01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Michal Juránek |
Výsledky ke stažení |
Seriál závodů | 32. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 20,70 |
Počet kol | 3 |
Počet závodníků | 113 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 71 | KŘIVÁNEK Josef | ROCKTECHNIK Triatlon | 1 | M(30-39) | 1979 | 3 | 01:05:37 | |
2 | 19 | HAJDAMACH Jiří | SK Sever Brno | 1 | M(20-29) | 1994 | 3 | 01:05:43 | 00:00:05 |
3 | 24 | MALEŇÁK Filip | Alfa Tri Team | 2 | M(20-29) | 1990 | 3 | 01:06:11 | 00:00:34 |
4 | 25 | NAVRÁTIL Dušan | Alfa Tri Team | 2 | M(30-39) | 1984 | 3 | 01:06:17 | 00:00:40 |
5 | 35 | KELBL Ondřej | Alfa Tri Team | 3 | M(30-39) | 1988 | 3 | 01:07:20 | 00:01:42 |
6 | 67 | STEHLÍK Petr | Alpa Tri Team | 3 | M(20-29) | 1989 | 3 | 01:07:57 | 00:02:20 |
7 | 76 | KLEMENT Jan | Alfa Tri Team | 4 | M(30-39) | 1986 | 3 | 01:08:04 | 00:02:27 |
8 | 13 | STUNA Tomáš | 5 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:08:08 | 00:02:30 | |
9 | 77 | KARLÍK Petr | TRIATLON MORAVSKÝ KRAS | 6 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:08:11 | 00:02:33 |
10 | 84 | KŘENEK Jan | 7 | M(30-39) | 1984 | 3 | 01:09:42 | 00:04:05 | |
11 | 40 | MRÁZ Miroslav | Monthy Triathon | 8 | M(30-39) | 1988 | 3 | 01:09:47 | 00:04:10 |
12 | 34 | TÁSLAR Marek | Loko Trutnov | 9 | M(30-39) | 1988 | 3 | 01:09:51 | 00:04:13 |
13 | 65 | POSPÍCHAL Vladimír | Alfa Tri Team | 10 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:10:26 | 00:04:49 |
14 | 17 | DLABAJA Roman | TITAN Trilife | 1 | M(40-49) | 1970 | 3 | 01:10:38 | 00:05:00 |
15 | 31 | OPLETAL Jan | TRIATLON MORAVSKÝ KRAS | 4 | M(20-29) | 1994 | 3 | 01:10:55 | 00:05:17 |
16 | 92 | VINTRLÍK Martin | Triatlon Křepice | 2 | M(40-49) | 1977 | 3 | 01:11:44 | 00:06:06 |
17 | 96 | PACHECO Edinson | 11 | M(30-39) | 1983 | 3 | 01:11:53 | 00:06:15 | |
18 | 44 | CHRÁSTECKÝ Lukáš | Individuální | 12 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:12:20 | 00:06:42 |
19 | 60 | DRAGOLOV Daniel | Brno | 1 | M(50-59) | 1967 | 3 | 01:12:48 | 00:07:10 |
20 | 112 | PLHOŇ Patrik | ELITE sport Boskovice | 13 | M(30-39) | 1980 | 3 | 01:13:28 | 00:07:50 |
21 | 55 | ŠKVAŘIL Jan | Blansko | 3 | M(40-49) | 1973 | 3 | 01:14:04 | 00:08:26 |
22 | 62 | NOVÁK Daniel | 5 | M(20-29) | 1996 | 3 | 01:15:06 | 00:09:28 | |
23 | 48 | STEHLÍK Pavel | Individuální | 4 | M(40-49) | 1974 | 3 | 01:15:38 | 00:10:00 |
24 | 26 | ŠINDELÁŘ Ondřej | ELITE sport Boskovice | 14 | M(30-39) | 1988 | 3 | 01:15:45 | 00:10:07 |
25 | 52 | KINC Pavel | VF Sport Team Černá Hora | 5 | M(40-49) | 1974 | 3 | 01:16:02 | 00:10:24 |
