Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km

Datum pořádání od 19.01.2019 08:00 do 19.01.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků188
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 53 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 1 M 1996 3 00:35:48
2 177 RUDOLECKÝ Roman VSK Univerzita Brno 2 M 1988 3 00:35:48 00:00:00
3 109 ŠŤASTNÝ Petr SportRaces 3 M 1988 3 00:36:33 00:00:44
4 28 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 4 M 1982 3 00:37:14 00:01:26
5 43 DVOŘÁK Pavel 5 M 1982 3 00:37:30 00:01:42
6 70 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 3 00:38:32 00:02:43
7 185 PAJER Ondřej Individuální team 6 M 1989 3 00:38:37 00:02:49
8 38 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1982 3 00:38:40 00:02:52
9 54 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 8 M 1983 3 00:38:42 00:02:53
10 75 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 3 00:38:56 00:03:07
11 96 HRDINA Tomáš 3 MV1 1979 3 00:39:14 00:03:26
12 169 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 4 MV1 1975 3 00:39:28 00:03:40
13 14 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 9 M 1987 3 00:39:35 00:03:46
14 160 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 10 M 1985 3 00:39:49 00:04:01
15 134 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 11 M 1985 3 00:39:56 00:04:08
16 71 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 5 MV1 1977 3 00:40:35 00:04:47
17 57 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 12 M 1989 3 00:40:44 00:04:56
18 165 TOMEK Jiří 13 M 1997 3 00:40:49 00:05:01
19 121 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 3 00:41:04 00:05:15
20 68 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 3 00:41:37 00:05:48
21 24 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 15 M 1992 3 00:41:37 00:05:49
22 174 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 16 M 1985 3 00:41:37 00:05:49
23 22 BULÍN Martin Přerov 17 M 1985 3 00:41:57 00:06:09
24 207 KONEČNÝ Libor Kuřim 6 MV1 1971 3 00:42:13 00:06:24
25 115 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 18 M 1990 3 00:42:13 00:06:25
26 157 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 19 M 1982 3 00:42:16 00:06:28
27 92 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 7 MV1 1978 3 00:42:26 00:06:38
28 10 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 20 M 1981 3 00:42:28 00:06:40
29 123 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 3 00:42:28 00:06:40
30 105 SÁŇKA Ondřej 21 M 1984 3 00:42:33 00:06:45
31 201 CZERNÝ Pavel Brno 22 M 1981 3 00:42:49 00:07:00
32 152 RYBA Lukáš BB Cyklosport 8 MV1 1979 3 00:42:56 00:07:08
33 230 KUČERA Josef Kucera bike team 23 M 1985 3 00:42:57 00:07:09
34 170 BARÁK Roman Sana team Brno 9 MV1 1973 3 00:43:02 00:07:14
35 114 ZELINKA Jiří O-mikron 24 M 1987 3 00:43:07 00:07:18
36 84 PRIPUTEN Radek 25 M 1985 3 00:43:21 00:07:33
37 45 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 10 MV1 1978 3 00:43:29 00:07:41
38 116 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 26 M 1985 3 00:43:37 00:07:48
39 3 TOMAN Igor Vyškov 11 MV1 1972 3 00:43:38 00:07:49
40 97 SLÁMA Lukáš Brno 27 M 1984 3 00:43:44 00:07:56
41 221 KONEČNÝ Aleš passyteam 28 M 1988 3 00:43:53 00:08:05
42 66 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV2 1967 3 00:43:54 00:08:06
43 34 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV2 1968 3 00:44:05 00:08:17
