Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km

Datum pořádání od 19.01.2019 08:00 do 19.01.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků115
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 2 00:14:50
2 41 ZAJÍC Martin VSK UNI BRNO 2 Jři 2000 2 00:14:55 00:00:04
3 42 STANÍČEK Pavel VSK UNI BRNO 3 Jři 2001 2 00:15:20 00:00:30
4 8 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci 2002 2 00:15:36 00:00:45
5 153 SLAVÍK Ondřej VSK UNI BRNO 4 Jři 2001 2 00:15:53 00:01:02
6 151 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 2 Dci 2003 2 00:16:15 00:01:24
7 46 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 2 00:16:20 00:01:29
8 170 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2002 2 00:16:29 00:01:38
9 3 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2002 2 00:16:31 00:01:40
10 66 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Jři 2001 2 00:16:32 00:01:41
11 29 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 6 Jři 2001 2 00:16:32 00:01:41
12 15 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 5 Dci 2002 2 00:16:43 00:01:52
13 154 DOLÁK Pavel SK Ante Žďár nad Sázavou 6 Dci 2004 2 00:16:53 00:02:02
14 32 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2000 2 00:17:05 00:02:15
15 34 GRYC Vojtěch Tesla Brno 8 Jři 2001 2 00:17:08 00:02:17
16 20 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 2001 2 00:17:09 00:02:19
17 86 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2002 2 00:17:24 00:02:34
18 38 ČERBÁK Adam 10 Jři 2000 2 00:17:26 00:02:35
19 58 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 2 00:17:34 00:02:43
20 11 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 2 Ž 1993 2 00:17:36 00:02:46
21 65 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 2 00:17:42 00:02:51
22 44 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 2 Jky 2000 2 00:17:54 00:03:03
23 14 ŠŤASTA Šimon Brno 8 Dci 2002 2 00:17:58 00:03:07
24 73 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 11 Jři 2000 2 00:18:01 00:03:10
25 5 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:18:06 00:03:15
26 175 BEJČEK Patrik Tajovský reality 1 XM 1994 2 00:18:13 00:03:22
27 4 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 12 Jři 2000 2 00:18:18 00:03:27
28 92 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 3 Ž 1983 2 00:18:20 00:03:29
29 85 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2002 2 00:18:29 00:03:38
30 28 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2000 2 00:18:29 00:03:39
31 45 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 4 Ž 1980 2 00:18:38 00:03:47
32 19 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Ž 1983 2 00:18:51 00:04:00
33 33 PŮSTOVÁ Šárka VSK UNI BRNO 2 Dky 2002 2 00:18:59 00:04:09
34 90 VACULOVÁ Lucie Individuální 6 Ž 1982 2 00:19:10 00:04:20
35 159 JOHANÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Radostice 7 Ž 1986 2 00:19:39 00:04:48
36 17 BUREŠOVÁ Veronika Bystrc 3 Dky 2005 2 00:19:39 00:04:48
37 156 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 2 00:19:48 00:04:57
38 23 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Jky 2001 2 00:19:52 00:05:01
39 158 KUČEROVÁ Lucie EKOL TEAM 5 Jky 2001 2 00:20:06 00:05:16
40 64 VELÍSKOVÁ Veronika 6 Jky 2001 2 00:20:11 00:05:21
41 168 DOUŠEK Tomáš VSK Univerzita Brno 10 Dci 2004 2 00:20:12 00:05:22
42 12 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 2 00:20:16 00:05:25
43 21 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2002 2 00:20:21 00:05:30
44 36 OUJEZDSKÝ Matyáš ZBM Brno 11 Dci 2003 2 00:20:25 00:05:35
45 51 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 2 00:20:34 00:05:43
46 31 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 3 ŽV1 1974 2 00:20:38 00:05:47
47 16 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 5 Dky 2004 2 00:20:41 00:05:50
48 22 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 8 Ž 1986 2 00:20:41 00:05:51
49 94 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 4 ŽV1 1978 2 00:20:52 00:06:02
50 169 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 9 Ž 1996 2 00:20:56 00:06:05
51 71 PŘIKRYLOVÁ Lenka fKlidu sport team 10 Ž 1998 2 00:20:56 00:06:05
52 68 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 2 00:20:59 00:06:08
53 69 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 2 00:20:59 00:06:09
54 162 VALOVÁ Silvie VSK UNI BRNO 7 Jky 2001 2 00:21:00 00:06:09
55 18 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 8 Jky 2000 2 00:21:09 00:06:18
