 POTŮČEK Jiří Fast and light Blansko 20 M 1988 1 00:43:55 00:05:59
32 202 TOMAN Igor Vyškov 10 MV1 1972 1 00:44:00 00:06:05
33 258 KONEČNÝ Libor Kuřim 11 MV1 1971 1 00:44:08 00:06:13
34 227 BARÁK Roman Sana team Brno 12 MV1 1973 1 00:44:18 00:06:22
35 204 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 21 M 1996 1 00:44:28 00:06:33
36 86 BULÍN Martin Přerov 22 M 1985 1 00:44:35 00:06:40
37 71 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 13 MV1 1978 1 00:44:47 00:06:51
38 72 KLÍMA Miroslav Brno 14 MV1 1975 1 00:45:13 00:07:17
39 67 RYBA Lukáš BB Cyklosport 15 MV1 1979 1 00:45:15 00:07:19
40 88 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 23 M 1985 1 00:45:18 00:07:22
41 103 KUČERA Josef Kucera bike team 24 M 1985 1 00:45:20 00:07:25
42 109 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 25 M 1981 1 00:45:28 00:07:32
43 37 CHADIM Michal 16 MV1 1978 1 00:45:38 00:07:42
44 26 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV2 1968 1 00:45:59 00:08:03
45 95 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 1 00:46:04 00:08:08
46 106 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 26 M 1991 1 00:46:06 00:08:10
47 220 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 5 MV2 1967 1 00:46:07 00:08:11
48 34 KNAP Zdeněk 27 M 1991 1 00:46:10 00:08:15
49 210 DUŠIL Jaroslav Běžím si za svým 17 MV1 1970 1 00:46:14 00:08:18
50 52 ŠIMUNEK Martin Modřice 6 MV2 1966 1 00:46:26 00:08:31
51 63 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 28 M 1991 1 00:46:32 00:08:36
52 62 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 18 MV1 1973 1 00:46:48 00:08:52
53 73 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:46:53 00:08:57
54 228 LIŠKA Aleš Popůvky 19 MV1 1977 1 00:46:55 00:08:59
55 107 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 20 MV1 1978 1 00:46:56 00:09:00
56 78 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 00:46:57 00:09:01
57 2 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 8 MV2 1968 1 00:47:01 00:09:05
58 29 KROPÁČEK Jaroslav 21 MV1 1970 1 00:47:03 00:09:07
59 252 KUČÍREK Vojtěch TJ TŽ Třinec 29 M 1993 1 00:47:06 00:09:11
60 35 FUČÍK Karel Černín 22 MV1 1972 1 00:47:13 00:09:18
61 206 KOVAŘÍK Jan 30 M 1981 1 00:47:22 00:09:26
62 245 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 31 M 1989 1 00:47:24 00:09:28
63 253 ŠTEFAN Martin 23 MV1 1975 1 00:47:25 00:09:29
64 244 MACEK Lubomír MSKA 32 M 1983 1 00:47:25 00:09:30
65 18 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 24 MV1 1979 1 00:47:41 00:09:46
66 50 FANFRDLA Dalimil Maty team 25 MV1 1973 1 00:47:43 00:09:47
67 32 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 26 MV1 1970 1 00:47:44 00:09:49
68 224 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 33 M 1999 1 00:47:45 00:09:49
69 222 ŽÁČKOVÁ Eva RUNSPORT Team 1 XZ 1994 1 00:47:47 00:09:52
70 231 NOVOTKA Marcel 27 MV1 1979 1 00:47:50 00:09:55
71 112 PERNIČKA Jan Hory z dálky 34 M 1987 1 00:47:51 00:09:56
72 27 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:47:55 00:09:59
73 91 VRÁNA Filip Brno 28 MV1 1976 1 00:47:57 00:10:02
74 246 INGR Jakub 35 M 1988 1 00:48:04 00:10:08
75 242 POŘÍZEK Libor JEDNA - Vysočina cycling 29 MV1 1972 1 00:48:21 00:10:25
76 92 POSPÍCHAL Vladimír 36 M 1985 1 00:48:27 00:10:32
77 80 DVOŘÁK Martin Extra Brno 37 M 1988 1 00:48:30 00:10:34
78 70 PRIPUTEN Radek 38 M 1985 1 00:48:33 00:10:38
79 87 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 39 M 1980 1 00:48:34 00:10:38
80 96 HABARKA Ondrej 40 M 1993 1 00:48:39 00:10:43
81 232 KUPČÍK Roman 41 M 1985 1 00:49:24 00:11:29
