Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

10. FORCE SPAC - Velká cena SPAC - 1. etapa ► ČASOVKA

Datum pořádání od 23.06.2018 07:00 do 24.06.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Glogar
Technický delegátRoman Franta
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:00 hod

Seriál závodůVše
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)16,00
Počet kol1
Počet závodníků77
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 28 ZÁRUBA Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1 A 1991 1 00:19:11
2 232 PIETRZYK Vratislav Skvělá kola 1 C 1976 1 00:20:06 00:00:54
3 214 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 2 C 1977 1 00:20:06 00:00:54
4 16 LUKŠA David KILPI RACING TEAM A 2 A 1992 1 00:20:07 00:00:55
5 50 BABIÁNEK David IN-LIFE Cycling team 3 A 1993 1 00:20:15 00:01:03
6 722 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 1 M 2003 1 00:20:24 00:01:12
7 150 RESS Tomáš Sportraces-Izaac team 1 B 1977 1 00:20:29 00:01:17
8 201 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 3 C 1970 1 00:20:35 00:01:23
9 322 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 1 D 1967 1 00:20:36 00:01:24
10 328 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 2 D 1959 1 00:20:47 00:01:35
11 202 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec 4 C 1977 1 00:20:50 00:01:38
12 227 KUBALA Martin SK Bagbike 5 C 1974 1 00:20:51 00:01:39
13 22 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 4 A 1990 1 00:20:51 00:01:39
14 21 SATKE Tomáš IN-LIFE Cycling team 5 A 1989 1 00:20:55 00:01:43
15 239 HAAS Robert SK Bagbike 6 C 1974 1 00:20:56 00:01:44
16 301 DAŇHEL Mojmír Cyklosport HaF Opava 3 D 1964 1 00:21:01 00:01:49
17 117 HRADIL Michal Force Kck Zlín 2 B 1987 1 00:21:02 00:01:50
18 136 KOKEŠ Pavel Force-KCK Zlín 3 B 1971 1 00:21:06 00:01:54
19 135 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 4 B 1981 1 00:21:09 00:01:57
20 220 ROMAN Jurečka CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 7 C 1978 1 00:21:14 00:02:02
21 52 HALTOF Tomáš 6 A 1994 1 00:21:23 00:02:11
22 723 KOVAŘČÍK Petr VRV TEAM 2 M 2003 1 00:21:23 00:02:11
23 421 PELC Ladislav Force Kck Zlín 1 E 1958 1 00:21:23 00:02:11
24 725 HAVRLANT Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 3 M 2003 1 00:21:25 00:02:13
25 134 STANČÍK Martin CK Continental Frenštát p. R. 5 B 1982 1 00:21:27 00:02:15
26 112 HALTOF Aleš ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 6 B 1983 1 00:21:29 00:02:17
27 309 HRUBÝ Martin SK Bagbike 4 D 1968 1 00:21:37 00:02:25
28 250 PÁTÍK Tomáš KJ 8 C 1976 1 00:21:38 00:02:26
29 251 HOLONA Martin COBRAM 9 C 1977 1 00:21:41 00:02:30
30 701 VAHALÍK Jan Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou 4 M 2000 1 00:21:49 00:02:37
31 231 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM A 10 C 1971 1 00:21:51 00:02:39
32 51 PAVLÍČEK Vojtěch ACK Stará Ves n.Ondřejnicí 7 A 1997 1 00:21:54 00:02:42
33 53 SCHICHEL Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 8 A 1997 1 00:21:55 00:02:44
34 404 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2 E 1957 1 00:22:10 00:02:58
35 401 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava 3 E 1954 1 00:22:10 00:02:58
