Rychlé novinky:

19.09.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

18. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC - 3. úsek - Štiavnik, Ráztoka - Kasárne, Butorky

Datum pořádání od 15.09.2018 08:45 do 15.09.2018 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:30 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků119
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 40 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice MC 1 Muži_B 1995 1 00:17:47
2 79 PETŘÍK Zdeněk Cyklosport HaF Opava MC 1 MAS_A 1980 1 00:17:56 00:00:09
3 113 NAGY Tomáš Brigetio KSE MC 2 Muži_B 1989 1 00:17:56 00:00:09
4 4 KOJTAL Tomáš R.C.T. Martin- MC 2 MAS_A 1986 1 00:18:02 00:00:15
5 22 HRADIL Jiří FORCE KCK Zlín MC 3 MAS_A 1986 1 00:18:05 00:00:18
6 44 EVINIC Eduard Strada Factory racing team MC 4 MAS_A 1986 1 00:18:11 00:00:24
7 21 SLAVÍK Jiří FORCE KCK Zlín MC 5 MAS_A 1979 1 00:18:13 00:00:26
8 61 LUKŠA David KILPI RACING TEAM A 3 Muži_B 1992 1 00:18:15 00:00:28
9 62 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM A 4 Muži_B 1989 1 00:18:24 00:00:37
10 78 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 MAS_C 1968 1 00:18:43 00:00:56
11 106 BABIÁNEK David IN-LIFE cycling team MC 5 Muži_B 1993 1 00:18:44 00:00:56
12 45 MROZEK Marian TJTŽ - Třinec 1 MAS_B 1973 1 00:18:47 00:00:59
13 64 RADEK Patrik Bike sport servis Opava 1 Junioři_M 2001 1 00:18:48 00:01:00
14 88 WACHS Martin CK Spartak Tlmače MC 6 Muži_B 1990 1 00:18:49 00:01:02
15 98 HELCEL Martin MH bike 6 MAS_A 1988 1 00:19:00 00:01:13
16 99 CHUDÝ Jan CK Feso Petřvald MC 2 MAS_B 1978 1 00:19:04 00:01:17
17 107 SATKE Tomáš IN-LIFE cycling team MC 7 Muži_B 1989 1 00:19:05 00:01:18
18 77 ADAMOV Jakub CK Banská Bystrica MC 2 Junioři_M 2001 1 00:19:08 00:01:21
19 97 MARTINÁK JOSEF TJ Rožnov 3 MAS_B 1975 1 00:19:10 00:01:23
20 20 ODVÁRKA Ivo FORCE KCK Zlín MC 2 MAS_C 1967 1 00:19:30 00:01:43
21 93 ŠTEVKO Rastislav CK Rimavská Sobota MC 4 MAS_B 1977 1 00:19:35 00:01:47
22 70 HAAS Robert SK Bagbike MC 5 MAS_B 1974 1 00:19:35 00:01:48
23 95 CHOVANEC David 8 Muži_B 1995 1 00:19:46 00:01:59
24 90 VAHALÍK Jan Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou MC 3 Junioři_M 2000 1 00:19:59 00:02:12
25 36 ĎURIŠ Michal MCK 4 Junioři_M 2003 1 00:19:59 00:02:12
26 32 KUBALA Martin SK Bag Bike 6 MAS_B 1974 1 00:20:03 00:02:16
27 46 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec MC 7 MAS_B 1977 1 00:20:09 00:02:22
28 109 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová MC 7 MAS_A 1981 1 00:20:15 00:02:28
29 19 SLEZÁK Josef FORCE KCK Zlín MC 3 MAS_C 1959 1 00:20:15 00:02:28
30 86 BABKA Milan Dukla bratislava MC 8 MAS_B 1969 1 00:20:21 00:02:34
31 16 SWACZYNA Tomáš CK Feso Petřvald MC 5 Junioři_M 2001 1 00:20:38 00:02:51
32 80 HAMERO Martin Horní Bludovice MC 8 MAS_A 1987 1 00:20:40 00:02:52
33 13 ORAVEC Luboš PROefekt team - MC 9 MAS_B 1972 1 00:20:41 00:02:54
34 31 ONDERKA Milan YOGI Racing Ostrava 1 MC 10 MAS_B 1972 1 00:20:43 00:02:56
35 114 SULOVSKÝ Martin CK Piešťany MC 9 MAS_A 1982 1 00:20:50 00:03:03
36 67 CHUDÝ Radek 2K Bike Klub Odry 11 MAS_B 1971 1 00:21:00 00:03:13
37 37 LUČANSKÝ Patrik R.C.T. Martin MC 9 Muži_B 1993 1 00:21:07 00:03:20
38 35 KRÁLOVIČ Tomáš MCK Nitra 6 Junioři_M 2000 1 00:21:12 00:03:25
