Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km

Datum pořádání od 05.01.2019 08:00 do 05.01.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků208
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 244 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 1 00:32:36
2 192 NYKODÝM Miloš ODLO team 2 M 1990 1 00:33:13 00:00:36
3 193 SÝKORA Vojtěch Slovan Luhačovice 3 M 1998 1 00:33:36 00:00:59
4 122 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 4 M 1992 1 00:34:13 00:01:36
5 74 ŠŤASTNÝ Petr SportRaces 5 M 1988 1 00:34:36 00:01:59
6 163 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 1 MV1 1975 1 00:36:00 00:03:23
7 5 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:36:23 00:03:46
8 130 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 6 M 1990 1 00:36:25 00:03:48
9 186 DVOŘÁČEK Vojtěch 7 M 1998 1 00:36:45 00:04:08
10 23 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 8 M 1983 1 00:36:47 00:04:10
11 22 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 9 M 1987 1 00:36:53 00:04:16
12 156 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 10 M 1985 1 00:37:17 00:04:40
13 13 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1982 1 00:37:30 00:04:53
14 115 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 12 M 1992 1 00:38:20 00:05:43
15 2 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:38:45 00:06:08
16 119 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 13 M 1985 1 00:39:04 00:06:28
17 6 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 14 M 1981 1 00:39:07 00:06:30
18 168 TOMEK Jiří 15 M 1997 1 00:39:11 00:06:34
19 208 HEJNA Dalibor Brno 16 M 1982 1 00:39:20 00:06:43
20 100 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 3 MV1 1978 1 00:39:27 00:06:51
21 176 JANDA Martin KOB Dobruška 17 M 1980 1 00:39:29 00:06:53
22 152 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 4 MV1 1979 1 00:39:33 00:06:57
23 221 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 MV1 1971 1 00:39:39 00:07:02
24 31 POTŮČEK Jiří Fast and light Blansko 18 M 1988 1 00:39:56 00:07:20
25 53 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 1 00:40:01 00:07:24
26 114 ZELINKA Jiří O-mikron 19 M 1987 1 00:40:12 00:07:35
27 210 KŘÍŽ Lukáš OOB Třebíč 20 M 1982 1 00:40:22 00:07:45
28 84 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 21 M 1984 1 00:40:31 00:07:54
29 113 BULÍN Martin Přerov 22 M 1985 1 00:40:38 00:08:02
30 240 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 23 M 1992 1 00:40:48 00:08:11
31 123 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 24 M 1985 1 00:40:58 00:08:21
32 188 MARTINEC Jindřich 25 M 1985 1 00:41:02 00:08:25
33 117 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 26 M 1982 1 00:41:02 00:08:25
34 105 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 27 M 1990 1 00:41:12 00:08:35
35 172 BENEŠ Petr Blansko 28 M 1987 1 00:41:17 00:08:40
36 116 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:41:19 00:08:42
37 169 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 6 MV1 1979 1 00:41:28 00:08:51
38 85 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 7 MV1 1979 1 00:41:37 00:09:01
39 132 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 8 MV1 1978 1 00:41:39 00:09:02
40 142 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 9 MV1 1978 1 00:41:49 00:09:12
41 43 BEJČEK Patrik Tajovský reality 29 M 1994 1 00:41:51 00:09:14
42 237 PETR Radek Králíky 30 M 1985 1 00:41:53 00:09:16
43 25 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 31 M 1994 1 00:41:54 00:09:17
44 82 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV2 1968 1 00:42:00 00:09:23
45 165 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 32 M 1982 1 00:42:06 00:09:29
46 140 KONEČNÝ Aleš passyteam 33 M 1988 1 00:42:10 00:09:33
