Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km

Datum pořádání od 15.12.2018 08:00 do 15.12.2018 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků192
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 21 DVOŘÁČEK Adam All Blacks sovy 1 M 1996 1 00:31:51
2 172 ŠŤASTNÝ Petr SportRaces 2 M 1988 1 00:32:06 00:00:14
3 159 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 3 M 1982 1 00:32:29 00:00:37
4 7 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice/Salomon-Suunto 4 M 1992 1 00:33:12 00:01:20
5 162 DVOŘÁČEK Vojtěch 5 M 1998 1 00:33:13 00:01:21
6 161 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 1 MV1 1973 1 00:33:44 00:01:52
7 23 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 6 M 1982 1 00:34:01 00:02:09
8 186 PAJER Ondřej Individuální team 7 M 1989 1 00:34:06 00:02:14
9 5 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 8 M 1983 1 00:34:12 00:02:20
10 166 BOŘIL Petr 9 M 1986 1 00:34:19 00:02:27
11 205 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 10 M 1985 1 00:34:42 00:02:50
12 99 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 11 M 1985 1 00:34:43 00:02:51
13 57 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 12 M 1985 1 00:35:11 00:03:19
14 191 HRNČÍŘ Tomáš Řícmanice 2 MV1 1976 1 00:35:15 00:03:24
15 228 ČAPEK Jan 13 M 1986 1 00:35:30 00:03:38
16 187 VEMOLA Jiří AK Tišnov 3 MV1 1977 1 00:35:45 00:03:54
17 16 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 14 M 1989 1 00:35:51 00:03:59
18 202 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:36:00 00:04:08
19 192 HEJNA Dalibor Brno 15 M 1982 1 00:36:01 00:04:09
20 14 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 16 M 1984 1 00:36:35 00:04:43
21 156 TOMEK Jiří 17 M 1997 1 00:36:46 00:04:54
22 169 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 4 MV1 1979 1 00:37:01 00:05:09
23 209 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 MV1 1971 1 00:37:06 00:05:14
24 152 TOMAN Igor Vyškov 6 MV1 1972 1 00:37:08 00:05:16
25 206 ŠIMONEK Libor Brno 7 MV1 1970 1 00:37:10 00:05:19
26 6 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 1 00:37:16 00:05:24
27 199 BENEŠ Petr Blansko 18 M 1987 1 00:37:21 00:05:29
28 242 HAULÍK Matej 19 M 1999 1 00:37:26 00:05:34
29 84 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 8 MV1 1978 1 00:37:33 00:05:41
30 13 BEJČEK Patrik Tajovský reality 20 M 1994 1 00:37:41 00:05:49
31 201 RYBA Lukáš BB Cyklosport 9 MV1 1979 1 00:37:46 00:05:54
32 168 POTŮČEK Jiří Fast and light 21 M 1988 1 00:37:50 00:05:58
33 223 MARTINEC Jindřich 22 M 1985 1 00:37:56 00:06:05
34 198 STEJSKAL Roman Bučovice 23 M 1991 1 00:37:59 00:06:07
35 106 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 24 M 1982 1 00:38:03 00:06:12
36 100 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 10 MV1 1978 1 00:38:13 00:06:21
37 230 PETR Radek Králíky 25 M 1985 1 00:38:17 00:06:25
38 81 PATÁK Jan 26 M 1989 1 00:38:19 00:06:27
39 93 ZELINKA Jiří O-mikron 27 M 1987 1 00:38:20 00:06:28
40 182 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 11 MV1 1974 1 00:38:23 00:06:31
41 96 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:38:24 00:06:32
42 45 ŠIMUNEK Martin Orel Židenice 4 MV2 1966 1 00:38:30 00:06:38
43 53 KONEČNÝ Aleš passyteam 28 M 1988 1 00:38:36 00:06:44
44 105 PERNIČKA Jan Hory z dálky 29 M 1987 1 00:38:38 00:06:47
45 31 KLÍMA Miroslav Brno 12 MV1 1975 1 00:38:41 00:06:49
46 212 SALINGER Jan 30 M 1980 1 00:38:47 00:06:55
