Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 16.03.2019 08:00 do 16.03.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků148
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 205 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 1 Jři 2001 1 00:19:51
2 29 STANÍČEK Pavel VSK UNI BRNO 2 Jři 2001 1 00:19:56 00:00:04
3 185 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 3 Jři 2001 1 00:20:13 00:00:22
4 161 KLÍGL Radim Tesla Brno 4 Jři 2001 1 00:20:19 00:00:28
5 152 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 1 Dci 2003 1 00:20:44 00:00:52
6 51 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2002 1 00:20:45 00:00:54
7 186 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2002 1 00:20:49 00:00:58
8 67 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2002 1 00:21:20 00:01:29
9 24 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 5 Jři 2001 1 00:21:20 00:01:29
10 58 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:21:23 00:01:32
11 193 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 6 Jři 2001 1 00:21:51 00:01:59
12 187 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1985 1 00:22:11 00:02:20
13 4 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 7 Jři 2000 1 00:22:18 00:02:27
14 27 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 2001 1 00:22:19 00:02:28
15 32 ČERBÁK Adam 9 Jři 2000 1 00:22:23 00:02:32
16 5 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2002 1 00:22:38 00:02:47
17 19 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 1 Ž 1993 1 00:22:41 00:02:50
18 22 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:22:45 00:02:54
19 35 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2000 1 00:23:11 00:03:20
20 6 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:23:22 00:03:30
21 169 SVOBODA David Brno 10 Jři 2000 1 00:23:24 00:03:32
22 11 ŠŤASTA Šimon Brno 6 Dci 2002 1 00:23:25 00:03:34
23 151 DERKA Jiří VSK Univerzita Brno 7 Dci 2002 1 00:23:31 00:03:40
24 41 VACULOVÁ Lucie Individuální 2 Ž 1982 1 00:23:34 00:03:43
25 206 ZÁHORSKÝ Lukáš Brno 11 Jři 2001 1 00:23:35 00:03:44
26 191 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky 8 Dci 2004 1 00:23:39 00:03:47
27 52 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 3 Jky 2000 1 00:24:06 00:04:15
28 16 PŮSTOVÁ Šárka VSK UNI BRNO 2 Dky 2002 1 00:24:15 00:04:24
29 162 HARTMANN Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2003 1 00:24:21 00:04:29
30 189 KOŠŤÁL Jakub 10 Dci 2003 1 00:24:29 00:04:38
31 72 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 12 Jři 2000 1 00:24:53 00:05:01
32 201 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2003 1 00:24:55 00:05:04
33 42 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 2002 1 00:25:01 00:05:09
34 170 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2002 1 00:25:01 00:05:10
35 214 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 3 Ž 1988 1 00:25:05 00:05:14
36 25 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2002 1 00:25:10 00:05:19
37 165 ŽIŽKA Rudolf AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2004 1 00:25:27 00:05:36
38 153 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:25:30 00:05:39
39 75 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 4 Ž 1991 1 00:25:40 00:05:48
40 1 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Jky 2001 1 00:25:49 00:05:58
41 177 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 5 Dky 2003 1 00:26:00 00:06:09
42 183 POPELKOVÁ Veronika AK Olymp Brno 5 Jky 2001 1 00:26:02 00:06:11
43 57 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 3 ŽV1 1979 1 00:26:13 00:06:22
44 195 NEUGEBAUER Adam AC Moravská Slavia Brno 2 XM 2005 1 00:26:20 00:06:29
45 210 MAJOR Jakub 3 XM 1989 1 00:26:21 00:06:30
46 182 DANG Tomáš ACT Lerak 14 Dci 2003 1 00:26:22 00:06:30
47 3 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1988 1 00:26:26 00:06:35