36 721 PÁTÍK Stanislav Pardus TUFO Prostějov 5 M 2003 1 00:22:16 00:03:04
37 702 HURÁČ Vojtěch CK FESO Petŕvald 6 M 2002 1 00:22:22 00:03:10
38 720 JANAS Adam TJ SOKOL Holé Vrchy 7 M 2003 1 00:22:26 00:03:14
39 707 MAZUR Dominik CPV Krnov 8 M 2001 1 00:22:29 00:03:17
40 402 NOVÁK Milan Yogi Racing Ostrava 1 4 E 1957 1 00:22:35 00:03:23
41 403 DANĚČEK Pavel CPV Krnov 5 E 1951 1 00:22:45 00:03:33
42 713 KYJONKA Štěpán CK FESO Petŕvald 9 M 2003 1 00:23:01 00:03:49
43 333 VILHELM Jaroslav CK HOBBY Bohumín A 5 D 1967 1 00:23:04 00:03:52
44 351 KOWALCZYK MARIUSZ PAULA TRANS KOZIEGŁOWY 6 D 1968 1 00:23:05 00:03:53
45 712 ZÁBRODSKÝ Filip CPV Krnov 10 M 2003 1 00:23:06 00:03:54
46 318 MAJTNER Petr Skvělá kola 7 D 1967 1 00:23:12 00:04:00
47 310 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 8 D 1962 1 00:23:27 00:04:15
48 17 MOTYKA Adam KILPI RACING TEAM A 9 A 1990 1 00:23:30 00:04:18
49 212 FIERLA Jan CK Feso Petřvald 11 C 1969 1 00:23:33 00:04:21
50 724 TOVÁREK Ondřej 12 C 1977 1 00:23:33 00:04:21
51 422 PRASKI Henryk CK HOBBY BOHUMÍN B 6 E 1958 1 00:23:36 00:04:24
52 350 KOLÁŘ Theodor COBRAM 9 D 1968 1 00:23:41 00:04:29
53 314 KOPŘIVA Miroslav CK Continentál Frenštát p/Radhoštěm 2 10 D 1961 1 00:23:50 00:04:38
54 413 MOTTL Bohumír CK HOBBY BOHUMÍN B 7 E 1951 1 00:23:58 00:04:46
55 513 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM A 1 Ž 1973 1 00:23:58 00:04:46
56 428 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY BOHUMÍN B 8 E 1955 1 00:24:01 00:04:49
57 726 ČADIL Pavel 7 B 1980 1 00:24:05 00:04:53
58 523 GIERGIELOVÁ Markéta SKIBIKECENTRUM.CZ team 2 Ž 1979 1 00:24:13 00:05:01
59 221 KAISER Zdeněk Kilpi racing team B 13 C 1970 1 00:24:23 00:05:11
60 501 HUSIČKOVÁ Zdeňka CK Orlík Orlová 3 Ž 1977 1 00:24:23 00:05:11
61 407 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 9 E 1949 1 00:24:28 00:05:16
62 710 ŠIRŮČKA Jaroslav Cyklo Tým Horní Bludovice 11 M 2000 1 00:24:30 00:05:18
63 405 ANDRZEJEWSKI Andrzej Czernica Masters 10 E 1956 1 00:24:33 00:05:21
64 311 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 11 D 1963 1 00:24:38 00:05:26
65 321 NOVÁČEK Pavel Racing Olešná 12 D 1961 1 00:24:44 00:05:32
66 504 BARTOŠOVÁ Denisa CK hobby Bohumín 4 Ž 1992 1 00:24:56 00:05:44
67 419 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 11 E 1954 1 00:25:11 00:05:59
68 427 VESELY Petr TJTŽ - Třinec 12 E 1943 1 00:25:33 00:06:21
69 406 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 13 E 1950 1 00:25:38 00:06:26
70 512 PARGAČOVÁ Marcela CYKLOKRAMO 5 Ž 1963 1 00:26:01 00:06:49
71 354 LUKŠA Vlastimil CYKLOKRAMO 13 D 1963 1 00:26:17 00:07:05
72 424 SAVKA Miroslav 14 E 1955 1 00:26:43 00:07:31
73 415 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech- Pro A Mrnůštík 15 E 1951 1 00:26:49 00:07:37
74 511 MAKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 6 Ž 1996 1 00:27:26 00:08:14
75 425 SKOTNICA Josef SKP Opava 16 E 1952 1 00:29:36 00:10:24
76 505 BUČÍKOVÁ Hana ACS DRAK Vrbno 7 Ž 1972 1 00:29:55 00:10:43
77 426 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 17 E 1953 1 00:38:08 00:18:56

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.