Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km

Datum pořádání od 15.12.2018 08:00 do 15.12.2018 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků115
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:18:13
2 39 ZAJÍC Martin VSK UNI BRNO 2 Jři 2000 1 00:18:22 00:00:09
3 65 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 3 Jři 2000 1 00:18:35 00:00:21
4 160 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 4 Jři 2001 1 00:18:46 00:00:32
5 57 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 2001 1 00:18:50 00:00:36
6 22 STANÍČEK Pavel Brno 6 Jři 2001 1 00:19:29 00:01:15
7 8 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 7 Jři 2001 1 00:20:00 00:01:47
8 24 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:20:12 00:01:59
9 4 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2002 1 00:20:19 00:02:05
10 163 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2002 1 00:20:43 00:02:30
11 2 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 3 Dci 2002 1 00:20:49 00:02:36
12 165 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 4 Dci 2002 1 00:21:18 00:03:04
13 38 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:21:30 00:03:16
14 168 FOUSEK Vojtěch RBK Blansko 5 Dci 2004 1 00:21:31 00:03:17
15 157 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2003 1 00:21:47 00:03:33
16 31 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 2000 1 00:21:49 00:03:36
17 54 ČERBÁK Adam 9 Jři 2000 1 00:21:55 00:03:41
18 7 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 2 Ž 1993 1 00:21:56 00:03:42
19 44 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:16 00:04:02
20 25 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 10 Jři 2000 1 00:22:19 00:04:05
21 151 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 7 Dci 2002 1 00:22:33 00:04:20
22 159 PETRŮ Adam PKKU 8 Dci 2002 1 00:22:34 00:04:20
23 55 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 3 Ž 1980 1 00:22:42 00:04:29
24 182 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:22:44 00:04:30
25 164 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2002 1 00:22:45 00:04:31
26 11 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2000 1 00:22:51 00:04:37
27 59 VACULOVÁ Lucie Individuální 4 Ž 1982 1 00:23:03 00:04:49
28 155 DYROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 5 Ž 1983 1 00:23:07 00:04:53
29 14 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 2 Dky 2002 1 00:23:08 00:04:54
30 16 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 6 Ž 1983 1 00:23:30 00:05:16
31 192 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com - Salming 7 Ž 1988 1 00:23:33 00:05:20
32 36 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1982 1 00:23:44 00:05:30
33 169 FOUSEK Matěj RBK Blansko 10 Dci 2004 1 00:23:48 00:05:35
34 50 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 2 ŽV1 1979 1 00:23:50 00:05:36
35 5 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 3 Jky 2001 1 00:24:06 00:05:53
36 177 JUROVÁ Barbora Brno 9 Ž 1981 1 00:24:07 00:05:53
37 40 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1986 1 00:24:08 00:05:54
38 61 HANOUSEK Matěj RBK Blansko 11 Dci 2004 1 00:24:23 00:06:10
39 158 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 1 00:24:29 00:06:15
40 190 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 11 Ž 1991 1 00:24:47 00:06:33
41 170 FOUSEK Martin RBK Blansko 1 XM 1978 1 00:24:50 00:06:37
42 12 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:24:53 00:06:39
43 193 OBOŘILOVÁ Tereza Drahanský sport team 3 Dky 2002 1 00:25:06 00:06:52
44 63 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 1 00:25:07 00:06:53
45 43 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 12 Ž 1994 1 00:25:15 00:07:01
46 64 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 4 Dky 2004 1 00:25:18 00:07:05
47 51 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:25:35 00:07:22
48 28 VELÍSKOVÁ Veronika 4 Jky 2001 1 00:25:41 00:07:27
49 196 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 3 ŽV2 1963 1 00:25:51 00:07:37
50 188 MACHOTOVÁ Anežka PK Kuřim 5 Dky 2003 1 00:26:14 00:08:00
51 153 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 13 Ž 1981 1 00:26:21 00:08:07
52 70 HORNIAKOVÁ Zita Studio 3R Brno 5 ŽV1 1973 1 00:26:22 00:08:08
53 41 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 14 Ž 1986 1 00:26:40 00:08:27
54 162 VALOVÁ Silvie AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 2001 1 00:26:43 00:08:29