48 2 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 6 Jky 2000 1 00:26:31 00:06:40
49 194 JANÍKOVÁ Barbara Meteor 6 Ž 1986 1 00:26:34 00:06:43
50 13 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 ŽV2 1964 1 00:26:42 00:06:51
51 168 SKOUMAL Vincenc AK Kuřim 15 Dci 2003 1 00:26:42 00:06:51
52 158 KLUSÁČKOVÁ Petra Brno 7 Ž 1995 1 00:26:45 00:06:53
53 167 DVOŘÁK Michal Brno 4 XM 1996 1 00:26:56 00:07:05
54 60 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 1 00:27:03 00:07:12
55 15 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 5 ŽV1 1974 1 00:27:11 00:07:20
56 198 BALVANOVÁ Klaudia 8 Ž 1990 1 00:27:16 00:07:25
57 207 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 2 ŽV2 1963 1 00:27:17 00:07:25
58 45 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 00:27:29 00:07:38
59 209 SMEJKAL Jiří Brno 13 Jři 2000 1 00:27:32 00:07:41
60 82 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 9 Ž 1982 1 00:27:38 00:07:47
61 200 RUDOLF Matěj Brno 14 Jři 2001 1 00:27:57 00:08:06
62 84 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 6 ŽV1 1978 1 00:27:58 00:08:07
63 21 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 4 ŽV2 1966 1 00:27:59 00:08:08
64 23 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 00:28:01 00:08:10
65 172 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 7 ŽV1 1975 1 00:28:16 00:08:25
66 30 OUJEZDSKÝ Matyáš ZBM Brno 16 Dci 2003 1 00:28:18 00:08:26
67 78 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 8 ŽV1 1976 1 00:28:21 00:08:30
68 154 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 5 XM 1965 1 00:28:29 00:08:38
69 73 FUČÍKOVÁ Hana Černín 9 ŽV1 1977 1 00:28:30 00:08:39
70 39 KUČEROVÁ Jana Rohatec 10 ŽV1 1971 1 00:28:36 00:08:45
71 157 HAVLÍČKOVÁ Nela AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2004 1 00:28:45 00:08:54
72 26 VALOVÁ Silvie VSK UNI BRNO 7 Jky 2001 1 00:29:06 00:09:14
73 159 KOVAŘÍKOVÁ Kateřina 10 Ž 1983 1 00:29:12 00:09:21
74 8 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 11 ŽV1 1974 1 00:29:15 00:09:23
75 192 BEDNÁŘ Jan GML 6 XM 1999 1 00:29:17 00:09:25
76 7 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 12 ŽV1 1976 1 00:29:17 00:09:25
77 48 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:29:24 00:09:33
78 203 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 11 Ž 1989 1 00:29:25 00:09:34
79 196 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:29:31 00:09:40
80 171 LOPEZ José 7 XM 1977 1 00:29:38 00:09:46
81 66 KOČÍ Heidi Brno 12 Ž 1997 1 00:29:40 00:09:48
82 43 PAVLŮ Andrea Žďárná 13 ŽV1 1979 1 00:29:43 00:09:52
83 55 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 8 Jky 2001 1 00:29:43 00:09:52
84 49 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2003 1 00:29:44 00:09:52
85 71 ROČKOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2004 1 00:29:48 00:09:56
86 156 TROJANOVÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 2005 1 00:29:50 00:09:59
87 46 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 13 Ž 1980 1 00:29:56 00:10:05
88 50 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 3 ŽV3 1956 1 00:29:59 00:10:07
89 33 FABRIK Miroslav 8 XM 1959 1 00:30:01 00:10:10
90 173 SZNAPKOVÁ Lucie 14 Ž 1986 1 00:30:01 00:10:10
91 38 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno 17 Dci 2004 1 00:30:05 00:10:13
92 179 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 9 Jky 2000 1 00:30:08 00:10:16
93 53 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 14 ŽV1 1975 1 00:30:09 00:10:18
94 215 ČAPKOVÁ Barbora 15 Ž 1985 1 00:30:15 00:10:24
95 37 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 16 Ž 1999 1 00:30:18 00:10:27
96 163 VRÁTNÝ Jakub AC Moravská Slavia Brno 15 Jři 2000 1 00:30:20 00:10:29
97 63 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 15 ŽV1 1971 1 00:30:33 00:10:42
98 76 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 16 ŽV1 1970 1 00:30:43 00:10:51
