Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km

Datum pořádání od 26.12.2018 08:00 do 26.12.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků265
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 232 NYKODÝM Miloš ODLO team 1 M 1990 2 00:30:07
2 161 RUDOLECKÝ Roman VSK Univerzita Brno 2 M 1988 2 00:31:18 00:01:11
3 91 ŠŤASTNÝ Petr SportRaces 3 M 1988 2 00:31:39 00:01:32
4 13 DVOŘÁK Pavel 4 M 1982 2 00:31:42 00:01:35
5 257 ZADÁK Karel Triexpert team 1 MV1 1978 2 00:31:48 00:01:41
6 74 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 2 MV1 1970 2 00:32:36 00:02:29
7 93 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 5 M 1985 2 00:32:49 00:02:42
8 170 ČERVENKA Lukáš Triatlon team Tábor 6 M 1995 2 00:32:56 00:02:48
9 4 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice/Salomon-Suunto 7 M 1992 2 00:33:25 00:03:18
10 233 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 8 M 1999 2 00:33:29 00:03:22
11 164 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 9 M 1987 2 00:33:36 00:03:29
12 53 HRDINA Tomáš 3 MV1 1979 2 00:33:38 00:03:31
13 29 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 10 M 1982 2 00:33:49 00:03:42
14 17 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 11 M 1989 2 00:33:57 00:03:50
15 97 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 4 MV1 1977 2 00:33:58 00:03:51
16 39 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 12 M 1983 2 00:34:00 00:03:53
17 152 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 5 MV1 1975 2 00:34:27 00:04:20
18 9 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 13 M 1985 2 00:34:34 00:04:27
19 189 VEMOLA Jiří AK Tišnov 6 MV1 1977 2 00:34:47 00:04:40
20 240 BOŘIL Petr 14 M 1986 2 00:34:53 00:04:46
21 201 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 15 M 1998 2 00:34:59 00:04:52
22 270 ČAPEK Jan 16 M 1986 2 00:35:06 00:04:59
23 124 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 17 M 1985 2 00:35:15 00:05:08
24 224 TOMEK Jiří 18 M 1997 2 00:35:23 00:05:16
25 27 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 2 00:35:26 00:05:19
26 166 ADAMEC Radek 19 M 1991 2 00:35:37 00:05:30
27 197 ČTVRTNÍČEK Jakub Běhej Brno 20 M 1990 2 00:35:54 00:05:47
28 11 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 7 MV1 1973 2 00:36:08 00:06:01
29 37 POTŮČEK Jiří Fast and light 21 M 1988 2 00:36:11 00:06:04
30 273 PARGAČ Martin Trenčín 22 M 1985 2 00:36:27 00:06:20
31 260 KAZDA Petr 8 MV1 1970 2 00:36:29 00:06:21
32 34 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 23 M 1995 2 00:36:32 00:06:25
33 218 MARTINEC Jindřich 24 M 1985 2 00:36:35 00:06:28
34 160 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 9 MV1 1978 2 00:36:39 00:06:32
35 20 BEJČEK Patrik Tajovský reality 25 M 1994 2 00:36:46 00:06:39
36 202 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 10 MV1 1979 2 00:36:49 00:06:42
37 21 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 26 M 1991 2 00:36:59 00:06:52
38 8 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 27 M 1984 2 00:37:03 00:06:56
39 128 BULÍN Martin Přerov 28 M 1985 2 00:37:06 00:06:59
40 7 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 29 M 1981 2 00:37:10 00:07:03