44 159 DUŠIL Jaroslav Běžím si za svým 12 MV1 1970 3 00:44:06 00:08:18
45 219 DOLÍHAL Luděk 29 M 1988 3 00:44:09 00:08:21
46 150 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 13 MV1 1978 3 00:44:10 00:08:22
47 95 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 3 00:44:17 00:08:28
48 87 CHALK Steve SK Radiosport 5 MV2 1965 3 00:44:20 00:08:32
49 25 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 30 M 1994 3 00:44:22 00:08:34
50 120 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 31 M 1991 3 00:44:26 00:08:37
51 136 KLÍMA Miroslav Brno 14 MV1 1975 3 00:44:26 00:08:38
52 8 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 15 MV1 1975 3 00:44:53 00:09:05
53 204 PÁVIŠ Richard run magazín team 16 MV1 1978 3 00:45:01 00:09:13
54 196 KUPČÍK Roman 32 M 1985 3 00:45:11 00:09:23
55 140 HLOUŠEK Mirek TSAI 17 MV1 1979 3 00:45:22 00:09:34
56 17 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 18 MV1 1970 3 00:45:25 00:09:37
57 98 KNAP Zdeněk 33 M 1991 3 00:45:27 00:09:38
58 1 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 6 MV2 1968 3 00:45:29 00:09:41
59 226 VÍT Onřej 34 M 1980 3 00:45:45 00:09:57
60 178 NOVOTKA Marcel 19 MV1 1979 3 00:45:47 00:09:58
61 208 ŠTEFAN Martin 20 MV1 1975 3 00:46:05 00:10:17
62 218 DYTRT Petr BehejBrno.com 21 MV1 1976 3 00:46:08 00:10:20
63 180 KUNZ Kamil 22 MV1 1978 3 00:46:14 00:10:26
64 73 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 23 MV1 1973 3 00:46:16 00:10:27
65 192 ROSENBERG PAvel 35 M 1985 3 00:46:18 00:10:30
66 36 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 3 00:46:32 00:10:43
67 132 VRÁNA Filip Brno 24 MV1 1976 3 00:46:39 00:10:51
68 129 KROPÁČEK Jaroslav 25 MV1 1970 3 00:46:44 00:10:55
69 139 HABARKA Ondrej 36 M 1993 3 00:46:46 00:10:57
70 11 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 26 MV1 1979 3 00:46:50 00:11:01
71 199 ČEJKA Michal Slavoj Podivín 37 M 1985 3 00:46:52 00:11:03
72 135 FANFRDLA Dalimil Maty team 27 MV1 1973 3 00:46:59 00:11:10
73 5 FINSTRLE Aleš SK Žabovřesky Brno 28 MV1 1976 3 00:46:59 00:11:10
74 209 MACEK Lubomír MSKA 38 M 1983 3 00:47:01 00:11:12
75 126 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 3 00:47:03 00:11:15
76 21 POUČ Ondřej Vyškov 29 MV1 1972 3 00:47:07 00:11:19
77 85 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 30 MV1 1974 3 00:47:08 00:11:19
78 137 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 8 MV2 1968 3 00:47:10 00:11:21
79 91 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 39 M 1980 3 00:47:10 00:11:22
80 7 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 31 MV1 1973 3 00:47:10 00:11:22
81 35 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 32 MV1 1979 3 00:47:27 00:11:38
82 93 STEHLÍK Pavel Individuální 33 MV1 1974 3 00:47:34 00:11:46
83 184 JANÁČEK Petr KONWA team 40 M 1980 3 00:47:37 00:11:49
84 179 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 9 MV2 1965 3 00:47:49 00:12:00
85 182 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 1 XZ 1988 3 00:47:49 00:12:01
86 156 GAUDL Lukáš Radostice 41 M 1989 3 00:47:55 00:12:07
87 203 KYNCL Tomáš SK Žabovřesky Brno 34 MV1 1972 3 00:48:02 00:12:13
88 56 JANUŠKA Ivan Šanov 3 MV3 1958 3 00:48:03 00:12:15
89 188 JANDÁSEK Michal Fácin klub 35 MV1 1979 3 00:48:04 00:12:16
90 82 DVOŘÁK Martin Extra Brno 42 M 1988 3 00:48:16 00:12:28
91 64 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 4 MV3 1958 3 00:48:25 00:12:37
92 202 CHRIST Marek Fklidu 36 MV1 1979 3 00:48:28 00:12:40