39 69 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava MC 1 MAS_D 1954 1 00:21:27 00:03:40
40 39 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 2 MAS_D 1958 1 00:21:30 00:03:43
41 25 SIKORA Marian TJ TŽ Třinec 10 MAS_A 1987 1 00:21:33 00:03:45
42 30 NOVÁK Milan YOGI Racing Ostrava 1 MC 3 MAS_D 1957 1 00:21:35 00:03:48
43 12 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou MC 4 MAS_D 1957 1 00:21:37 00:03:50
44 56 VARGA Peter CK Falange Bratislava MC 4 MAS_C 1961 1 00:21:41 00:03:54
45 75 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát p. R. 2 MC 10 Muži_B 1997 1 00:21:42 00:03:54
46 96 TOMÁŠKA Milan Cyklisti Trnava MC 12 MAS_B 1971 1 00:21:57 00:04:09
47 94 JELÍNEK Tomáš Procycling Team Bratislava MC 5 MAS_C 1963 1 00:22:06 00:04:18
48 76 ADAMOV Ľuboš CK Banská Bystrica MC 13 MAS_B 1970 1 00:22:25 00:04:37
49 100 KOZLOVSKÝ Kvido TJ TŽ Třinec MC 7 Junioři_M 2003 1 00:22:33 00:04:45
50 92 MAZUR Dominik Cyklistika pro Krnov MC 8 Junioři_M 2001 1 00:22:37 00:04:50
51 63 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM A 14 MAS_B 1971 1 00:22:39 00:04:52
52 110 FIERLA ST._Jan CK Feso Petřvald MC 15 MAS_B 1969 1 00:22:45 00:04:57
53 8 BARAN Petr SK Bagbike 6 MAS_C 1960 1 00:22:51 00:05:04
54 18 SEDLÁŘ Milan FORCE KCK Zlín MC 16 MAS_B 1971 1 00:22:59 00:05:12
55 54 MELO Vladimír CK Rimavská Sobota MC 5 MAS_D 1957 1 00:22:59 00:05:12
56 73 BOLFA Jozef Velosvet Cycling team Prievidza MC 6 MAS_D 1956 1 00:23:03 00:05:15
57 102 WILHELM Jaroslav Hoby Bohumín 7 MAS_C 1967 1 00:23:12 00:05:25
58 28 ŠRÁMEK Milan CYKLOSPORTCHROPYNĚ 8 MAS_C 1962 1 00:23:16 00:05:29
59 103 MOTTL Bohumír Hoby Bohumín 1 MAS_E 1951 1 00:23:18 00:05:31
60 3 ŠIŠLÁK Stanislav CK Falange Bratislava- MC 9 MAS_C 1960 1 00:23:19 00:05:32
61 34 SOLIN Peter Ck Krivoklát 10 MAS_C 1967 1 00:23:24 00:05:37
62 83 DANĚČEK Pavel CPV Krnov MC 2 MAS_E 1951 1 00:23:26 00:05:39
63 81 ŠIRŮČKA Jaroslav Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Junioři_M 2000 1 00:23:27 00:05:40
64 17 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 10 Junioři_M 2002 1 00:23:30 00:05:43
65 43 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice MC 11 MAS_C 1962 1 00:23:46 00:05:59
66 82 DOHNALOVÁ Jarka CPV Krnov MC 1 Ženy_B 1972 1 00:23:46 00:05:59
67 84 POLAČKO Vladimír CK Falange Bratislava MC 12 MAS_C 1966 1 00:24:03 00:06:16
68 50 ILÍK Vlastimil Šk CK Nitra MC 7 MAS_D 1958 1 00:24:09 00:06:22
69 27 GEŽO MILOŠ CK Piešťany MC 8 MAS_D 1956 1 00:24:10 00:06:23
70 57 ONDRIČKA Roman Puchov 17 MAS_B 1974 1 00:24:12 00:06:24
71 112 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM A MC 2 Ženy_B 1973 1 00:24:15 00:06:27
72 41 ĎURICA Jiří Cyklo tým Horní Bludovice 1 MC 11 MAS_A 1980 1 00:24:22 00:06:35
73 71 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 18 MAS_B 1969 1 00:24:26 00:06:39
74 1 TAHOTNÝ Jozef P+K Racing Team- MC 13 MAS_C 1959 1 00:24:29 00:06:42
75 65 HRUŠKA štefan ck dukla bratislava MC 9 MAS_D 1958 1 00:24:33 00:06:46
76 72 ŠAFFO Ladislav KNAC Ružomberok MC 14 MAS_C 1959 1 00:24:40 00:06:53
77 38 BAJCAR Štefan Dive zveri 19 MAS_B 1978 1 00:24:46 00:06:59
78 2 OZOGAN Aloiz CK Trnava - MC 10 MAS_D 1955 1 00:24:48 00:07:01