41 208 JURÁNEK Štěpán VSK UNI - Orel Brno 1 30 M 1990 2 00:37:13 00:07:06
42 114 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 31 M 1996 2 00:37:14 00:07:07
43 278 KONEČNÝ Libor Kuřim 11 MV1 1971 2 00:37:25 00:07:18
44 245 KRAKOVIČ Vojtěch Fast and Light 32 M 1988 2 00:37:27 00:07:20
45 186 KŘÍŽ Lukáš OOB Třebíč 33 M 1982 2 00:37:29 00:07:22
46 165 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 2 00:37:33 00:07:26
47 241 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 34 M 1982 2 00:37:40 00:07:33
48 115 ZELINKA Jiří O-mikron 35 M 1987 2 00:37:41 00:07:34
49 237 BENEŠ Petr Blansko 36 M 1987 2 00:37:52 00:07:45
50 86 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 37 M 1991 2 00:38:14 00:08:06
51 269 KONEČNÝ Aleš passyteam 38 M 1988 2 00:38:20 00:08:13
52 149 PERNIČKA Jan Hory z dálky 39 M 1987 2 00:38:24 00:08:17
53 150 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 40 M 1982 2 00:38:28 00:08:21
54 235 BARAK Roman Sana team Brno 12 MV1 1973 2 00:38:31 00:08:24
55 151 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 41 M 1989 2 00:38:50 00:08:43
56 221 CHALOUPKA Ondřej frikulín 42 M 1983 2 00:39:02 00:08:55
57 77 ŠIMUNEK Martin Orel Židenice 3 MV2 1966 2 00:39:16 00:09:09
58 159 PRIPUTEN Radek 43 M 1985 2 00:39:19 00:09:12
59 85 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 13 MV1 1970 2 00:39:22 00:09:15
60 217 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 14 MV1 1970 2 00:39:23 00:09:16
61 112 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 2 00:39:24 00:09:17
62 162 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 44 M 1991 2 00:39:25 00:09:18
63 96 MAZAL Zdeněk 45 M 1981 2 00:39:28 00:09:21
64 25 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 46 M 1994 2 00:39:33 00:09:25
65 515 DOLÍHAL Luděk 47 M 1988 2 00:39:37 00:09:30
66 215 KOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 48 M 1997 2 00:39:42 00:09:35
67 184 PÁVIŠ Richard run magazín team 15 MV1 1978 2 00:39:47 00:09:40
68 1 LUKÁŠ Přichystal ŠAK Židlochovice 49 M 1981 2 00:39:51 00:09:44
69 120 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 50 M 1990 2 00:39:51 00:09:44
70 100 FANFRDLA Dalimil Maty team 16 MV1 1973 2 00:39:54 00:09:47
71 565 ŠTEFAN Martin 17 MV1 1975 2 00:39:59 00:09:52
72 155 NOVOTKA Marcel 18 MV1 1979 2 00:40:00 00:09:53
73 153 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 51 M 1988 2 00:40:06 00:09:59
74 167 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 19 MV1 1977 2 00:40:07 00:10:00
75 63 POHANKA Libor KC Brno 20 MV1 1978 2 00:40:08 00:10:01
76 554 VÍT Onřej 52 M 1980 2 00:40:09 00:10:02
77 169 POŘÍZEK Libor JEDNA - Vysočina cycling 21 MV1 1972 2 00:40:10 00:10:02
78 227 MAREK Jakub Jedem stopem 53 M 1988 2 00:40:10 00:10:03
79 131 FORAL Roman Brno 4 MV2 1967 2 00:40:11 00:10:04
80 279 KROPÁČEK Jaroslav 22 MV1 1970 2 00:40:16 00:10:09
81 213 KUPČÍK Roman 54 M 1985 2 00:40:24 00:10:16
82 225 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 55 M 1994 2 00:40:25 00:10:18
83 35 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 56 M 1982 2 00:40:25 00:10:18
84 3 FINSTRLE Aleš SK Žabovřesky Brno 23 MV1 1976 2 00:40:29 00:10:22