82 17 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 30 MV1 1979 1 00:49:32 00:11:37
83 249 DOKOUPIL Petr Nakonečné 31 MV1 1977 1 00:49:35 00:11:40
84 81 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 32 MV1 1977 1 00:50:08 00:12:12
85 84 PELIKÁN Martin Individuální 42 M 1984 1 00:50:18 00:12:22
86 99 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 33 MV1 1979 1 00:50:52 00:12:56
87 235 VERNER Tomáš VSK Mendelu Brno 43 M 1982 1 00:51:00 00:13:04
88 234 ŠEDIVÝ Jiří VSK MendelU 44 M 1982 1 00:51:03 00:13:08
89 47 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:51:07 00:13:11
90 218 VACULA Ondrej AC Lelek 45 M 1981 1 00:51:07 00:13:12
91 22 POHANKA Pavel Lotrando Brno 34 MV1 1973 1 00:51:21 00:13:25
92 261 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 46 M 1986 1 00:51:23 00:13:27
93 94 SLÁMA Jiří Brno 9 MV2 1960 1 00:51:27 00:13:31
94 90 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 35 MV1 1975 1 00:51:31 00:13:35
95 108 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 36 MV1 1976 1 00:51:46 00:13:51
96 9 JEŘÁBEK Petr Vyškov 37 MV1 1970 1 00:51:48 00:13:53
97 6 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 10 MV2 1968 1 00:52:00 00:14:04
98 233 ŠVÁBENÍK Petr Termofisher 47 M 1985 1 00:52:05 00:14:09
99 28 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 48 M 1985 1 00:52:12 00:14:17
100 43 CIBULKA Pavel Brno 11 MV2 1964 1 00:52:15 00:14:19
101 212 JANÍK Martin SK Meteor Brno 49 M 1981 1 00:52:21 00:14:25
102 105 KOŠŤÁL Rostislav 38 MV1 1973 1 00:52:51 00:14:55
103 39 VARGA Juraj Extra Brno 50 M 1993 1 00:53:01 00:15:05
104 236 CHLOUPEK Tomáš 51 M 1984 1 00:53:07 00:15:12
105 82 TRS Ladislav Techvic 52 M 1985 1 00:53:23 00:15:28
106 89 DRLÝ Aleš 12 MV2 1968 1 00:53:29 00:15:33
107 217 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 39 MV1 1974 1 00:53:41 00:15:46
108 101 MAREK Jaromír 13 MV2 1964 1 00:53:54 00:15:58
109 30 HRŮZA Vladimír Boskovice 14 MV2 1960 1 00:54:05 00:16:09
110 45 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 1 00:54:14 00:16:18
111 79 DANĚK Jan Brno 53 M 1989 1 00:54:15 00:16:19
112 251 MICHÁLEK Juraj Brno 54 M 1982 1 00:54:16 00:16:21
113 21 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 15 MV2 1966 1 00:54:28 00:16:33
114 1 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 40 MV1 1976 1 00:54:52 00:16:57
115 3 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 41 MV1 1974 1 00:54:54 00:16:58
116 53 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 42 MV1 1971 1 00:55:07 00:17:11
117 238 SVOBODA Petr Alfa Brno 43 MV1 1971 1 00:55:17 00:17:21
118 260 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 44 MV1 1972 1 00:55:22 00:17:26
119 216 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 16 MV2 1968 1 00:55:27 00:17:31
120 5 ČADEK Martin Brno 5 MV3 1957 1 00:55:31 00:17:35
121 20 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 6 MV3 1957 1 00:55:49 00:17:54
122 49 SOBOTKA Martin 45 MV1 1976 1 00:55:52 00:17:57
123 64 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 2 XZ 1979 1 00:56:01 00:18:06
124 226 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan Brno 7 MV3 1951 1 00:56:20 00:18:25
125 214 HUSÁK Miroslav 46 MV1 1975 1 00:56:22 00:18:26
126 100 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 55 M 1999 1 00:56:24 00:18:28
127 66 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 8 MV3 1954 1 00:56:25 00:18:29
128 36 SIKORA Aleš 4 BIKE Krokodýl Brno 47 MV1 1973 1 00:56:26 00:18:30
