Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 11.08.2018 13:00 do 11.08.2018 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků74
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 172 HÁLOVÁ Hana AK Kyjov 1 ŽA 1991 2 00:18:26
2 164 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice-AC Brno 1 ŽC 1970 2 00:19:38 00:01:12
3 113 MATYÁŠOVÁ Jana Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 1 ŽD 1965 2 00:19:51 00:01:24
4 140 TRUISSARD Maria AK junior Holic 2 ŽA 1987 2 00:19:52 00:01:26
5 168 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 ŽB 1975 2 00:20:42 00:02:16
6 139 FARKAŠOVÁ Erika ASK grafobal Skalica 2 ŽB 1979 2 00:20:49 00:02:23
7 151 KADLECOVÁ Jana KSB Hodonín 3 ŽB 1977 2 00:21:04 00:02:37
8 166 HESKOVÁ Žaneta AK Hodonín 3 ŽA 1991 2 00:21:20 00:02:54
9 129 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 4 ŽA 1989 2 00:21:35 00:03:09
10 155 BRACHTLOVÁ Iveta Břeclav 5 ŽA 1987 2 00:21:35 00:03:09
11 156 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽD 1964 2 00:21:45 00:03:19
12 138 MLČÁKOVÁ Hana Strážnice 4 ŽB 1981 2 00:21:58 00:03:31
13 123 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica / Myjava 1 ŽE 1963 2 00:22:33 00:04:07
14 109 URBANČÍKOVÁ Marie Vnorovy 5 ŽB 1975 2 00:23:20 00:04:53
15 167 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 6 ŽA 1988 2 00:23:21 00:04:55
16 153 RAFFAYOVÁ Svetlana Kúty 3 ŽD 1967 2 00:23:24 00:04:58
17 173 VENCLOVÁ Alžběta Orel Dolní Černá 7 ŽA 1993 2 00:23:26 00:05:00
18 118 KOLIBOVÁ Marie Radějov 8 ŽA 1984 2 00:23:30 00:05:04
19 146 RAJČÁKOVÁ Lucia Bežecké strely Skalica 6 ŽB 1979 2 00:23:33 00:05:06
20 127 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 1 F 1948 2 00:23:39 00:05:13
21 124 MARKOVÁ Alice Brno 2 ŽC 1970 2 00:23:47 00:05:20
22 136 BRANDSTILLEROVÁ Petra Strážnice 3 ŽC 1972 2 00:24:01 00:05:35
23 104 HAPLOVÁ Leona La Desta Bzenec 7 ŽB 1974 2 00:24:07 00:05:41
24 147 HREBÍČKOVÁ Jana Skalica 8 ŽB 1979 2 00:24:16 00:05:50
25 148 SOVIČOVÁ Blanka Skalica 9 ŽB 1977 2 00:24:16 00:05:50
26 122 HOLKOVÁ Jiřina Vracov 4 ŽC 1970 2 00:24:20 00:05:53
27 105 BOBČÍKOVÁ Martina Vnorovy 10 ŽB 1981 2 00:24:30 00:06:04
28 132 JOCH František Arimo Strážnice 2 F 1941 2 00:24:33 00:06:07
29 114 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 4 ŽD 1967 2 00:24:37 00:06:11
30 160 KLIMEŠOVÁ Jana SBK WiKi Kyjov 2 ŽE 1963 2 00:24:40 00:06:14
31 171 ČECHOVÁ Katarína Holíč 5 ŽC 1973 2 00:24:51 00:06:25
32 169 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 5 ŽD 1965 2 00:24:57 00:06:31
33 110 BARBORIK Kristina Bratislava 9 ŽA 1986 2 00:25:04 00:06:38
34 150 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 F 1946 2 00:25:07 00:06:41
35 154 MORAVANSKÁ Věra ANTALIS Branopac 11 ŽB 1979 2 00:25:07 00:06:41
36 134 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 12 ŽB 1977 2 00:25:12 00:06:46
