Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km

Datum pořádání od 26.12.2018 08:00 do 26.12.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků183
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:15:11
2 112 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Jři 2000 1 00:15:20 00:00:08
3 64 ZAJÍC Martin VSK UNI BRNO 3 Jři 2000 1 00:15:33 00:00:21
4 101 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 2001 1 00:15:43 00:00:32
5 47 STANÍČEK Pavel Brno 5 Jři 2001 1 00:15:46 00:00:34
6 52 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 6 Jři 2001 1 00:15:47 00:00:35
7 193 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 7 Jři 2001 1 00:15:54 00:00:42
8 10 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci 2002 1 00:16:07 00:00:55
9 203 STLOUKAL Štěpán KLSG Jablonec na Nisou 8 Jři 2000 1 00:16:22 00:01:10
10 33 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 2000 1 00:16:24 00:01:12
11 31 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 2 Dci 2002 1 00:16:38 00:01:27
12 171 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:16:39 00:01:28
13 4 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 3 Dci 2003 1 00:16:49 00:01:38
14 8 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 4 Dci 2002 1 00:16:51 00:01:40
15 22 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2002 1 00:17:02 00:01:51
16 42 PLAČEK Tadeáš VSK UNI BRNO 6 Dci 2003 1 00:17:14 00:02:03
17 49 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 10 Jři 2001 1 00:17:30 00:02:18
18 109 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2002 1 00:17:36 00:02:25
19 90 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 11 Jři 2001 1 00:17:38 00:02:27
20 16 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 12 Jři 2001 1 00:17:41 00:02:29
21 162 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 2 Jky 2000 1 00:17:42 00:02:30
22 43 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:17:54 00:02:42
23 163 PETRŮ Adam PKKU 8 Dci 2002 1 00:18:00 00:02:48
24 86 GRYC Vojtěch Tesla Brno 13 Jři 2001 1 00:18:04 00:02:52
25 201 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky 9 Dci 2003 1 00:18:07 00:02:56
26 174 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 2 Ž 1999 1 00:18:07 00:02:56
27 68 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:18:10 00:02:59
28 212 ČECH Filip Orel Židenice 1 XM 1998 1 00:18:13 00:03:01
29 202 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 10 Dci 2002 1 00:18:13 00:03:01
30 53 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 3 Ž 1993 1 00:18:14 00:03:02
31 153 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 14 Jři 2000 1 00:18:16 00:03:04
32 186 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:18:17 00:03:06
33 32 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 4 Ž 1983 1 00:18:46 00:03:34
34 108 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2002 1 00:18:49 00:03:37
35 65 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 5 Ž 1993 1 00:18:49 00:03:38
36 74 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 15 Jři 2000 1 00:18:56 00:03:45
37 73 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2000 1 00:18:57 00:03:45
38 184 DERKA Jiří VSK Univerzita Brno 12 Dci 2002 1 00:19:05 00:03:54
39 104 VACULOVÁ Lucie Individuální 6 Ž 1982 1 00:19:16 00:04:04
40 92 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1982 1 00:19:22 00:04:10
41 63 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 2 Dky 2002 1 00:19:25 00:04:13