26 | 46 | ČECH Ladislav | Individuální | 6 | M(40-49) | 1973 | 3 | 01:16:08 | 00:10:31 |
27 | 22 | KOTAS Martin | 321 CREW | 15 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:17:25 | 00:11:48 |
28 | 88 | VINOPAL Jiří | SK TRICYKLOCHLUBNA | 7 | M(40-49) | 1978 | 3 | 01:17:45 | 00:12:07 |
29 | 4 | KUCHAŘ Tomáš | ACT leraK Blansko | 8 | M(40-49) | 1972 | 3 | 01:17:55 | 00:12:17 |
30 | 114 | ŽIVNÝ Jiří | 9 | M(40-49) | 1976 | 3 | 01:17:59 | 00:12:21 | |
31 | 59 | KREJČÍŘ Lukáš | 16 | M(30-39) | 1987 | 3 | 01:18:01 | 00:12:24 | |
32 | 28 | ČTVRTNÍČEK Aleš | BRÜNNER SPORT CLUB | 2 | M(50-59) | 1961 | 3 | 01:18:18 | 00:12:40 |
33 | 91 | ŠMATERA Petr | ASK TT-Ski Blansko | 3 | M(50-59) | 1961 | 3 | 01:18:20 | 00:12:42 |
34 | 95 | ŠIDLO Ondřej | 17 | M(30-39) | 1980 | 3 | 01:18:31 | 00:12:54 | |
35 | 7 | KUCHAŘ Lukáš | ACT leraK Blansko | 10 | M(40-49) | 1976 | 3 | 01:18:51 | 00:13:14 |
36 | 69 | JANČA Pavel | 6 | M(20-29) | 1991 | 3 | 01:19:11 | 00:13:33 | |
37 | 30 | POKORNÝ Aleš | 18 | M(30-39) | 1986 | 3 | 01:19:29 | 00:13:51 | |
38 | 83 | ADAMÍČEK Vítězslav | HO Vítkovice | 11 | M(40-49) | 1975 | 3 | 01:19:29 | 00:13:52 |
39 | 105 | POLÁŠEK Vít | 12 | M(40-49) | 1976 | 3 | 01:19:43 | 00:14:05 | |
40 | 56 | JANÁČEK Petr | KONWA team | 19 | M(30-39) | 1980 | 3 | 01:19:43 | 00:14:05 |
41 | 38 | KAFKA Radek | SK TRI CykloChlubna | 4 | M(50-59) | 1964 | 3 | 01:19:51 | 00:14:14 |
42 | 64 | VENEROVÁ Lenka | Alfa Tri Team | 1 | Ž(30-39) | 1986 | 3 | 01:20:00 | 00:14:23 |
43 | 109 | ODEHNAL Tomáš | 5 | M(50-59) | 1968 | 3 | 01:20:26 | 00:14:49 | |
44 | 27 | KAKÁČOVÁ Jana | Elite Sport Team Blansko | 1 | Ž(40-49) | 1971 | 3 | 01:20:43 | 00:15:06 |
45 | 104 | BUŠ Ondřej | Ráječko | 20 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:20:46 | 00:15:08 |
46 | 72 | STANĚK Martin | Cykloklub Oslavany | 21 | M(30-39) | 1987 | 3 | 01:20:47 | 00:15:10 |
47 | 78 | UNZEITIG Lubomír | 22 | M(30-39) | 1984 | 3 | 01:21:07 | 00:15:29 | |
48 | 103 | MUSIL Václav | Ski Klub Márovky | 23 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:21:18 | 00:15:41 |
49 | 2 | KUPČÍK Miroslav | Individual Slavkov u Brna | 13 | M(40-49) | 1969 | 3 | 01:21:54 | 00:16:17 |
50 | 41 | FRÁNEK Jan | 24 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:22:24 | 00:16:47 | |
51 | 11 | SVOBODA Leoš | Osten | 14 | M(40-49) | 1976 | 3 | 01:22:29 | 00:16:52 |
52 | 47 | NOVOTNÁ Lucie | RSFK | 2 | Ž(40-49) | 1975 | 3 | 01:22:31 | 00:16:54 |
53 | 39 | JIŘÍČEK Jan | 6 | M(50-59) | 1964 | 3 | 01:23:19 | 00:17:41 | |
