Rychlé novinky:

19.09.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

18. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC - Pořadí po třech etapách

Datum pořádání od 15.09.2018 08:45 do 15.09.2018 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 16:30 hod

Vzdálenost (km)17,30
Počet kol3
Počet závodníků119
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 4 KOJTAL Tomáš R.C.T. Martin- MC 1 MAS_A 1986 3 00:48:29
2 22 HRADIL Jiří FORCE KCK Zlín MC 2 MAS_A 1986 3 00:48:59 00:00:29
3 40 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice MC 1 Muži_B 1995 3 00:49:23 00:00:54
4 113 NAGY Tomáš Brigetio KSE MC 2 Muži_B 1989 3 00:49:41 00:01:12
5 79 PETŘÍK Zdeněk Cyklosport HaF Opava MC 3 MAS_A 1980 3 00:50:02 00:01:33
6 61 LUKŠA David KILPI RACING TEAM A 3 Muži_B 1992 3 00:50:16 00:01:46
7 21 SLAVÍK Jiří FORCE KCK Zlín MC 4 MAS_A 1979 3 00:50:24 00:01:55
8 44 EVINIC Eduard Strada Factory racing team MC 5 MAS_A 1986 3 00:50:31 00:02:01
9 78 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 MAS_C 1968 3 00:51:16 00:02:47
10 64 RADEK Patrik Bike sport servis Opava 1 Junioři_M 2001 3 00:51:24 00:02:55
11 106 BABIÁNEK David IN-LIFE cycling team MC 4 Muži_B 1993 3 00:51:27 00:02:58
12 88 WACHS Martin CK Spartak Tlmače MC 5 Muži_B 1990 3 00:51:40 00:03:11
13 45 MROZEK Marian TJTŽ - Třinec 1 MAS_B 1973 3 00:51:59 00:03:30
14 107 SATKE Tomáš IN-LIFE cycling team MC 6 Muži_B 1989 3 00:52:08 00:03:39
15 62 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM A 7 Muži_B 1989 3 00:52:11 00:03:42
16 97 MARTINÁK JOSEF TJ Rožnov 2 MAS_B 1975 3 00:52:23 00:03:54
17 98 HELCEL Martin MH bike 6 MAS_A 1988 3 00:52:23 00:03:54
18 20 ODVÁRKA Ivo FORCE KCK Zlín MC 2 MAS_C 1967 3 00:52:57 00:04:27
19 99 CHUDÝ Jan CK Feso Petřvald MC 3 MAS_B 1978 3 00:53:09 00:04:39
20 93 ŠTEVKO Rastislav CK Rimavská Sobota MC 4 MAS_B 1977 3 00:53:33 00:05:03
21 32 KUBALA Martin SK Bag Bike 5 MAS_B 1974 3 00:53:54 00:05:24
22 95 CHOVANEC David 8 Muži_B 1995 3 00:53:59 00:05:30
23 77 ADAMOV Jakub CK Banská Bystrica MC 2 Junioři_M 2001 3 00:54:05 00:05:36
24 70 HAAS Robert SK Bagbike MC 6 MAS_B 1974 3 00:54:09 00:05:40
25 36 ĎURIŠ Michal MCK 3 Junioři_M 2003 3 00:54:12 00:05:42
26 90 VAHALÍK Jan Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou MC 4 Junioři_M 2000 3 00:54:28 00:05:58
27 109 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová MC 7 MAS_A 1981 3 00:54:45 00:06:16
28 46 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec MC 7 MAS_B 1977 3 00:54:52 00:06:22
29 19 SLEZÁK Josef FORCE KCK Zlín MC 3 MAS_C 1959 3 00:55:19 00:06:50
30 80 HAMERO Martin Horní Bludovice MC 8 MAS_A 1987 3 00:55:51 00:07:22
31 86 BABKA Milan Dukla bratislava MC 8 MAS_B 1969 3 00:56:17 00:07:48
32 16 SWACZYNA Tomáš CK Feso Petřvald MC 5 Junioři_M 2001 3 00:56:18 00:07:49
33 31 ONDERKA Milan YOGI Racing Ostrava 1 MC 9 MAS_B 1972 3 00:56:53 00:08:24
34 75 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát p. R. 2 MC 9 Muži_B 1997 3 00:57:02 00:08:33
35 114 SULOVSKÝ Martin CK Piešťany MC 9 MAS_A 1982 3 00:57:09 00:08:40
36 67 CHUDÝ Radek 2K Bike Klub Odry 10 MAS_B 1971 3 00:57:17 00:08:48
37 13 ORAVEC Luboš PROefekt team - MC 11 MAS_B 1972 3 00:57:52 00:09:23