85 5 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 2 00:40:30 00:10:23
86 249 PETRŮ Roman AK Drnovice 24 MV1 1976 2 00:40:33 00:10:26
87 67 KNAP Zdeněk 57 M 1991 2 00:40:34 00:10:27
88 163 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 58 M 1988 2 00:40:37 00:10:29
89 219 KOLÁŘ Jan Lodní sporty Brno 59 M 1991 2 00:40:38 00:10:31
90 130 STÖGER Karel 25 MV1 1976 2 00:40:40 00:10:32
91 561 DYTRT Petr BehejBrno.com 26 MV1 1976 2 00:40:42 00:10:35
92 79 BŘEZINA Aleš newline 5 MV2 1962 2 00:40:45 00:10:38
93 212 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 60 M 1996 2 00:40:52 00:10:45
94 92 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 27 MV1 1978 2 00:40:57 00:10:49
95 231 ČEPERA Jan Stělesněné zlo 61 M 1992 2 00:40:59 00:10:52
96 229 HALAMA Jiří AK Kuřim 28 MV1 1977 2 00:41:02 00:10:55
97 123 GIEBL Radek Tišnov 29 MV1 1975 2 00:41:03 00:10:56
98 259 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 1 XZ 1988 2 00:41:04 00:10:57
99 190 JONÁŠ Vojtěch Brno 62 M 1984 2 00:41:11 00:11:04
100 248 BARTOŇKOVÁ Nina Brno Žabiny 2 XZ 1990 2 00:41:17 00:11:10
101 187 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 3 XZ 1988 2 00:41:27 00:11:20
102 228 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 63 M 1995 2 00:41:30 00:11:23
103 134 DRAGOLOV Daniel Brno 6 MV2 1967 2 00:41:32 00:11:25
104 62 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 64 M 1997 2 00:41:35 00:11:28
105 121 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 30 MV1 1973 2 00:41:36 00:11:29
106 117 JANÁČEK Petr KONWA team 65 M 1980 2 00:41:39 00:11:31
107 102 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 4 XZ 1993 2 00:41:42 00:11:35
108 108 DANĚK Jan Brno 66 M 1989 2 00:41:48 00:11:41
109 57 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 2 00:41:50 00:11:43
110 98 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 31 MV1 1977 2 00:42:00 00:11:53
111 188 MACEK Lubomír MSKA 67 M 1983 2 00:42:04 00:11:57
112 300 PETŘÍČEK Tomáš 68 M 1982 2 00:42:09 00:12:02
113 284 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 69 M 1986 2 00:42:10 00:12:03
114 199 JUREČKA Robert Lipník n.Bečvou 32 MV1 1977 2 00:42:17 00:12:10
115 2 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 33 MV1 1973 2 00:42:20 00:12:13
116 196 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 7 MV2 1969 2 00:42:21 00:12:14
117 22 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 34 MV1 1979 2 00:42:22 00:12:15
118 122 KOVAČIČ Sebastian Bílovice nad Svitavou 35 MV1 1978 2 00:42:30 00:12:23
119 95 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 36 MV1 1975 2 00:42:36 00:12:29
120 277 KOLÁŘ Ladislav 70 M 1986 2 00:42:47 00:12:40
121 234 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 71 M 1999 2 00:42:48 00:12:41
122 64 BITTNER Josef 37 MV1 1970 2 00:42:50 00:12:43
123 171 KŮCKA Matouš 72 M 1984 2 00:42:54 00:12:47
124 194 CHRIST Marek Fklidu 38 MV1 1979 2 00:42:56 00:12:49
125 183 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 73 M 1989 2 00:43:03 00:12:56
126 47 KOŠŤÁL Rostislav 39 MV1 1973 2 00:43:09 00:13:02
127 132 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 2 00:43:14 00:13:07
