Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky starší hoši

Datum pořádání od 17.11.2018 07:45 do 17.11.2018 14:00
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:35 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Přípravky starší hoši
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)0,60
Počet kol1
Počet závodníků57
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 64 JEŽEK David SK Žabovřesky Brno 1 Př_St_H 2008 1 00:02:02
2 47 SOJÁK Michal BYAC Brno 2 Př_St_H 2008 1 00:02:03 00:00:01
3 108 ZEMAN Martin AC Moravská Slavia Brno 3 Př_St_H 2008 1 00:02:04 00:00:01
4 37 DERKA Jan VSK Univerzita Brno 4 Př_St_H 2008 1 00:02:05 00:00:02
5 114 POHANKA Tomáš AK Kuřim 5 Př_St_H 2009 1 00:02:05 00:00:02
6 68 CHALOUPKA Kryštof SK Skol Brno 6 Př_St_H 2009 1 00:02:05 00:00:03
7 100 KUCHAŘ Josef ACT Lerak Blansko 7 Př_St_H 2008 1 00:02:06 00:00:04
8 40 ČERNÝ David VSK Univerzita Brno 8 Př_St_H 2009 1 00:02:07 00:00:05
9 62 ELLINGER Šimon ASK Blansko 9 Př_St_H 2009 1 00:02:08 00:00:05
10 28 KRÁTKÝ Šimon VSK Univerzita Brno 10 Př_St_H 2009 1 00:02:08 00:00:06
11 104 PELLA David hornets 11 Př_St_H 2008 1 00:02:12 00:00:10
12 95 MEZERA Tomáš TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 12 Př_St_H 2008 1 00:02:13 00:00:11
13 98 ROZKOŠNÝ Jakub Biatlon Blansko 13 Př_St_H 2009 1 00:02:15 00:00:12
14 96 STEJSKAL Ondřej ŠAK Židlochovice 14 Př_St_H 2008 1 00:02:15 00:00:12
15 41 MUSELÍK Mikuláš Orel Brno 1 15 Př_St_H 2009 1 00:02:15 00:00:13
16 78 GLOC Marek ZŠ Jevíčko 16 Př_St_H 2008 1 00:02:16 00:00:13
17 105 POLÁČEK Dominik ACT Lerak Blansko 17 Př_St_H 2008 1 00:02:16 00:00:14
18 49 MALITS Radek ASK Blansko 18 Př_St_H 2008 1 00:02:16 00:00:14
19 39 BÁRTA Matyáš VSK Univerzita Brno 19 Př_St_H 2009 1 00:02:16 00:00:14
20 38 ŠROM Oliver VSK Univerzita Brno 20 Př_St_H 2009 1 00:02:16 00:00:14
21 61 PECHMANN Karel AH Vyškov 21 Př_St_H 2009 1 00:02:17 00:00:14
22 63 ZŘÍDKAVESELÝ Martin SK Žabovřesky Brno 22 Př_St_H 2008 1 00:02:17 00:00:14
23 65 MEDŘICKÝ Michal Biatlon klub Říčany 23 Př_St_H 2008 1 00:02:17 00:00:15
24 85 TELECKÝ Oskar 24 Př_St_H 2008 1 00:02:18 00:00:15
25 56 KAŠINA Josef ČIBA Sport 25 Př_St_H 2008 1 00:02:18 00:00:15
26 50 KIPRÝ Matěj BYAC Brno 26 Př_St_H 2008 1 00:02:18 00:00:15
27 89 ZVĚDĚNÝ Matěj Bílovice nad Svitavou 27 Př_St_H 2008 1 00:02:19 00:00:16
28 24 PETR Marek VSK Univerzita Brno 28 Př_St_H 2009 1 00:02:19 00:00:17
29 25 VILIMSKÝ Štěpán VSK Univerzita Brno 29 Př_St_H 2009 1 00:02:20 00:00:18
30 106 LACHMAN Vojtěch Dolní Loučky 30 Př_St_H 2009 1 00:02:21 00:00:18
31 29 OBR Jakub VSK Univerzita Brno 31 Př_St_H 2008 1 00:02:21 00:00:18
32 60 LOPOUR Matouš 32 Př_St_H 2009 1 00:02:21 00:00:19
33 70 PRAŽAN Vít SK Skol Brno 33 Př_St_H 2008 1 00:02:23 00:00:20
34 79 SEDLAČÍK Vít Rudice 34 Př_St_H 2008 1 00:02:24 00:00:22
35 27 KOTYZA Domink VSK Univerzita Brno 35 Př_St_H 2009 1 00:02:24 00:00:22
36 34 STRAKA Daniel VSK Univerzita Brno 36 Př_St_H 2009 1 00:02:25 00:00:23
37 109 LACARBONARA Matteo Tesla Brno 37 Př_St_H 2008 1 00:02:27 00:00:24
38 32 STEKLÝ Jakub VSK Univerzita Brno 38 Př_St_H 2008 1 00:02:27 00:00:24
39 99 FRÝDEK Lukáš ACT Lerak Blansko + Biatlon Blansko 39 Př_St_H 2008 1 00:02:29 00:00:27
40 110 FOJTÁŠEK Kristián VSK Univerzita Brno 40 Př_St_H 2008 1 00:02:31 00:00:28
41 36 BERÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 41 Př_St_H 2008 1 00:02:33 00:00:30
42 71 PAVLŮ David Elite sport Boskovice 42 Př_St_H 2009 1 00:02:33 00:00:30
43 26 SEVERA Jakub VSK Univerzita Brno 43 Př_St_H 2009 1 00:02:33 00:00:31
44 115 VOLEC Adam Sokec Hrušovany 44 Př_St_H 2008 1 00:02:33 00:00:31
45 81 MATULA Dominik 45 Př_St_H 2008 1 00:02:34 00:00:31
46 35 MARTINEC Tadeáš VSK Univerzita Brno 46 Př_St_H 2008 1 00:02:38 00:00:35
47 31 ANDRÁŠEK Tomáš VSK Univerzita Brno 47 Př_St_H 2009 1 00:02:39 00:00:36
48 48 MIKOLÁŠ Jakub 48 Př_St_H 2009 1 00:02:39 00:00:37
49 57 NAVRÁTIL Filip ZŠ Kotlářská 49 Př_St_H 2008 1 00:02:39 00:00:37
50 30 RYŠÁNEK Adam VSK Univerzita Brno 50 Př_St_H 2009 1 00:02:40 00:00:37
51 112 KRAJČA Kryštof Drásov 51 Př_St_H 2008 1 00:02:42 00:00:39
52 72 PAVLŮ Bedřich Žďárná 52 Př_St_H 2009 1 00:02:42 00:00:40
53 69 BLÁHA Tadeáš SK Skol Brno 53 Př_St_H 2008 1 00:02:43 00:00:40
54 33 LORENČÍK Václav VSK Univerzita Brno 54 Př_St_H 2009 1 00:02:44 00:00:41
55 67 ŠTOUDEK Arne SK Skol Brno 55 Př_St_H 2008 1 00:02:47 00:00:45
56 103 BAĎURA Tomáš SK TROPS 56 Př_St_H 2009 1 00:02:55 00:00:53
57 107 KRUŠINA Adam Letovice 57 Př_St_H 2009 1 00:03:02 00:00:59

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.