42 95 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 8 Ž 1983 1 00:19:26 00:04:15
43 204 STLOUKAL Richard Drahanský sport team 13 Dci 2002 1 00:19:31 00:04:20
44 94 KOŠŤÁL Jakub 14 Dci 2003 1 00:19:34 00:04:23
45 3 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite sport Boskovice 3 Dky 2002 1 00:20:11 00:04:59
46 82 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1991 1 00:20:12 00:05:01
47 182 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1986 1 00:20:18 00:05:07
48 72 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 2 ŽV1 1979 1 00:20:20 00:05:09
49 27 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Jky 2001 1 00:20:22 00:05:11
50 93 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 11 Ž 1991 1 00:20:24 00:05:12
51 161 POHLOVÁ Adéla JAC Brno 4 Dky 2002 1 00:20:24 00:05:12
52 172 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 5 Dky 2003 1 00:20:27 00:05:15
53 46 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2002 1 00:20:36 00:05:25
54 169 SEKANINA Tomáš 2 XM 1989 1 00:20:38 00:05:27
55 30 KLEM Robert Jehnice 16 Jři 2000 1 00:20:46 00:05:35
56 38 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:20:50 00:05:39
57 116 ČERMÁKOVÁ Tereza Fast and light 12 Ž 1988 1 00:20:57 00:05:46
58 160 ŽEMLA Marek AC Moravská Slavia Brno 17 Jři 2001 1 00:20:59 00:05:48
59 18 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1999 1 00:21:19 00:06:07
60 87 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 1 00:21:25 00:06:14
61 154 KNOL Petr SK Vojkovice 15 Dci 2002 1 00:21:38 00:06:26
62 157 SKOUMAL Vincenc AK Kuřim 16 Dci 2003 1 00:21:38 00:06:27
63 190 OBOŘILOVÁ Tereza Drahanský sport team 7 Dky 2002 1 00:21:41 00:06:29
64 151 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 4 ŽV1 1974 1 00:21:41 00:06:29
65 275 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 14 Ž 1986 1 00:21:43 00:06:31
66 196 KUSINA Adam Přísnotice 17 Dci 2004 1 00:21:44 00:06:32
67 208 VALOVÁ Silvie AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 2001 1 00:21:48 00:06:37
68 118 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 15 Ž 1986 1 00:21:53 00:06:41
69 185 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 16 Ž 1996 1 00:22:01 00:06:49
70 23 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1993 1 00:22:01 00:06:49
71 194 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 5 ŽV1 1975 1 00:22:02 00:06:50
72 75 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 6 ŽV1 1978 1 00:22:08 00:06:56
73 85 PŘIKRYLOVÁ Lenka fKlidu sport team 18 Ž 1998 1 00:22:10 00:06:58
74 48 STANÍČEK Pavel Brno 3 XM 1973 1 00:22:12 00:07:01
75 188 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 19 Ž 1981 1 00:22:16 00:07:04
76 7 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 6 Jky 2000 1 00:22:21 00:07:09
77 78 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 20 Ž 1998 1 00:22:31 00:07:19
78 170 HORŇOVÁ adriana ELITE sport Boskovice 7 Jky 2000 1 00:22:32 00:07:21
79 189 WALTER Pavel 4 XM 1964 1 00:22:34 00:07:22
80 25 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:22:38 00:07:26
81 45 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 21 Ž 1982 1 00:22:41 00:07:30
82 2 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 7 ŽV1 1974 1 00:22:44 00:07:33
83 105 ČECH Ladislav RSFK 5 XM 1973 1 00:22:47 00:07:36
84 209 KUBSKÝ Vojtěch Hroši Brno 18 Dci 2003 1 00:22:51 00:07:40
85 77 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 8 Jky 2001 1 00:22:53 00:07:42
86 165 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 3 ŽV2 1966 1 00:22:58 00:07:47