128 242 VACULA Ondrej AC Lelek 74 M 1981 2 00:43:14 00:13:07
129 263 KNOTEK David 75 M 1982 2 00:43:15 00:13:08
130 38 STEHLÍK Albert Sestry v akci a jejich Tygři 76 M 1994 2 00:43:16 00:13:09
131 583 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 77 M 1980 2 00:43:22 00:13:15
132 106 POSPÍCHAL Vladimír 78 M 1985 2 00:43:25 00:13:18
133 142 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 40 MV1 1979 2 00:43:32 00:13:25
134 230 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 8 MV2 1968 2 00:43:38 00:13:31
135 256 MAREK Jaromír 9 MV2 1964 2 00:43:40 00:13:32
136 282 ČERMÁK Vítězslav Město Šlapanice 4 MV3 1959 2 00:43:42 00:13:34
137 268 JIRKŮ Luděk Heřmanův Městec 41 MV1 1975 2 00:43:45 00:13:38
138 267 INDRA Marek 42 MV1 1973 2 00:43:53 00:13:46
139 286 LAZAR Lukáš 79 M 1982 2 00:44:08 00:14:01
140 31 HRŮZA Vladimír Boskovice 10 MV2 1960 2 00:44:16 00:14:09
141 209 SVOBODA Martin Orel Brno 1 43 MV1 1977 2 00:44:21 00:14:14
142 253 KOLÁŘOVÁ Olga 6 XZ 1978 2 00:44:25 00:14:18
143 66 PELIKÁN Martin Individuální 80 M 1984 2 00:44:26 00:14:19
144 276 STŘÍBRNÝ Martin Brno 81 M 1987 2 00:44:31 00:14:24
145 272 INDRA Radovan Medlánky 44 MV1 1976 2 00:44:36 00:14:29
146 55 VYSLOUŽIL Jiří 82 M 1986 2 00:44:40 00:14:33
147 87 MIKA Ivo Orel Obřany 11 MV2 1966 2 00:44:45 00:14:38
148 24 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 12 MV2 1966 2 00:44:51 00:14:44
149 133 MATULOVÁ Martina Brno 7 XZ 1972 2 00:44:52 00:14:45
150 179 KABELKA Martin Zelené Rosice 83 M 2003 2 00:45:03 00:14:56
151 292 MASAŘ Marek 84 M 1992 2 00:45:05 00:14:58
152 285 PUMPRLA Michal 45 MV1 1974 2 00:45:09 00:15:02
153 43 JEŘÁBEK Petr Vyškov 46 MV1 1970 2 00:45:10 00:15:03
154 298 JAITNER Jakub Rebelbean 85 M 1986 2 00:45:12 00:15:05
155 205 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 47 MV1 1974 2 00:45:13 00:15:05
156 198 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 13 MV2 1961 2 00:45:16 00:15:09
157 295 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 14 MV2 1969 2 00:45:25 00:15:18
158 258 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 48 MV1 1977 2 00:45:29 00:15:22
159 291 ŠIMEK Matěj BKČS 86 M 1981 2 00:45:35 00:15:27
160 32 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 49 MV1 1971 2 00:45:44 00:15:37
161 192 SOVA Oldřich ATEX007 50 MV1 1976 2 00:45:47 00:15:40
162 16 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 5 MV3 1957 2 00:45:50 00:15:43
163 280 TRNKA Marcel 51 MV1 1977 2 00:45:58 00:15:51
164 236 ČERNÝ Luděk Račice 87 M 1981 2 00:46:03 00:15:56
165 6 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 88 M 1985 2 00:46:04 00:15:57
166 244 TŮMOVÁ Tereza SK Skol Brno 8 XZ 1995 2 00:46:19 00:16:12
167 136 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 15 MV2 1968 2 00:46:19 00:16:12
168 84 LAVIČKA Jaroslav Drásov 6 MV3 1959 2 00:46:21 00:16:14
169 555 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 52 MV1 1976 2 00:46:39 00:16:32
170 238 RŮŽIČKA Rostislav Fklidu 53 MV1 1973 2 00:46:42 00:16:35
171 168 LUNER Jiří 54 MV1 1978 2 00:46:49 00:16:42
172 135 LENHART David newline 55 MV1 1979 2 00:46:50 00:16:43
173 261 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 16 MV2 1965 2 00:46:55 00:16:48