79 9 VITALIŠ Pavol CyS - Akadémia Petra Sagana- MC 11 MAS_D 1957 1 00:24:51 00:07:04
80 49 MERČÁKOVÁ Nikola CK Královčany MC 3 Ženy_B 1968 1 00:24:51 00:07:04
81 68 GIERC David YOGI Racing Ostrava 1 MC 20 MAS_B 1975 1 00:24:53 00:07:06
82 91 ZÁBRODSKÝ Filip CPV Krnov MC 11 Junioři_M 2003 1 00:25:14 00:07:26
83 115 CABÚKOVÁ Martina BIKEPOINT SK TEAM MC 4 Ženy_B 1971 1 00:25:19 00:07:32
84 51 FTOREK Peter CyS - Akadémia Petra Sagana MC 1 MAS_F 1948 1 00:25:40 00:07:53
85 26 TUPY Milan CK Piestany MC 3 MAS_E 1953 1 00:25:42 00:07:55
86 105 CHVALNÝ Adrian CK Falange Bratislava MC 21 MAS_B 1976 1 00:25:43 00:07:55
87 85 ŠKVARKA Radovan AŠK Pezinok MC 15 MAS_C 1966 1 00:25:47 00:08:00
88 87 WACHS Robert ck dukla bratislava MC 16 MAS_C 1966 1 00:25:50 00:08:03
89 48 BEZNÝ Alexandr AXB Sports 17 MAS_C 1959 1 00:26:06 00:08:18
90 101 MUŽÍK Jozef Akademia Petra Sagana MC 4 MAS_E 1949 1 00:26:18 00:08:30
91 117 PRASKI Henryk CK Hobby Bohumín MC 12 MAS_D 1958 1 00:26:18 00:08:31
92 24 DRUSC Ladislav CK Kralovčan MC 2 MAS_F 1948 1 00:26:39 00:08:52
93 116 MISINA Andrzej ACK Stara Ves MC 5 MAS_E 1953 1 00:26:50 00:09:02
94 104 VITEK Marian CK Falange Bratislava MC 22 MAS_B 1973 1 00:26:54 00:09:07
95 11 PARGAČOVÁ Marcela Cyklokramo MC 5 Ženy_B 1963 1 00:27:04 00:09:17
96 23 VOGEL Karol CK Kralovčan MC 1 MAS_G 1943 1 00:28:14 00:10:26
97 55 BALAŽOVJECH Marián CK Rimavská Sobota MC 13 MAS_D 1956 1 00:28:19 00:10:32
98 66 DUBNÝ Pavel Cykloramo Suchdol nad Odrou MC 6 MAS_E 1950 1 00:28:42 00:10:54
99 7 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát- MC 18 MAS_C 1960 1 00:29:53 00:12:06
100 111 LUKŠA Vlastimil ACK Suchdol 19 MAS_C 1963 1 00:30:20 00:12:33
101 15 CHRASTINA František CK Turzovka 20 MAS_C 1966 1 00:30:48 00:13:01
102 33 ŠAVELOVA STELA Biatlon Predajna 1 Ž_ELITE 1999 1 00:30:49 00:13:01
103 60 LACH Rudolf CK FALANGE BRATISLAVA 3 MAS_F 1944 1 00:31:34 00:13:47
104 42 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice MC 14 MAS_D 1954 1 00:31:36 00:13:49
105 89 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo MC 7 MAS_E 1953 1 00:32:16 00:14:29
106 58 ŠVOLÍK Daniel R.C.T. Martin MC 8 MAS_E 1951 1 00:32:17 00:14:30
107 47 RIHAY Peter CK Pieštany MC 4 MAS_F 1946 1 00:32:36 00:14:49
108 5 DAŠKO Jozef CK Falange Bratislava-MC 2 MAS_G 1942 1 00:34:12 00:16:25
109 14 CHRASTINOVÁ Veronika Cykloklub Turzovka MC 1 JKY 2000 1 00:34:19 00:16:32
110 6 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech-Pro a Mrnůštík MC 9 MAS_E 1951 1 00:34:41 00:16:54
111 108 FLAJŠAR Martin SKB Velké Karlovice 12 Junioři_M 2002 1 00:35:26 00:17:39
112 52 HOLLY Pavel CK Falange Bratislava MC 5 MAS_F 1948 1 00:35:37 00:17:50
113 59 RYBNIKÁR Pavol Farklesk Buducnost Nádějí MC 6 MAS_F 1944 1 00:36:22 00:18:35
114 29 SKOTNICA Josef SKP Opava MC 10 MAS_E 1952 1 00:38:48 00:21:01

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 10 FRYC Bohdan KILPI RACING TEAM B MC MAS_B 1976 0 1 kolo
DNS 53 KLÉZL David VSK Univerzita Brno Muži_B 1994 0 1 kolo
DNS 74 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R.MC Ž_ELITE 1996 0 1 kolo
DNS 118 GALATÍK Roman CK Continentál Frenštát p.r. MC MAS_B 1977 0 1 kolo
DNS 119 KARABA Milan CK Pieštany MC MAS_F 1944 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.