47 193 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 31 M 1992 1 00:38:54 00:07:02
48 56 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:38:58 00:07:06
49 103 KROPÁČEK Jaroslav 13 MV1 1970 1 00:39:02 00:07:10
50 232 DOLÍHAL Luděk 32 M 1988 1 00:39:06 00:07:14
51 8 FINSTRLE Aleš SK Žabovřesky Brno 14 MV1 1976 1 00:39:07 00:07:15
52 74 HLOUŠEK Mirek TSAI 15 MV1 1979 1 00:39:08 00:07:16
53 86 SVOBODA Marek 16 MV1 1977 1 00:39:08 00:07:16
54 95 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 33 M 1994 1 00:39:16 00:07:24
55 200 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 17 MV1 1970 1 00:39:17 00:07:25
56 88 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 34 M 1991 1 00:39:34 00:07:42
57 123 DYTRT Petr BehejBrno.com 18 MV1 1976 1 00:39:38 00:07:46
58 82 KNAP Zdeněk 35 M 1991 1 00:39:46 00:07:54
59 170 GOTTHARD David 19 MV1 1976 1 00:39:49 00:07:57
60 52 MAZAL Zdeněk 36 M 1981 1 00:39:49 00:07:58
61 12 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 20 MV1 1970 1 00:39:54 00:08:02
62 24 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:39:54 00:08:03
63 32 FANFRDLA Dalimil Maty team 21 MV1 1973 1 00:40:08 00:08:17
64 227 VÍT Onřej 37 M 1980 1 00:40:18 00:08:27
65 3 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 38 M 1982 1 00:40:18 00:08:27
66 20 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 22 MV1 1979 1 00:40:23 00:08:31
67 73 FORAL Roman Brno 5 MV2 1967 1 00:40:37 00:08:45
68 217 ŠENKÝŘ Michal 39 M 1983 1 00:40:42 00:08:50
69 178 ROSENBERG PAvel 40 M 1985 1 00:40:43 00:08:51
70 119 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 23 MV1 1973 1 00:40:50 00:08:58
71 174 ŠTĚPÁNEK Martin Kalda team 41 M 1981 1 00:40:52 00:09:00
72 181 KUPČÍK Roman 42 M 1985 1 00:40:53 00:09:01
73 167 KYNC Tomáš SK Žabovřesky Brno 24 MV1 1972 1 00:40:59 00:09:07
74 221 ŠTEFAN Martin 25 MV1 1975 1 00:40:59 00:09:07
75 71 DUBJEL Robert BKB 43 M 1982 1 00:41:04 00:09:12
76 211 ZEDNÍČEK Michal 44 M 1987 1 00:41:18 00:09:26
77 115 VRÁNA Filip Brno 26 MV1 1976 1 00:41:21 00:09:30
78 197 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 27 MV1 1977 1 00:41:23 00:09:31
79 215 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 45 M 1988 1 00:41:25 00:09:34
80 104 DANĚK Jan Brno 46 M 1989 1 00:41:26 00:09:35
81 77 JANÁČEK Petr KONWA team 47 M 1980 1 00:41:34 00:09:43
82 109 DRAGOLOV Daniel Brno 6 MV2 1967 1 00:41:37 00:09:45
83 112 DUŠEK Otakar 48 M 1990 1 00:41:41 00:09:49
84 78 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:41:42 00:09:50
85 64 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 7 MV2 1968 1 00:41:45 00:09:53
86 238 MACEK Lubomír MSKA 49 M 1983 1 00:41:45 00:09:53
87 213 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 1 XZ 1988 1 00:41:46 00:09:54
88 49 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 28 MV1 1979 1 00:41:51 00:09:59
89 87 BŘEZINA Aleš newline 8 MV2 1962 1 00:41:57 00:10:06
90 79 POSPÍCHAL Vladimír 50 M 1985 1 00:42:04 00:10:12
91 195 CHALOUPKA Tomáš 51 M 1982 1 00:42:06 00:10:14
92 234 VACULA Ondrej AC Lelek 52 M 1981 1 00:42:14 00:10:22
93 190 NOVOTNÁ Barbora Brno 2 XZ 1981 1 00:42:16 00:10:24
94 218 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 29 MV1 1979 1 00:42:21 00:10:29
95 113 LAŠTŮVKA Zdeněk Brno 53 M 1989 1 00:42:23 00:10:31
96 176 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 MV2 1968 1 00:42:24 00:10:32
97 70 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 30 MV1 1975 1 00:42:25 00:10:33