54 | 66 | POKORNÝ Josef | 7 | M(20-29) | 1993 | 3 | 01:23:46 | 00:18:08 | |
55 | 14 | KLIMEŠ Radek | Botanka Running | 15 | M(40-49) | 1973 | 3 | 01:23:55 | 00:18:17 |
56 | 70 | SLAVÍČKOVÁ Jarmila | RSFK | 1 | Ž(50+) | 1956 | 3 | 01:24:38 | 00:19:00 |
57 | 43 | KRUML Tomáš | 7 | M(50-59) | 1966 | 3 | 01:24:49 | 00:19:11 | |
58 | 51 | FIALA Ondřej | Boskovice | 25 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:24:51 | 00:19:14 |
59 | 5 | SCHWARZ Daniel | Individuální | 16 | M(40-49) | 1977 | 3 | 01:24:52 | 00:19:14 |
60 | 54 | MIKITA Pavel | SK Sever Brno | 1 | M(60+) | 1952 | 3 | 01:25:03 | 00:19:26 |
61 | 1 | ŠEVČÍK Martin | Vysočany | 17 | M(40-49) | 1972 | 3 | 01:25:08 | 00:19:30 |
62 | 81 | CUPÁK Pavel | 8 | M(20-29) | 1989 | 3 | 01:25:09 | 00:19:32 | |
63 | 115 | NOVOTNÝ Petr | 26 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:25:28 | 00:19:51 | |
64 | 80 | ZICHOVÁ Jana | 1 | Ž(20-29) | 1991 | 3 | 01:25:38 | 00:20:01 | |
65 | 61 | VYPLAŠIL Michal | 27 | M(30-39) | 1984 | 3 | 01:25:55 | 00:20:17 | |
66 | 9 | FLEK Pavel | 18 | M(40-49) | 1972 | 3 | 01:27:04 | 00:21:26 | |
67 | 89 | VAŠKOVÁ Helena | 2 | Ž(30-39) | 1985 | 3 | 01:27:41 | 00:22:04 | |
68 | 32 | JELÍNEK Ivan | 19 | M(40-49) | 1972 | 3 | 01:27:52 | 00:22:14 | |
69 | 21 | DOŠEK Tomáš | RC Red Hat | 28 | M(30-39) | 1987 | 3 | 01:28:03 | 00:22:26 |
70 | 10 | ŠMÍDA Rostislav | 29 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:28:13 | 00:22:35 | |
71 | 36 | KALDOVÁ Vendula | TJ Spartak Třebíč | 3 | Ž(40-49) | 1974 | 3 | 01:28:23 | 00:22:45 |
72 | 50 | PELIKÁN Martin | 30 | M(30-39) | 1984 | 3 | 01:28:28 | 00:22:51 | |
73 | 79 | ZOUHAR Michal | 31 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:29:07 | 00:23:30 | |
74 | 12 | JÍLEK Radim | 20 | M(40-49) | 1971 | 3 | 01:29:21 | 00:23:44 | |
75 | 106 | HARESTA Petr | VF Sport Team Černá Hora | 32 | M(30-39) | 1986 | 3 | 01:29:27 | 00:23:49 |
76 | 33 | BAYER Miloslav | KONRAD TOOLS TEAM | 2 | M(60+) | 1947 | 3 | 01:29:41 | 00:24:03 |
77 | 6 | MIKA Ivo | Brno | 8 | M(50-59) | 1966 | 3 | 01:29:47 | 00:24:10 |
78 | 90 | VAŠEK Tomáš | 33 | M(30-39) | 1982 | 3 | 01:30:41 | 00:25:04 | |
79 | 108 | ŽDÁNSKÝ Zbyněk | Autor RZ Bojkovice | 21 | M(40-49) | 1977 | 3 | 01:32:09 | 00:26:32 |
80 | 99 | ACHRER Karel | 22 | M(40-49) | 1969 | 3 | 01:32:41 | 00:27:04 | |
81 | 85 | SCHWARZ Jakub | Alpa Tri Team | 34 | M(30-39) | 1988 | 3 | 01:32:52 | 00:27:15 |
82 | 63 | ČEPELÁK Patrik | 23 | M(40-49) | 1977 | 3 | 01:32:53 | 00:27:16 | |
83 | 94 | MATĚNA Vladimír | VZS Blansko | 9 | M(50-59) | 1959 | 3 | 01:33:31 | 00:27:54 |