174 65 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 2 00:47:01 00:16:53
175 148 TYLEČEK Pavel Jundrováci 56 MV1 1973 2 00:47:03 00:16:56
176 70 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 89 M 1981 2 00:47:09 00:17:02
177 52 HUMLÍČEK Aleš Střelice u Brna 57 MV1 1975 2 00:47:11 00:17:04
178 204 SEVERA Jiří Syrovice 90 M 1981 2 00:47:21 00:17:14
179 203 BATOLKA Lukáš Syrovice 58 MV1 1979 2 00:47:23 00:17:16
180 206 ČADEK Martin Brno 8 MV3 1957 2 00:47:27 00:17:19
181 299 LORENC Antoním Bertík Blansko 17 MV2 1964 2 00:47:37 00:17:30
182 113 MUSIL Josef CK Vinohradské Šlapky 18 MV2 1964 2 00:47:50 00:17:43
183 591 HRSTKA Pavel 59 MV1 1971 2 00:47:53 00:17:46
184 23 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 60 MV1 1976 2 00:47:58 00:17:51
185 182 KUBUŠ Marek Moravany 61 MV1 1978 2 00:47:58 00:17:51
186 118 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 9 MV3 1955 2 00:48:01 00:17:54
187 195 ŘEZÁČ JAroslav 91 M 1986 2 00:48:01 00:17:54
188 175 JUNK Pavel Brno 92 M 1984 2 00:48:04 00:17:57
189 68 SOBOTKA Martin 62 MV1 1976 2 00:48:08 00:18:01
190 60 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 93 M 1999 2 00:48:15 00:18:08
191 45 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 63 MV1 1977 2 00:48:23 00:18:16
192 73 MOUČKA Jan BKB Brno 10 MV3 1956 2 00:48:26 00:18:19
193 137 DVOŘÁK David 64 MV1 1976 2 00:48:38 00:18:31
194 532 MUSILOVÁ Pavla 9 XZ 1976 2 00:49:03 00:18:56
195 145 USTOHAL Karel Zelene Rosice 65 MV1 1977 2 00:49:10 00:19:03
196 157 CHOCHOLOUŠ Jiří Brno 66 MV1 1970 2 00:49:11 00:19:04
197 274 HUSÁK Miroslav 67 MV1 1975 2 00:49:13 00:19:06
198 246 KAŠPAR Antonín Brno 68 MV1 1970 2 00:49:15 00:19:08
199 105 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 69 MV1 1975 2 00:49:19 00:19:12
200 140 BOŽEK Petr Lodní sporty Brno 70 MV1 1977 2 00:49:51 00:19:44
201 129 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 94 M 1984 2 00:49:59 00:19:52
202 296 KMONÍČEK Marian Šaratice 95 M 1980 2 00:50:09 00:20:02
203 40 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 11 MV3 1958 2 00:50:10 00:20:03
204 109 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 12 MV3 1953 2 00:50:15 00:20:08
205 81 REDERER Zbyněk Brno 96 M 1987 2 00:50:17 00:20:10
206 82 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 10 XZ 1989 2 00:50:19 00:20:12
207 28 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 13 MV3 1947 2 00:50:23 00:20:16
208 210 NOVÁK Martin Brno 14 MV3 1951 2 00:50:31 00:20:24
209 172 DONÁT Tomáš 97 M 1985 2 00:50:36 00:20:29
210 54 SUCHÁNEK Václav Sokol Sobotovice 15 MV3 1956 2 00:50:50 00:20:43
211 281 KRČÁLOVÁ Barbora 11 XZ 1982 2 00:50:54 00:20:47
212 214 KUPSKÝ Ivoš 71 MV1 1972 2 00:50:57 00:20:50
213 76 BŘEZA Miroslav Brno 16 MV3 1959 2 00:51:07 00:21:00
214 103 PELC Vít OZZY Brno 19 MV2 1967 2 00:51:17 00:21:10
215 283 ZWETTLER Oto AK Kuřim 72 MV1 1978 2 00:51:21 00:21:14
216 247 BARTONĚK Josef Fun Brno 17 MV3 1952 2 00:51:25 00:21:18
217 71 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 98 M 1994 2 00:51:51 00:21:44
218 26 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 18 MV3 1956 2 00:52:02 00:21:55