98 67 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 31 MV1 1977 1 00:42:27 00:10:35
99 210 DUFEK Jiří Vranov 10 MV2 1968 1 00:42:27 00:10:35
100 189 ŠVÁBENÍK Petr Termofisher 54 M 1985 1 00:42:36 00:10:44
101 222 LAZAR Lukáš 55 M 1982 1 00:42:41 00:10:49
102 46 TRS Ladislav Techvic 56 M 1985 1 00:42:42 00:10:50
103 65 BITTNER Josef 32 MV1 1970 1 00:42:47 00:10:55
104 97 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 33 MV1 1974 1 00:42:50 00:10:58
105 76 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 57 M 1980 1 00:42:50 00:10:58
106 173 DOKOUPIL Petr Nakonečné 34 MV1 1977 1 00:42:54 00:11:02
107 102 PACHECO Edinson 58 M 1983 1 00:42:54 00:11:02
108 219 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 3 XZ 1988 1 00:42:57 00:11:05
109 236 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 59 M 1989 1 00:42:57 00:11:05
110 68 DVOŘÁK Martin Extra Brno 60 M 1988 1 00:43:03 00:11:11
111 116 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 35 MV1 1976 1 00:43:04 00:11:13
112 224 ŠIMEK Matěj BKČS 61 M 1981 1 00:43:10 00:11:19
113 47 NEPUSTILOVÁ Monika 4 XZ 1981 1 00:43:14 00:11:22
114 19 POHANKA Pavel Lotrando Brno 36 MV1 1973 1 00:43:15 00:11:23
115 229 KOŘAN Pavel VBM Brno 37 MV1 1974 1 00:43:27 00:11:35
116 85 CIBULKA Pavel Brno 11 MV2 1964 1 00:43:40 00:11:48
117 41 KOVAČIČ Sebastian Bílovice nad Svitavou 38 MV1 1978 1 00:43:41 00:11:49
118 66 PELIKÁN Martin Individuální 62 M 1984 1 00:43:56 00:12:05
119 48 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 39 MV1 1974 1 00:44:04 00:12:13
120 185 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 12 MV2 1968 1 00:44:17 00:12:25
121 4 HLUŠÍ Jaroslav Brno 40 MV1 1971 1 00:44:26 00:12:35
122 203 MUNDL Ondřej Vranov 63 M 1983 1 00:44:45 00:12:53
123 92 GALIK Pavel Vranov 13 MV2 1961 1 00:44:51 00:13:00
124 237 BĚŤÁK Lukáš 64 M 1986 1 00:44:55 00:13:03
125 194 CHRIST Marek Fklidu 41 MV1 1979 1 00:44:59 00:13:07
126 1 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 42 MV1 1974 1 00:45:05 00:13:13
127 10 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 14 MV2 1966 1 00:45:11 00:13:20
128 175 ZUKAL Jan EDEN 43 MV1 1976 1 00:45:19 00:13:27
129 188 HRADSKÝ Robert 44 MV1 1977 1 00:45:19 00:13:27
130 180 JANOUŠEK Tomáš Brno 45 MV1 1971 1 00:45:38 00:13:46
131 51 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 65 M 1980 1 00:45:41 00:13:49
132 231 SOVA Oldřich ATEX007 46 MV1 1976 1 00:45:51 00:13:59
133 163 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 47 MV1 1976 1 00:45:53 00:14:01
134 28 HRŮZA Vladimír Boskovice 15 MV2 1960 1 00:46:08 00:14:16
135 37 JANEK Petr Brno 16 MV2 1969 1 00:46:20 00:14:28
136 204 MIČUDA Ondřej 66 M 1991 1 00:46:23 00:14:31
137 34 CZÓKOLY Jan Moravský kras 48 MV1 1978 1 00:46:26 00:14:34
138 25 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 67 M 1985 1 00:46:27 00:14:35
139 184 ŠANCA Pavel TJ start 49 MV1 1979 1 00:46:34 00:14:42
140 27 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 4 MV3 1957 1 00:46:35 00:14:43
141 60 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 17 MV2 1968 1 00:46:41 00:14:49
142 108 LAVIČKA Jaroslav Drásov 5 MV3 1959 1 00:46:51 00:15:00
143 62 MUSIL Josef CK Vinohradské Šlapky 18 MV2 1964 1 00:47:06 00:15:14
144 117 TYLEČEK Pavel Jundrováci 50 MV1 1973 1 00:47:16 00:15:24
145 43 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:47:18 00:15:26
146 179 ŘEZÁČ JAroslav 68 M 1986 1 00:47:19 00:15:27
