Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 19.01.2013 08:00 do 19.01.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků196
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 228 DEBNAR Martin EKOL TEAM 1 M 1992 3 00:38:44
2 99 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 3 00:39:46 00:01:02
3 61 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 2 M 1977 3 00:39:56 00:01:11
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1970 3 00:40:00 00:01:16
5 83 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1971 3 00:40:46 00:02:01
6 133 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1973 3 00:40:50 00:02:06
7 21 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 3 M 1975 3 00:41:02 00:02:17
8 12 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 4 M 1992 3 00:41:43 00:02:58
9 118 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 5 M 1992 3 00:41:52 00:03:08
10 88 PETR Jiří Brno 6 M 1979 3 00:42:06 00:03:22
11 239 STRNAD Václav Inkosport Team 7 M 1983 3 00:42:28 00:03:43
12 37 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 8 M 1982 3 00:42:31 00:03:47
13 41 SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 3 00:42:32 00:03:48
14 121 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 10 M 1991 3 00:42:40 00:03:56
15 174 PEŠKA Pavel CBASE 11 M 1983 3 00:42:57 00:04:12
16 62 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 12 M 1977 3 00:43:27 00:04:43
17 149 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 13 M 1985 3 00:43:27 00:04:43
18 58 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 3 00:43:28 00:04:43
19 73 NĚMEC Jan OK Chrastava 15 M 1986 3 00:43:37 00:04:53
20 59 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 16 M 1982 3 00:43:48 00:05:03
21 122 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 5 MV1 1972 3 00:43:57 00:05:12
22 43 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 17 M 1992 3 00:44:04 00:05:20
23 35 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 18 M 1993 3 00:44:09 00:05:24
24 158 CACEK Josef Cáca team Tišnov 19 M 1978 3 00:44:14 00:05:30
25 36 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 20 M 1991 3 00:44:31 00:05:47
26 82 CHADIM Michal KC Brno 21 M 1978 3 00:44:43 00:05:58
27 234 MALACH Tobiáš Tesla Brno 22 M 1989 3 00:44:51 00:06:07
28 97 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 23 M 1989 3 00:45:05 00:06:20
29 136 VOLEČEK Libor Štěpánov 24 M 1985 3 00:45:07 00:06:22
30 241 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 25 M 1975 3 00:45:12 00:06:28
31 31 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 3 00:45:35 00:06:51
32 235 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 26 M 1981 3 00:45:43 00:06:58
33 27 VAŠKO Adam Žamberk 27 M 1989 3 00:45:46 00:07:01
34 47 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 7 MV1 1965 3 00:45:50 00:07:06
35 100 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 8 MV1 1967 3 00:45:51 00:07:06
36 151 VEČEŘA Tomáš BCK Relax Olešnice 28 M 1989 3 00:45:56 00:07:11
37 69 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 9 MV1 1972 3 00:45:57 00:07:12
38 220 SEDLÁK Radek Eurofoam Sport Team 1 MV2 1963 3 00:46:12 00:07:28
39 167 BACIU Serban Romania 29 M 1980 3 00:46:26 00:07:42
40 219 HORÁK Petr Sokol Prštice 30 M 1976 3 00:46:31 00:07:47
41 38 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 3 00:46:46 00:08:01
42 24 KORCINA Michal HP KARTON 10 MV1 1973 3 00:46:56 00:08:11
43 22 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 31 M 1982 3 00:46:58 00:08:14
44 55 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 32 M 1979 3 00:46:59 00:08:15