47 164 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 10 MV1 1970 1 00:42:12 00:09:35
48 96 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:42:30 00:09:53
49 1 FINSTRLE Aleš SK Žabovřesky Brno 11 MV1 1976 1 00:42:43 00:10:07
50 64 KLÍMA Miroslav Brno 12 MV1 1975 1 00:42:50 00:10:13
51 112 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 34 M 1985 1 00:42:50 00:10:13
52 118 PERNIČKA Jan Hory z dálky 35 M 1987 1 00:42:52 00:10:15
53 180 BARAK Roman Sana team Brno 13 MV1 1973 1 00:42:52 00:10:16
54 102 CHALK Steve SK Radiosport 5 MV2 1965 1 00:42:57 00:10:20
55 159 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 36 M 1982 1 00:43:00 00:10:23
56 194 KOROBKO Anna 1 XZ 1987 1 00:43:01 00:10:24
57 75 HLOUŠEK Mirek TSAI 14 MV1 1979 1 00:43:04 00:10:28
58 60 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 15 MV1 1970 1 00:43:10 00:10:34
59 50 KNAP Zdeněk 37 M 1991 1 00:43:12 00:10:35
60 148 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 38 M 1981 1 00:43:31 00:10:54
61 29 KROPÁČEK Jaroslav 16 MV1 1970 1 00:43:44 00:11:07
62 245 VÍT Onřej 39 M 1980 1 00:44:09 00:11:32
63 153 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 6 MV2 1968 1 00:44:16 00:11:39
64 230 POŘÍZEK Libor JEDNA - Vysočina cycling 17 MV1 1972 1 00:44:21 00:11:44
65 145 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 40 M 1986 1 00:44:24 00:11:47
66 129 PRIPUTEN Radek 41 M 1985 1 00:44:29 00:11:52
67 36 MAZAL Zdeněk 42 M 1981 1 00:44:36 00:11:59
68 203 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 18 MV1 1973 1 00:44:40 00:12:03
69 202 KUPČÍK Roman 43 M 1985 1 00:44:49 00:12:12
70 14 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:44:50 00:12:13
71 228 BRUMOVSKÝ Jiří 44 M 1987 1 00:44:53 00:12:16
72 81 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 19 MV1 1974 1 00:44:54 00:12:17
73 223 ŠTEFAN Martin 20 MV1 1975 1 00:44:54 00:12:17
74 106 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 21 MV1 1977 1 00:44:57 00:12:20
75 86 DUBJEL Robert BKB 45 M 1982 1 00:45:00 00:12:23
76 65 FANFRDLA Dalimil Maty team 22 MV1 1973 1 00:45:03 00:12:26
77 54 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 46 M 1991 1 00:45:06 00:12:29
78 68 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 23 MV1 1979 1 00:45:13 00:12:36
79 213 JANÁČEK Petr KONWA team 47 M 1980 1 00:45:15 00:12:38
80 204 KUNZ Kamil 24 MV1 1978 1 00:45:17 00:12:40
81 63 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 48 M 1980 1 00:45:25 00:12:49
82 196 ROSENBERG PAvel 49 M 1985 1 00:45:34 00:12:57
83 227 MACEK Lubomír MSKA 50 M 1983 1 00:45:39 00:13:02
84 108 VRÁNA Filip Brno 25 MV1 1976 1 00:45:43 00:13:06
85 211 KNOTEK David 51 M 1982 1 00:45:45 00:13:08
86 232 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 26 MV1 1978 1 00:45:45 00:13:09
87 17 POUČ Ondřej Vyškov 27 MV1 1972 1 00:45:48 00:13:11
88 175 KYNCL Tomáš SK Žabovřesky Brno 28 MV1 1972 1 00:45:56 00:13:20
89 87 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 00:46:01 00:13:24
90 217 DOKOUPIL Petr Nakonečné 29 MV1 1977 1 00:46:07 00:13:30
91 222 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 52 M 1980 1 00:46:11 00:13:34
92 121 POSPÍCHAL Vladimír 53 M 1985 1 00:46:19 00:13:42
93 8 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 30 MV1 1973 1 00:46:21 00:13:44
94 67 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:46:22 00:13:46
95 79 PACHECO Edinson 54 M 1983 1 00:46:25 00:13:48
96 239 VACULA Ondrej AC Lelek 55 M 1981 1 00:46:30 00:13:53
97 103 KOZÁNEK Petr Kyjov 56 M 1989 1 00:46:31 00:13:54
98 3 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 31 MV1 1979 1 00:46:40 00:14:03
99 214 DUFEK Jiří Vranov 8 MV2 1968 1 00:46:40 00:14:03
100 42 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 9 MV2 1968 1 00:46:52 00:14:15