219 127 MARŠÁLEK Jiří newline 19 MV3 1958 2 00:52:09 00:22:02
220 12 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 20 MV2 1965 2 00:52:09 00:22:02
221 193 SKYPALA Tomáš Atex 007 99 M 1983 2 00:52:10 00:22:03
222 156 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 12 XZ 1966 2 00:52:12 00:22:05
223 158 LAVIČKA Josef Drásov 100 M 1989 2 00:52:25 00:22:18
224 176 SLAVÍK Jiří Hustopeče 20 MV3 1954 2 00:52:38 00:22:31
225 243 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 13 XZ 1972 2 00:52:52 00:22:45
226 262 MLEJNEK Petr 21 MV2 1963 2 00:52:54 00:22:47
227 288 VALOVÁ Taťána Syrovice 14 XZ 1987 2 00:53:11 00:23:03
228 185 BEČIČKA Petr Hal 3000 22 MV2 1960 2 00:53:11 00:23:04
229 560 VLASÁK Ota 23 MV2 1968 2 00:53:37 00:23:30
230 139 NOVÁK Jan 73 MV1 1976 2 00:53:41 00:23:34
231 271 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 15 XZ 1997 2 00:53:56 00:23:49
232 173 LOLEK Ondřej BKB Brno 101 M 1980 2 00:53:59 00:23:52
233 211 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 21 MV3 1956 2 00:54:29 00:24:22
234 222 MEDEK Jiří 74 MV1 1978 2 00:54:59 00:24:51
235 51 KROUPA Jiří newline 22 MV3 1959 2 00:55:20 00:25:13
236 14 TŘÍSKA Roman 23 MV3 1956 2 00:55:41 00:25:34
237 191 MACHÁČEK Martin 24 MV3 1955 2 00:55:44 00:25:36
238 174 KNECHT Milan Eldo 24 MV2 1961 2 00:55:57 00:25:49
239 42 KUNC Josef Orel Vyškov 25 MV2 1960 2 00:56:01 00:25:54
240 146 SEDLÁČKOVÁ Lucie 16 XZ 1971 2 00:56:11 00:26:04
241 126 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 25 MV3 1951 2 00:56:26 00:26:19
242 239 WEITER Roman Orel Vškov 75 MV1 1975 2 00:56:33 00:26:26
243 141 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1945 2 00:56:40 00:26:33
244 119 JEŽOVÁ Martina Brno 17 XZ 1975 2 00:56:43 00:26:36
245 50 BÁBEK Martin 76 MV1 1971 2 00:56:44 00:26:37
246 180 SLÁMA Vladimír 27 MV3 1954 2 00:57:01 00:26:54
247 56 DOŇAR Bohuslav KTL Brno 28 MV3 1950 2 00:57:04 00:26:57
248 36 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 26 MV2 1961 2 00:57:22 00:27:15
249 223 SKALICKÝ David TJ Viktoria Želešice 77 MV1 1978 2 00:57:23 00:27:16
250 200 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 102 M 1986 2 00:57:36 00:27:29
251 116 HOLČAPEK Jan 103 M 1980 2 00:58:22 00:28:15
252 207 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 29 MV3 1958 2 00:58:27 00:28:20
253 251 SPARGEL Ladislav 78 MV1 1973 2 00:58:31 00:28:24
254 275 KAPAVÍK Radim Přerov 104 M 1985 2 00:58:56 00:28:49
255 138 BIL Jaroslav Brno 30 MV3 1959 2 00:59:10 00:29:03
256 177 VOLF Stanislav 105 M 1985 2 00:59:29 00:29:22
257 48 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 31 MV3 1953 2 01:02:49 00:32:42
258 297 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 27 MV2 1960 2 01:05:30 00:35:23
259 49 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 32 MV3 1941 2 01:10:10 00:40:03
260 254 KŘENA Pavel 106 M 1982 2 01:10:46 00:40:39

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 178 HORŇA Lubomír MV2 1968
DNF 226 PERNICA Jakub GIANT BRNO sport team M 1993
DNF 287 VALA Michal Syrovice M 1982
DNF 289 ZLATOHLÁVEK David M 1982
DNF 543 HOMOLA Tomáš MV1 1979

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.