38 35 KRÁLOVIČ Tomáš MCK Nitra 6 Junioři_M 2000 3 00:58:02 00:09:32
39 39 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 1 MAS_D 1958 3 00:58:08 00:09:38
40 30 NOVÁK Milan YOGI Racing Ostrava 1 MC 2 MAS_D 1957 3 00:58:39 00:10:10
41 37 LUČANSKÝ Patrik R.C.T. Martin MC 10 Muži_B 1993 3 00:58:39 00:10:10
42 69 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava MC 3 MAS_D 1954 3 00:58:45 00:10:15
43 25 SIKORA Marian TJ TŽ Třinec 10 MAS_A 1987 3 00:59:02 00:10:32
44 92 MAZUR Dominik Cyklistika pro Krnov MC 7 Junioři_M 2001 3 00:59:15 00:10:46
45 12 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou MC 4 MAS_D 1957 3 00:59:32 00:11:03
46 94 JELÍNEK Tomáš Procycling Team Bratislava MC 4 MAS_C 1963 3 01:00:20 00:11:50
47 96 TOMÁŠKA Milan Cyklisti Trnava MC 12 MAS_B 1971 3 01:00:26 00:11:57
48 56 VARGA Peter CK Falange Bratislava MC 5 MAS_C 1961 3 01:00:39 00:12:10
49 8 BARAN Petr SK Bagbike 6 MAS_C 1960 3 01:00:49 00:12:19
50 63 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM A 13 MAS_B 1971 3 01:02:05 00:13:36
51 76 ADAMOV Ľuboš CK Banská Bystrica MC 14 MAS_B 1970 3 01:02:07 00:13:38
52 100 KOZLOVSKÝ Kvido TJ TŽ Třinec MC 8 Junioři_M 2003 3 01:02:09 00:13:39
53 102 WILHELM Jaroslav Hoby Bohumín 7 MAS_C 1967 3 01:02:09 00:13:40
54 83 DANĚČEK Pavel CPV Krnov MC 1 MAS_E 1951 3 01:02:13 00:13:43
55 54 MELO Vladimír CK Rimavská Sobota MC 5 MAS_D 1957 3 01:02:21 00:13:51
56 18 SEDLÁŘ Milan FORCE KCK Zlín MC 15 MAS_B 1971 3 01:02:26 00:13:56
57 17 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 9 Junioři_M 2002 3 01:02:30 00:14:01
58 73 BOLFA Jozef Velosvet Cycling team Prievidza MC 6 MAS_D 1956 3 01:02:32 00:14:03
59 110 FIERLA ST._Jan CK Feso Petřvald MC 16 MAS_B 1969 3 01:02:39 00:14:10
60 3 ŠIŠLÁK Stanislav CK Falange Bratislava- MC 8 MAS_C 1960 3 01:02:53 00:14:24
61 34 SOLIN Peter Ck Krivoklát 9 MAS_C 1967 3 01:03:35 00:15:05
62 28 ŠRÁMEK Milan CYKLOSPORTCHROPYNĚ 10 MAS_C 1962 3 01:03:58 00:15:28
63 103 MOTTL Bohumír Hoby Bohumín 2 MAS_E 1951 3 01:03:59 00:15:29
64 81 ŠIRŮČKA Jaroslav Cyklo Tým Horní Bludovice 10 Junioři_M 2000 3 01:04:05 00:15:36
65 43 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice MC 11 MAS_C 1962 3 01:04:12 00:15:43
66 84 POLAČKO Vladimír CK Falange Bratislava MC 12 MAS_C 1966 3 01:04:35 00:16:06
67 9 VITALIŠ Pavol CyS - Akadémia Petra Sagana- MC 7 MAS_D 1957 3 01:05:08 00:16:39
68 72 ŠAFFO Ladislav KNAC Ružomberok MC 13 MAS_C 1959 3 01:05:34 00:17:04
69 71 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 17 MAS_B 1969 3 01:05:52 00:17:23
70 82 DOHNALOVÁ Jarka CPV Krnov MC 1 Ženy_B 1972 3 01:05:53 00:17:24
71 50 ILÍK Vlastimil Šk CK Nitra MC 8 MAS_D 1958 3 01:05:55 00:17:26
72 2 OZOGAN Aloiz CK Trnava - MC 9 MAS_D 1955 3 01:06:02 00:17:32
73 38 BAJCAR Štefan Dive zveri 18 MAS_B 1978 3 01:06:05 00:17:35
74 112 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM A MC 2 Ženy_B 1973 3 01:06:15 00:17:46
75 1 TAHOTNÝ Jozef P+K Racing Team- MC 14 MAS_C 1959 3 01:06:16 00:17:47
76 65 HRUŠKA štefan ck dukla bratislava MC 10 MAS_D 1958 3 01:06:26 00:17:56
77 91 ZÁBRODSKÝ Filip CPV Krnov MC 11 Junioři_M 2003 3 01:06:42 00:18:12
78 27 GEŽO MILOŠ CK Piešťany MC 11 MAS_D 1956 3 01:06:44 00:18:15
