Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km

Datum pořádání od 05.01.2019 08:00 do 05.01.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků113
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:16:52
2 47 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Jři 2000 1 00:17:05 00:00:13
3 32 ZAJÍC Martin VSK UNI BRNO 3 Jři 2000 1 00:17:37 00:00:45
4 25 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 4 Jři 2001 1 00:18:21 00:01:29
5 4 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2002 1 00:18:33 00:01:40
6 151 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 2 Dci 2003 1 00:18:39 00:01:47
7 176 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 3 Dci 2002 1 00:18:44 00:01:51
8 8 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2002 1 00:19:04 00:02:12
9 2 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 5 Dci 2002 1 00:19:46 00:02:54
10 173 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Jři 2001 1 00:19:57 00:03:05
11 37 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:19:59 00:03:07
12 182 FOUSEK Vojtěch RBK Blansko 6 Dci 2004 1 00:20:11 00:03:19
13 23 VODIČKA Martin All Blacks sovy 6 Jři 2000 1 00:20:16 00:03:24
14 28 ČERBÁK Adam 7 Jři 2000 1 00:20:37 00:03:45
15 195 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky 7 Dci 2003 1 00:20:43 00:03:51
16 5 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:20:54 00:04:02
17 11 ŠŤASTA Šimon Brno 8 Dci 2002 1 00:20:55 00:04:02
18 64 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:20:58 00:04:06
19 18 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 2 Ž 1983 1 00:21:11 00:04:19
20 169 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 1 Jky 2000 1 00:21:12 00:04:20
21 36 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 3 Ž 1980 1 00:21:23 00:04:30
22 59 VACULOVÁ Lucie Individuální 4 Ž 1982 1 00:21:32 00:04:40
23 16 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Ž 1983 1 00:21:46 00:04:53
24 44 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 6 Ž 1993 1 00:21:59 00:05:06
25 157 OSOLSOBĚ Jindřich AHA Vyškov 9 Dci 2004 1 00:22:11 00:05:18
26 186 JEŽEK Ondřej Merkury 1 XM 1989 1 00:22:40 00:05:47
27 77 HANOUSEK Matěj RBK Blansko 10 Dci 2004 1 00:22:41 00:05:49
28 54 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 7 Ž 1991 1 00:22:42 00:05:49
29 165 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1986 1 00:22:44 00:05:52
30 153 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:22:45 00:05:53
31 42 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1991 1 00:22:57 00:06:04
32 188 HANYKA Karel 2 XM 1996 1 00:23:02 00:06:10
33 63 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 3 XM 1974 1 00:23:05 00:06:13
34 19 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2002 1 00:23:07 00:06:15
35 13 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 2 Jky 2001 1 00:23:07 00:06:15
36 192 MACHOTOVÁ Anežka PK Kuřim 3 Dky 2003 1 00:23:32 00:06:39
37 53 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 3 ŽV1 1979 1 00:23:36 00:06:44
38 31 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 1 00:23:38 00:06:46
39 162 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice 10 Ž 1994 1 00:23:49 00:06:57
40 21 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:23:50 00:06:57
41 175 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 11 Ž 1996 1 00:23:56 00:07:04
42 200 FICKEROVÁ Dana Sparta Praha 12 Ž 1985 1 00:24:19 00:07:27
43 185 PAVLÍK radek 4 XM 1992 1 00:24:20 00:07:27
44 170 KNOL Petr SK Vojkovice 11 Dci 2002 1 00:24:20 00:07:27
45 14 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 3 Jky 2000 1 00:24:32 00:07:40
46 65 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 4 ŽV1 1978 1 00:24:33 00:07:40
47 187 ŘEHÁČEK Filip Merkury 12 Dci 2002 1 00:24:34 00:07:42
48 48 PŘIKRYLOVÁ Lenka fKlidu sport team 13 Ž 1998 1 00:24:34 00:07:42
49 56 JELÍNEK Jan 5 XM 1992 1 00:24:35 00:07:43
50 158 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 14 Ž 1986 1 00:24:36 00:07:44
51 159 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 5 ŽV1 1974 1 00:24:44 00:07:52
52 155 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 15 Ž 1981 1 00:24:49 00:07:56
53 38 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 00:25:02 00:08:10
54 29 VELÍSKOVÁ Veronika 4 Jky 2001 1 00:25:17 00:08:25
55 181 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 4 ŽV2 1963 1 00:25:24 00:08:32