147 208 JÁNSKÝ David 51 MV1 1978 1 00:47:19 00:15:28
148 151 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 52 MV1 1974 1 00:47:28 00:15:37
149 171 SOBOTKA Martin 53 MV1 1976 1 00:47:38 00:15:47
150 54 UHLÍŘ Dalibor AT&T 69 M 1980 1 00:47:48 00:15:56
151 63 LENHART David newline 54 MV1 1979 1 00:47:49 00:15:57
152 226 PUMPRLA Michal 55 MV1 1974 1 00:48:00 00:16:08
153 50 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 56 MV1 1977 1 00:48:03 00:16:12
154 233 LUDVÍK Matyáš 70 M 1998 1 00:48:05 00:16:13
155 44 MOUČKA Jan BKB Brno 7 MV3 1956 1 00:48:06 00:16:14
156 75 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 8 MV3 1955 1 00:48:53 00:17:01
157 235 BALVANOVÁ Klaudia 5 XZ 1990 1 00:48:56 00:17:04
158 114 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 71 M 1999 1 00:49:35 00:17:43
159 118 USTOHAL Karel Zelene Rosice 57 MV1 1977 1 00:49:57 00:18:05
160 36 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 19 MV2 1965 1 00:50:05 00:18:13
161 22 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 9 MV3 1958 1 00:50:26 00:18:34
162 207 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 10 MV3 1952 1 00:50:33 00:18:41
163 120 SKYPALA Tomáš Atex 007 72 M 1983 1 00:50:39 00:18:48
164 165 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 73 M 1982 1 00:50:40 00:18:48
165 80 DVOŘÁK David 58 MV1 1976 1 00:50:41 00:18:49
166 40 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 11 MV3 1956 1 00:50:54 00:19:03
167 122 KRÁL Jan ABND Racing Team 20 MV2 1969 1 00:51:02 00:19:10
168 2 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 59 MV1 1973 1 00:51:42 00:19:50
169 153 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 12 MV3 1949 1 00:52:04 00:20:12
170 177 KALUŽÍK Luděk 74 M 1982 1 00:52:11 00:20:19
171 157 NOVÁK Martin Brno 13 MV3 1951 1 00:52:18 00:20:27
172 196 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 21 MV2 1967 1 00:52:26 00:20:35
173 42 BŘEZA Miroslav Brno 14 MV3 1959 1 00:52:32 00:20:40
174 214 VRÁNOVÁ Zuzana 6 XZ 1959 1 00:53:22 00:21:31
175 183 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 7 XZ 1972 1 00:53:24 00:21:32
176 121 POLÁČEK Kamil Folksofie 75 M 1981 1 00:53:47 00:21:55
177 160 MEDEK Jiří 60 MV1 1978 1 00:55:00 00:23:08
178 38 SPONAR Jan Tesla Brno 15 MV3 1950 1 00:55:02 00:23:10
179 158 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 16 MV3 1956 1 00:55:14 00:23:22
180 35 TŘÍSKA Roman 17 MV3 1956 1 00:55:38 00:23:46
181 98 SPARGEL Ladislav 61 MV1 1973 1 00:55:57 00:24:06
182 30 BÁBEK Martin 62 MV1 1971 1 00:55:58 00:24:07
183 39 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 18 MV3 1951 1 00:57:04 00:25:12
184 61 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1945 1 00:57:05 00:25:13
185 29 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 8 XZ 1982 1 00:57:24 00:25:32
186 26 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 22 MV2 1961 1 00:59:13 00:27:22
187 164 STEJSKAL Ondřej Moutnice 76 M 1988 1 01:00:54 00:29:02
188 55 BIL Jaroslav Brno 20 MV3 1959 1 01:01:51 00:29:59
189 155 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 21 MV3 1953 1 01:05:20 00:33:28
190 91 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 23 MV2 1960 1 01:05:31 00:33:39
191 225 PUMPRLOVÁ Hana 9 XZ 1976 1 01:07:16 00:35:24
192 17 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 22 MV3 1941 1 01:13:13 00:41:21

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.