79 41 ĎURICA Jiří Cyklo tým Horní Bludovice 1 MC 11 MAS_A 1980 3 01:07:14 00:18:45
80 68 GIERC David YOGI Racing Ostrava 1 MC 19 MAS_B 1975 3 01:07:48 00:19:19
81 51 FTOREK Peter CyS - Akadémia Petra Sagana MC 1 MAS_F 1948 3 01:07:48 00:19:19
82 49 MERČÁKOVÁ Nikola CK Královčany MC 3 Ženy_B 1968 3 01:08:02 00:19:33
83 57 ONDRIČKA Roman Puchov 20 MAS_B 1974 3 01:08:15 00:19:46
84 115 CABÚKOVÁ Martina BIKEPOINT SK TEAM MC 4 Ženy_B 1971 3 01:08:51 00:20:22
85 87 WACHS Robert ck dukla bratislava MC 15 MAS_C 1966 3 01:09:07 00:20:38
86 105 CHVALNÝ Adrian CK Falange Bratislava MC 21 MAS_B 1976 3 01:09:47 00:21:18
87 48 BEZNÝ Alexandr AXB Sports 16 MAS_C 1959 3 01:09:51 00:21:22
88 101 MUŽÍK Jozef Akademia Petra Sagana MC 3 MAS_E 1949 3 01:10:47 00:22:18
89 85 ŠKVARKA Radovan AŠK Pezinok MC 17 MAS_C 1966 3 01:10:55 00:22:26
90 26 TUPY Milan CK Piestany MC 4 MAS_E 1953 3 01:11:02 00:22:32
91 116 MISINA Andrzej ACK Stara Ves MC 5 MAS_E 1953 3 01:12:19 00:23:50
92 11 PARGAČOVÁ Marcela Cyklokramo MC 5 Ženy_B 1963 3 01:12:24 00:23:55
93 24 DRUSC Ladislav CK Kralovčan MC 2 MAS_F 1948 3 01:12:52 00:24:22
94 104 VITEK Marian CK Falange Bratislava MC 22 MAS_B 1973 3 01:13:15 00:24:46
95 23 VOGEL Karol CK Kralovčan MC 1 MAS_G 1943 3 01:14:51 00:26:22
96 55 BALAŽOVJECH Marián CK Rimavská Sobota MC 12 MAS_D 1956 3 01:15:23 00:26:54
97 66 DUBNÝ Pavel Cykloramo Suchdol nad Odrou MC 6 MAS_E 1950 3 01:16:47 00:28:18
98 7 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát- MC 18 MAS_C 1960 3 01:17:29 00:29:00
99 15 CHRASTINA František CK Turzovka 19 MAS_C 1966 3 01:19:50 00:31:21
100 42 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice MC 13 MAS_D 1954 3 01:20:27 00:31:58
101 111 LUKŠA Vlastimil ACK Suchdol 20 MAS_C 1963 3 01:21:54 00:33:25
102 33 ŠAVELOVA STELA Biatlon Predajna 1 Ž_ELITE 1999 3 01:22:38 00:34:09
103 58 ŠVOLÍK Daniel R.C.T. Martin MC 7 MAS_E 1951 3 01:24:23 00:35:54
104 60 LACH Rudolf CK FALANGE BRATISLAVA 3 MAS_F 1944 3 01:25:31 00:37:01
105 89 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo MC 8 MAS_E 1953 3 01:27:07 00:38:38
106 14 CHRASTINOVÁ Veronika Cykloklub Turzovka MC 1 JKY 2000 3 01:27:55 00:39:25
107 47 RIHAY Peter CK Pieštany MC 4 MAS_F 1946 3 01:28:08 00:39:39
108 108 FLAJŠAR Martin SKB Velké Karlovice 12 Junioři_M 2002 3 01:29:10 00:40:41
109 6 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech-Pro a Mrnůštík MC 9 MAS_E 1951 3 01:30:05 00:41:36
110 5 DAŠKO Jozef CK Falange Bratislava-MC 2 MAS_G 1942 3 01:30:47 00:42:18
111 59 RYBNIKÁR Pavol Farklesk Buducnost Nádějí MC 5 MAS_F 1944 3 01:35:02 00:46:33
112 52 HOLLY Pavel CK Falange Bratislava MC 6 MAS_F 1948 3 01:36:00 00:47:31
113 29 SKOTNICA Josef SKP Opava MC 10 MAS_E 1952 3 01:44:13 00:55:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 10 FRYC Bohdan KILPI RACING TEAM B MC MAS_B 1976
DNF 53 KLÉZL David VSK Univerzita Brno Muži_B 1994
DNF 74 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R.MC Ž_ELITE 1996
DNF 117 PRASKI Henryk CK Hobby Bohumín MC MAS_D 1958
DNF 118 GALATÍK Roman CK Continentál Frenštát p.r. MC MAS_B 1977
DNF 119 KARABA Milan CK Pieštany MC MAS_F 1944

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.