101 95 STEHLÍK Pavel Individuální 32 MV1 1974 1 00:46:54 00:14:17
102 229 CHRIST Marek Fklidu 33 MV1 1979 1 00:46:56 00:14:19
103 126 STÖGER Karel 34 MV1 1976 1 00:47:09 00:14:32
104 161 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 35 MV1 1974 1 00:47:13 00:14:36
105 195 KURA Jakub eWRC.cz 57 M 1991 1 00:47:20 00:14:43
106 146 POHANKA Pavel Lotrando Brno 36 MV1 1973 1 00:47:22 00:14:46
107 134 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 37 MV1 1979 1 00:47:24 00:14:47
108 199 ZEDNÍČEK Michal 58 M 1987 1 00:47:36 00:14:59
109 215 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 38 MV1 1977 1 00:47:38 00:15:01
110 49 KUNEŠ David EUrunner.eu 39 MV1 1974 1 00:47:42 00:15:05
111 62 DVOŘÁK Martin Extra Brno 59 M 1988 1 00:47:44 00:15:08
112 73 GIEBL Radek Tišnov 40 MV1 1975 1 00:47:48 00:15:11
113 235 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 2 XZ 1988 1 00:47:49 00:15:12
114 136 DUŠEK Otakar 60 M 1990 1 00:47:57 00:15:20
115 120 DANĚK Jan Brno 61 M 1989 1 00:47:59 00:15:22
116 209 KABELKA Martin Zelené Rosice 62 M 2003 1 00:48:00 00:15:23
117 47 NEPUSTILOVÁ Monika 3 XZ 1981 1 00:48:01 00:15:24
118 201 STEJSKAL Ondřej Moutnice 63 M 1988 1 00:48:02 00:15:25
119 131 DRAGOLOV Daniel Brno 10 MV2 1967 1 00:48:02 00:15:25
120 21 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 41 MV1 1978 1 00:48:03 00:15:26
121 160 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 11 MV2 1968 1 00:48:05 00:15:28
122 178 TŮMOVÁ Tereza SK Skol Brno 4 XZ 1995 1 00:48:08 00:15:31
123 91 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 42 MV1 1975 1 00:48:15 00:15:38
124 57 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 43 MV1 1977 1 00:48:21 00:15:45
125 171 TRS Ladislav Techvic 64 M 1985 1 00:48:22 00:15:45
126 183 VIKI Jan Kalda team 65 M 1988 1 00:48:22 00:15:45
127 205 INDRA Marek 44 MV1 1973 1 00:48:30 00:15:53
128 37 BITTNER Josef 45 MV1 1970 1 00:48:44 00:16:07
129 138 JONÁŠ Vojtěch Brno 66 M 1984 1 00:48:45 00:16:09
130 173 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 46 MV1 1976 1 00:49:05 00:16:28
131 127 KOŘAN Pavel VBM Brno 47 MV1 1974 1 00:49:08 00:16:31
132 7 JEŘÁBEK Petr Vyškov 48 MV1 1970 1 00:49:14 00:16:37
133 24 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 12 MV2 1966 1 00:49:19 00:16:42
134 166 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 67 M 1996 1 00:49:24 00:16:47
135 66 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 49 MV1 1974 1 00:49:39 00:17:02
136 177 FOUSEK Martin RBK Blansko 50 MV1 1978 1 00:49:41 00:17:04
137 219 LAZAR Lukáš 68 M 1982 1 00:49:42 00:17:05
138 170 ŠIMEK Matěj BKČS 69 M 1981 1 00:49:49 00:17:12
139 51 PELIKÁN Martin Individuální 70 M 1984 1 00:50:06 00:17:29
140 155 ŠIMONOVSKÁ Eva 5 XZ 1979 1 00:50:21 00:17:44
141 16 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 71 M 1985 1 00:50:22 00:17:46
142 35 HRŮZA Vladimír Boskovice 13 MV2 1960 1 00:50:31 00:17:54
143 234 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 51 MV1 1976 1 00:50:45 00:18:08
144 77 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 14 MV2 1968 1 00:50:49 00:18:12
145 226 KALUS Zdeněk Lelekovice 52 MV1 1975 1 00:50:49 00:18:13
146 97 MAREK Jaromír 15 MV2 1964 1 00:50:51 00:18:14
147 243 CZOKOLY Jan Žďár nad Sázavou 53 MV1 1978 1 00:51:16 00:18:40
148 76 LENHART David newline 54 MV1 1979 1 00:51:47 00:19:10
149 39 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 4 MV3 1954 1 00:51:55 00:19:18
150 189 BAŘINA Jiří VF Sport Team Černá Hora 72 M 1981 1 00:52:00 00:19:24
151 45 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:52:03 00:19:27
152 38 SOBOTKA Martin 55 MV1 1976 1 00:52:14 00:19:37
153 128 SLÁMA Jiří Brno 16 MV2 1960 1 00:52:17 00:19:40
154 9 ČERBÁK Bořek 17 MV2 1967 1 00:52:23 00:19:46