87 102 MARŠÁLKOVÁ Pavlína 22 Ž 1987 1 00:22:59 00:07:48
88 57 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:23:01 00:07:50
89 21 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 8 ŽV1 1976 1 00:23:02 00:07:50
90 5 ŠŤASTNÁ Terezie Sokol Syrovice 9 Jky 2000 1 00:23:08 00:07:56
91 37 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 6 XM 1970 1 00:23:14 00:08:02
92 192 STEHLÍK Vít Brno 19 Dci 2005 1 00:23:16 00:08:04
93 222 MOTÁŇ Michal Sigma Olomouc 20 Dci 2007 1 00:23:28 00:08:16
94 218 VYSLOUŽILOVÁ Michaela Sokol Sobotovice 23 Ž 1988 1 00:23:29 00:08:18
95 155 KUBINOVÁ Adéla Elite sport Boskovice 8 Dky 2004 1 00:23:43 00:08:31
96 225 STEHLÍKOVÁ Iva Alfa Dream Team 24 Ž 1998 1 00:23:43 00:08:32
97 26 DERKOVÁ Jana Brno 9 ŽV1 1971 1 00:23:44 00:08:33
98 28 MARKOVÁ Alice 10 ŽV1 1970 1 00:23:47 00:08:36
99 83 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 11 ŽV1 1975 1 00:23:52 00:08:40
100 34 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 25 Ž 1999 1 00:23:53 00:08:42
101 11 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 12 ŽV1 1975 1 00:23:58 00:08:46
102 197 KALDOVÁ Veronika Jedem stopem 26 Ž 1997 1 00:24:08 00:08:57
103 168 PAVLŮ Andrea Žďárná 13 ŽV1 1979 1 00:24:11 00:08:59
104 54 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 4 ŽV2 1969 1 00:24:11 00:09:00
105 224 HOLANCKÁ Zuzana Holasice 27 Ž 1980 1 00:24:12 00:09:01
106 176 MARYŠLEROVÁ Monika Orel Obřany 14 ŽV1 1974 1 00:24:14 00:09:02
107 167 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 28 Ž 1983 1 00:24:15 00:09:04
108 89 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:24:18 00:09:07
109 50 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 5 ŽV2 1968 1 00:24:20 00:09:09
110 39 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 6 ŽV2 1969 1 00:24:23 00:09:11
111 175 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 16 ŽV1 1974 1 00:24:33 00:09:21
112 36 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 XM 1972 1 00:24:35 00:09:23
113 58 KOČÍ Heidi Brno 29 Ž 1997 1 00:24:37 00:09:25
114 216 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno 30 Ž 1996 1 00:24:39 00:09:27
115 59 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 31 Ž 1997 1 00:24:48 00:09:36
116 91 ŠKVAŘILOVÁ Eva RFSK 17 ŽV1 1973 1 00:24:53 00:09:41
117 219 HOLEŠÍNSKÁ Iveta ŠAK Židlochovice 9 Dky 2003 1 00:25:04 00:09:53
118 84 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV3 1956 1 00:25:05 00:09:54
119 217 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 32 Ž 1989 1 00:25:06 00:09:54
120 207 SMÍŠEK Radan TK OPEN 8 XM 1973 1 00:25:10 00:09:58
121 205 KOLEGAROVÁ Gabriela AK Olymp Brno 33 Ž 1999 1 00:25:16 00:10:04
122 220 DOJVA Radomil Fila Black Ice 9 XM 1966 1 00:25:18 00:10:07
123 110 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 10 XM 1974 1 00:25:18 00:10:07
124 183 HAMŠÍK Václav ŠAK Židlochovice 21 Dci 2005 1 00:25:27 00:10:15
125 206 KUPČÍKOVÁ Dagmar 18 ŽV1 1977 1 00:25:30 00:10:19
126 76 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 7 ŽV2 1964 1 00:25:33 00:10:21
127 152 MAROUŠ Jiří Syrovice 11 XM 1982 1 00:25:37 00:10:26
128 114 PELLOVÁ Gabriela 19 ŽV1 1979 1 00:25:38 00:10:27
129 56 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 34 Ž 1983 1 00:25:42 00:10:31
130 213 KRUPICOVÁ Jana Chrlice 35 Ž 1980 1 00:25:44 00:10:32
131 88 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 8 ŽV2 1962 1 00:25:44 00:10:33
132 103 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 20 ŽV1 1973 1 00:25:45 00:10:34