45 109 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 3 00:47:02 00:08:17
46 232 PLECHATÝ Ondřej Spartak Velká Bíteš 33 M 1984 3 00:47:03 00:08:19
47 46 BEZROUK Jiří Consultek Service 3 MV2 1962 3 00:47:05 00:08:20
48 50 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 34 M 1975 3 00:47:08 00:08:24
49 79 SUCHARDA Pavel KC Brno 11 MV1 1970 3 00:47:17 00:08:33
50 65 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 4 MV2 1955 3 00:47:21 00:08:37
51 95 DUŠIL Jaroslav Brno 12 MV1 1970 3 00:47:32 00:08:47
52 76 ZOUHAR Libor Adidas Brno 5 MV2 1958 3 00:47:35 00:08:51
53 113 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 35 M 1978 3 00:48:06 00:09:22
54 238 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 36 M 1980 3 00:48:07 00:09:22
55 132 HRBÁČEK Karel Útěchov 13 MV1 1968 3 00:48:10 00:09:25
56 104 FLORIÁN Radim Zetor Brno 14 MV1 1970 3 00:48:16 00:09:32
57 135 POLÁK Pavel Nutrilite 37 M 1981 3 00:48:32 00:09:48
58 75 TRS Ladislav Brno 38 M 1985 3 00:48:36 00:09:51
59 93 GROSS Luděk Znojmo 2 MV3 1953 3 00:48:36 00:09:51
60 89 SVOBODA Jiří Brno 39 M 1976 3 00:48:37 00:09:53
61 77 SMOLKA Josef Brno 15 MV1 1970 3 00:48:39 00:09:54
62 26 MATULKA Rudolf Kohoutovice 40 M 1993 3 00:48:41 00:09:57
63 81 SKYBA Martin Barnex Sport Brno 6 MV2 1962 3 00:48:43 00:09:58
64 176 ALMAN Dušan Adamov 16 MV1 1967 3 00:48:43 00:09:59
65 139 BIL Jaroslav Brno 41 M 1985 3 00:48:44 00:09:59
66 34 CZERNÝ Pavel Karviná 42 M 1981 3 00:48:44 00:09:59
67 137 CINTULA Lukáš MO runers 43 M 1991 3 00:48:45 00:10:01
68 143 BULÍN Martin Přerov 44 M 1985 3 00:48:52 00:10:07
69 67 ZELENÝ Miroslav Brno 45 M 1983 3 00:48:55 00:10:11
70 84 HAVRÁNEK Jan Brno 46 M 1977 3 00:48:57 00:10:13
71 30 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 MV3 1953 3 00:49:02 00:10:18
72 71 SLÁMA Lukáš Automedia 47 M 1984 3 00:49:11 00:10:27
73 173 HLAVSA Tomáš Adamov 48 M 1983 3 00:49:20 00:10:35
74 145 SLATINA František Brno 17 MV1 1966 3 00:49:23 00:10:38
75 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 18 MV1 1973 3 00:49:27 00:10:43
76 237 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 19 MV1 1970 3 00:49:33 00:10:49
77 49 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 20 MV1 1972 3 00:49:49 00:11:05
78 233 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 49 M 1976 3 00:49:59 00:11:15
79 124 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 50 M 1978 3 00:50:00 00:11:15
80 150 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 51 M 1976 3 00:50:13 00:11:29
81 119 LENĎÁK Štěpán Brno 52 M 1981 3 00:50:15 00:11:30
82 102 BĚLOHOUBEK Petr Brno 21 MV1 1972 3 00:50:22 00:11:38
83 33 CIBULKA Pavel Brno 22 MV1 1964 3 00:50:28 00:11:44
84 70 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 53 M 1979 3 00:50:33 00:11:48
85 242 ŠTERC Jiří ViKtor 54 M 1990 3 00:50:36 00:11:51
86 131 BENIAČOVÁ Linda Žilina 1 XZ 1978 3 00:50:38 00:11:53
87 162 KRÁTKÝ Jiří Jedovnice 55 M 1977 3 00:50:39 00:11:54
88 19 PŮST Karel Valašské Meziříčí 23 MV1 1971 3 00:50:40 00:11:55
89 68 TOPINKA Martin TJ Favorit Brno 56 M 1984 3 00:50:41 00:11:57
90 15 KROPÁČEK Jaroslav Brno 24 MV1 1970 3 00:50:43 00:11:59
91 90 DRAGOLOV Daniel Brno 25 MV1 1967 3 00:51:08 00:12:23
92 13 ROČEK Radim Brno 26 MV1 1969 3 00:51:21 00:12:36
93 85 BRTNA David Brno 57 M 1982 3 00:51:25 00:12:41
94 164 PONEŠ Pavel TK Sokoli 58 M 1978 3 00:51:26 00:12:42
95 148 ŠIMUNEK Martin Modřice 27 MV1 1966 3 00:51:27 00:12:43
96 126 KUPKA Pavel Lukovany 59 M 1975 3 00:51:32 00:12:47
97 156 SLOUKA Jiří Blažovice 60 M 1983 3 00:51:35 00:12:51
98 134 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 4 MV3 1952 3 00:51:52 00:13:08