93 233 KOŠA peter 43 M 1991 3 00:48:35 00:12:46
94 176 ROTEK Pavel SK Žabovřesky Brno 37 MV1 1977 3 00:48:36 00:12:48
95 153 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 38 MV1 1974 3 00:48:45 00:12:56
96 173 ČERNÝ Luděk Račice 44 M 1981 3 00:49:00 00:13:12
97 138 DUŠEK Otakar 45 M 1990 3 00:49:06 00:13:17
98 100 TŮMOVÁ Tereza SK Skol Brno 2 XZ 1995 3 00:49:10 00:13:21
99 12 JEŘÁBEK Petr Vyškov 39 MV1 1970 3 00:49:26 00:13:38
100 130 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 40 MV1 1975 3 00:49:44 00:13:56
101 183 KOCKA Matúš Brno 46 M 1984 3 00:49:47 00:13:59
102 175 SUKENÍK Milan Rajhrad 41 MV1 1970 3 00:49:49 00:14:01
103 81 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 42 MV1 1977 3 00:49:53 00:14:05
104 198 INDRA Radovan Medlánky 43 MV1 1976 3 00:49:57 00:14:09
105 172 VACULA Ondrej AC Lelek 47 M 1981 3 00:50:07 00:14:18
106 113 CIBULKA Pavel Brno 10 MV2 1964 3 00:50:16 00:14:27
107 186 MASAŘ Marek 48 M 1992 3 00:50:16 00:14:28
108 102 PELIKÁN Martin Individuální 49 M 1984 3 00:50:27 00:14:39
109 2 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 44 MV1 1974 3 00:50:28 00:14:40
110 131 DANĚK Jan Brno 50 M 1989 3 00:50:29 00:14:41
111 205 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 45 MV1 1977 3 00:50:37 00:14:49
112 206 KADLEC Jiří Sokol Radostice 51 M 1997 3 00:50:43 00:14:55
113 37 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 52 M 1985 3 00:50:48 00:14:59
114 86 NEPUSTILOVÁ Monika 3 XZ 1981 3 00:50:50 00:15:02
115 213 ŠIMEK Matěj BKČS 53 M 1981 3 00:51:37 00:15:49
116 6 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 11 MV2 1968 3 00:51:43 00:15:54
117 26 HRŮZA Vladimír Boskovice 12 MV2 1960 3 00:52:05 00:16:17
118 32 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 13 MV2 1960 3 00:52:13 00:16:24
119 223 JAITNER Jakub Rebelbean 54 M 1986 3 00:52:26 00:16:37
120 215 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 14 MV2 1965 3 00:52:35 00:16:47
121 119 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 46 MV1 1977 3 00:52:38 00:16:49
122 193 ŘEZÁČ JAroslav 55 M 1986 3 00:52:41 00:16:53
123 4 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 47 MV1 1976 3 00:52:45 00:16:57
124 146 ČECH Ladislav RSFK 48 MV1 1973 3 00:52:46 00:16:58
125 67 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 49 MV1 1971 3 00:52:50 00:17:01
126 148 SLÁMA Jiří Brno 15 MV2 1960 3 00:53:07 00:17:18
127 103 ŠMÍD Jan Brno 56 M 1984 3 00:53:18 00:17:29
128 23 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 16 MV2 1966 3 00:53:18 00:17:29
129 214 MUSILOVÁ Pavla 4 XZ 1976 3 00:53:24 00:17:35
130 48 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 5 MV3 1957 3 00:53:31 00:17:42
131 16 ČERBÁK Bořek 17 MV2 1967 3 00:53:40 00:17:51
132 142 TYLEČEK Pavel Jundrováci 50 MV1 1973 3 00:53:41 00:17:53
133 13 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 51 MV1 1977 3 00:53:42 00:17:54
134 212 SOVA Oldřich ATEX007 52 MV1 1976 3 00:53:44 00:17:55
135 40 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 3 00:53:47 00:17:59
136 151 ARRUFI Enri Katalánsko 53 MV1 1972 3 00:53:55 00:18:06
137 158 SLANINA Jan Radostice 57 M 1982 3 00:54:17 00:18:29
138 190 JÁNSKÝ David 54 MV1 1978 3 00:54:26 00:18:38
139 194 HUSÁK Miroslav 55 MV1 1975 3 00:55:00 00:19:12
140 117 SRNEC Lukáš Židlochovice 58 M 1990 3 00:55:10 00:19:21
141 77 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 5 XZ 1998 3 00:55:14 00:19:26