155 26 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 73 M 1999 1 00:52:24 00:19:47
156 206 INDRA Radovan Medlánky 56 MV1 1976 1 00:52:55 00:20:18
157 224 PUMPRLA Michal 57 MV1 1974 1 00:52:57 00:20:20
158 231 SOVA Oldřich ATEX007 58 MV1 1976 1 00:52:57 00:20:21
159 56 CIBULKA Pavel Brno 18 MV2 1964 1 00:53:05 00:20:28
160 141 DOKOUPILOVÁ Markéta Nakonečné 6 XZ 1977 1 00:53:18 00:20:41
161 241 BIGOŠ Pavol 74 M 1980 1 00:53:20 00:20:43
162 167 PAVLÁT Martin Žamberk 75 M 1989 1 00:53:26 00:20:49
163 200 JÁNSKÝ David 59 MV1 1978 1 00:53:31 00:20:55
164 197 ŘEZÁČ JAroslav 76 M 1986 1 00:53:38 00:21:01
165 149 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 19 MV2 1965 1 00:53:42 00:21:05
166 185 WEBER Martin 60 MV1 1975 1 00:53:43 00:21:07
167 55 BŘEZA Miroslav Brno 6 MV3 1959 1 00:53:47 00:21:10
168 233 LORENC Antoním Bertík Blansko 20 MV2 1964 1 00:53:47 00:21:10
169 212 SRNEC Lukáš Židlochovice 77 M 1990 1 00:53:48 00:21:11
170 218 HRSTKA Pavel 61 MV1 1971 1 00:53:51 00:21:14
171 135 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 78 M 1981 1 00:53:52 00:21:15
172 238 TYLEČEK Pavel Jundrováci 62 MV1 1973 1 00:54:02 00:21:25
173 92 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 7 MV3 1952 1 00:54:10 00:21:33
174 151 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 63 MV1 1976 1 00:54:15 00:21:38
175 184 POLZELBAUER Martina 7 XZ 1976 1 00:54:25 00:21:48
176 52 ŠMÍD Jan Brno 79 M 1984 1 00:54:27 00:21:50
177 242 DVOŘÁK David 64 MV1 1976 1 00:54:52 00:22:15
178 48 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 65 MV1 1977 1 00:55:24 00:22:47
179 236 MUSILOVÁ Pavla 8 XZ 1976 1 00:55:24 00:22:47
180 174 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 80 M 1982 1 00:56:49 00:24:12
181 11 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 8 MV3 1958 1 00:57:03 00:24:26
182 191 SKYPALA Tomáš Atex 007 81 M 1983 1 00:57:07 00:24:30
183 109 USTOHAL Karel Zelene Rosice 66 MV1 1977 1 00:57:12 00:24:35
184 179 NOVÁK Martin Brno 9 MV3 1951 1 00:58:07 00:25:30
185 27 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 10 MV3 1956 1 00:58:15 00:25:38
186 133 PELC Vít OZZY Brno 21 MV2 1967 1 00:58:20 00:25:43
187 158 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 9 XZ 1962 1 00:58:51 00:26:14
188 187 PAVLAS Antonín Přibyslav 11 MV3 1956 1 00:58:54 00:26:17
189 98 POLÁČEK Kamil Folksofie 82 M 1981 1 00:59:20 00:26:43
190 139 MARŠÁLEK Jiří newline 12 MV3 1958 1 00:59:23 00:26:46
191 137 HAVLÍČEK Štěpán 83 M 1983 1 01:00:57 00:28:20
192 32 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 10 XZ 1979 1 01:01:13 00:28:36
193 150 UBROVÁ Veronika 11 XZ 1978 1 01:01:18 00:28:42
194 157 MEDEK Jiří 67 MV1 1978 1 01:01:20 00:28:43
195 40 BÁBEK Martin 68 MV1 1971 1 01:02:02 00:29:25
196 190 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 12 XZ 1972 1 01:02:10 00:29:33
197 71 VLASÁK Ota 22 MV2 1968 1 01:02:42 00:30:05
198 34 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 13 XZ 1982 1 01:03:58 00:31:21
199 12 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 13 MV3 1950 1 01:04:24 00:31:47
200 70 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1945 1 01:04:37 00:32:01
201 207 KNECHT Milan Eldo 23 MV2 1961 1 01:05:19 00:32:42
202 198 MRÁZ Martin 84 M 1986 1 01:07:44 00:35:07
203 93 BIL Jaroslav Brno 15 MV3 1959 1 01:07:49 00:35:12
204 225 PUMPRLOVÁ Hana 14 XZ 1976 1 01:11:23 00:38:46
205 20 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 16 MV3 1953 1 01:14:10 00:41:34
206 124 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 17 MV3 1941 1 01:14:14 00:41:37

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 4 STRAKOŠ Vilém SK Fuga MV2 1969
DNF 28 TŘÍSKA Roman MV3 1956

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.