99 128 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 61 M 1975 3 00:52:01 00:13:16
100 144 MAŇÁSEK Lukáš Brno 62 M 1980 3 00:52:07 00:13:22
101 129 STEHLÍK Pavel Hostěrádky - Rešov 63 M 1974 3 00:52:09 00:13:25
102 45 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 28 MV1 1968 3 00:52:18 00:13:34
103 115 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 64 M 1983 3 00:52:29 00:13:45
104 177 FABRIK Miroslav Brno 7 MV2 1959 3 00:52:30 00:13:46
105 123 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 65 M 1976 3 00:52:31 00:13:46
106 107 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 5 MV3 1951 3 00:52:35 00:13:51
107 236 ČECH Viktor Lokomotiva Vsetín 66 M 1980 3 00:52:37 00:13:53
108 106 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 3 00:52:40 00:13:55
109 171 NĚMEC Roman Brno 29 MV1 1972 3 00:52:46 00:14:02
110 110 SEIBT David Neslovice 67 M 1975 3 00:53:13 00:14:29
111 78 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 30 MV1 1969 3 00:53:15 00:14:31
112 165 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 31 MV1 1965 3 00:53:28 00:14:44
113 221 PAVLÁT Martin Žamberk 68 M 1989 3 00:53:29 00:14:45
114 57 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 3 00:53:32 00:14:48
115 17 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 32 MV1 1972 3 00:53:40 00:14:56
116 18 MIKA Ivo Brno 33 MV1 1966 3 00:53:47 00:15:02
117 229 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 34 MV1 1964 3 00:53:54 00:15:09
118 20 POHANKA Pavel Lotrando Brno 35 MV1 1973 3 00:54:07 00:15:23
119 240 SLÁMA Martin Inkosport Team 69 M 1990 3 00:54:12 00:15:28
120 172 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 36 MV1 1969 3 00:54:17 00:15:33
121 243 FRINT Jiří Brno 70 M 1982 3 00:54:19 00:15:34
122 111 BÁR Lukáš Brno 71 M 1974 3 00:54:34 00:15:50
123 108 NOVOTNÝ Petr Kuřim 37 MV1 1965 3 00:54:38 00:15:53
124 42 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 38 MV1 1966 3 00:54:52 00:16:08
125 116 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 72 M 1977 3 00:55:26 00:16:42
126 225 GROLIG Ondřej Brno 73 M 1984 3 00:55:33 00:16:49
127 163 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 74 M 1985 3 00:55:43 00:16:58
128 66 KUNC Josef LRS Vyškov 8 MV2 1960 3 00:55:50 00:17:05
129 146 ŠUMPÍK Pavel Ořešín 39 MV1 1972 3 00:55:51 00:17:06
130 114 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 40 MV1 1972 3 00:55:51 00:17:07
131 51 NOVOTNÝ Libor Kuřim 9 MV2 1961 3 00:56:00 00:17:16
132 44 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 41 MV1 1966 3 00:56:04 00:17:20
133 112 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 10 MV2 1957 3 00:56:07 00:17:22
134 94 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 75 M 1975 3 00:56:27 00:17:43
135 120 KOHOUTEK Jaromír Brno 11 MV2 1955 3 00:56:36 00:17:52
136 153 MACHÁČEK Martin RC Brno 12 MV2 1955 3 00:56:48 00:18:03
137 142 MAREK Jaromír Brno 42 MV1 1964 3 00:56:51 00:18:06
138 25 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 MV2 1955 3 00:56:51 00:18:07
139 86 VOREL Petr Brno 76 M 1986 3 00:56:52 00:18:07
140 48 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 77 M 1985 3 00:56:55 00:18:11
141 14 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 8 MV3 1953 3 00:57:02 00:18:17
142 23 DIATKA Vladimír Brno 43 MV1 1967 3 00:57:13 00:18:29
143 105 KREJČÍ Roman Kýbl krve Brno 44 MV1 1973 3 00:57:19 00:18:34
144 166 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 9 MV3 1952 3 00:57:50 00:19:06
145 91 HANÁK Albín Brno 10 MV3 1951 3 00:58:11 00:19:26
146 92 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 14 MV2 1956 3 00:58:42 00:19:57
147 32 UHLÍŘ Dalibor AT&T 78 M 1980 3 00:59:24 00:20:40