56 50 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 4 ŽV2 1966 2 00:21:21 00:06:30
57 25 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 9 Jky 2000 2 00:21:28 00:06:37
58 87 MUSILOVÁ Pavla 6 ŽV1 1976 2 00:21:41 00:06:50
59 43 STANÍČEK Pavel Brno 2 XM 1973 2 00:22:16 00:07:26
60 165 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 3 XM 1982 2 00:22:38 00:07:47
61 72 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 2 00:22:47 00:07:56
62 7 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 7 ŽV1 1976 2 00:22:49 00:07:58
63 163 ROČKOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2004 2 00:22:52 00:08:01
64 56 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 4 XM 1960 2 00:22:52 00:08:01
65 55 KUČEROVÁ Jana Rohatec 8 ŽV1 1971 2 00:22:52 00:08:01
66 166 MICHALČÁKOVÁ Anna 11 Ž 1992 2 00:22:53 00:08:02
67 59 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 5 ŽV2 1966 2 00:22:54 00:08:03
68 177 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 9 ŽV1 1977 2 00:22:59 00:08:08
69 82 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 12 Ž 1982 2 00:23:15 00:08:24
70 98 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 2 00:23:16 00:08:25
71 167 KUBINOVÁ Adéla Elite sport Boskovice 7 Dky 2004 2 00:23:16 00:08:26
72 10 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 10 ŽV1 1974 2 00:23:28 00:08:37
73 61 PAVLŮ Andrea Žďárná 11 ŽV1 1979 2 00:23:35 00:08:44
74 83 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 2 00:23:39 00:08:48
75 178 HOLACKÁ Zuzana --- 13 Ž 1980 2 00:23:40 00:08:49
76 77 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 13 ŽV1 1975 2 00:23:43 00:08:52
77 174 KONEČNÁ Zuzana 14 Ž 1991 2 00:23:46 00:08:55
78 30 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 15 Ž 1980 2 00:23:48 00:08:57
79 62 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 2 00:23:54 00:09:03
80 88 GRAUEROVÁ Helena 15 ŽV1 1978 2 00:23:56 00:09:05
81 155 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 16 ŽV1 1977 2 00:23:59 00:09:08
82 99 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 5 XM 1966 2 00:24:08 00:09:17
83 79 ŠKVAŘILOVÁ Eva RFSK 17 ŽV1 1973 2 00:24:12 00:09:21
84 89 KOČÍ Heidi Brno 16 Ž 1997 2 00:24:17 00:09:26
85 97 HRABSKÁ Eva BKB Brno 18 ŽV1 1977 2 00:24:27 00:09:37
86 176 BŮČEK Miroslav Radostice 6 XM 1997 2 00:24:32 00:09:41
87 93 PELLOVÁ Gabriela 19 ŽV1 1979 2 00:24:36 00:09:46
88 179 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 17 Ž 1989 2 00:24:37 00:09:47
89 48 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 2 00:24:42 00:09:51
90 37 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 7 ŽV2 1962 2 00:24:45 00:09:54
91 53 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 18 Ž 1983 2 00:24:49 00:09:58
92 161 KROMER Pavel 7 XM 1974 2 00:24:52 00:10:02
93 47 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 8 XM 1991 2 00:25:07 00:10:17
94 75 KUNČAROVÁ Alena Mattoni Free Run 20 ŽV1 1972 2 00:25:08 00:10:18
95 60 KOZLOVSKÁ Veronika 19 Ž 1991 2 00:25:24 00:10:34
96 27 OLIVOVÁ Lenka 21 ŽV1 1976 2 00:25:27 00:10:36
97 95 HRSTKOVÁ Iva Medlov 22 ŽV1 1976 2 00:25:28 00:10:38
98 96 ŠICHOVÁ Radka Brno 20 Ž 1980 2 00:25:36 00:10:46
99 49 MOKRÁ Regina Brno 8 ŽV2 1968 2 00:25:42 00:10:51
100 13 JEŘÁBKOVÁ Tereza 21 Ž 1995 2 00:25:45 00:10:55
101 78 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 9 ŽV2 1966 2 00:25:50 00:10:59
102 54 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 22 Ž 1982 2 00:25:52 00:11:02
103 172 HOLOMKOVÁ Veronika Brno 23 ŽV1 1973 2 00:25:58 00:11:07
104 173 KONEČNÁ Hana 10 ŽV2 1963 2 00:26:04 00:11:13
105 39 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 2 00:26:08 00:11:17
106 74 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 11 ŽV2 1965 2 00:26:59 00:12:09
107 157 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 24 ŽV1 1974 2 00:27:23 00:12:33
108 91 KOČÍ Hana PST 25 ŽV1 1971 2 00:27:39 00:12:48
109 57 BÁBEK Martin 9 XM 1971 2 00:27:40 00:12:49
110 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 2 00:27:49 00:12:58
111 26 NOVOTNÁ Michaela 26 ŽV1 1975 2 00:28:33 00:13:43
112 152 ROTKOVÁ Gabriela 27 ŽV1 1978 2 00:28:51 00:14:01
113 6 ONDROVÁ Barbora 28 ŽV1 1977 2 00:30:02 00:15:11
114 160 KROMEROVÁ Karolína 29 ŽV1 1977 2 00:30:49 00:15:59
115 52 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 11 XM 1937 2 00:32:04 00:17:14

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.