Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 19.01.2013 08:00 do 19.01.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol1
Počet závodníků118
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 19 SMETANA Jakub Eurofoam Sport Team 1 Dci 1996 2 00:17:04
2 60 KOVÁŘ Jan VSK Univerzita Brno 2 Dci 1996 2 00:17:58 00:00:54
3 38 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 2 00:18:11 00:01:07
4 75 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 2 00:18:36 00:01:32
5 42 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 3 Jři 1994 2 00:18:49 00:01:45
6 21 STRNKA David AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1995 2 00:19:00 00:01:56
7 47 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 3 Dci 1997 2 00:19:07 00:02:03
8 77 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 4 Dci 1997 2 00:19:10 00:02:06
9 53 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 1997 2 00:19:14 00:02:10
10 71 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 5 Jři 1994 2 00:19:14 00:02:10
11 64 PETR Lukáš FAVORIT BRNO 1 XM 1980 2 00:19:22 00:02:18
12 79 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 6 Dci 1998 2 00:19:52 00:02:48
13 36 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 2 00:19:54 00:02:50
14 61 VACULOVÁ Lucie Brno 2 Ž 1982 2 00:19:58 00:02:54
15 93 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 1994 2 00:20:05 00:03:01
16 63 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 3 Ž 1988 2 00:20:07 00:03:03
17 26 SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1994 2 00:20:13 00:03:09
18 76 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 7 Dci 1996 2 00:20:27 00:03:23
19 100 IZÁK Richard Brno 8 Jři 1995 2 00:20:33 00:03:29
20 68 JAŠEK Jiří FAVORIT BRNO 9 Jři 1995 2 00:20:46 00:03:42
21 113 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 8 Dci 1996 2 00:20:57 00:03:53
22 22 MITRENGA Adam EKOL TEAM 9 Dci 1997 2 00:21:08 00:04:04
23 7 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 2 00:21:19 00:04:15
24 29 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 10 Dci 1996 2 00:21:25 00:04:21
25 73 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 11 Dci 1998 2 00:21:30 00:04:26
26 49 TEPLÝ Viktor Kuřim 2 XM 1990 2 00:21:32 00:04:28
27 74 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 12 Dci 1998 2 00:21:34 00:04:30
28 15 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 2 00:21:34 00:04:30
29 14 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 5 Ž 1977 2 00:21:50 00:04:46
30 23 TRČKOVÁ Eva EKOL TEAM 1 Dky 1997 2 00:21:57 00:04:53
31 6 JAHODA Vojtěch SK Žabovřesky 13 Dci 1998 2 00:22:15 00:05:11
32 27 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV1 1964 2 00:22:18 00:05:14
33 16 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 6 Ž 1986 2 00:22:18 00:05:14
34 17 KADLECOVÁ Gabriela Sokol Radostice 7 Ž 1988 2 00:22:19 00:05:15
35 50 TEPLÝ Ondřej 10 Jři 1995 2 00:22:26 00:05:22
36 51 BODIOVÁ Adéla 8 Ž 1976 2 00:22:27 00:05:23
37 94 RYPKA Jiří GT Czech 11 Jři 1994 2 00:22:41 00:05:37
38 52 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Triexpert team 9 Ž 1978 2 00:22:48 00:05:44
39 118 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 14 Dci 1997 2 00:22:50 00:05:46
40 56 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 1 Jky 1994 2 00:22:52 00:05:48
41 55 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 2 00:22:57 00:05:53
42 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 2 00:22:58 00:05:54
43 98 ŠVARCOVÁ Hana Brno 10 Ž 1982 2 00:23:10 00:06:06
44 62 JANKOVÁ Magda Brno 11 Ž 1980 2 00:23:11 00:06:07
45 59 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 1 ŽV2 1962 2 00:23:15 00:06:11
46 88 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 15 Dci 1996 2 00:23:22 00:06:18
47 48 STAŇKOVÁ Kateřina Fit online 12 Ž 1988 2 00:23:23 00:06:19
48 109 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 3 Jky 1995 2 00:23:23 00:06:19
49 66 VALENTOVÁ Tereza FAVORIT BRNO 4 Jky 1994 2 00:23:24 00:06:20
50 57 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Dky 1997 2 00:23:25 00:06:21
51 44 VAVERKA Pavel EKOL TEAM 16 Dci 1996 2 00:23:28 00:06:24
52 65 GRUNT Jan FAVORIT BRNO 17 Dci 1997 2 00:23:29 00:06:25
53 89 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 13 Ž 1989 2 00:23:43 00:06:39
54 78 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 3 Dky 1996 2 00:24:17 00:07:13
55 105 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 14 Ž 1985 2 00:24:24 00:07:20
56 69 HOSTAŠA Daniel FAVORIT BRNO 18 Dci 1998 2 00:24:24 00:07:20
57 80 HOROVÁ Renata 4 ŽV1 1973 2 00:24:25 00:07:21
58 33 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 4 Dky 1999 2 00:24:31 00:07:27