142 128 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 7 MV3 1955 3 00:55:16 00:19:28
143 63 BŘEZA Miroslav Brno 8 MV3 1959 3 00:55:30 00:19:42
144 108 LENHART David newline 56 MV1 1979 3 00:55:31 00:19:43
145 122 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 59 M 1997 3 00:55:34 00:19:45
146 191 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 60 M 1999 3 00:55:34 00:19:45
147 65 SOBOTKA Martin 57 MV1 1976 3 00:55:41 00:19:52
148 155 DVORSKÝ Jan Nový Jičín 61 M 1981 3 00:55:44 00:19:56
149 189 JURÁK Adam Brno 62 M 1984 3 00:55:48 00:19:59
150 47 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 63 M 1981 3 00:56:10 00:20:22
151 171 PAVLAS Antonín Přibyslav 9 MV3 1956 3 00:56:14 00:20:25
152 74 SKYPALA Tomáš Atex 007 64 M 1983 3 00:56:53 00:21:05
153 210 ČÁP Pavel Radostice 65 M 1986 3 00:56:55 00:21:07
154 76 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 3 00:57:00 00:21:12
155 187 KMONÍČEK Marian Šaratice 66 M 1980 3 00:57:07 00:21:18
156 234 ŠIMEČEK Petr Heřmanův Městec 58 MV1 1979 3 00:57:08 00:21:20
157 164 SLÁDEK jaroslav 67 M 1980 3 00:57:45 00:21:56
158 235 DVOŘÁK David 59 MV1 1976 3 00:57:48 00:22:00
159 163 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 10 MV3 1947 3 00:58:00 00:22:12
160 166 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 68 M 1982 3 00:58:28 00:22:40
161 50 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 69 M 1994 3 00:58:39 00:22:51
162 79 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 11 MV3 1956 3 00:58:42 00:22:53
163 161 NOVÁK Martin Brno 12 MV3 1951 3 00:58:50 00:23:01
164 27 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 19 MV2 1965 3 00:58:56 00:23:08
165 231 STUCHLÍK Jan 70 M 1989 3 00:59:06 00:23:18
166 52 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 13 MV3 1949 3 00:59:14 00:23:26
168 217 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 6 XZ 1997 3 00:59:22 00:23:33
169 118 POLÁČEK Kamil Folksofie 72 M 1981 3 01:00:25 00:24:37
170 124 VLASÁK Ota 20 MV2 1968 3 01:00:43 00:24:55
171 31 KUČEROVÁ Jana Rohatec 7 XZ 1971 3 01:01:14 00:25:25
172 232 KOLŠA Barbora 8 XZ 1992 3 01:02:05 00:26:17
173 200 PRAKS Kamil 21 MV2 1967 3 01:02:11 00:26:22
174 167 MEDEK Jiří Černá Hora 60 MV1 1978 3 01:02:33 00:26:44
175 195 NOVOTNÝ Jiří 61 MV1 1979 3 01:02:46 00:26:58
176 168 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 14 MV3 1956 3 01:03:00 00:27:12
177 51 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1945 3 01:04:24 00:28:35
178 141 SMEJKAL Michal Brno 73 M 1984 3 01:04:41 00:28:52
179 106 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 22 MV2 1961 3 01:05:31 00:29:42
180 20 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 16 MV3 1950 3 01:06:35 00:30:47
181 29 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 9 XZ 1982 3 01:07:18 00:31:29
182 49 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 74 M 1986 3 01:08:01 00:32:13
183 149 SPARGEL Ladislav 62 MV1 1973 3 01:08:28 00:32:39
184 112 BIL Jaroslav Brno 17 MV3 1959 3 01:09:44 00:33:55
185 55 KUNC Josef Orel Vyškov 23 MV2 1960 3 01:10:26 00:34:38
186 222 KONEČNÝ Jaroslav LR health & beauty 24 MV2 1969 3 01:15:24 00:39:35
187 197 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 18 MV3 1941 3 01:22:40 00:46:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 211 LAZAR Lukáš M 1982
DNF 224 ŠTOLFA Zdeňek Ořechov M 1993

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.