99 197 KUBINOVÁ Adéla Elite sport Boskovice 10 Dky 2004 1 00:30:46 00:10:55
100 36 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 9 XM 1972 1 00:30:57 00:11:06
101 70 GRAUEROVÁ Helena 17 ŽV1 1978 1 00:31:09 00:11:17
102 180 CHŘIBKOVÁ Šárka Brno 10 Jky 2001 1 00:31:10 00:11:19
103 208 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 17 Ž 1983 1 00:31:18 00:11:27
104 85 PELLOVÁ Gabriela 18 ŽV1 1979 1 00:31:23 00:11:31
105 40 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 18 Ž 1983 1 00:31:42 00:11:51
106 87 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 10 XM 1966 1 00:31:51 00:12:00
107 12 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 19 ŽV1 1979 1 00:31:51 00:12:00
108 181 KLEČKOVÁ Bára Brno 19 Ž 1996 1 00:31:52 00:12:01
109 54 PURŠOVÁ Lenka Brno 20 ŽV1 1972 1 00:31:54 00:12:03
110 69 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 20 Ž 1997 1 00:31:54 00:12:03
111 56 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 21 Ž 1995 1 00:32:03 00:12:11
112 64 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 1 00:32:11 00:12:20
113 86 SZÖKEOVÁ Jana newline 7 ŽV2 1965 1 00:32:29 00:12:38
114 44 KOZLOVSKÁ Veronika 22 Ž 1991 1 00:32:33 00:12:41
115 166 ALEXOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 2004 1 00:32:42 00:12:51
116 77 ŠNAJDÁRKOVÁ Jana 23 Ž 1990 1 00:32:43 00:12:52
117 174 KRATOCHVÍLOVÁ Petra 24 Ž 1983 1 00:32:43 00:12:52
118 79 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 21 ŽV1 1973 1 00:32:49 00:12:58
119 199 MÁJSKA Milada METEOR Brno 25 Ž 1982 1 00:33:04 00:13:12
120 74 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 8 ŽV2 1962 1 00:33:06 00:13:15
121 34 FABRIKOVÁ Blanka 9 ŽV2 1960 1 00:33:08 00:13:17
122 176 ŠEVČÍKOVÁ Markéta AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 2002 1 00:33:15 00:13:24
123 175 SCHMID Katharina AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2003 1 00:33:20 00:13:28
124 20 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:33:24 00:13:33
125 190 ŠMERDOVÁ Jarmila 5 ŽV3 1958 1 00:33:50 00:13:59
126 47 MOKRÁ Regina Brno 10 ŽV2 1968 1 00:33:59 00:14:08
127 188 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 11 ŽV2 1965 1 00:34:05 00:14:13
128 65 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:34:57 00:15:06
129 17 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 11 Jky 2001 1 00:35:35 00:15:43
130 160 STEINHAUSEROVÁ Jana Brno 26 Ž 1985 1 00:35:52 00:16:01
131 31 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 1 00:35:57 00:16:06
132 18 KOLOUCHOVÁ Ivana Brno 12 ŽV2 1967 1 00:36:02 00:16:11
133 68 KOČÍ Hana PST 23 ŽV1 1971 1 00:36:25 00:16:34
134 212 KLETZALDER Lukáš 16 Jři 2001 1 00:37:39 00:17:48
135 155 DOBEŠOVÁ Lenka 24 ŽV1 1972 1 00:38:35 00:18:44
136 178 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 7 ŽV3 1944 1 00:39:28 00:19:37
137 184 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 13 ŽV2 1963 1 00:39:41 00:19:50
138 62 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 27 Ž 1982 1 00:39:42 00:19:51
139 61 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 11 XM 1982 1 00:39:42 00:19:51
140 10 ONDROVÁ Barbora 25 ŽV1 1977 1 00:39:43 00:19:52
141 14 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 12 XM 1937 1 00:41:29 00:21:37
142 59 MAIXNER Václav Orel Čebín 13 XM 1941 1 00:41:42 00:21:51
143 204 NOVOTNÁ Petra 28 Ž 1980 1 00:43:45 00:23:54
144 80 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 8 ŽV3 1955 1 00:43:56 00:24:05
145 83 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 14 XM 1998 1 00:44:16 00:24:25
146 213 MORÁVKOVÁ Petra Patriot Brno 29 Ž 1998 1 00:44:16 00:24:25
147 81 KROUPOVÁ Pavla Brno 14 ŽV2 1965 1 00:44:22 00:24:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 28 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno Jři 2000

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.