84 | 58 | MECL Karel | Běžecký klub Hodonín | 10 | M(50-59) | 1963 | 3 | 01:34:00 | 00:28:23 |
85 | 102 | LEPKOVÁ Tereza | 2 | Ž(20-29) | 1993 | 3 | 01:34:08 | 00:28:31 | |
86 | 8 | KUCHAŘOVÁ Petra | ACT leraK Blansko | 3 | Ž(30-39) | 1979 | 3 | 01:34:29 | 00:28:52 |
87 | 23 | RICHTER David | Zadny | 35 | M(30-39) | 1980 | 3 | 01:34:33 | 00:28:55 |
88 | 100 | HIMR Lukáš | 36 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:34:40 | 00:29:03 | |
89 | 53 | VAŠÍKOVÁ Veronika | 4 | Ž(30-39) | 1983 | 3 | 01:34:55 | 00:29:18 | |
90 | 74 | PARÁKOVÁ Iva | OLK | 3 | Ž(20-29) | 1995 | 3 | 01:35:17 | 00:29:39 |
91 | 87 | GERSLOVA Hana | 2 | Ž(50+) | 1968 | 3 | 01:35:56 | 00:30:19 | |
92 | 18 | KUBÍNEK František | Vevoda Blažovice | 3 | M(60+) | 1958 | 3 | 01:36:28 | 00:30:51 |
93 | 75 | SKŘIVÁNKOVÁ Dana | Orel Vyškov LRS Vyškov | 3 | Ž(50+) | 1967 | 3 | 01:36:51 | 00:31:14 |
94 | 15 | KALÁB Miloš | TTC Brno | 4 | M(60+) | 1950 | 3 | 01:38:55 | 00:33:18 |
95 | 86 | GERŠL Tomáš | 11 | M(50-59) | 1968 | 3 | 01:39:13 | 00:33:35 | |
96 | 29 | TYLEČEK Pavel | Jundrováci | 24 | M(40-49) | 1973 | 3 | 01:39:13 | 00:33:36 |
97 | 45 | MARYŠLEROVÁ Monika | RSFK | 4 | Ž(40-49) | 1974 | 3 | 01:40:10 | 00:34:32 |
98 | 3 | LUKA Lukáš | RC Dragon Brno/ASTCR | 37 | M(30-39) | 1985 | 3 | 01:42:23 | 00:36:45 |
99 | 82 | ADAMÍČKOVÁ Pavlína | Horolezci Vítkovice | 5 | Ž(40-49) | 1976 | 3 | 01:42:58 | 00:37:21 |
100 | 97 | MACHÁČEK Martin | 5 | M(60+) | 1955 | 3 | 01:43:22 | 00:37:45 | |
101 | 98 | DOKOUPILOVÁ Kateřina | 6 | Ž(40-49) | 1978 | 3 | 01:43:24 | 00:37:47 | |
102 | 57 | DVOŘÁK David | 25 | M(40-49) | 1976 | 3 | 01:43:47 | 00:38:09 | |
103 | 113 | KUBÍKOVÁ Jana | 7 | Ž(40-49) | 1975 | 3 | 01:44:33 | 00:38:55 | |
104 | 116 | ŠKVAŘILOVÁ Radka | 4 | Ž(20-29) | 1991 | 3 | 01:44:45 | 00:39:08 | |
105 | 101 | PAVLICA Marek | 9 | M(20-29) | 1990 | 3 | 01:47:11 | 00:41:34 | |
106 | 110 | PODMELOVÁ Vilma | ČAU | 4 | Ž(50+) | 1962 | 3 | 01:48:41 | 00:43:04 |
107 | 73 | TUČKOVÁ Petra | 5 | Ž(30-39) | 1984 | 3 | 01:52:26 | 00:46:49 | |
108 | 42 | KRUMLOVÁ Andrea | Lovci sneku | 5 | Ž(50+) | 1966 | 3 | 01:56:20 | 00:50:43 |
109 | 68 | KALIŠ Přemysl | TJ Znojmo, z.s. | 6 | M(60+) | 1952 | 3 | 02:00:00 | 00:54:23 |
110 | 37 | JIRÁSKOVÁ Věra | MS Brno | 6 | Ž(50+) | 1955 | 3 | 02:02:10 | 00:56:32 |
111 | 107 | MAREK Jiří | 7 | M(60+) | 1956 | 3 | 02:11:19 | 01:05:42 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 49 | ŠTĚPÁN Vladimír | OCA | M(40-49) | 1971 | ||||
DNF | 111 | NEŠPOR Petr | TRIATLON MORAVSKY KRAS | M(40-49) | 1975 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.