55 173 TOMEK Václav 2 XM 1991 1 00:26:48 00:08:35
56 172 TOMEK Ondřej 3 XM 1983 1 00:26:49 00:08:35
57 17 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 00:26:56 00:08:42
58 180 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 15 Ž 1986 1 00:27:00 00:08:47
59 191 JELÍNEK Jan 4 XM 1992 1 00:27:05 00:08:51
60 66 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 6 ŽV1 1979 1 00:27:08 00:08:55
61 6 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 7 ŽV1 1974 1 00:27:11 00:08:57
62 175 DOKOUPILOVÁ Markéta Nakonečné 8 ŽV1 1977 1 00:27:18 00:09:05
63 23 STANÍČEK Pavel Brno 5 XM 1973 1 00:27:21 00:09:08
64 56 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 4 ŽV2 1966 1 00:27:24 00:09:10
65 47 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:27:25 00:09:12
66 9 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 6 Jky 2000 1 00:27:26 00:09:13
67 181 PREJSOVÁ Julia BKB Brno 9 ŽV1 1974 1 00:27:32 00:09:19
68 152 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:27:46 00:09:32
69 71 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 16 Ž 1982 1 00:27:57 00:09:44
70 19 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 10 ŽV1 1975 1 00:28:04 00:09:50
71 184 MICHALČÁKOVÁ Anna 17 Ž 1992 1 00:28:05 00:09:52
72 69 VRÁBELOVÁ Gabriela 18 Ž 1993 1 00:28:06 00:09:52
73 48 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV2 1965 1 00:28:16 00:10:02
74 10 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 11 ŽV1 1976 1 00:28:18 00:10:04
75 167 KUBINOVÁ Adéla Elite sport Boskovice 6 Dky 2004 1 00:28:21 00:10:07
76 186 NOVOTNÝ Petr Dukla Blansko 6 XM 1973 1 00:28:22 00:10:08
77 26 PAVLŮ Andrea Žďárná 12 ŽV1 1979 1 00:28:42 00:10:28
78 183 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 7 ŽV2 1966 1 00:28:43 00:10:29
79 33 KOČÍ Heidi Brno 19 Ž 1997 1 00:28:49 00:10:35
80 58 STIBALOVÁ Tereza Kuřim 20 Ž 1999 1 00:28:59 00:10:45
81 171 MACHOVÁ Zuzana Brno 21 Ž 1980 1 00:28:59 00:10:46
82 18 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 13 ŽV1 1971 1 00:29:03 00:10:50
83 45 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 8 ŽV2 1969 1 00:29:17 00:11:03
84 176 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 7 XM 1982 1 00:29:27 00:11:13
85 161 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 22 Ž 1980 1 00:29:50 00:11:36
86 156 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 7 Dky 2003 1 00:29:58 00:11:44
87 60 ŠKVAŘILOVÁ Eva RFSK 14 ŽV1 1973 1 00:30:04 00:11:51
88 37 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 23 Ž 1983 1 00:30:11 00:11:58
89 68 PELLOVÁ Gabriela 15 ŽV1 1979 1 00:30:16 00:12:03
90 197 TRS Eva 24 Ž 1986 1 00:30:16 00:12:03
91 179 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:30:33 00:12:20
92 189 MACHOTOVÁ Romana Kuřim 10 ŽV2 1969 1 00:30:34 00:12:20
93 34 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 25 Ž 1997 1 00:30:46 00:12:32
94 198 SVITÁLEK Petr 8 XM 1986 1 00:31:01 00:12:48
95 166 HOLUB Radek 9 XM 1991 1 00:31:04 00:12:51
96 27 MOKRÁ Regina Brno 11 ŽV2 1968 1 00:31:33 00:13:20
97 49 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 26 Ž 1982 1 00:31:39 00:13:25
98 42 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 12 ŽV2 1965 1 00:32:00 00:13:47
99 194 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 16 ŽV1 1973 1 00:32:01 00:13:48
100 187 KROMEROVÁ Karolína 17 ŽV1 1977 1 00:32:15 00:14:02
101 13 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:32:19 00:14:06
102 21 OLIVOVÁ Lenka 18 ŽV1 1976 1 00:32:28 00:14:15
103 174 OSTRÁ Kateřina 19 ŽV1 1976 1 00:32:28 00:14:15
104 46 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 10 XM 1991 1 00:32:37 00:14:23
105 30 PURŠOVÁ Lenka Brno 20 ŽV1 1972 1 00:32:49 00:14:36
106 29 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 7 Jky 2001 1 00:33:20 00:15:07
107 195 ŠMERDOVÁ Jarmila 4 ŽV3 1958 1 00:33:22 00:15:08
108 154 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 21 ŽV1 1977 1 00:33:34 00:15:20
109 178 KOZLOVSKÁ Veronika 27 Ž 1991 1 00:33:54 00:15:40
110 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 11 XM 1973 1 00:34:06 00:15:53
111 53 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 28 Ž 1989 1 00:34:30 00:16:17
112 35 KOČÍ Hana PST 22 ŽV1 1971 1 00:34:31 00:16:18
113 20 NOVOTNÁ Michaela 23 ŽV1 1975 1 00:35:44 00:17:30
114 185 KRÁLOVÁ Jolana Tesla Brno 8 Dky 2003 1 00:36:46 00:18:32
115 32 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:37:01 00:18:48

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.