129 24 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 56 M 1982 1 00:56:31 00:18:36
130 201 HORT Miloš Sk 24 Brno 48 MV1 1974 1 00:57:11 00:19:15
131 13 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 49 MV1 1977 1 00:57:31 00:19:35
132 12 STANÍČEK Pavel Brno 50 MV1 1973 1 00:57:32 00:19:37
133 248 SKLENÁŘ Jan Tišnov 57 M 1988 1 00:57:53 00:19:58
134 74 LENHART David newline 51 MV1 1979 1 00:58:01 00:20:06
135 219 SAJDL Ondřej Asterix a Obelix 52 MV1 1978 1 00:58:07 00:20:12
136 229 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 9 MV3 1958 1 00:58:12 00:20:16
137 83 PELC Vít OZZY Brno 17 MV2 1967 1 00:58:20 00:20:24
138 213 NOVOTNÝ Jiří 53 MV1 1979 1 00:58:51 00:20:55
139 65 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 10 MV3 1955 1 00:58:59 00:21:04
140 254 BODLÁK Martin SDH Chlumdětín 54 MV1 1979 1 00:59:23 00:21:27
141 46 BŘEZA Miroslav Brno 11 MV3 1959 1 00:59:28 00:21:32
142 56 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 1 00:59:54 00:21:59
143 111 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 19 MV2 1965 1 01:00:12 00:22:16
144 55 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 3 XZ 2001 1 01:00:27 00:22:32
145 208 NOVÁK Martin Brno 12 MV3 1951 1 01:00:53 00:22:58
146 259 DVOŘÁK David 55 MV1 1976 1 01:01:11 00:23:15
147 203 MOSER Miroslav 58 M 1983 1 01:01:17 00:23:21
148 69 KURA Jakub eWRC.cz 59 M 1991 1 01:01:37 00:23:42
149 205 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 13 MV3 1958 1 01:01:45 00:23:50
150 241 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 14 MV3 1949 1 01:01:55 00:24:00
151 215 VALÍČKOVÁ Martina 4 XZ 1976 1 01:02:06 00:24:11
152 116 HAVLÍČEK Štěpán 60 M 1983 1 01:02:14 00:24:19
153 76 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 5 XZ 1972 1 01:02:51 00:24:56
154 54 POLÁČEK Kamil Folksofie 61 M 1981 1 01:02:57 00:25:02
155 68 SKYPALA Tomáš Atex 007 62 M 1983 1 01:03:33 00:25:38
156 243 KNECHT Milan Eldo 20 MV2 1961 1 01:05:12 00:27:17
157 104 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 21 MV2 1961 1 01:05:54 00:27:58
158 10 KUNC Josef Orel Vyškov 22 MV2 1960 1 01:06:05 00:28:09
159 42 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 6 XZ 1960 1 01:06:21 00:28:25
160 225 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1945 1 01:06:52 00:28:57
161 23 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 16 MV3 1950 1 01:07:19 00:29:23
162 211 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 7 XZ 1962 1 01:07:37 00:29:41
163 7 SPONAR Jan Tesla Brno 17 MV3 1950 1 01:07:42 00:29:46
164 115 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 8 XZ 1976 1 01:08:23 00:30:27
165 8 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 9 XZ 1979 1 01:09:09 00:31:14
166 209 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 10 XZ 1982 1 01:09:20 00:31:24
167 114 KONEČNÝ Jaroslav LR health & beauty 23 MV2 1969 1 01:09:25 00:31:30
168 41 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1949 1 01:10:06 00:32:10
169 102 SPARGEL Ladislav 56 MV1 1973 1 01:13:46 00:35:51
170 113 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1952 1 01:17:37 00:39:42
171 110 BŘEZINA Roman Bříza running man 57 MV1 1976 1 01:20:55 00:42:59
172 58 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 24 MV2 1960 1 01:22:37 00:44:41
173 33 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 20 MV3 1941 1 01:26:30 00:48:35

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 44 SUK Ladislav VSK UNI BRNO M 1983
DNF 255 ZEDNÍČEK Michal M 1987
DNF 257 LAZAR Lukáš M 1982

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.