59 12 SIKORA Lucyna Těrlicko 15 Ž 1976 2 00:24:43 00:07:39
60 32 VLČKOVÁ Zdeňka Brno 16 Ž 1987 2 00:24:51 00:07:47
61 34 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 5 Dky 1997 2 00:24:54 00:07:50
62 3 KADLEC Jiří Sokol Radostice 19 Dci 1997 2 00:25:38 00:08:34
63 46 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 17 Ž 1983 2 00:25:46 00:08:42
64 82 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 5 ŽV1 1972 2 00:25:58 00:08:54
65 5 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 18 Ž 1974 2 00:26:05 00:09:01
66 20 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV1 1964 2 00:26:07 00:09:03
67 95 SLÁMOVÁ Barbora Brno 19 Ž 1981 2 00:26:15 00:09:11
68 90 CRHÁK Luděk Zetor Brno 3 XM 1959 2 00:26:22 00:09:18
69 25 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka EKOL TEAM 20 Ž 1993 2 00:26:23 00:09:19
70 97 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 21 Ž 1980 2 00:26:24 00:09:20
71 117 OTRUSINOVÁ Jana KOB Moira Brno 5 Jky 1995 2 00:26:24 00:09:20
72 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 4 XM 1973 2 00:26:26 00:09:21
73 92 ČECH Zdenka Brno 22 Ž 1978 2 00:26:27 00:09:23
74 10 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 23 Ž 1978 2 00:26:27 00:09:23
75 99 DEMELOVÁ Nikola Brno 24 Ž 1981 2 00:26:29 00:09:25
76 114 SZÖKEOVÁ Jana Brno 7 ŽV1 1965 2 00:26:29 00:09:25
77 101 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 25 Ž 1987 2 00:26:30 00:09:26
78 116 NEČASOVÁ Klára Brno 6 Jky 1994 2 00:26:32 00:09:28
79 54 KUGLEROVÁ Jitka Radostice 26 Ž 1977 2 00:26:38 00:09:34
80 31 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 ŽV1 1971 2 00:26:38 00:09:34
81 30 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV2 1954 2 00:26:41 00:09:37
82 8 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 ŽV3 1950 2 00:26:48 00:09:44
83 58 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Dky 1998 2 00:26:59 00:09:55
84 43 MOKRÁ Regina Brno 9 ŽV1 1968 2 00:27:11 00:10:07
85 106 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 10 ŽV1 1966 2 00:27:38 00:10:34
86 11 HROUZKOVÁ Martina Orel Silůvky 11 ŽV1 1973 2 00:27:46 00:10:42
87 102 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 12 ŽV1 1973 2 00:27:47 00:10:43
88 108 PETROVÁ Katarína Brno 27 Ž 1981 2 00:27:50 00:10:46
89 70 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 13 ŽV1 1966 2 00:27:55 00:10:51
90 45 DURCHANOVÁ Sandra Brno 28 Ž 1985 2 00:28:07 00:11:03
91 81 BRABENCOVÁ Mariana Brno 14 ŽV1 1972 2 00:28:08 00:11:04
92 24 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 15 ŽV1 1971 2 00:28:17 00:11:13
93 112 SVOBODOVÁ Hana Brno 29 Ž 1976 2 00:28:22 00:11:18
94 83 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 16 ŽV1 1967 2 00:28:22 00:11:18
95 84 KUNC Josef LRS Vyškov 5 XM 1960 2 00:28:23 00:11:19
96 28 DOČKALOVÁ Věra 30 Ž 1976 2 00:28:33 00:11:29
97 96 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 31 Ž 1987 2 00:28:41 00:11:37
98 35 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 2 ŽV3 1953 2 00:28:47 00:11:43
99 4 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 7 Dky 1996 2 00:28:50 00:11:46
100 110 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 6 XM 1973 2 00:29:03 00:11:59
101 85 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 3 ŽV3 1944 2 00:29:37 00:12:33
102 91 CRHÁK Tomáš Zetor Brno 20 Dci 1998 2 00:29:38 00:12:34
103 104 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 32 Ž 1975 2 00:29:38 00:12:34
104 72 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 4 ŽV3 1947 2 00:30:28 00:13:24
105 41 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 2 00:30:53 00:13:49
106 9 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 2 00:31:30 00:14:26
107 39 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 21 Dci 1997 2 00:31:33 00:14:29
108 18 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 7 Jky 1994 2 00:31:54 00:14:50
109 111 PTÁČEK Ladislav BETA URSUS Orienteering 7 XM 1953 2 00:31:56 00:14:52
110 103 TOMANCOVÁ Petra OZZY Brno 17 ŽV1 1969 2 00:32:17 00:15:13
111 40 BEZROUKOVÁ Martina Sdružení Popelákova 33 Ž 1981 2 00:32:53 00:15:49
112 37 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 8 XM 1940 2 00:33:11 00:16:07
113 107 PALKOVÁ Lenka Rosice 18 ŽV1 1970 2 00:33:26 00:16:22
114 13 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 3 ŽV2 1955 2 00:34:01 00:16:57
115 86 KROUPOVÁ Pavla Brno 19 ŽV1 1965 2 00:34:13 00:17:09
116 87 KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 8 Jky 1994 2 00:34:31 00:17:27

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 67 VOSTREJŽ David FAVORIT BRNO Dci 1998
DNF 115 NEČASOVÁ Dana Brno ŽV1 1964

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.