37 149 MASARYKOVÁ Hana Skalica 13 ŽB 1979 2 00:25:32 00:07:06
38 133 HANZOVÁ Alena Kněždub 14 ŽB 1976 2 00:25:36 00:07:10
39 170 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 6 ŽC 1970 2 00:25:43 00:07:17
40 121 ONDROVČÍKOVÁ Michaela Vnorovy 10 ŽA 1984 2 00:25:48 00:07:22
41 131 PROKOPOVÁ Milena Běhy Zlín 3 ŽE 1962 2 00:26:02 00:07:36
42 141 BACHURKOVÁ Jitka Hodonín 7 ŽC 1971 2 00:26:10 00:07:44
43 103 DOLEČKOVÁ Marie 15 ŽB 1979 2 00:26:18 00:07:52
44 106 KARAS Karel BK Hodonín 4 F 1945 2 00:26:22 00:07:56
45 137 PACHULOVA Jitka Mattoni free run ostrava 6 ŽD 1967 2 00:26:22 00:07:56
46 128 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 4 ŽE 1959 2 00:26:30 00:08:04
47 125 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 16 ŽB 1982 2 00:26:51 00:08:25
48 163 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 17 ŽB 1983 2 00:27:07 00:08:41
49 107 KUBENOVÁ Markéta Kyjov 11 ŽA 1987 2 00:27:28 00:09:02
50 142 SMYKOVÁ Miroslava Mokrý Háj 18 ŽB 1979 2 00:27:36 00:09:10
51 165 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 7 ŽD 1965 2 00:27:42 00:09:15
52 144 KREJČIOVÁ Beata Slza Borský Mikuláš 12 ŽA 1993 2 00:27:59 00:09:32
53 115 BLAŽKOVÁ Eva Mattoni free run Zlín 19 ŽB 1979 2 00:28:01 00:09:34
54 174 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 5 F 1948 2 00:28:04 00:09:38
55 159 KOLLÁROVÁ Erika Borský svety jur 13 ŽA 1997 2 00:28:21 00:09:55
56 126 HAJOSSY Miroslav Koválov 6 F 1946 2 00:28:50 00:10:24
57 145 JEŽKOVÁ Ludmila Vnorovy 8 ŽC 1973 2 00:28:53 00:10:27
58 161 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 7 F 1946 2 00:29:35 00:11:08
59 108 JUNGOVÁ Jitka Veselí nad Moravou 9 ŽC 1973 2 00:29:46 00:11:19
60 112 HEJLKOVÁ Pavla Lipov 20 ŽB 1982 2 00:29:47 00:11:21
61 158 FORMANOVÁ Ingrid Hodonín 14 ŽA 1993 2 00:29:57 00:11:31
62 130 MAZŮRKOVÁ Markéta 15 ŽA 1995 2 00:30:01 00:11:35
63 117 MLÝNKOVÁ Mirka Sudoměřice 21 ŽB 1982 2 00:30:07 00:11:40
64 111 HUDEČKOVÁ Eva Hroznova Lhota 16 ŽA 1986 2 00:30:54 00:12:28
65 157 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 17 ŽA 1999 2 00:31:12 00:12:46
66 120 PAVKOVÁ Marcela Cykloklub Morava 5 ŽE 1962 2 00:31:28 00:13:01
67 116 SMEJKAL Čestmír TJ Sokol Velké Bílovice 8 F 1945 2 00:31:39 00:13:13
68 119 HLADKÁ Ivana Cykloklub Morava 10 ŽC 1969 2 00:31:40 00:13:14
69 162 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 18 ŽA 1994 2 00:32:53 00:14:27
70 143 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 9 F 1945 2 00:33:44 00:15:18
71 152 HÁNA Květoslav Svatobořice - Mistřín 10 F 1937 2 00:33:51 00:15:25
72 135 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 8 ŽD 1964 2 00:34:48 00:16:22

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 101 KÁCSER Zita BENEDEK Team ŽA 1988 0 2 kola
DNF 102 ZAJÍCOVÁ Zdenka ŽB 1979

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.