148 157 BŘEZINA Aleš Brno 15 MV2 1962 3 00:59:30 00:20:46
149 160 TYLEČEK Pavel Jundrov 45 MV1 1973 3 00:59:35 00:20:50
150 125 BOHÁČ Jiří Brno 16 MV2 1954 3 00:59:41 00:20:57
151 72 HORÁK Pavel Acer Bike Team 79 M 1976 3 01:00:11 00:21:26
152 168 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 17 MV2 1958 3 01:00:26 00:21:42
153 170 VEČEŘA Luboš Kobylí 46 MV1 1965 3 01:00:29 00:21:45
154 223 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 11 MV3 1946 3 01:00:32 00:21:48
155 60 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 18 MV2 1960 3 01:00:38 00:21:53
156 52 JASKULKA Martin AK Kuřim 47 MV1 1968 3 01:00:38 00:21:54
157 28 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 12 MV3 1953 3 01:00:41 00:21:57
158 227 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 19 MV2 1962 3 01:00:49 00:22:05
159 175 DVOŘÁK David Brno 80 M 1976 3 01:00:54 00:22:09
160 231 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 13 MV3 1953 3 01:00:59 00:22:14
161 217 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 14 MV3 1953 3 01:01:07 00:22:22
162 96 MOUČKA Jan Brno 20 MV2 1956 3 01:01:15 00:22:31
163 39 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 21 MV2 1961 3 01:01:29 00:22:45
164 54 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 48 MV1 1971 3 01:01:41 00:22:57
165 101 KRIEG Petr BMT Brno 15 MV3 1949 3 01:01:49 00:23:05
166 80 SPONAR Jan Tesla Brno 16 MV3 1950 3 01:02:09 00:23:24
167 130 JEŽ Martin HAPE Brno 49 MV1 1973 3 01:02:13 00:23:29
168 138 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 22 MV2 1956 3 01:02:18 00:23:33
169 159 SVOBODA Karel Zetor Brno 17 MV3 1945 3 01:02:48 00:24:04
170 117 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 23 MV2 1954 3 01:02:53 00:24:08
171 127 FRÁŇA Pavel Brno 24 MV2 1959 3 01:02:54 00:24:10
172 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 25 MV2 1956 3 01:02:59 00:24:14
173 154 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 26 MV2 1955 3 01:02:59 00:24:15
174 155 BŮŽEK Jan Brno 27 MV2 1957 3 01:03:13 00:24:28
175 226 DURCHAN Vladimír Brno 81 M 1992 3 01:03:34 00:24:49
176 244 POLÁK Stanislav Brno 28 MV2 1956 3 01:03:46 00:25:01
177 161 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1952 3 01:05:03 00:26:19
178 98 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 82 M 1992 3 01:05:07 00:26:23
179 87 PELC Vít OZZY Brno 50 MV1 1967 3 01:05:27 00:26:42
180 152 ROŽEK Miroslav :-) 51 MV1 1965 3 01:05:48 00:27:03
181 103 JURŮJ Daniel Brno 52 MV1 1973 3 01:06:04 00:27:20
182 64 KROUPA Jiří Brno 29 MV2 1959 3 01:06:12 00:27:27
183 141 ŽÁK Štěpán Nezávislí Modřice 83 M 1997 3 01:07:55 00:29:11
184 140 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 53 MV1 1965 3 01:07:56 00:29:11
185 147 JEŽOVÁ Martina Brno 2 XZ 1975 3 01:08:00 00:29:16
186 222 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1941 3 01:09:05 00:30:20
187 224 KRCHÁK František Brno 54 MV1 1964 3 01:09:17 00:30:32
188 218 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1953 3 01:10:25 00:31:40
189 56 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 21 MV3 1952 3 01:10:43 00:31:59
190 29 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 22 MV3 1937 3 01:11:21 00:32:36
191 74 TRS Ladislav Brno 30 MV2 1958 3 01:13:16 00:34:32
192 63 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 55 MV1 1964 3 01:14:12 00:35:28
193 40 HRUBÝ Milan ASK Blansko 23 MV3 1938 3 01:22:59 00:44:14

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 53 SLOVÁČEK Jaroslav Brno MV2 1954
DNF 169 VRÁNA Filip Brno M 1976
DNF 230 MEIŠNER Libor KC Brno M 1987

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.