133 79 HRSTKOVÁ Iva Medlov 21 ŽV1 1976 1 00:25:47 00:10:35
134 195 KUSINOVÁ Eva Přísnotice 9 ŽV2 1969 1 00:25:55 00:10:44
135 96 GRAUEROVÁ Helena 22 ŽV1 1978 1 00:25:57 00:10:45
136 13 DANĚČKOVÁ Lucie ŠAK Židlochovice 10 Dky 2007 1 00:26:01 00:10:49
137 200 SUCHÁNEK Kamil Syrovice 12 XM 1979 1 00:26:01 00:10:50
138 187 FORAL Zdeněk Sokol Přísnotice 13 XM 1991 1 00:26:05 00:10:53
139 19 JEŘÁBKOVÁ Martina 36 Ž 1997 1 00:26:19 00:11:07
140 221 OSTRÁ Kateřina 23 ŽV1 1976 1 00:26:19 00:11:08
141 158 SKOUMALOVÁ Barbora Tišnov 24 ŽV1 1977 1 00:26:28 00:11:17
142 51 JÍCHA Jaromír Artaban Morávia JTK 14 XM 1968 1 00:26:34 00:11:23
143 15 JEDLIČKA Jan 15 XM 1973 1 00:26:37 00:11:26
144 69 MOKRÁ Regina Brno 10 ŽV2 1968 1 00:26:42 00:11:30
145 166 GOTTVALDOVÁ Simona 25 ŽV1 1976 1 00:26:43 00:11:31
146 66 PURŠOVÁ Lenka Brno 26 ŽV1 1972 1 00:26:43 00:11:31
147 210 HUMLÍČKOVÁ Pavla Sokol Střelice 11 Dky 2004 1 00:26:44 00:11:32
148 177 PERNICOVÁ Helena 37 Ž 1996 1 00:26:45 00:11:33
149 181 KROMEROVÁ Karolína 27 ŽV1 1977 1 00:26:57 00:11:46
150 71 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:27:07 00:11:55
151 115 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 11 ŽV2 1966 1 00:27:11 00:12:00
152 198 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 16 XM 1944 1 00:27:18 00:12:06
153 180 LIBROVÁ Iva 28 ŽV1 1974 1 00:27:19 00:12:08
154 111 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 17 XM 1961 1 00:27:25 00:12:13
155 17 TEŠNAROVÁ Lucie 29 ŽV1 1974 1 00:27:28 00:12:16
156 199 KONEČNÁ Iveta Blansko 38 Ž 1997 1 00:27:30 00:12:19
157 214 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 30 ŽV1 1975 1 00:27:32 00:12:21
158 179 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 18 XM 1966 1 00:27:35 00:12:23
159 178 KLEPALOVÁ Lenka PERUN TEAM BLANSKO 12 ŽV2 1966 1 00:27:35 00:12:23
160 60 KOČÍ Hana PST 31 ŽV1 1971 1 00:27:42 00:12:30
161 55 JAHŮDKOVÁ Eliška 39 Ž 1981 1 00:27:45 00:12:33
162 107 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 32 ŽV1 1972 1 00:27:45 00:12:34
163 211 JEŘÁBKOVÁ Tereza 40 Ž 1995 1 00:27:53 00:12:41
164 99 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 19 XM 1954 1 00:28:10 00:12:58
165 29 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:28:33 00:13:22
166 41 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 10 Jky 2001 1 00:28:51 00:13:40
167 173 KUTROVÁ Klára 41 Ž 1991 1 00:28:54 00:13:43
168 6 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 20 XM 1973 1 00:29:00 00:13:49
169 106 POHANKOVÁ Jana Břeclav 42 Ž 1981 1 00:29:04 00:13:52
170 191 STEHLÍKOVÁ Lenka 13 ŽV2 1968 1 00:29:21 00:14:09
171 113 PODMELOVÁ Vilma ČAU 14 ŽV2 1962 1 00:29:34 00:14:22
172 223 KALODOVÁ Kristýna 43 Ž 1981 1 00:29:58 00:14:46
173 117 KALOVÁ Renata Fast and lite 33 ŽV1 1974 1 00:30:25 00:15:14
174 20 DOBEŠOVÁ Lenka 34 ŽV1 1972 1 00:30:34 00:15:22
175 14 ONDROVÁ Barbora 35 ŽV1 1977 1 00:31:10 00:15:58
176 44 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:31:24 00:16:13
177 159 HANÁČKOVÁ Adéla Uherské Hradiště 44 Ž 1990 1 00:31:39 00:16:27
178 215 SOBOTKOVÁ Anita Brno 36 ŽV1 1974 1 00:32:19 00:17:07
179 61 MAIXNER Václav Orel Čebín 21 XM 1941 1 00:33:15 00:18:03
180 98 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV3 1955 1 00:35:04 00:19:53
181 97 KROUPOVÁ Pavla Brno 15 ŽV2 1965 1 00:35:17 00:20:06
182 156 DRCHAL Miroslav 22 XM 1975 1 00:36:17 00:21:05
183 226 MUSILOVÁ Pavla 37 ŽV1 1976 1 00:37:30 00:22:19

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.