56 52 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 5 ŽV2 1966 1 00:25:29 00:08:37
57 196 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 16 Ž 1982 1 00:25:32 00:08:40
58 45 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 6 XM 1970 1 00:25:34 00:08:42
59 184 SEDLÁŘ petr 7 XM 1973 1 00:25:36 00:08:43
60 180 RADA Štěpán KOB Alfa Brno 13 Dci 2004 1 00:25:37 00:08:44
61 154 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 6 ŽV2 1962 1 00:25:51 00:08:59
62 172 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 17 Ž 1986 1 00:26:12 00:09:20
63 189 LIŠKOVÁ Kateřina Merkury 18 Ž 1997 1 00:26:33 00:09:41
64 55 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 6 ŽV1 1970 1 00:26:41 00:09:48
65 50 MUSILOVÁ Pavla 7 ŽV1 1976 1 00:26:49 00:09:57
66 12 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 Jky 2000 1 00:26:57 00:10:05
67 174 KUBINOVÁ Adéla Elite sport Boskovice 4 Dky 2004 1 00:27:08 00:10:16
68 156 RAJMIC Pavel 8 XM 1978 1 00:27:11 00:10:18
69 26 MARKOVÁ Alice 8 ŽV1 1970 1 00:27:28 00:10:35
70 177 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 7 ŽV2 1966 1 00:27:29 00:10:36
71 179 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 9 XM 1982 1 00:27:37 00:10:44
72 75 PAVLŮ Andrea Žďárná 9 ŽV1 1979 1 00:27:40 00:10:47
73 66 PELLOVÁ Gabriela 10 ŽV1 1979 1 00:27:45 00:10:53
74 49 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 11 ŽV1 1975 1 00:27:45 00:10:53
75 178 MACHOVÁ Zuzana Brno 19 Ž 1980 1 00:27:47 00:10:54
76 61 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 10 XM 1966 1 00:27:55 00:11:02
77 57 ŠKVAŘILOVÁ Eva RFSK 12 ŽV1 1973 1 00:27:58 00:11:05
78 15 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 20 Ž 1980 1 00:28:18 00:11:26
79 30 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 13 ŽV1 1979 1 00:28:38 00:11:46
80 20 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:28:41 00:11:48
81 72 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 21 Ž 1997 1 00:29:01 00:12:08
82 69 GRAUEROVÁ Helena 14 ŽV1 1978 1 00:29:08 00:12:16
83 43 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 9 ŽV2 1962 1 00:29:14 00:12:22
84 190 MACHOTOVÁ Romana Kuřim 10 ŽV2 1969 1 00:29:16 00:12:23
85 168 RAZÁKOVÁ Denisa Bambrlíci 6 Jky 2000 1 00:29:44 00:12:52
86 163 TRS Eva 22 Ž 1986 1 00:29:45 00:12:53
87 46 MOKRÁ Regina Brno 11 ŽV2 1968 1 00:29:49 00:12:57
88 60 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 23 Ž 1982 1 00:30:05 00:13:13
89 74 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 12 ŽV2 1966 1 00:30:25 00:13:32
90 152 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 15 ŽV1 1974 1 00:30:42 00:13:50
91 161 KROMER Pavel 11 XM 1974 1 00:30:44 00:13:52
92 160 KROMEROVÁ Karolína 16 ŽV1 1977 1 00:30:45 00:13:53
93 39 PURŠOVÁ Lenka Brno 17 ŽV1 1972 1 00:31:08 00:14:15
94 41 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 13 ŽV2 1960 1 00:31:20 00:14:28
95 68 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 18 ŽV1 1972 1 00:31:27 00:14:34
96 22 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 ŽV3 1950 1 00:31:32 00:14:39
97 58 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 19 ŽV1 1973 1 00:31:42 00:14:50
98 76 KOZLOVSKÁ Veronika 24 Ž 1991 1 00:31:49 00:14:56
99 166 JEŘÁBKOVÁ Tereza 25 Ž 1995 1 00:31:52 00:15:00
100 51 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 7 Jky 2001 1 00:32:33 00:15:41
101 191 NOSS Viktor Merkury 12 XM 1974 1 00:32:46 00:15:54
102 73 SCHMID Katharina AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2003 1 00:32:53 00:16:01
103 167 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 20 ŽV1 1977 1 00:32:56 00:16:04
104 10 JAHŮDKOVÁ Eliška 26 Ž 1981 1 00:34:36 00:17:43
105 34 OLIVOVÁ Lenka 21 ŽV1 1976 1 00:34:37 00:17:44
106 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 13 XM 1973 1 00:34:46 00:17:54
107 33 NOVOTNÁ Michaela 22 ŽV1 1975 1 00:35:26 00:18:34
108 71 KOČÍ Hana PST 23 ŽV1 1971 1 00:35:32 00:18:40
109 27 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 14 XM 1937 1 00:35:40 00:18:48
110 6 ONDROVÁ Barbora 24 ŽV1 1977 1 00:37:07 00:20:14
111 7 JANDOVÁ JEŽKOVÁ Klára 27 Ž 1980 1 00:37:27 00:20:35

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 17 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno Jři 2000
DNF 193 MAKOVSKÁ Zdeňka Rosice ŽV1 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.